Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

5 Pages<12345>
Brasil - World Cup 2014 - Kvalifikacije
magični vjetar
#41 Posted : 28. rujna 2012. 6:48:22(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
kako se ono kaže: zašto pas liže svoja jaja? zato što može!

okay, neka liže, ali to ne znači da ga ja moram gledati

jebeš njihovu privatnu prćiju, sad ću barem imati vremena za druge stvari


ThumpUp
vs
#42 Posted : 28. rujna 2012. 8:56:00(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
A fala kurcu da su i "objektivni" progledali, hahaha...

Jedino je tuzno sta su nas ujedinili u mrznji
Dok Lester
#43 Posted : 28. rujna 2012. 9:27:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
ne znam na koga točno misliš pod ove ''objektivni'', a što se mržnje tiče, ne mrzim nikada, nego me je obuzelo jedno mnogo gore stanje - ravnodušnost
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
vs
#44 Posted : 28. rujna 2012. 10:21:23(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Nisan mislia na nikoga s foruma konkretno...Pod "objektivni" san mislia na sve kojima je repka svetinja i koji misle da je mamicev utjecaj u hr balunu precijenjen..

Istina, mrznja je preteska rijec, al namjerno san stavia tu rijec umisto rijeci nezadovoljstvo... Meni je, nazalost, prvi osjecaj mrznja, traje sekund, dvi, i onda kazen, ma boli me kurac... Preraste u ravnodusnost... I drago mi je da osjetin taj sekund mrznje, znaci da mi da mi je ipak u dubini duse stalo za "repku"... A to kaze lik koji je prvi jeba mater pandevu sta gadja spojnicu umisto gol, hahaha...

Pa je li tuzno da nekome hrvatskon navijacu reprezentacija znaci ka meni dinamo?..

P.S.
Ja san '84 godiste, odrasta san na vatrenima, volia san ih skoro ka hajduka, palia bengalke po tunelu i skaka u fontanu na pobjede '98.... Al isto tako san odrasta na franji i canjugi, a sad zivin na mamicu, tako da ka navijac hajduka, ne mogu vise organski smislit ni jedne ni druge (repku i dinamo).. s guston navijan za dinamove protivnike, a u zadnje vrime i repkine
Dok Lester
#45 Posted : 28. rujna 2012. 12:23:22(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
vs wrote:
Nisan mislia na nikoga s foruma konkretno...Pod "objektivni" san mislia na sve kojima je repka svetinja i koji misle da je mamicev utjecaj u hr balunu precijenjen...

sorry, mislio sam da se nadovezuješ na moj post Smile Smile

vs wrote:
Istina, mrznja je preteska rijec, al namjerno san stavia tu rijec umisto rijeci nezadovoljstvo... Preraste u ravnodusnost...

eto, to i ja pričam Smile

vs wrote:
Pa je li tuzno da nekome hrvatskon navijacu reprezentacija znaci ka meni dinamo?...

nije tema, nit je mjesto za razgovore o tome, ali malo mi već ide na onu stvar to inzistiranje na podjelama na ''vaše'' i ''naše''. dakle, tebi dinamo ne znači ništa? greška, moj prijatelju. meni, pak, hajduk jako puno znači, jer nečija veličina se mjeri upravo prema veličini njegova neprijatelja (u ovom slučaju - protivnika). jebeš osvojena prvenstva s 20 i više bodova prednosti, pravom navijaču to nije nimalo zanimljivo, kao ni tramvaj liga. dakle, meni jak hajduk znači i jak dinamo, jaku ligu, a zatim i jaku repku; meni hajduk u eurokupovima znači možda čak koliko i tebi; isto kao što mi znači i zadar, slaven, osijek ili ''pokojni'' varteks. nekad sam išao na utakmice, nekad sam skupljao šalove, pa u ormaru uz šalove reala, manchestera, juventusa i drugih, imam i šalove hajduka, zadra i osijeka koje sam dobio na dar od dragih prijatelja (čak čuvam i darovani šal smrdljivog arsenala Smile ) i ne pada mi na pamet otići na jebeni stadion i spaliti ih bakljom ili što već. uglavnom, gdje vidiš smisao prepucavanja sjevera i juga kad mamić i štimac zajedno idu ruku pod ruku?

vs wrote:
P.S.Ja san '84 godiste, odrasta san na vatrenima, volia san ih skoro ka hajduka, palia bengalke po tunelu i skaka u fontanu na pobjede '98.... Al isto tako san odrasta na franji i canjugi, a sad zivin na mamicu, tako da ka navijac hajduka, ne mogu vise organski smislit ni jedne ni druge (repku i dinamo).. s guston navijan za dinamove protivnike, a u zadnje vrime i repkine

ponavljam, nije ni mjesto (jer mrzim debatirati preko neta) ni vrijeme (s obzirom da su nam svima vruće glave zbog ovih sranja) za raspravu o tome treba li netko više voljeti klub za koji navija ili reprezentaciju svoje zemlje, ali reći ću ti samo ovo: ti kažeš da si odrastao na franji i canjugi, ali naši starci su odrasli na nekim sličnim likovima iz FSJ-a, a naša će djeca možda pizditi zbog npr. NK Špičkovine koju će za nekoliko godina kupiti neki arapin ili rus te raditi ovo što ovi rade danas. znači, uvijek će oni igrati svoje igre, mi ćemo pratiti nogomet te ili pizditi ili slaviti, ali važno je samo to da nam se ne smiju otvoreno u lice kao što sad rade i da nas dvojica koji navijamo za različite klubove ili bilo tko drugi, možemo sjesti i zajedno pogledati utakmicu te je objektivno prokomentirati kez ikakvih ograda

pisao bih još, ali moram ić' Smile
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
magični vjetar
#46 Posted : 28. rujna 2012. 16:04:52(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
objava Dalmacija News

KOje legende, svaka im čast. :D
Dok Lester
#47 Posted : 28. rujna 2012. 17:18:41(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
potpisujem ThumpUp ThumpUp
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
vs
#48 Posted : 29. rujna 2012. 4:17:47(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Jebiga dok lester, razumin tvoje misljene i drago mi je sta si ga napisa (iako mislis da ovo nije misto, haahaha), a sta je misto ,nego sportski forum, hahaha.. nema ljutnje, iznosimo stavove...

Ali, let's agree that we disagree..

Reka san ti sta mi je na srcu... Dinamo je za mene odavno zavrsena prica, repka to postaje,.. jebe me se za oboje... Tebi vjerovatno nije shvatljivo, al to je tako..... Kazes da bi volia jakog hajduka da bude neka kontra dinamu... jebe se meni za jaki dinamo, ja san za hajduka.. pa neke price, podrzavat nase klubove radi koeficijenta, ma nabijen ga na kurac, jebo ja hajduka ako ne moze proc neka skonto riga pretkola...

P.S.
Ja malo puno bestiman, nije ljutnja na tebe i nije mi cilj bit neugodan prema tebi, gust mi je tako pricatBigGrin
Dok Lester
#49 Posted : 1. listopada 2012. 12:00:38(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
ma ne uzimam ja tebi nista za zlo, samo kad kazem da nije mjesto za raspravu, ne mislim na sportski podforum nego na internet opcenito Wink Wink Wink
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
vs
#50 Posted : 19. listopada 2012. 10:01:59(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
evo citan da ce se protiv skotske najvjerovatnije, umisto u splitu, igrat u osijeku... pa da imaju zrno soli u glavi, stavili bi srbiju u split, belgiju u zg, sve ostalo u druge gradove.... na srbiju ce se napunit stadion, makar igrali u turskoj i time bi djelomicno zacepili usta ovima sta ih boli nedolazak reprezentacije u split, belgija ce vjerovatno bit odlucujuca za prvo misto pa ce se napunit maksimir, a ovi manji stadioni ce se napunit ovako i onako, vidilo se u osijeku...

samo mi se cini da su malo precijenili osijek (tj. gledatelje na toj utakmici, vjerovatno je bilo najmanje osjecana), istina, imaju najbolju podrsku u zadnje vrime, al opet se na televiziji culo navijanja protiv hns-a, samo se prave blesavi i nece da priznaju... lako je imat dobro navijanje kad gazis wales i imas gol sansu svakih par minuti i ljudi su nonstop na nogama... kad igras tvrdu utakmicu, pa ljudi iz dosade pocnu malo gledat oko sebe i vide lozu, a od tamo se smjeskaju brend, maminjo i shirkan, siguran sam da ce ih pozdravit pljeskom do iduce gol sanse...
Dado R.
#51 Posted : 19. listopada 2012. 12:44:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Na stranu to sto vise ne pratim hrvatsku reprezentaciju i sto ne bih volio da neka gamad dodje u Split pod okriljem reprezentacije,
(ako hoce mogu ici kod prijatelja Zuzula ali ne na Poljud), ali sve da je sve normalno bio bih protiv da Srbija igra u Splitu
jer mi se ne svidjaju navijaci koji dolaze samo na utakmice zbog protivnika a ne zbog kluba ili reprezentacije.
A u Split na utakmicu bilo bi ih sigurno puno sto bi dosli samo zato sto je na drugoj strani Srbija.
Navijaci koji dolaze zbog protivnika najbolje da i ne dolaze, jer oni nisu tu radi nogometa.

Isto mislim i o onim sminkerskim navijacima koji dolaze na Hajduka samo na dinamo ili neku jaku europsku utakmicu,
ili ako je kakav drugi "atraktivan" protivnik za te cirkus navijace.
Kad mogu gledati utakmice s jednakim zarom i ponosom nadjem se na Poljudu i protiv zapresickog i protiv milanskog Intera...
vs
#52 Posted : 19. listopada 2012. 14:49:01(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
prijateljica mi je bila na ovu prijateljsku prije svicarske na poljudu, ona nije mogla od šoka doc sebi koje seljacine su bile tu na sjeveru (inace ima pretplatu za hajduka i na svakoj je utakmici), njoj vise ne pada na pamet ic na reprezentaciju, nevezano za protivnika...

ni meni nije jasna ekipa koja dodje samo na dinamo, inter milan itd... razumin da neko zivi van grada pa mu je tlaka dolazit ovdi na inkera, lucko, karlovac itd. a zna da hajduk igra ka štraca... a jebiga, ovi iz splita sta ne dolaze, to su ti sminkerski navijaci, vazno je biti vidjen... pa posli na rozgu u vanlleBigGrin

meni je gušt pogledat hajduka, bez obzira koliko losi bili i ko nan je protivnik... sta san stariji, sve me manje privlace strane lige i liga prvaka, prije ni mrtav ne bi propustia talijansku ligu ili ligu prvaka na tv, sad igraju milan-juve, real-barca, mene boli kurac, mogu ja tu vidit cuda s balunon, al ne dira me utakmica.... al kad hajduk igra s nekim, skacen na svaku sansu i vise mi vridi jedan jozin dribling ili precizan centarsut nego 4 c. ronaldove bicikle i 2 messijeva hattricka na jednoj utakmiciBigGrin

a za reprezentaciju ima vrimena, mladi smo, hahahahahah... a valjda ce za nekih 10ak godina i ovima dopizdit pljacka, a mozda im i nekim cudom neko stane na kraj... pa cemo na poljud ic navijat za naseSmile
vs
#53 Posted : 22. listopada 2012. 17:39:35(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
evo stimac dijeli moje misljenje od par postova povise i oce srbe u splitu, belgijance u zagrebu i skote u osijekuBigGrin

sta se mene tice, moze di oce, al u split samo ako sammir bude u prvojLOL LOL LOL
vs
#54 Posted : 5. studenog 2012. 18:36:04(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
http://www.hrsport.net/v...ost-predvodi-prvu-ligu/

koja je ovo lakrdija od popisa, hahahahah...

da čop, trebotić, brozović, rukavina, ademi, pivarić, oremuš, vrsaljko... nastavi niz... majko mila...

očito da se pola popisa nije gledalo po kvaliteti ni po formi, a bogami ni po nekoj perspektivi...

mislim da će navijanje bit vrhunsko..
Dado R.
#55 Posted : 6. studenog 2012. 0:53:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Kako nije po perspektivi? Pa za neke od njih postoji perspektiva da ce ih Mamic prodati...
A treba polako sve pripremiti da se javnost opet ne sokira...BigGrin BigGrin
Dado R.
#56 Posted : 6. studenog 2012. 0:55:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ali koga to jos briga, eto im tamo nek rade sto hoce, ja samo znam da su za mene zavrsena prica sve dok sammir bude i na klupi a kamoli kad igra.
vs
#57 Posted : 6. studenog 2012. 1:29:35(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
a izgleda da i knezevica triba opet prodat, hahahahah
vs
#58 Posted : 6. studenog 2012. 1:31:42(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dado R. wrote:
Ali koga to jos briga, eto im tamo nek rade sto hoce, ja samo znam da su za mene zavrsena prica sve dok sammir bude i na klupi a kamoli kad igra.

meni je smeta dok je iz loze u poljudu s mamicen gleda kosov...ahm....svicarskuFlapper
Dado R.
#59 Posted : 6. studenog 2012. 3:12:50(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Da mi imamo vlasnika kluba kako spada, Mamic ne bi mogao gledati Poljud ni preko google maps a kamoli sjedit u lozi.
Dado R.
#60 Posted : 6. studenog 2012. 3:34:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
Dado R. wrote:
Ali koga to jos briga, eto im tamo nek rade sto hoce, ja samo znam da su za mene zavrsena prica sve dok sammir bude i na klupi a kamoli kad igra.

meni je smeta dok je iz loze u poljudu s mamicen gleda kosov...ahm....svicarskuFlapper

Ma ne podrzavam ja ni takvu Svicarsku, ali svaki od tih graca koji poticu s Kosova ima daleko vise veze sa Svicarskom nego Sammir s Hrvatskom.
Zato sto oni nisu tamo dosli radi nogometa da bi se prodali, ili preko repke da se prodaju kad ne ide drukcije, oni su tamo dosli kao djeca
ili su rodjeni tamo, i svoj prvi novac nisu zaradili u kopackama, vec su ga zaradili radeci najnormalnije poslove kako to obicno biva tijekom skolovanja.
A svi oni su prosli i mladje kategorije reprezentacije i danas igraju za A momcad, a ni nemaju drugu reprezentaciju za koju bi mogli igrati.
No svejedno ja sam protiv naturaliziranih igraca, jer onda repke gube smisao, dobijamo skoro pa klubove. Poneki igrac moze biti kao iznimka
koja potvrdjuje pravilo, ali svaka repka bi trebala imati najmanje 10 od 11 igraca koji imaju veze s tom drzavom, barem da mu je netko
od blizih predaka (djed, baka) vezani za tu drzavu za koju igra. No koga briga, sve je ionako postalo samo biznis i trka za lovom, sto vise love.

Users browsing this topic
Guest (3)
5 Pages<12345>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,115 seconds.