Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

35 Pages«<2728293031>»
HNK HAJDUK SPLIT
vs
#561 Posted : 5. svibnja 2013. 15:16:09(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
pa dobro, to je evergreen, hhhahahahah... "ako ne postanes" se piva samo kad nam titula izmakne za malo, nema smisla bit peti na tablici i to pivat, hahhahahahahah... zadnjih 8god. tu pismu mozemo pivat vec na pola sezoneCursing LOL
Jerry Krause
#562 Posted : 9. svibnja 2013. 13:56:13(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
vs wrote:
žaj mi je šta nisu ušle još i one dvi stative, samo radi onog umišljenog pizduna koji trenira filijalu... jebiga, ne pobjeđuje uvik favorit i momčad koja igra najljepši nogomet u državi.... eto, izgleda da mu je publika ipak bila hendikep, iako naši škartovi igraju za njih gori, ipak im srce i dalje kuca za hajduk, mogu oni bit ljuti na upravu koja ih je škartala, al uvik će se grist šta nisu uspili ovdi..... pogotovo je gušt čitat njegove izjave, ka da su on i uprava zaslužni za lokomotivin kvalitet, hahahahhaha... za kruna virujen da je glup i da živi u nekoj paralelnoj dimenziji i da ne kuži zašto je maksimir prazan, al ovi pizdun nije glup, dobro je iskoristia moment, i umisto da se pokrije ušima i priča o svojoj igri, on se naša kurčit po novinama i pričat šta i ko je hajduk...

jebiga, to je jače od njega, triba ličit komplekse.... to san ubra, da svi ovi funkcioneri šta su stariji dinamovci, šta su osobno doživili šamaranje od hajduka 70ih i ostalih godina, sad su napaljeni na nas i koriste svaku situaciju da nas javno poseru...

sudac je lipo "drža kontrolu" nad utakmicon, posušia in je 3 žuta u startu, sudia svaku pizadariju da rascjepka igru, osim faul na koussiju u kaznenom i onda je sve to opra tako šta je i avdiji posušia jedan žuti, jedini mu je zajeb šta ovi nisu ušli u naš kazneni i pali ili bili u šansi, makar iz ofsajda, pa da on i stari ovi vikend provedu s kojon droljon na maminjov račun... al dobro, bit će prilike dogodine...

i super je bilo vidit kako se filijali naglo povećava navijački korpus, stiga je jedan manji bus njihovih navijača, svi u dresovima, nadan se da su uz dres dobili sendvič i sok pri ulasku u bus, a da će uz isplatu dnevnice dobit i kartu za proslavu idućeg dinamovog rođendana, tija bi napisat godinu, al pitaj boga koji će bit dogodine.... jel znaš šta kažu, hajduk je nešto stariji, al dinamo češće slavi rođendane...

ja se ne bi čudia, u slučaju da lokomotivu izbace iz lige, da maminjo odluči spojit njih s dinamon, onda bi klub GNK Dinamo-Loko (od milja ludi dinamo) za koji misec moga proslavit i 204. rođendan, a fredi kramer bi sigurno to potvrdia u novoj monografiji...

BigGrin BigGrin ThumpUp
vs
#563 Posted : 22. svibnja 2013. 9:12:21(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
brale, album je ludja!!Cool

malo su male slije, al nema veze... fali mi ih jos samo 390BigGrin

sican se kad smo ka dica skupljali usa 94, vrh bi bija kupit 5 kesica odjednom, bia je proces to skupit, koliko god je bilo gust, bilo je i frustrirajuce, hahahahahah... uvik bi cua urbane legende, dosa je neki stariji lik i kupia cilu kutiju paketica.... svi bi bili, uuuu brale, da je meni to, popunia bi dva albuma, hahahahah

sad mozemo ispunit djecake snove, doc bahato u trafiku i kupit cilu kutiju paketicaLOL LOL LOL

e da, triba nakantat lokse s kajze veceras... kouassi poludi!!!
Dado R.
#564 Posted : 7. lipnja 2013. 21:29:36(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Jebote koje ludilo, pa slicica nije bilo nigdje kad sam ja bio u ZG, a kad su dosle otislo sve isti dan, i sad valjda tiskaju jos...BigGrin
vs
#565 Posted : 7. lipnja 2013. 22:45:01(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dado R. wrote:
Jebote koje ludilo, pa slicica nije bilo nigdje kad sam ja bio u ZG, a kad su dosle otislo sve isti dan, i sad valjda tiskaju jos...BigGrin

http://hajduk.hr/osnovna/?vijest=3729

u splitu je luda kuća, svi skupljaju... meni fali jos 70ak komada
vs
#566 Posted : 11. lipnja 2013. 18:24:26(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
fali mi jos samo stimac.... jeba mu mamic mater, ionako se mislin bili ga lipia i da ga dobijenLOL
Dado R.
#567 Posted : 12. lipnja 2013. 0:04:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
fali mi jos samo stimac.... jeba mu mamic mater, ionako se mislin bili ga lipia i da ga dobijenLOL

Tu stavi Mamićevu sliku. Posaljes 100 praznih paketica i njegovu sliku... BigGrin
Nego, znali se uopce kako izgleda ta osobna slika?
Dado R.
#568 Posted : 12. lipnja 2013. 0:05:46(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
Dado R. wrote:
Jebote koje ludilo, pa slicica nije bilo nigdje kad sam ja bio u ZG, a kad su dosle otislo sve isti dan, i sad valjda tiskaju jos...BigGrin

http://hajduk.hr/osnovna/?vijest=3729

u splitu je luda kuća, svi skupljaju... meni fali jos 70ak komada

I nije samo u Splitu, znam ih sto skupljaju od Australije do New Yorka... ovakve lude navijace ima samo jedan klub... BigGrin BigGrin BigGrin
vs
#569 Posted : 12. lipnja 2013. 9:24:44(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dado R. wrote:
vs wrote:
fali mi jos samo stimac.... jeba mu mamic mater, ionako se mislin bili ga lipia i da ga dobijenLOL

Tu stavi Mamićevu sliku. Posaljes 100 praznih paketica i njegovu sliku... BigGrin
Nego, znali se uopce kako izgleda ta osobna slika?

nisan je jos vidia, ali vjerojatno ce samo sliku koju posaljes stavit na sliju...

al koje minuse imaju u albumu, npr. nema stanka bubala, cernat i jelavic nisu u dresu hajduka, srna u dresu reprezentacije, kranjcaru nije napisano ime na sliji, niti jedna slika koja se sastoji od vise slija ne ispadne dobro kad se spoje, fali uvik koji mm, na nekim slikama se kurca ne vidi jer stave cilu ekipu u jednu sliju...

ovi iz hajduka su mislili da ce ovo samo dica do pet godina skupljat... sad da su pametni, izdali bi slican album samo kvalitetniji i s vise detalja... niti jednom igracu ne pisu podaci, golovi, sezone, itd.. sve je to nesto šturo, u smislu, za koga je i dobro je..
Dado R.
#570 Posted : 12. lipnja 2013. 13:42:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Pa album sigurno nije odradjen besprijekorno, ali nema veze, drugi ce sigurno biti bolji... BigGrin
vs
#571 Posted : 21. lipnja 2013. 19:12:14(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
sad nema isprike da se ne zna di ima rjesit slijaBigGrin
http://hajduk.hr/vijest/...ju-albuma-i-slicica/3779
Dado R.
#572 Posted : 28. lipnja 2013. 22:17:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
sad nema isprike da se ne zna di ima rjesit slijaBigGrin
http://hajduk.hr/vijest/...ju-albuma-i-slicica/3779

I sto kazes na ove amerikance s lovom i FIO u njihovu drustvu? Smile
vs
#573 Posted : 29. lipnja 2013. 13:11:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
da malo ispravin ovo povise napisano...

citan u SD da je ekipa iz "nas hajduk" odradila sastanak sa amerima, da ce izbacit objavu za medije uskoro...

ja san gore napisa da im je stav, nema prodaje... poistovjetia san njih s torcidom, moguce je da imaju razlicite stavove...

tesko da ce ameri kupit vecinski udio, a dat upravu navijacima, ne bi volia ni taj scenarij, al mi je u svakom slucaju bolji nego da ameri sad pocnu vodit klub strogo poslovno, ka da je filijala mcdonaldsa... (sta isto ne bi bilo gore od donedavnih uprava, hahahaha)
Dado R.
#574 Posted : 29. lipnja 2013. 14:50:50(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
KRATKI ODGOVOR:

ako klub prodje u vecinsko vlasnistvo jedne osobe (a da nije neka pravna osoba u rukama navijaca), mene vise niko nece vidit na stadionu...

nije meni problem nacionalne osnove, oce ga kupit ameri, arapi, židovi, srbi ili hrvati... ocu da je hajduk gradski klub ili u rukama navijaca... cim se personalizira, to vise nije moj klub..

sigurno da cu ga i dalje pratit jednim okom, ali meni to vise nece bit to... nisan clan hajduka, torcide, niti udruge nas hajduk, ali se slazen s njihovim misljenjem... nema prodaje..

Nisu li navijaci imali svoju sansu imati u rukama zanimljiv dio vlasnistva kroz kupovinu dionica?
Da je to proslo tako dobro onda, siguran sam, grad bi prodao i preostali dio navijacima. Ali navijaci su u tom dijelu zakazali i to je cinjenica.
Mozemo mi sad pricati o tome kako se nema love ali kad pogledam na sto inace nasi ljudi trose novce onda to i nije bas neko opravdanje.
Razocarano sam gledao koliko malo dionica su kupili navijaci, veci dio su kupili kojekakvi mocnici. Navijaci bi vodlili klub ali bez ulaganja a to ne ide.

A to sto je klub gradski to nas je i dovelo gdje jesmo, uvijek u necijim politickim rukama, a u politici znamo kako je, drpi dok si na vlasti.
Pa kako su se ponasali prema bilo cemu u gradu, u drzavi, tako i prema Hajduku. Iscjedili ko limun i ostavili da crkne.
No necu o politici, to je ionako zabranjena tema, ali nisam mogao ne spomenuti samo ovo jer je bitno za razgovor o Hajduku.

I sve dok ti koji su vodili klub u propast ne budu odgovarali svojim imenom i imovinom, nece biti pravde.
A poznato je kod nas kako mi jednostavno gurnemo pod tepih sve nase lose, i uvijek je netko drugi kriv.
I nedaj boze da se vracamo natrag pa nekog osudimo za razbojnistvo, kako ce kad ti ljudi znaju previse, pa mogu stogod izlanit na sudu...


vs wrote:

DUGI ODGOVOR:

svidja mi se ovaj nacin upravljanja klubom od strane navijaca i mislin da on jedini ima smisla... osobno nisan tija postat clan i birat NO jer san uvik smatra da nisan dovoljno upucen i da ce ljudi koji su uzivljeniji od mene u hajduka sigurno to bolje napravit nego ja....

mozda san ja debil, al vise mi vridi jedan vukusic ili kis (dragi su mi i ovi "skautirani") nego tri kupljena falcao-a..

i sad, kaze gradonacelnik, bit ce referendum... ma ko ima pravo glasa?.. oni pizduni sta su izabrali keruma?.. ili ovog pijuna baldasara?... oni sta ce sutra ic na thompsona koji je zakinia klub za par stotina iljada kuna u ovoj situaciji?.. ili ka moj stari, sta se siti da balun postoji kad gleda ligu prvaka?..

znas ko ima "stvarno" pravo glasa?... onih par stotina ljudi koji prate klub na svim domacim i gostujucim utakmica...

Ovo upravljanje klubom nije dugorocno. Ne moze se izaci iz krize bez ikakvog ulaganja ili barem podmirivanja aktualnih troskova,
a grad kao vecinski vlasnik ne moze se brinuti ni o osnovnim potrebama u gradu a kamoli Hajdukom...

Klubom mogu na ovakav nacin upravljati navijaci i ako postoji jedan vlasnik, ali provjeren, posten ali i ogranicen u odredjenim segmentima.
Ni ne mislim da bi kod nas bilo kupovanja nekih skupih igraca, pa sve da je vlasnik milijarder jer nemamo mi ligu ni kapacitet za takve igrace.
Mislim da bi se svejedno radilo i nastavilo raditi u ovom pravcu jer jedino odgojem igraca mi mozemo naprijed. Ali bi nam odredjen kapital dao
malo vise mogucnosti lakseg, boljeg i brzeg razvoja. Prije svega mislim na to da ne bismo vise igrace tipa Radosevic prodavali za kikiriki.
Vlasnik koji ima kapital ima i strpljenja, moze cekati pa zaraditi prave novce a zna da bez pravih rezultata nema ni dobre prodaje.
Kao drugo bili bi konkurentniji na trzistu, pa bismo mogli uloziti malo vise i malo pametnije u skautske sluzbe.
Kao trece svom kadru bismo platitli normalne plate. Nikakve sulude ugovore, nikad vise, ali ono sto potpises da mozes ispostovati.
Ma koliko god igracima stalo do Hajduka i koliko god se gladan bolje trci, ako ne pojedes nista danima jednom ces pasti...

Hajduk treba vlasnika, pravog, s kapitalom, a grad moze zadrzati kontrolni paket, plus u ugovor o prodaji moze ugraditi neke stvari...
Primjerice da se zadaju odredjeni ciljevi, pa kontrole svako 2-3 godine. Ako vlasnik ne ispunjava zadane uvjete onda se mogu pokrenuti
odredjene klauzule koje se moze ugraditi u ugovor. Tako da se vlasniku zadaju neki parametri kojih se mora drzati...
Grad kao vlasnik nije rjesenje, kao sto nisu ni navijaci rjesenje ako nemaju novac da kupe dionice i da nesto uloze. A nisu imali i nemaju.
A ne znam jesu li ovi Ameri rjesenje, cim vidim u kakvom su drustvu, zlo mi bude, ali treba sve dobro ispitati i pametno odluciti.

Ne mislim sad na referendum vec opcenito na sve o Hajduku ne slazem se da pravo glasa imaju samo oni koji prate utakmice i na gostovanjima.
To uopce nije mjerilo, zasto bi bilo, pa nemaju svi 18-25 godina, bez obiteljskih obaveza, visak slobodnog vremena i slicno...
I nemoj zaboraviti da, koliko god dobrih stvari napravili, jedan dio tih istih navijaca cini i lose stvari Hajduku.
Kupe karte, idu na gostovanja, pa naprave nered i onda Hajduk placa tisuce eura kazni, utakmice bez gledatelja i slicno...
Onaj tko se kune u ljubav prema Hajduku a radi mu stetne stvari ne zna sto je ljubav, on samo ljeci svoje komplekse.
Sto je s ljubavi navijaca koji ne idu na sve utakmice iz opravdanih razloga, koji ne idu ni na gostovanja iz opravdanih razloga?
Imaju li oni pravo glasa ili se ljubav samo mjeri po broju gostovanja i bacenih baklji i razbijenih glava?

Uzet cu sebe za primjer. Zivim daleko od Splita a i da sam u Splitu ili okolici, pitanje je bih li mogao s 35 godina, oženjen, i uz sve obaveze
stici na svaku domacu utakmicu a kamoli gostujucu? Na mnogima bih bio, to je sigurno ali na gostovanjima tesko...
I sto ja onda mogu uciniti da steknem pravo glasa ili bolje receno pravo ljubavi prema Hajduku? Pratim ja i druge lige, pa Ligu prvaka i slicno,
ali jedino sam nervozan na dan kad Hajduk igra i nikako docekati utakmicu. Kakva Liga prvaka, ja s nestrpljenjem cekam
Hajduk vs "Bilo tko". Sve ostalo je manje vazno, sve ostalo je nebitno, samo na taj dan nista me ne pitaj, nisam za velike razgovore izvan baluna...
Ne slavim svoj rodjendan, ali Hajdukov jesam. Ne pijem pivo ali sam kupio dosta paketa Hajduckog piva i dijelio okolo...
Godinama vec placam pretplatu na stadionu, i to ne jednu, vec dvije, a da pritom odgledam maksimalno 3-4 utamice iz te sezone.
I nerijetko kupim dodatno karte za te utakmice koje odgledam iako imam dvije pretplate. Cisto da imam i karte za uspomenu...
A nemam ni viska ni puno novca, naprotiv, samo imam puno ljubavi prema Hajduku i uvijek trazim nacin kako mogu pomoci.
Kupujem suvenire sto god ima, ali sluzbeno, jer one s pijace me ne zanimaju, raznorazne prepordavace ne podrzavam...
I sto jos trebam uciniti da bih imao pravo glasa za Hajduka. Razbiti nekome glavu? Baciti baklju u teren?
Nedam nikome za pravo da Hajduk voli vise od mene. Isto ili slicno, u redu, ali vise ne. Pa makar isli na svaku utakmicu gostovanja pjeske...
Smile Wink
Dado R.
#575 Posted : 30. lipnja 2013. 11:48:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Nisam ni mislio da svi koji idu na gostovanja imaju visak vremena, i slicno, ali dobar dio njih sigurno lakse mogu krenuti na put
ako moraju odluciti sami za sebe i brinu se iskljucivo sami za sebe. I pogotovo kad imaju s kim. Ja sam inace tip koji sam ne voli
otici ni u ducan ako ne moram, a u dobru drustvu moze i na kraj svijeta, nije bitno kako, moze i na noge...BigGrin

Cotao sam sad aktualno o onim amerima, malo sam skeptican jer su bez nekog konkretnog plana, a i ne zelim da Hajduk
postane kao dio neke korporacije, to opet nije privatno vlasnistvo kako ga ja zamisljam. Opet je puno ljudi u igri, a di je
puno baba kilavo je dite. I kad si dio necega, neke korporacije, tko kaze da nece Hajduk snositi posljedice i nekog neuspjesnog
projekta koji takodjer moze biti dio iste korporacije. Ne trebamo se zaletiti na prve ponude koje nisu nimalo jasne...

Bilo bi najbolje kad bi navijaci mogli kupiti klub, ali nazalost to je nemoguca misija iz puno razloga...
A sto, treba nas samo 20 tisuca i da svak ulozi, po 15 tisuca kuna, uzme se kredit, i za gluplje stvari ga uzimamo i u puno vecim iznosima.
I eto nam love kojom pokrivamo sve dugove, odnosno kupimo taj veci dio dionica od grada, i ostaje nam jos samo svake godine
uloziti po 2500 kuna, pa imamo i tih 50 milijuna za godisnji proracun...BigGrin BigGrin
vs
#576 Posted : 30. lipnja 2013. 13:00:55(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
a cuejs, al ti nije logicnije da na gostovanja najvise ide ekipa koja ima zenu i dicu, da uteknu od njihLOL

u vezi dionica, sta se mene tice, moze, spreman san ukucat lovu u hajdukaSmile

sad kad smo prekrizili amereBigGrin ... mozemo se bacit na superkupSmile

pratin ove pripremne utakmice, kis trpa ko messi, i jutros je metnia jednoga, u tri utakmice je zabia pet golova, jutros smo igrali protiv druge ekipe lokomotive moskva, ostali 2:2... veceras igramo protiv zavrca iz slovenije, to bi trebale igrat prve ekipe, pa da vidimo sta tudor sprema za dinamo...

cita san malo i o purgerima, dinamo opet na atomski pogon, da su in ova pojacanja dosta dobra... a vidit cemo, mene samo brine sta opet imaju jacu klupu... mi nemamo nekoga za ubacit da digne igru... ovima zakaze sammir, ulazi husejinovic, taj zajebe, imaju antolica, halilovica itd.. nama pukne kvasi, islo sve u kurac, hahahahahaha... a i zivcira me sta cemo opet zapocet s jednom momcadi koja ce se prodavat do kraja prijelaznog roka, onda opet nanovo uigravanje... nazalost, to nam je horoskop naredne 3,4, godineBigGrin

nek zadrzimo misinu borbenost, tudor nek unese malo taktike i nema straja, ako je protivnik i bolji, triba izginit na terenu.. mislin da cemo bit bolja momcad nego prosle sezone, i nakon par transferaSmile

zanimljivo ce bit vidit i kakvi ce bit rijecani, kek mi pari dobar trener, sican se da me reprezentacija slovenije ugodno iznenadila dok ju je on vodia... imaju pristojan kadar, vratia se anas, publika je uz njih, bit ce zajebani..

i zanima me kakvi ce bit split... mrsica se stalno nesto spominje po novinama ka najboljeg trenera u hnl, nikad ga nisan nesto posbeno pratia, cinjenica je da je uvik ima ekipe od kurca pa je mora igrat bunkere protiv hajduka i dinama, sad je dobija ekipu s jakim napadom, vidit cemo na sta ce to licit..

jos kad se uzme u obzir da je 10 klubova i da se igra cetverokruzno, postoje predispozicije za najzanimljivije prvenstvo dosad..
Dado R.
#577 Posted : 30. lipnja 2013. 18:16:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
a cuejs, al ti nije logicnije da na gostovanja najvise ide ekipa koja ima zenu i dicu, da uteknu od njihLOL

Pa ti sigurno nisi ozenjen cim smijes tako javno o tome...BigGrin BigGrin
vs wrote:

jos kad se uzme u obzir da je 10 klubova i da se igra cetverokruzno, postoje predispozicije za najzanimljivije prvenstvo dosad..

I ja vjerujem u to, ne znam kako cemo mi proci, ali vjerujem da bi moglo biti vrlo, vrlo zanimljivo.
Nemamo mi kapacitet za nesto vece od 10 klubova. Svicarska liga je svakako postala zanimljivija od kako i oni igraju na taj nacin.
vs
#578 Posted : 30. lipnja 2013. 21:44:06(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
dobili i ovo zavrce 2:1, kalinic obrania njima penal na 0:0, a caktasu ga obranilo na 2:0...
odradili pripreme s 4 pobjede i jednim nerjesenim... izgleda da cemo igrat 4-3-3..

e sad, da je prodat blazevica, malocu, milovica (njega vjerojatno nece jos) i gigu sta prije, to bi bilo ludilo... ako ne budu u prvoj protiv dinama, znaci da je prodaja blizu i da ih se cuva od ozljeda, a ako zaigraju, onda cemo ih morat "istrpit" do kraja osmog miseca..

andrijasevic i maglica su pripreme odradili pod ozljedama, tako da ne ocekujen da ce igrat u superkupu..

od ovih novih, izgleda da ce andjelkovic i galesic igrat u prvoj, neman pojma kakvi su... nadan se da ce se ove sezone ustalit u prvoj kis, mujan i pasalic..

sutra nam stizu novi dresovi od macrona i krecu pretplate u prodaju..

p.s.

citan da je dinamo proda jedvaja i halilovica za ukupno 20mil eur, al da ce prvi ostat do zime, a drugi do kraja sezone... vish ti, ovog jedvaja prodaju za pustu lovu, a nama lazio oce uzet eleza za kikiriki
Dado R.
#579 Posted : 1. srpnja 2013. 13:27:22(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
A tako je to kad dinamo ima bolje rezultate, bolje(g) pregovarac(a)e, a iskreno radili su bolje i u omladinskoj skoli, pracenju mladih igraca i slicno...
A uz to, zna se i tko je gazda u HNSu, pa se zna tko ce kad zaigrati i za repku... no mi svoje sanse i resurse lose koristimo.
Na stranu neke radnje zbog kojih su ostali bez publike, ali za ono gdje su odradili posao bolje, treba staviti ruku na srce i priznati.
Prednost dinama u tom segmentu je sto je dinamo odavno ima samo jednog gazdu a nije njime upravljao grad tj. brdo nesposobnih politicara.
Dado R.
#580 Posted : 1. srpnja 2013. 13:45:04(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Evo uzrujali smo i Mamica kako slabo prodajemo...BigGrin BigGrin BigGrin

"NEĆU pričati o Hajduku, iako bih imao puno toga za reći", izjavio je Zdravko Mamić na press konferenciji, a zatim ipak progovorio o "Bijelima".

"Žalosti me kako ljudi vode Hajduk. Oni o poslu pojma nemaju i zato je Hajduk u takvim problemima", rekao je Mamić i osvrnuo se na Amerikance koji žele preuzeti splitski klub.

"Postoje dva modela: privatni kapital/dioničarska društva, a drugo su udruge građana. 10 posto je privatnika. Pozdravljam svakog investitora u ovoj zemlji. No, ne znam što iza toga stoji. Mogao bih se očitovati da imam konkretne brojke. Svakom investitoru stavio bih crveni tepih. Nigdje na kugli zemaljskoj nisam vidio da je privatni kapital nepovrediva kategorija. Gdje je to moguće da dioničare Hajduka, ljude koji vrte milijardu eura godišnje (Andabak, Tomi Mamić) nitko ništa ne pita niti o čemu odlučuju."

"Neće neki frustrirani škveranin odlučivati treba li privatizirati Hajduk"

"Fantomski pojedinci oduzeli su pravo vlasnicima da odlučuju o svom vlasništvu. Druga dimenzija, gledam gospodina Baldasara koji kaže da će raspisati referendum. Odmah si pokazao da nisi zaslužio biti gradonačelnik ulice, a ne grada Splita. Pa neće neki frustrirani škveranin odlučivati treba li privatizirati Hajduk. Pa Hajduk je već privatiziran, dalje odlučuje tržište. Za to postoji vlast i izbori, dolje je sve nakaradno postavljeno. To je problem Hajduka, a vi ste svi nasjeli na tu nesposobnost i populizam. Kakva moralna snaga? Ti ljudi su gurnuli Hajduk u cirkus. Koga zanima klub koji ne može proći prvo pretkolo europskog natjecanja? Split stalno mora igrati u Europi, to zaslužuje Dalmacija i dijaspora Hajduka, kao i svaki navijač. Puštaju svoju djecu u bescjenje, i to prikazuju kao dobar posao".

"Prije tri dana čitam, pa ću citirati Slavena Alfirevića "Dokapetan Hajduka Oremuš pod okriljem noći napustio kamp i odlazi na posudbu u 12. plasirani krug izraelske lige.." A on kaže da je to super posao. Skoro sam završio na hitnoj! Sram me da dokapetan Hajduka odlazi na takav način!"
index.hr
Users browsing this topic
Guest (6)
35 Pages«<2728293031>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,230 seconds.