Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

7 Pages«<34567>
IDEMO NA EURO!!!!!
Dado R.
#81 Posted : 17. lipnja 2012. 21:49:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ne. Hrvatska nije bila bolja, ali ni puno losija. Kao sto sam napisao, njima je zasluzeno pripalo prvo poluvrijeme a nama drugo.
S obzirom da su oni imali nesto vise sansi u svom poluvremenu ako bih davao u postocima, bilo bi 55-45% u korist Talijana.
Da su pobijedili, nebi bilo nezasluzeno, da smo mi pobjedili bilo bi zasluzeno, 10% manje nego njihovo.
Sigurno puno, puno vise zasluzeno nego sto je zasluzeno Chelsea osvojio LP.BigGrin
Jebiga to je moja subjektivna procjena, ali meni se svidjelo kako se HR razbudila u drugom poluvremenu i kako smo odigrali.
Italija je vrhunska momcad i nikome nece dat previse sansi da im zabiju gol, ako se igra u nesto ozbiljno.


Garfield
#82 Posted : 17. lipnja 2012. 21:53:31(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Ja bi malo vise dao u postotcima za Italiju, i treba naglasiti da Hrvatska nije igrala do 65 ili 70 minute, to znam po psovanjima u 60 minuti, kad su raja okolo govorila ne mozemo doci do lopte i da slozimo priliku, sramota i slicno, tako da sam dobro upratio, znaci pripalo im je maximalno 25 minuta ...
I nisi mi naveo neku priliku od Hrvatske osim gola :)
A to defitnitivno treba uzeti u obzir da se igralo protiv Italije, jedne od najvecih sila na svijetu i doktora za velika natjecanja.

Sve u svemu mislim da se treba biti zadovoljan bodom, a Chelsea to je druga prica.Nesto slicno kao i Grcka na EU :)

Dado R.
#83 Posted : 17. lipnja 2012. 21:55:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ja sam od onih koji su rekli da je glupost pozivanje na pozitivan skor s Talijanima, jer bez obzira na broj utakmica, samo dva puta je prije ove utakmice HR uzela
Italiji bod ili bodove i to u onoj prvoj, kvalifikacijskoj utakmici koju je vodio legendarni Tomislav Ivic,te u istom kvalifikacijskom krugu, u Splitu je bilo 1:1.
Odigrali smo dvije prijateljske s njima, jednu nerjeseno bez golova i jednu dobili, ali to su prijateljske i osim toga kod ove sto smo pobjedili mi smo igrali u
punom sastavu a oni s rezervama. I naravno onu utakmicu na svjetskom prvenstvu u Japanu i Koreji nitko ozbiljan ne moze ni racunati.
Italijani su pokradeni samo tako, i oni i Spanjolci na cijelom tom prvenstvu.
Cinjenica je da nas Italija nikad nije pobjedila, ali to nista ne znaci.
Recimo Njemacka s nama ima bolji skor, ali svejedno su nam vece musterije na prvenstvima...
Garfield
#84 Posted : 17. lipnja 2012. 22:01:02(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
To se definitivno slazem s tobom.Uvjek sam smatra glupost gledanje takvo na utakmicu, jer neke reprezentacije u odredjenim trenucima su mozda imale losu ekipu i tad izgubili utakmicu a u ovom mozda imaju najjacu na svijetu i ne moze se to porediti. Italija ima puno bolji omjer protiv Spanaca, ali to su druga vremena bila.Spanija nikad nije bila jaca, a Italija odavno nije bila slabija (doduse opet ih nisu dobili). Zamisli primjera (ne mogu se sad sjetiti s kim od manjih reprezentacija HR nema dobar omjer) jel mozda s Irskom ?? a primjera s Njemackoj imaju dobar i trebali bi navijati da ih zapane Njemacka zato sto s njima imaju dobar omjer ????
Dado R.
#85 Posted : 17. lipnja 2012. 22:02:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Ja bi malo vise dao u postotcima za Italiju, i treba naglasiti da Hrvatska nije igrala do 65 ili 70 minute, to znam po psovanjima u 60 minuti, kad su raja okolo govorila ne mozemo doci do lopte i da slozimo priliku, sramota i slicno, tako da sam dobro upratio, znaci pripalo im je maximalno 25 minuta ...
I nisi mi naveo neku priliku od Hrvatske osim gola :)
A to defitnitivno treba uzeti u obzir da se igralo protiv Italije, jedne od najvecih sila na svijetu i doktora za velika natjecanja.

Sve u svemu mislim da se treba biti zadovoljan bodom, a Chelsea to je druga prica.Nesto slicno kao i Grcka na EU :)



OK, kad uhvatim malo vremena postavit cu ti kratko video tog drugog poluvremena, ocito trebas jos jednom pogledati.Flapper Smile
Ako brojis udarce vec na samom pocetku imao je Modric dva udarca. Ako HR nije igrala do 70. minute, sto su onda radili Talijani u tom vremenu?

Nevezano za nas dvojicu, kratko moje misljenje o Raji i nogometu...
Raja ne zna citati nogomet, zato psuju i zato i jesmo takvi kakvi jesmo. OK, znam da je u Mostaru draze provuci nekom kroz noge nego zabiti gol,
ali doista mislim da mi imamo nekoliko milijuna izbornika ali zapravo malo, jako malo njih koji kuze nogomet i kako ga je tesko ili lako igrati.
Neki ne znaju zabiti gol ni na playstationu ali znaju kako ga treba uvaliti Buffonu uzivo...BigGrin
Garfield
#86 Posted : 17. lipnja 2012. 22:07:09(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Mislis na ono dodavanje Modrica Buffonu ? :) Nemoj da pocinjemo o izborniku, jer definitivno Billic tu ne bi bio vec godinama i od ispadanja Hrvatske od Turske da se ja pitam :) I obicno je ono koga uzeti za trenera i slicno.Nema niko ... Zar mora biti iz Hr.Pa kolko reprezentacija uzimaju strane trenere i neka velika imena, ali to treba platiti ...

Bjezi odo spavati :)
Dado R.
#87 Posted : 17. lipnja 2012. 22:07:39(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Garfield wrote:
To se definitivno slazem s tobom.Uvjek sam smatra glupost gledanje takvo na utakmicu, jer neke reprezentacije u odredjenim trenucima su mozda imale losu ekipu i tad izgubili utakmicu a u ovom mozda imaju najjacu na svijetu i ne moze se to porediti. Italija ima puno bolji omjer protiv Spanaca, ali to su druga vremena bila.Spanija nikad nije bila jaca, a Italija odavno nije bila slabija (doduse opet ih nisu dobili). Zamisli primjera (ne mogu se sad sjetiti s kim od manjih reprezentacija HR nema dobar omjer) jel mozda s Irskom ?? a primjera s Njemackoj imaju dobar i trebali bi navijati da ih zapane Njemacka zato sto s njima imaju dobar omjer ????


Siguro ne, proslost je proslost, ali da nam Njemci leze, jesu, oni imaju problema sa svim mocadima iz bivse drzave.
Jednostavno Chelsea ne lezi Barci, Bayern Realu, HR Njemcima, ali statistika ne znaci nista...Smile
Da, s Ircima nismo imali pozitivan skor, bilo je dva poraza, jedna pobjeda i jedno nerjeseno, sad smo izjednaceni.
Dado R.
#88 Posted : 17. lipnja 2012. 22:10:04(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Mislis na ono dodavanje Modrica Buffonu ? :) Nemoj da pocinjemo o izborniku, jer definitivno Billic tu ne bi bio vec godinama i od ispadanja Hrvatske od Turske da se ja pitam :) I obicno je ono koga uzeti za trenera i slicno.Nema niko ... Zar mora biti iz Hr.Pa kolko reprezentacija uzimaju strane trenere i neka velika imena, ali to treba platiti ...

Bjezi odo spavati :)

Pa tu se slazem. Ako uzmes stranca odose pare, a Markovicu i ekipi trebaju...
bubo
#89 Posted : 18. lipnja 2012. 7:37:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
ja ću samo reći sretno i spretno do 1 boda,kako je krenulo mislio sam potop....
Garfield
#90 Posted : 18. lipnja 2012. 18:29:54(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Nek jos veceras spretno i sretno 1 bod sa 2:2 i svi zadovoljni, osim talijana :)
vs
#91 Posted : 18. lipnja 2012. 18:37:15(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
ništa te pederske namištaljke, peglamo španjolce, talijani irce, a uz nas zadovoljna cila evropaBigGrin
Garfield
#92 Posted : 18. lipnja 2012. 19:26:42(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
vs wrote:
ništa te pederske namištaljke, peglamo španjolce, talijani irce, a uz nas zadovoljna cila evropaBigGrin


To bi bio najbolji zavrsetak.Poslati Spanjolce kuci :)
Dok Lester
#93 Posted : 18. lipnja 2012. 19:34:31(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Talijani tuku 3:0, mi gubimo 2:1. Nadam se da ću se prevariti.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#94 Posted : 18. lipnja 2012. 19:35:44(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ma nakon svih ovih prica koje Talijani forsiraju, a znamo tko su Talijani kad je namjestanje u pitanju BigGrin , skoro da bi mi bilo najdraze 2:2. Smile
Ali ja uvijek volim igrati na pobjedu. No za pobjedu protiv ovih Spanjolaca trebas dodaknuti vrh svojih mogucnosti, i mrvicu srece.
Iskreno, ja sam vec sad ponosan na ove momke, bez obzira na danasnju utakmicu.
Dado R.
#95 Posted : 18. lipnja 2012. 21:47:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Kapa do poda momcima. Falilo je malo srece koja je mogla prevagnuti na nasu stranu da nam je nesto i dosudjeno.
Dok Lester
#96 Posted : 18. lipnja 2012. 22:02:10(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Šta reć, kakvu posluku porati, osim - SVAKA ČAST, DEČKI!

Mislim da se definitivno mogu vratiti doma visoko uzdignuta čela, jer su stvarno pošteno odradili sve tri utakmice. Trčali su, borili se, tukli kad je zatrebalo, hvala bogu smanjili količinu priče sa sucima i nepotrebno valjanje po terenu.

Tekma sa Španjolcima? Što se mene tiče, taktički savršeno odigrana obrana. Sve što su Španjolci pucali po našem golu bilo je iz nekih poluprilika tako da je Stipe branio bez previše muke; Schifo maestralan; Ćorluka odličan kao nekad; Vida pokazuje da će jednog dana svakako biti klasa što god mnogi pričali o njemu, u svakom slučaju ''mozak s jajima''; Strinić spada među iznenađenja prvenstva; Srna bolji na beku nego u vezi; Rakitić pokazuje da mu je mjesto isključivo na zadnjem veznom budući da rijetkom lakoćom oduzima lopte bez faula, ali mora se više ubacivati u napad; Ogi je odradio svoj dio posla kao i u svim utakmicama; za Luku ćemo uvijek reći da može bolje jer znamo da može, ali ni u kom slučaju nije podbacio; Mandžo je istrčao svoju porciju, a za svaki slučaj i Olićevu budući da ovog nije bilo na prvenstvu; Pranjić kao i Ogi odradio svoj dio posla u ovoj utakmici, pritiskao protivničku obranu i čak jednom stigao opaliti po golu. A Slaven? Mislim da su njegov najveći uspjeh igrači koji su uspjeli primijeniti sve njegove zamisli na terenu. Nakon što je protiv Italije odjednom bezbolno promijenio sustav, u ovoj utakmici promijenio je čak tri (!!!), a da se nakon svake promjene igrači nisu morali tražiti nego su još ubacili u veću brzinu.

Sad nema smisla lamentirati o penalu na Mandži, poslije na Ćorluki ili o tome je li bio ofsajd ili nije.

Glavno je da se nismo osramotili. Ništa drugo nije važno. Što god tko rekao.

Nego, znate li da je ovo naš tek drugi poraz u zadnja tri europska prvenstva ne računajući penale protiv Turske?!?!
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
vs
#97 Posted : 18. lipnja 2012. 22:11:45(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
jel ko gleda irce?... ja nisan... talijani mutikaše se uspizdili na nas, a ovako prije liči da su talijani kupili irce, a još je i ovi debil sudac bia tu ka osiguranje...

al koja šteta, imali smo poslat ove debile doma... ne mogu van opisat kako mrzin ovi tika taka nogomet...

uvik popizdin na ove poraze, ma da su nas bar ispegali 5:0, a ne ovako panjevski izgubit kad smo mogli i dobit...

al tribali smo imat više muda za krenit put naprid... ... da parafraziran Velo misto, branili smo se ka lavi, napadali ka miševi, koji napad je bia ka tigriBigGrin... sve u svemu, respektabilan nastup na evropskom, šteta šta su nan španjolci bili u skupini, sa svima se da igrat osim ovim tikatakašima, teško se vadit na njima...
Garfield
#98 Posted : 18. lipnja 2012. 22:24:32(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
vs s ovom prvom konstatacijom se slazem.Kapa do koljena momcima, a definitivno se ne slazem za ovo vezano za Irce. Prvo pogledaj utakmicu pa komentarisi, jer Irci su odigrali najbolju utakmicu na ovom takmicenju i stvarno su igrali srcem. U drugom poluvremenu Italija se nije vidjela i da nije bilo onoga genijalnog gola Balotellia svasta je moglo da bude ... Nekih 30-ak minuta Italija se branila sa svih 10 igraca na nekih 40-ak metara.
vs
#99 Posted : 18. lipnja 2012. 23:00:51(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
pa lipo san ti napisa da nisan gleda... ionako nisan virova da će kupit ili da mogu kupit irce... samo san tija reć, koji su PR talijani imali u ovon zadnjen kolu, svalili krivnju na nas i ako prođemo i ako ispadnemoBigGrin

sad san malo prelista naše portale, svaki naslov je: hrvatska pokradena... po meni, sudac je naginja za španjolce, al isto tako, dobro smo ih i izubijaliBigGrin ...ono nije bia penal na madžukiću, al je bia na ćorluki, ok, recimo da ga je previdia... jedino mi ide na kurac šta je prebrzo zvižda faul u napadu na naš zadnji nabačaj u 94min... plete bi in ga metniaBigGrin
Dado R.
#100 Posted : 18. lipnja 2012. 23:54:06(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Bila su ukupno tri nedosudjena penala, dva za nas nije svirao i jedan za njih. A taj za njih je bio i najtezi za vidjeti.
Nije cudo da su ovog sudca vec tukli i naganjali na utakmicama...BigGrin
Users browsing this topic
Guest
7 Pages«<34567>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,134 seconds.