Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123>
Novo Vrijeme - novi prvoligaš!
vs
#21 Posted : 10. lipnja 2012. 11:06:41(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Kit Carson wrote:
Dado R. wrote:
Kit Carson wrote:
Bravo! Smile Sad da castite izdavanjem 2-3 broja PIBD!Laugh Flapper

Molim te ti nemoj vise da se javljas sa temama sto trebamo izdati, kada i koliko.
Tebi je to ionako svejedno. Rjesio si bio da ces da pratis Tex kolor biblioteku barem do 13. knjige a stade na knjizi 7...Flapper BigGrin BigGrin LOL

Ah kad ce taj uvoz vise!Cursing

u zadnjih godinu dana, koliko ja "pratin" ove uvoz/izvoz sheme... ture su rjedje, ali obilatijeWink ... koliko mi je objasnjeno, radi se na racionalizaciji troskova, (radi carine, trosarine, pickematerine, itd...) koristi se isti kamion za uvoz/izvoz, koji, po novome, ide 4 puta godisnje, s tim da se priceka dok se ne stvori neka "kriticna masa" s obe strane, da se to "putovanje" odvali na obostrano zadovoljstvoSmile.... znaci, trenutno mi imamo "upper hand" radi mafest izdanja, ali isto je bilo plakanja prosli uvoz/izvoz s nase strane, radi novih conana, itd.... stoga, dok glavnim ribama s vase strane ne bude "po volji", morat ce te se strpitSmile

p.s.
ne kuzin ovu vasu internu zajebanciju s mafesta u vezi tex kolora, ali se nadan da su rendzeri iz nisa dosli u posjed texovog kolor specijalca numero unoBigGrin .... odavno me neka epizoda nije toliko razveselila... da oces nekome ukratko objasnit zasto je tex bog, samo bi mu gurnia tu epizodu u ruke, pa ako ne skuzi, reka bi mu, jebiga amigo, drz se ti zagoraBigGrin
vs
#22 Posted : 10. lipnja 2012. 11:11:15(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
btw, cestitke malonogometasima... jebes muskarca koji nije propali fudbalerBigGrin BigGrin BigGrin .... ali vidin da ste uspjesni pa ne spadate u tu kategorijuBigGrin
Kit Carson
#23 Posted : 10. lipnja 2012. 11:23:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
vs wrote:
Kit Carson wrote:
Dado R. wrote:
Kit Carson wrote:
Bravo! Smile Sad da castite izdavanjem 2-3 broja PIBD!Laugh Flapper

Molim te ti nemoj vise da se javljas sa temama sto trebamo izdati, kada i koliko.
Tebi je to ionako svejedno. Rjesio si bio da ces da pratis Tex kolor biblioteku barem do 13. knjige a stade na knjizi 7...Flapper BigGrin BigGrin LOL

Ah kad ce taj uvoz vise!Cursing

u zadnjih godinu dana, koliko ja "pratin" ove uvoz/izvoz sheme... ture su rjedje, ali obilatijeWink ... koliko mi je objasnjeno, radi se na racionalizaciji troskova, (radi carine, trosarine, pickematerine, itd...) koristi se isti kamion za uvoz/izvoz, koji, po novome, ide 4 puta godisnje, s tim da se priceka dok se ne stvori neka "kriticna masa" s obe strane, da se to "putovanje" odvali na obostrano zadovoljstvoSmile.... znaci, trenutno mi imamo "upper hand" radi mafest izdanja, ali isto je bilo plakanja prosli uvoz/izvoz s nase strane, radi novih conana, itd.... stoga, dok glavnim ribama s vase strane ne bude "po volji", morat ce te se strpitSmile

p.s.
ne kuzin ovu vasu internu zajebanciju s mafesta u vezi tex kolora, ali se nadan da su rendzeri iz nisa dosli u posjed texovog kolor specijalca numero unoBigGrin .... odavno me neka epizoda nije toliko razveselila... da oces nekome ukratko objasnit zasto je tex bog, samo bi mu gurnia tu epizodu u ruke, pa ako ne skuzi, reka bi mu, jebiga amigo, drz se ti zagoraBigGrin

I uvoz je povezan sa tom internom zajebancijom. Naime, tog kolorca imamo, ali dok smo jurili razne crtace i scenariste za crteze i autograme LOL LOL LOL zaboravili smo da kupimo Texa kolor 8 Cursing Bored Crying i sad nam je dupe na vetrometini a pojedini (citaj: Dok, Dade) to obilato koriste.Mad E zbog toga kukam za uvozom da konacno dodjemo do tog primerka.Smile

BigGrin BigGrin BigGrin
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
vs
#24 Posted : 10. lipnja 2012. 11:49:28(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
a tako, hahahahah... onda svo zlo u tome.... ako te tjesi, ja ga iman otkad je izaša, al nikako da ga pročitan, ne pari mi nešto ekstra zanimljiv... a najkomičnije je, tex kolore držin na suprotnoj strani sobe, totalno san zaboravia da ga nisan pročita, da ga sad nisi spomenia, ko zna kad bi meni prošlo kroz glavu da to nisan rješia hahahahhaha... ima san neke obveze, pa se nakupilo materijala, a sve slažen na svoje misto, pa koji put mi ne upadne u oko da iman 7 umisto 8 knjiga na polici, hahahahahaha... sad san se sitija da iman još i nove PSDZSmile
al oni specijal mi je zakon, pročitaj ga još jednon dok čekaš novu turu... negdi sredinom sedmog miseca kako se priča... taman nakon eura.. ionako sad pravi rendžeri gledaju balun (fudbal), nemaju vrimena za ove belosvetske pizdarijeBigGrin
Kit Carson
#25 Posted : 10. lipnja 2012. 19:53:28(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
vs wrote:

al oni specijal mi je zakon, pročitaj ga još jednon dok čekaš novu turu... negdi sredinom sedmog miseca kako se priča... taman nakon eura.. ionako sad pravi rendžeri gledaju balun (fudbal), nemaju vrimena za ove belosvetske pizdarijeBigGrin

Naravno!Smile Evo i Roko BigGrin ...ovaj, Mandzukic ga odmah zavuce za moju dvojku na tiketu.Smile
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
kralja
#26 Posted : 12. lipnja 2012. 14:22:34(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 13
Location: Mostar
Dado A. wrote:
Izadjite na balkone, pozdravite sampione,
Novo vrijeme Era commerce!!!:-)

P.S. U desnoj boca Jegera, u pijevoj boca Jegera!:-)

Lako je za Jeger, ako predje na visnju to je problemFlapper
Dado R.
#27 Posted : 12. lipnja 2012. 15:37:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Pricas gluposti, zna se tko se jedini opija od visnjevace, to jest šerija...BigGrin BigGrin BigGrin
rocco21
#28 Posted : 18. lipnja 2012. 17:55:45(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 70
Location: Makarska
Kit Carson wrote:
vs wrote:

al oni specijal mi je zakon, pročitaj ga još jednon dok čekaš novu turu... negdi sredinom sedmog miseca kako se priča... taman nakon eura.. ionako sad pravi rendžeri gledaju balun (fudbal), nemaju vrimena za ove belosvetske pizdarijeBigGrin

Naravno!Smile Evo i Roko BigGrin ...ovaj, Mandzukic ga odmah zavuce za moju dvojku na tiketu.Smile


Plaćaš turu Gorki list za ekipu kad dođemo u Niš od dobitak! BigGrin BigGrin BigGrin
Kit Carson
#29 Posted : 18. lipnja 2012. 19:16:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
rocco21 wrote:
Kit Carson wrote:
vs wrote:

al oni specijal mi je zakon, pročitaj ga još jednon dok čekaš novu turu... negdi sredinom sedmog miseca kako se priča... taman nakon eura.. ionako sad pravi rendžeri gledaju balun (fudbal), nemaju vrimena za ove belosvetske pizdarijeBigGrin

Naravno!Smile Evo i Roko BigGrin ...ovaj, Mandzukic ga odmah zavuce za moju dvojku na tiketu.Smile


Plaćaš turu Gorki list za ekipu kad dođemo u Niš od dobitak! BigGrin BigGrin BigGrin

Naravno!Smile Cast mi je napiti prvog strelca Evrope.BigGrin
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
76
#30 Posted : 4. listopada 2012. 2:23:15(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 319
Location: Zagreb
Koliko vidim, Novo vrijeme je odlično krenulo i u prvoj ligi, odmah u 1. kolu u gostima dobili prvaka Split sa 6:1! A u strijece se upisao i stanoviti Antunović. Čestitam!ThumbsUp
Sidin i radin.
Dok Lester
#31 Posted : 4. listopada 2012. 8:49:52(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
kico
#32 Posted : 4. listopada 2012. 9:31:36(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Vidio sam da će bit neka utakmica i na Sportskoj Televiziji.
Kada?
Zanimaju me ove gostujuće, jer ove domaće mogu gledat uživo!BigGrin
bubo
#33 Posted : 4. listopada 2012. 10:30:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
OHOO postavili ste odmah u startu visoke ciljeve,čestitkeThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp
Dado R.
#34 Posted : 4. listopada 2012. 14:41:52(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
kico wrote:
Vidio sam da će bit neka utakmica i na Sportskoj Televiziji.
Kada?
Zanimaju me ove gostujuće, jer ove domaće mogu gledat uživo!BigGrin

Mozes gledati uzivo, ali ne gledas... nisam te jos vidio ni na jednoj, a bio sam na nekoliko.Smile
Dok Lester
#35 Posted : 7. listopada 2012. 20:56:34(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Makarsko Novo Vrijeme nastavlja oduševljavati, Nacional se vraća gdje mu je i mjesto

Novak u 1. HMNL, Novo Vrijeme iz Makarske, i dalje briljira svojim predstavama i - pobjedama. Nakon uvjerljivog slavlja u prvom kolu protiv aktualnog prvaka Brodosplita, Makarani su i u drugom kolu Prve lige bili uvjerljivi. U izrazito efikasnoj utakmici nastradao je sastav Mejaša pred 700 gledatelja u makarskoj Gradskoj sportskoj dvorani.

No, nije počelo najbolje za domaću momčad; već u drugoj minuti susreta Musinov zabija za vodstvo Mejaša nakon kontre gostiju "tri na jedan". Rezultat na početak nedugo zatim vraća Vrcan nakon odbijanca, a i prije toga je domaća ekipa preuzela inicijativu te je imala nekoliko sjajnih prilika za gol i pogođenu prečku. Nakon toga na scenu stupa sjajni Kristijan Zor koji u samo dvije minute razmaka zabija hat-trick i odvodi svoju momčad do prednosti od 4:1.

Do poluvremena je još samo svojim drugim golom Musinov uspio smanjiti na 4:2 i konačan rezultat na odmoru, dok je u nastavku susreta Novo Vrijeme zabilo još jedan pogodak za rješenje pitanja pobjednika. Strijelac je bio Jelavić nakon klasične futsalske akcije koju je ulaskom na drugu stativu i zakucavanjem lopte u mrežu završio Jela. Konačan ishod i 5:3 rezultat za Makarane postavio je svojim pogotkom Ivica Ramadža pet minuta prije kraja utakmice te dovršio priču svojih poraženih Mejaša u Makarskoj.


Trener makarskog kluba Novo Vrijeme Apfel, Pjer Malvasija, za službene klupske stranice nakon pobjede protiv Mejaša: "Nakon briljantnog gostovanja u Splitu, Mejaši su nam bili vrlo neugodan protivnik. Mi favoriti, ej čovječe, mi favoriti protiv Mejaša, kluba koji nikad nije bio u Drugoj ligi. To nam je ulijevalo jednu mjeru opreza. Sada, nakon pobjede, moram čestitati momcima, zaslužili su ovo slavlje. Prvo mjesto i svih 6 bodova znače nešto drugo: samo još jače, žešće treba stisnuti na treninzima i u Petrinju idemo pokušati ponoviti igru iz Splita, pa što bude..."
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#36 Posted : 7. listopada 2012. 21:13:36(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Dok Lester
#37 Posted : 13. listopada 2012. 10:01:39(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
JAKE SNAGE GOSTUJUĆIH ULTRASA NISU POMOGLE ''NOVOM VREMENU'' DA DOĐE DO POBJEDE U PETRINJI

Također visoku pobjedu upisala je i domaća Petrinjčica, koja je u izrazito efikasnoj utakmici i srazu dvaju dojučerašnjih drugoligaša, svladala Novo Vrijeme iz Makarske. U dvoboju dvaju novaka u Prvoj ligi i velikih rivala, Petrinjčica je imala inicijativu te je igrala mnogo bolje kroz čitav susret. A to joj je u prvom redu donijelo veliku prednost od 5:2 već na poluvremenu.

"Kreševo" je otvorio Marko Korečić u šestoj minuti zabivši za vodstvo Petrinjčice Idis, a do 11. minute su domaći izgradili prednost od 3:0 pogocima Alena Bešića i Josipa Jandrića. Za Novo Vrijeme je potom smanjio Darijo Antunović, na tri gola razlike zabivši za 4:1 vraća Damir Baćan, no drugi gol gostiju bio je djelo Tonija Jelavića za 4:2 domaćih. Za konačni je rezultat poluvremena u zadnjim sekundama istog zabio Jandrić, što mu je bio drugi zgoditak utakmice.

Nastavak je donio istu igru i sličan tijek utakmice, koji je dove i do konačnog rezultata. Petrinjčica je otvorila drugo poluvrijeme s dva pogotka u nizu za što su zaslužni bili Baćan i Korečić, koji su se također po drugi put na susretu upisali u listu strijelaca. No, na 7:3 smanjuje kod Makarana Jelavić, isto svojim drugim pogotkom dvoboja, a drugi gol u nizu za Novo Vrijeme zabija potom i Kristijan Zor, svladavši domaćeg vratara.

Međutim, završnica susreta ipak pripada sastavu iz Petrinje koji susret dovršava s još dva vezana pogotka, čime je postavljen konačan ishod sraza i 9:4 pobjeda domaćina. Zabijali su Kosta Đukić i za konačni deveti pogodak Petrinjčice, hrvatski reprezentativac Tihomir Novak, koji su donijeli veliko slavlje u Petrinju i ostavili u njoj sva tri boda.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
kico
#38 Posted : 23. listopada 2012. 15:14:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Dado R. wrote:
kico wrote:
Vidio sam da će bit neka utakmica i na Sportskoj Televiziji.
Kada?
Zanimaju me ove gostujuće, jer ove domaće mogu gledat uživo!BigGrin

Mozes gledati uzivo, ali ne gledas... nisam te jos vidio ni na jednoj, a bio sam na nekoliko.Smile

Bio sam iza tebe.
Nisam ja kriv što se ne možeš okrenit.Flapper
Dado R.
#39 Posted : 23. listopada 2012. 21:54:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
kico wrote:
Dado R. wrote:
kico wrote:
Vidio sam da će bit neka utakmica i na Sportskoj Televiziji.
Kada?
Zanimaju me ove gostujuće, jer ove domaće mogu gledat uživo!BigGrin

Mozes gledati uzivo, ali ne gledas... nisam te jos vidio ni na jednoj, a bio sam na nekoliko.Smile

Bio sam iza tebe.
Nisam ja kriv što se ne možeš okrenit.Flapper

Da je istina to bi bila jos veca sramota, vidio me a nije se dosao javiti...Cursing
kico
#40 Posted : 24. listopada 2012. 7:15:37(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Dado R. wrote:
kico wrote:
Dado R. wrote:
kico wrote:
Vidio sam da će bit neka utakmica i na Sportskoj Televiziji.
Kada?
Zanimaju me ove gostujuće, jer ove domaće mogu gledat uživo!BigGrin

Mozes gledati uzivo, ali ne gledas... nisam te jos vidio ni na jednoj, a bio sam na nekoliko.Smile

Bio sam iza tebe.
Nisam ja kriv što se ne možeš okrenit.Flapper

Da je istina to bi bila jos veca sramota, vidio me a nije se dosao javiti...Cursing

Slabo divanim njemački.Flapper
Users browsing this topic
Guest (2)
3 Pages<123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,160 seconds.