Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

5 Pages«<2345>
IZBOR NAJBOLJE EPIZODE TEX VILERA ( Diskusije, razgovori i ostalo )!!!
Dado R.
#61 Posted : 28. lipnja 2012. 12:24:42(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
profesor-inz wrote:

BigGrin He-he King, našli smo se opet posle duže pauze, pošto sam izbačen i sa Stripova.com, Darkwooda i Sveta stripa, i šta bi drugo nego o Zagoru.

Quote:

Sa Darkwooda sam izbačen jer sam navodno ''trovao'' omladinu sa HC stripovima i reklamiranjem Libellusa. Zvanično izbacivanje je nastupilo zbog vređanja forumaša koji su pljuvali po Zagoru u boji.

Na stranu to sto je vrlo "zanimljiv" razlog zbog kojeg si izbacen, ako je jedini, no nije mi jasno kasko si uopce izbacen!??
Naime, kad sam se ja logirao tamo i kad su neki poceli mene vrijedjati i lagati o Libellusu, na moju zamolbu za intervenicjom receno mi je
da se nitko nece izbaciti, vec da postoji kao nekakav podforum, ludara, ili nesto slicno gdje ce se takve rasprave prebaciti tamo.
No ocito nisu kriteriji za sve isti, a tvoj grijeh ocito veci. Jer nekima je ocito ugodnije citati kad se pljuje po Libellusu nego kad ga se hvali. Smile
Dado R.
#62 Posted : 28. lipnja 2012. 12:25:51(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Naravno, ne zelim skretati sa teme, ali mi ovo nije bilo jasno pa sam samo komentirao...
matex
#63 Posted : 28. lipnja 2012. 18:24:01(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 126
Location: Makarska
G.L.Bonelli:
-zakletva
-željezna maska
-tex u tamnici
-bijeli indijanac
-poruka dakota

Nolitta:
-lov na čovjeka
-čejen klub
-el muerto
-ljudi jaguari
-pokolj u red hillu

Nizzi:
-posljednja granica
-bjekstvo iz andervilla
-onaj o tigerovoj prošlostiSmile
-čovjek iz atlante
-drugo pojavljivanje cobre galindezaSmile

Boselli:
-carsonova prošlost
-čitači tragova
-alkemičareva kuća
-nepobjedivi
-na putu za fort apache



matex
#64 Posted : 28. lipnja 2012. 18:42:01(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 126
Location: Makarska
Boselli-dimenzija više
Bonelli-tata-mata,njegov tex jeben je igrač
Nizzi-legenda,pa zamor materijala,potom krah
Nolitta-par vrhunskih priča,ostale kao da su pisane za zagija
matex
#65 Posted : 28. lipnja 2012. 19:04:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 126
Location: Makarska
Marcello-potrebno nabrajati koje je priče crtao? ..I kako je nacrtaoDrool
Ticci-paklen u paklenom indijacu(sitio seBigGrin ),perfektan u poruci dakota,malo pizdi u zadnje vrimeCursing
Fusco-zbog očiju nije prviCool
Ortiz-šporki,koji se PAF 'čuo' listanjem lovca na fosile
Civitelli-čisti,perfekcionist;njegov tex ispod oboda šešira..br..hladan ko ledDevil
matex
#66 Posted : 28. lipnja 2012. 19:14:50(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 126
Location: Makarska
Evo i top five BigGrin naj naslovnica:
-zlato klatua
-kiša
-posljednji okršaj u banocku
-klopka u rudniku
-na putu za fort apache+mescalerosi
profesor-inz
#67 Posted : 28. lipnja 2012. 20:01:56(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 24.8.2011.(UTC)
Posts: 167
Location: POZAREVAC
Mad
Dado R. wrote:
profesor-inz wrote:

BigGrin He-he King, našli smo se opet posle duže pauze, pošto sam izbačen i sa Stripova.com, Darkwooda i Sveta stripa, i šta bi drugo nego o Zagoru.

Quote:

Sa Darkwooda sam izbačen jer sam navodno ''trovao'' omladinu sa HC stripovima i reklamiranjem Libellusa. Zvanično izbacivanje je nastupilo zbog vređanja forumaša koji su pljuvali po Zagoru u boji.

Na stranu to sto je vrlo "zanimljiv" razlog zbog kojeg si izbacen, ako je jedini, no nije mi jasno kasko si uopce izbacen!??
Naime, kad sam se ja logirao tamo i kad su neki poceli mene vrijedjati i lagati o Libellusu, na moju zamolbu za intervenicjom receno mi je
da se nitko nece izbaciti, vec da postoji kao nekakav podforum, ludara, ili nesto slicno gdje ce se takve rasprave prebaciti tamo.
No ocito nisu kriteriji za sve isti, a tvoj grijeh ocito veci. Jer nekima je ocito ugodnije citati kad se pljuje po Libellusu nego kad ga se hvali. Smile


Mad Jako mi je žao tog foruma, jer je jedini strip forum u Srbiji koji je imao zadatak da okupi najveće ljubitelje stripa sa te teritorije, ipak najveće u ex-Yugoslaviji. Na žalost to se nije desilo, tamo se uglavnom okupljaju klinci koji nemaju osećaj za Bonelli produkciju ili šta već, pa uspeju da za nedelju dana naprave 70-stranica topika pljujući po Libellusu a neuspevajući da daju jedan valjan razlog što to rade.
Ja nisam nacionalista i interesuje me samo kvalitet, javno sam na tom forumu prozvao Veseli četvrtak zbog neprofesionalnosti, davanja neistinitih informacija i izdavanja izdanja koja oni nazivaju kolekcionarskim a koja to nisu ( npr. Dilan Dog bez naslovnica ???).

Zbog oštrog suprostavljanja takvim forumašima i stavovima protiv Libellusa moderatori su odlučili da me umesto prebacivanja u ''kafanu'' izbace sa foruma.
Ne znam da li trajno ili na mesec dana...

Ja bih sada iskoristio prilike da vas pozovem ( Libellus ) da se ipak uključite i na taj forum, jer i u Srbiji zaista ima puno zainteresovanih za vaša izdanja, ako ništa bar bi mogli ostavljati najave.
Dado R.
#68 Posted : 29. lipnja 2012. 0:00:02(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Hvala na pozivu, no mi smo bili i na tom forumu. I povukli smo se nakon sto smo vidjeli da se i na tom forumu moze pljuckati po nama bez ikakvih dokaza.
Iz istog razloga smo se vec prije bili povukli i sa stripovi.com foruma. I zbog cega bismo mi trebali gubiti vrijeme negdje gdje nismo dobrodosli?
A svega imamo vise nego vremena. Sto se tice nekakvih negativnih stavova ili pljuvanja po Libellusu, briga nas za to, u biti samo nam rade reklamu.
Njih ocito mi jako zanimamo ako nas imaju stalno na umu. Mene sto ne zanima ja ni ne spominjem...Smile

Jasno nam je da u Srbiji ima puno zainteresiranih za nasa izdanja, i cijenimo ih jednako kao i sve druge kupce bez obzira odakle dolaze.
No ovaj nas forum nije nikome zabranjen, nema nacionalnost, on nije ni hrvatski, ni srpski, ni slovenski, bosanski... on je libellusov forum
odnosno forum za sve ljubitelje stripa i prije svega za sve ljubitelje nasih izdanja. Otvoren za apsolutno za sve ljude...
Dakle, koga god zanimaju nasa izdanja ili bilo sto oko njih, ovo je prava adresa gdje moze dobiti mnoge odgovore.
Za sudjelovanje u temama registrirati se moze svatko, dovoljno je racunalo i Internet i malo volje.
Odakle dolazi je posve nebitno, forum radi sa svim mogucim adresama.Smile A tko zeli samo citati ne treba se cak ni registrirati.
bubo
#69 Posted : 29. lipnja 2012. 7:31:02(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Dado R. wrote:
Hvala na pozivu, no mi smo bili i na tom forumu. I povukli smo se nakon sto smo vidjeli da se i na tom forumu moze pljuckati po nama bez ikakvih dokaza.
Iz istog razloga smo se vec prije bili povukli i sa stripovi.com foruma. I zbog cega bismo mi trebali gubiti vrijeme negdje gdje nismo dobrodosli?
A svega imamo vise nego vremena. Sto se tice nekakvih negativnih stavova ili pljuvanja po Libellusu, briga nas za to, u biti samo nam rade reklamu.
Njih ocito mi jako zanimamo ako nas imaju stalno na umu. Mene sto ne zanima ja ni ne spominjem...Smile

Jasno nam je da u Srbiji ima puno zainteresiranih za nasa izdanja, i cijenimo ih jednako kao i sve druge kupce bez obzira odakle dolaze.
No ovaj nas forum nije nikome zabranjen, nema nacionalnost, on nije ni hrvatski, ni srpski, ni slovenski, bosanski... on je libellusov forum
odnosno forum za sve ljubitelje stripa i prije svega za sve ljubitelje nasih izdanja. Otvoren za apsolutno za sve ljude...
Dakle, koga god zanimaju nasa izdanja ili bilo sto oko njih, ovo je prava adresa gdje moze dobiti mnoge odgovore.
Za sudjelovanje u temama registrirati se moze svatko, dovoljno je racunalo i Internet i malo volje.
Odakle dolazi je posve nebitno, forum radi sa svim mogucim adresama.Smile A tko zeli samo citati ne treba se cak ni registrirati.

tako je ,i hvala bogu na ovome forumu ,da više ne moram slušati izjave o "skupoći libellusa". a što vrijeme više odmiče ispadošte i najjeftinijiBigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
Dado R.
#70 Posted : 29. lipnja 2012. 14:36:54(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ono sto nikako ne zelim je da nastavite nekakve prepirke sa drugih foruma. Iskreno, uopce me ne zanimaju sve i da se radi o Libellusu,
nasim izdanjima ili meni osobno. Takve rasprave mogu se nastaviti na drugim forumima koji to dopustaju no ne i ovdje.
Ovdje se moze argumentirano pisati i o svim stripovima, i o svim ukusima, ali bez prepucavanja ili nekakvog vrijedjanja.
Medjusobna telorancija i razumjevanje kljuc za dobru komunikaciju. Nikome ne solim pamet, samo predlazem.

Jasko, sasvim je nebitno sto je tko tamo napisao o Libellusu u raspravi s profesorom-inzom, jer sam ja sam dozivio pljuvanja
po meni i Libellusu, slicna kao i na stripovi.com i jednostavno sam napustio forum kad mi je receno da nema sankcija za to.
I bilo mi je cudno kakvo zlodjelo je profesor-inz napravio pa je izbacen a neke druge se nije moglo ili smjelo izbaciti.
Samo to. Sve drugo je nebitno.Smile

Ovo je libellusov forum ali to ne znaci da se ovdje o libellusu smije pisati samo hvalospjeve, naprotiv, smije se jednako pisati
i kritike ako piju vodu i ako su argumentirane i kritike nam samo mogu pomoci, stoga se nitko ne treba ustrucavati.
Svako djelo treba imati mjesto koje zasluzuje... vrlo zanimljiva tema, ali ako zelis da o njoj nastavimo, onda otvori drugi topic
da ne pisemo ovdje o tome... Ima mjesta na serveru i za druge topics...BigGrin

profesor-inz
#71 Posted : 29. lipnja 2012. 15:17:22(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 24.8.2011.(UTC)
Posts: 167
Location: POZAREVAC
Mad Da Jasko Ti si jedan od glavnih pljuvača po Zagoru u boji, ali bih te zaista kulturno zamolio da me ne
proganjaš po forumima, jer zaista želim da pričam o stripovima, a ne da se natežem sa sličnim davežima kakav si Ti.
To nastavi da radiš na ostalim forumima na kojima mene nema. I molio bih bez replika.

Inače bez ikakvih navijačkih pretenzija, i drugih namera, Zagor u boji je izdanje vekaCowboy2 i zaista mislim da nema
potrebe za više bilo kakvim razgovorima na tu temuBaseball

Izdanje veka sigurno i to čak i van teritorija ex-Yugoslavije, daleko bolje nego kod Italijana.
Nije mi žao da platim razliku u ceni jer dobijam perfektno izdanje.
Dado R.
#72 Posted : 29. lipnja 2012. 16:25:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Kao sto rekoh njemu, reci cu i tebi, nemojte nastavljati takvu raspravu s nekog foruma i ovdje.
Ako argumentirano zelite pricati o nekom izdanju, i u normalnom tonu, to moze ali otvorite topic za tu temu.
magični vjetar
#73 Posted : 29. lipnja 2012. 16:47:49(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Kao sto rekoh njemu, reci cu i tebi, nemojte nastavljati takvu raspravu s nekog foruma i ovdje.
Ako argumentirano zelite pricati o nekom izdanju, i u normalnom tonu, to moze ali otvorite topic za tu temu.


Dado je u pravu. Ovakve rasprave nemaju smisla. Doh



Tex Willer
#74 Posted : 29. lipnja 2012. 19:37:28(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:
Iskreno, uopce me ne zanimaju sve i da se radi o Libellusu,
nasim izdanjima ili meni osobno.


Neces da verujes, ali par njih je reklo i da si se ugojio par kilograma, te da su Bayern i Hajduk dva najgora fudbalska kluba u istoriji te igre. Dokle to ide... Ccccccccccccccccccccccc
Dado R.
#75 Posted : 29. lipnja 2012. 20:49:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Tex Willer wrote:
Dado R. wrote:
Iskreno, uopce me ne zanimaju sve i da se radi o Libellusu,
nasim izdanjima ili meni osobno.


Neces da verujes, ali par njih je reklo i da si se ugojio par kilograma, te da su Bayern i Hajduk dva najgora fudbalska kluba u istoriji te igre. Dokle to ide... Ccccccccccccccccccccccc

Problem je sto se na meni ne vidi kad se ugojim ili smrsam par kilograma, kod mene dnevno varira 5-6 kg gore dolje... Blushing BigGrin BigGrin
Za Bayern me briga, a za Hajduk, pa od njih je jedino Radnicki losiji... mozda je i to upitno. Crying BigGrin Crying
magični vjetar
#76 Posted : 29. lipnja 2012. 22:54:53(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:

Za Bayern me briga, a za Hajduk, pa od njih je jedino Radnicki losiji... mozda je i to upitno. Crying BigGrin Crying


A mislim da ima i dosta ženskih ekipa što su nažalost bolje od Hajduka.Blushing BigGrin
Dado R.
#77 Posted : 29. lipnja 2012. 23:00:05(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ovisi za sto bolje? Laugh BigGrin
magični vjetar
#78 Posted : 30. lipnja 2012. 0:37:33(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Ovisi za sto bolje? Laugh BigGrin


za gledat i trenirat. LOL
Kit Carson
#79 Posted : 30. lipnja 2012. 2:50:36(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Dado R. wrote:
Ovisi za sto bolje? Laugh BigGrin

Ako si mislio za trpanje, nisi u pravu. Za to je ipak najbolji 'ajduk.LOL LOL LOL Flapper Flapper Flapper
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
vs
#80 Posted : 30. lipnja 2012. 11:26:56(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Tex Willer wrote:

Neces da verujes, ali par njih je reklo i da si se ugojio par kilograma, te da su Bayern i Hajduk dva najgora fudbalska kluba u istoriji te igre. Dokle to ide... Ccccccccccccccccccccccc

jel ovo stvarno istina ili se zajebavas??.... nadan se da s ovin pitanjem ispadam najveci naivac u povijesti interneta, hahahahahaha
Users browsing this topic
Guest (2)
5 Pages«<2345>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,129 seconds.