Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

5 Pages<1234>»
Brasil - World Cup 2014 - Kvalifikacije
Dok Lester
#21 Posted : 31. srpnja 2011. 9:46:29(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Vi ste odlično prošli.

Crnogorci opet izvukli Engleze, ali ostatak skupine je pljuga.

Slovenci u vrlo zanimljivoj grupi. Ovi Norvežani su uvijek nositelji, ali nikad ne znaš kako će odigrati. Pretpostavljam da će Švicarska biti prva, a Slovenija druga.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Sherlock Holmes
#22 Posted : 31. srpnja 2011. 11:32:05(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 78
Location: Zagreb

S Makedonijom je uvijek bilo teško, a naročito u gostima. Belgija me ne brine previše, ali Škoti su uvijek opasni.[/quote]


belgijanci ce nam zagorcat zivot stari jer su predobri , mislim da mi rio necemo ni planirat jer je skupina toliko jaka da nasi sa ovim izbornikom i ovim trulim igracima ni wales i makedoniju nisu u stanju pobjedit
Dok Lester
#23 Posted : 31. srpnja 2011. 11:35:57(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
ma mislim da ćemo te kvalifikacije igrati s drugim izbornikom, a i dio igrača će se promijeniti
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Garfield
#24 Posted : 31. srpnja 2011. 18:29:03(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Evo nama prilike da i mi vidimo svjetsko prvenstvo.Grupa iz snova ...
Dado R.
#25 Posted : 1. kolovoza 2011. 1:32:11(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Kako se nasi mladi propisno sramote u Kolumbiji...Angry
Tako to bude kad imamo sredjeni savez koji mijenja izbornika prije natjecanja, a klubovi ne pustaju igrace,
a oni koji igraju tamo, misle da su zvijezde, jer im je netko tako rekao, pa Ticinovic, Kramaric, Pamic i co igraju
svako za sebe, a neki klinci iz Saudijske Arabije drze im lekciju o nogometu, o tome kako se igra momcadski,
kako se trci i bori za svoj dres. Bas me zanima kako ce tek igrati protiv Nigerije...Smile
Dado R.
#26 Posted : 12. kolovoza 2011. 13:10:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Nas izbornik totalno poludio... Igraci mu igraju da "boli glava", a on sad trenira strogocu na Pranjicu...
Kad se sjetim kako su mu samo bjezali iz kampa i isli na narodnjake, i nikom nista, a ovaj se bunio sto ne igra i nije se pozdravio s njima
i dobije dozivotni izgon iz reprezentacije. A bit ce da Mamic i drugi "menadzeri" imaju nekog svog igraca na tu poziciju...ThumbDown Cursing
I slijepima je vidljivo kako je i repka postala necija osobna prcija...Cursing
split85
#27 Posted : 12. kolovoza 2011. 14:48:30(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Sve mi to miriše na neku katastrofu s reprezentacijom
Realno gledano, nekima igračima nije misto u reprezentaciji.
Npr. Strinić, niti vonja niti miriše , kako je on doša u reprezentaciju pitaj boga.
Izgleda da svaka generacija mora imat jednoga Šerića ili Jurčića Crying .

A Pranjić se zasluženo ljuti. Možda su sve to mogli riješit bez gluposti u medijima, ovako izgleda da jedva čekaju da se nešto desi pa da objave ko ona škovaca od novina 24 SATA. LOL
Dado R.
#28 Posted : 12. kolovoza 2011. 14:59:37(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ma jebes igraca koji se nebi ljutio ako ne igra. I nije Pranjic neka igracina, kad se sjetim samo utakmica s englezima...
Ali dok je igrao za mlade mislio sam evo novog Jarnija...BigGrin

Medjutim, nije to nacin za odnos prema igracima. Neki dobiju samo opomene za, po meni, vece prestupe, a nekoga se odmah izbaci.

Strinic nazalost nije rjesenje koje bi za nas bilo dobro. Naprijed je bolji nego otraga ali ni to naprijed nije ono da razvaljuje sa centarsutevima.
A opet u zadnjoj ovoj utakmici bio je prakticno posve sam lijevo pa nije ni mogao sve stici.
Problem je sto mi nemamo boljih na toj poziciji, niti u dinamu, niti u Hajduku, niti u bilo kojem klubu kako u HNLu tako ni vani.

Dado R.
#29 Posted : 12. kolovoza 2011. 15:03:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
I ono sto je nama uvijek bilo svetinja je ta igra za nacionalni dres, sad toga sve manje ima, cim je otisao Niko Kovac drukcije je to unutra.
Ne moze meni Luka Modric pricati kako su se oni trudili, borili, bla, bla. Care, da tako igras i u klubu nebi bio ni na klupi.
Kod nas trce u repki samo dok ne zarade nesto novaca, a poslije, tja, prodali su se sto sad trcati.
Mislim, ne trebas biti ultra nogometni strucnjak da vidis jel se netko lomi i trudi ili samo odradjuje utakmicu.
Ja nikad nisam volio glumit trenera, ali neke stvari su ocite. I uvijek kazem mozemo izgubiti i od znatno slabijih momcadi,
ali ako vidim da se ostavilo srce na terenu, kapa do poda. No u zadnje vrijeme nema tog srca...
Heyoka
#30 Posted : 13. kolovoza 2011. 1:16:19(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 42
Location: Cazin
Dok Lester wrote:
S Makedonijom je uvijek bilo teško, a naročito u gostima. Belgija me ne brine previše, ali Škoti su uvijek opasni.


Belgija ima nekoliko vrlo perspektivnih igrača. Eden Hazard je najbolji igrač Lillea, osvajača dvostruke krune u Francuskoj. Wenger ga želi dovesti već neko vrijeme kao zamjenu za Fabregasa. Prije par dana je Romelu Lukaku, 18-godišnji centarfor sa fizičkom konstitucijom 32-godišnjeg ragbijaša, dogovorio transfer u Chelsea. Dodaš li na to Vermaelena iz Arsenala u odbrani, dobiješ vrlo solidnu kičmu budućeg belgijskog tima.




Što se naše grupe tiče, zadovoljan sam. Mogli smo svakako i gore proći. Ipak, igramo protiv Grka sa kojima smo preksinoć po prvi put ostali neporaženi u pet utakmica, Slovaka koji su igrali u osmini finala Svjetskog prvenstva, Litavaca sa kojima smo u oba dvomeča prosuli poneki bod, Latvijaca koji su za razliku od nas okusili veliko takmičenje i Lihtenštajna koji igra vrlo solidno u ovim kvalifikacijama. Nikakvo opuštanje sebi ne možemo priuštiti, nismo Nijemci koji uvijek gaze u kvalifikacijama. Osim toga, još uvijek smo u igri i u ovim kvalifikacijama, valja uzeti 4 boda protiv Bjelorusa i izboriti baraž pa šta bude. U svakom drugom scenariju, moraćemo se vaditi kod Francuske, a to ne bi bilo dobro.



@Dado - možda umjesto Pranjića uleti...Čale? :D Ili čak Ibanez?
Dado R.
#31 Posted : 15. kolovoza 2011. 9:42:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Heyoka wrote:


@Dado - možda umjesto Pranjića uleti...Čale? :D Ili čak Ibanez?


Ma Mamic garant ima igraca i za tu poziciju. Ako treba stavit ce i Sammira tamo...Cursing
Dado R.
#32 Posted : 27. rujna 2012. 16:03:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
http://www.hrsport.net/v...-za-makedoniju-i-wales/

Za mene je navijanje za repku zavrseno ako on bude i na klupi.
Rekao sam odavno da kad on obuce nas dres i bude sjedio makar na klupi za mene ta repka ne znaci nista.
Znam ja da je i prije bilo puno igraca koji su upadali zbog prodaje, ali barem su to probali malo ukamuflirati, a sad nam se doslovce rugaju.
Ali da je taj igrac icim zasluzio biti pozvan, razumio bih. Rakitica se maltene potjera a zove se Samir. Da nije zalosno bilo bi smijesno.

Evo ovce da vidite kako mi i od repke napravimo prciju preko koje cemo se mi bogatiti a vi dodjite na utakmice pa nas podrzite...


magični vjetar
#33 Posted : 27. rujna 2012. 16:30:45(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
http://www.hrsport.net/vijesti/447602/nogomet-reprezentacija/stimac-pozvao-sammira-u-reprezentaciju-za-makedoniju-i-wales/

Za mene je navijanje za repku zavrseno ako on bude i na klupi.
Rekao sam odavno da kad on obuce nas dres i bude sjedio makar na klupi za mene ta repka ne znaci nista.
Znam ja da je i prije bilo puno igraca koji su upadali zbog prodaje, ali barem su to probali malo ukamuflirati, a sad nam se doslovce rugaju.
Ali da je taj igrac icim zasluzio biti pozvan, razumio bih. Rakitica se maltene potjera a zove se Samir. Da nije zalosno bilo bi smijesno.

Evo ovce da vidite kako mi i od repke napravimo prciju preko koje cemo se mi bogatiti a vi dodjite na utakmice pa nas podrzite...




Slažem se u potpunosti.

Ovo što oni rade to je katastrofa. Najbolje da Mamić i Štimac kupe i repku.
vs
#34 Posted : 27. rujna 2012. 16:33:00(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
@dado
A ka, do sada si svim srcem navija, hahaha... Srica da ovi lik nije trizan odigra dva kola za redon jer bi vec bia u prvoj, hahaha... Jedva cekan iducu utakmicu u st

@magicni
Ovo ne moraju kupit, vec je odavno njihovo..

Jebes repku, samo hajduk
Dado R.
#35 Posted : 27. rujna 2012. 17:03:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
@dado
A ka, do sada si svim srcem navija, hahaha... Srica da ovi lik nije trizan odigra dva kola za redon jer bi vec bia u prvoj, hahaha... Jedva cekan iducu utakmicu u st


Pa jesam, navijao sam, izuzev zadnje kvalifikacije su me malo razocarali pristupom, iako su EP odigrali vrlo, vrlo dobro.
Ali bas zbog Mamica i njegovog nametanja uvjeta, i zbog svega sto se odigravalo oko HNS nisam htio ici na EP, rekao sam da oni moje
novce i moje vrijeme ne zasluzuju u tolikoj mjeri. Prije sam cesto isao i na utakmice. No u Maksimir sam rekao da vise ne idem,
da mi rodjeni brat igra. Zadnje sto sam gledao tamo bilo je Lokomotiva-Hajduk, i ako ja na jednoj takvoj utakmici moram gledati
hoce li mene netko pogoditi kamenom u glavnom gradu "svih Hrvata", i to samo zato sto navijam za jedan hrvatski klub a ne za neki drugi,
onda mi ne pada napamet ici na taj stadion vise. Nazalost, znam dobro da bi dinamovcima bilo slicno i na Poljudu.
Stoga su za mene vecine domacih utakmica postale "ne zelim gledati uzivo". I prije sam se stalno bunio sto ne igraju u ST, sad se nadam da
ovi nikada nece doci. Hvala, neka igraju gdje god hoce samo ne na Poljudu. Ta ionako je uklet.
No, repku sa Samirom ne bih gledao ni na Poljudu, ma ne bih ni u mojoj ulici. To je za mene kraj. Oni nisu HR repka, samo nose te dresove.
Kao sto huligani u nasim dresovima nisu za mene HR navijaci i nemam s njima nista zajednicko. Tako nemam ni s ovima.
Ako bih mogao birati Brazil 2014 sa Samirom ili ne odlazak u Brazil, onda bih svim srcem bio za neodlazak u Brazil.
I takve rezultate im zelim.

Mozda kod nekih nasih Hajdukovaca ima veze to sto Samir igra u dinamu, za mene nema, isto bih mislio i da je u Hajduku.
Da ima imalo zasluga zasto ga pozvati, probao bih razumjeti, ovako ako je dovoljno odigrati svake sezone 1-2 dobre utakmice
za biti reprezentativac, onda mogu zvati koga hoce. Ovakvih kao Samir imamo koliko hoces.
A znam i neke koji mogu jos vise popit.


Dado R.
#36 Posted : 27. rujna 2012. 17:04:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
magični vjetar wrote:
Dado R. wrote:
http://www.hrsport.net/vijesti/447602/nogomet-reprezentacija/stimac-pozvao-sammira-u-reprezentaciju-za-makedoniju-i-wales/

Za mene je navijanje za repku zavrseno ako on bude i na klupi.
Rekao sam odavno da kad on obuce nas dres i bude sjedio makar na klupi za mene ta repka ne znaci nista.
Znam ja da je i prije bilo puno igraca koji su upadali zbog prodaje, ali barem su to probali malo ukamuflirati, a sad nam se doslovce rugaju.
Ali da je taj igrac icim zasluzio biti pozvan, razumio bih. Rakitica se maltene potjera a zove se Samir. Da nije zalosno bilo bi smijesno.

Evo ovce da vidite kako mi i od repke napravimo prciju preko koje cemo se mi bogatiti a vi dodjite na utakmice pa nas podrzite...




Slažem se u potpunosti.

Ovo što oni rade to je katastrofa. Najbolje da Mamić i Štimac kupe i repku.

Prijatelju moj, oni nista ne kupuju, oni samo uzimaju i koriste se time za svoje privatne interese.
Vidjet ces kad se bude gradio kamp, a nije upitno da hoce, gradit ce se ondje gdje Mamic kaze, da mu to onda bude poligon
za njegove igrace kad jednom bude morao napustiti dinamo.
vs
#37 Posted : 27. rujna 2012. 17:25:05(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Ka prvo, lik nema veze s RH, a i inace san protiv toga da igraju naturalizirani igraci... To mi je glupo, kad se sitin ruske malonogometne vrste, hahaha... a ka drugo, lik nece nicin poboljsat reprezentaciju nego sebi cijenu...

On je mastao ovaj dan, hahaha, a tek zdravko, zanima me je li i s ovim ima gradjanski ugovor na 20% buducih primanja...

Nadan se da ce na iducoj domacoj, (mislin da je osijek), bit prazan stadion... ili pun, najebat in se majke, i napravit prekid

Al do cega je doslo, poziv nisu ni kamuflirali, isto ka i sudjenje u hnl.. jebe ih se, moze in se
Dado R.
#38 Posted : 27. rujna 2012. 17:31:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
Ka prvo, lik nema veze s RH, a i inace san protiv toga da igraju naturalizirani igraci... To mi je glupo, kad se sitin ruske malonogometne vrste, hahaha... a ka drugo, lik nece nicin poboljsat reprezentaciju nego sebi cijenu...

On je mastao ovaj dan, hahaha, a tek zdravko, zanima me je li i s ovim ima gradjanski ugovor na 20% buducih primanja...

Nadan se da ce na iducoj domacoj, (mislin da je osijek), bit prazan stadion... ili pun, najebat in se majke, i napravit prekid

Al do cega je doslo, poziv nisu ni kamuflirali, isto ka i sudjenje u hnl.. jebe ih se, moze in se

Kazem ti, gledaju nas u oci i smiju se, boli njih ona stvar, znaju da im nitko ne moze nista.


Dok Lester
#39 Posted : 27. rujna 2012. 22:52:16(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
kako se ono kaže: zašto pas liže svoja jaja? zato što može!

okay, neka liže, ali to ne znači da ga ja moram gledati

jebeš njihovu privatnu prćiju, sad ću barem imati vremena za druge stvari
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
magični vjetar
#40 Posted : 28. rujna 2012. 6:47:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
magični vjetar wrote:
Dado R. wrote:
http://www.hrsport.net/vijesti/447602/nogomet-reprezentacija/stimac-pozvao-sammira-u-reprezentaciju-za-makedoniju-i-wales/

Za mene je navijanje za repku zavrseno ako on bude i na klupi.
Rekao sam odavno da kad on obuce nas dres i bude sjedio makar na klupi za mene ta repka ne znaci nista.
Znam ja da je i prije bilo puno igraca koji su upadali zbog prodaje, ali barem su to probali malo ukamuflirati, a sad nam se doslovce rugaju.
Ali da je taj igrac icim zasluzio biti pozvan, razumio bih. Rakitica se maltene potjera a zove se Samir. Da nije zalosno bilo bi smijesno.

Evo ovce da vidite kako mi i od repke napravimo prciju preko koje cemo se mi bogatiti a vi dodjite na utakmice pa nas podrzite...




Slažem se u potpunosti.

Ovo što oni rade to je katastrofa. Najbolje da Mamić i Štimac kupe i repku.

Prijatelju moj, oni nista ne kupuju, oni samo uzimaju i koriste se time za svoje privatne interese.
Vidjet ces kad se bude gradio kamp, a nije upitno da hoce, gradit ce se ondje gdje Mamic kaze, da mu to onda bude poligon
za njegove igrace kad jednom bude morao napustiti dinamo.


LAko da će kamp nuknuti na nekom zemljištu od Maminja.

To je najveću kriminal u RH. Toliko su love izvukli bez ikakvih poreza, da je to strašno.

Mene porezna zajebava radi 16,50 kn duga i šalje opomene pred ovrhu a ovi vrte milijune i nikome ništa. Sramota.

NIti sam gledao zadnju tekmu, niti ću ih gledati više. Štimac se prodao Mamiću za izborničko mjesto i sada mu ovaj kroji i ekipu.

Baš kada ga vidim u Metkoviću imati ću mu sigurno reći nekoliko riječi "pohvale".

Strašno, toliko sam razočaran da mi se nogomet gadi.
Users browsing this topic
Guest
5 Pages<1234>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,141 seconds.