Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

16 Pages<12345>»
Tex Willer izdanja
Dok Lester
#41 Posted : 23. srpnja 2011. 17:06:22(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Bilo je riječi o tome da bi se nakon što se popune rupe (zasad je to 239b-275, 300, 357b-364; ukupno: 24 knjige) radio i nekakav best-off epizoda koje još puno godina neće izaći u izdanju u boji, a mnogi bi ih voljeli vidjeti u novom ruhu. No, tko zna što će još trebati krpati prije toga. Ludens zasad gura (original 474), ali treba sustignuti Veseli Četvrtak (počeo od 501), a VČ (zasad na 530) pak treba sustignuti Libellus (počeo od 569).
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Svarog
#42 Posted : 23. srpnja 2011. 20:10:46(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 22.7.2011.(UTC)
Posts: 17
Location: Beograd, Kraljevo
Sa ovakvim ritmom, Ludens stiže VČ oko 2015, a VČ stiže Libellus oko 2020.
76
#43 Posted : 24. srpnja 2011. 17:51:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 319
Location: Zagreb
Još izračunaj kad će Libellus popuniti rupe...
Sidin i radin.
Curumo
#44 Posted : 24. srpnja 2011. 19:36:28(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
LOL LOL LOL
...jedva se suzdrzavam od odgovoraBigGrin BigGrin BigGrin
Nice view from hell.
dcopic
#45 Posted : 24. srpnja 2011. 21:17:41(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 142
Man
Location: Šoštanj i Zagreb
Sve u svemu Texa izlazi jako puno! Smile
Ne bih se čudio ako brojimo stranice da u jednoj godini izađe više Texa nego Zagora! Cool
kasper
#46 Posted : 25. srpnja 2011. 8:50:11(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Dok Lester wrote:
Bilo je riječi o tome da bi se nakon što se popune rupe (zasad je to 239b-275, 300, 357b-364; ukupno: 24 knjige) radio i nekakav best-off epizoda koje još puno godina neće izaći u izdanju u boji, a mnogi bi ih voljeli vidjeti u novom ruhu. No, tko zna što će još trebati krpati prije toga. Ludens zasad gura (original 474), ali treba sustignuti Veseli Četvrtak (počeo od 501), a VČ (zasad na 530) pak treba sustignuti Libellus (počeo od 569).


A da malo sarate u kolor ediciji. Niko se ne bi bunio da vidi Veliku intrigu u boji sledeci mesec (barem se nadam da je tako) Smile
kasper
#47 Posted : 25. srpnja 2011. 9:08:09(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Sto se crtaca u LL izdanju tice, Galep je u Mefistovom sinu i El Muertu odrzao lekciju svima. On je tata, svi ostali su deca i tako ce zanavek biti, tu nema price.
Razocarenje najvece mi je Ticci, navikao sam na epske price sa odlicnim crtezom. Price koje je radio su uglavnom bile kratke a lose, crtez daleko slabiji od Karavana nade, Osvete Zutog gavrana kao i od kasniji epizoda koje smo citali u ZS900-1000, SD i Ludensu. Nesto je popravio situaciju posle Junaka djavoljeg prolaza, al uglavnom ispod ocekivanja.
Izenadjenje Letteri u Kineskoj cetvrti, jedina epizoda sa Kinezima u Texa koja mi je odlicna (opet sve druge su mi sranje). Letteri mi nije omiljen, u kasnijim epizodama mi je uglavnom ocajan, al ovo mu je izgleda zivotno delo. Sjajna prica, jedna od poslednih velikih iz pera matorog Bonellija.
Fusco u LL briljira, ovde je mnogo bolji nego sto ce biti kasnije. Jedan od najbolje nacrtanih Texeva su mi Kanadski pobunjenici.
Nikolo standardan, za prolaznu ocenu.
CVilla je standardno odlican. Civitelli u LL ima po meni najbolji rad u Texu.
matex
#48 Posted : 26. srpnja 2011. 13:06:39(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 126
Location: Makarska
Dado,hoće li uvijek prva naslovnica vezana za priču biti ujedno i naslovnica knjige,ili će se izabrati ona,recimo,žešća.
Mislim na ove novije epizode..Blink
Mr.Tiger Jack
#49 Posted : 26. srpnja 2011. 19:19:56(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 18
Location: leskovac
kasper wrote:
Sto se crtaca u LL izdanju tice, Galep je u Mefistovom sinu i El Muertu odrzao lekciju svima. On je tata, svi ostali su deca i tako ce zanavek biti, tu nema price.
Razocarenje najvece mi je Ticci, navikao sam na epske price sa odlicnim crtezom. Price koje je radio su uglavnom bile kratke a lose, crtez daleko slabiji od Karavana nade, Osvete Zutog gavrana kao i od kasniji epizoda koje smo citali u ZS900-1000, SD i Ludensu. Nesto je popravio situaciju posle Junaka djavoljeg prolaza, al uglavnom ispod ocekivanja.
Izenadjenje Letteri u Kineskoj cetvrti, jedina epizoda sa Kinezima u Texa koja mi je odlicna (opet sve druge su mi sranje). Letteri mi nije omiljen, u kasnijim epizodama mi je uglavnom ocajan, al ovo mu je izgleda zivotno delo. Sjajna prica, jedna od poslednih velikih iz pera matorog Bonellija.
Fusco u LL briljira, ovde je mnogo bolji nego sto ce biti kasnije. Jedan od najbolje nacrtanih Texeva su mi Kanadski pobunjenici.
Nikolo standardan, za prolaznu ocenu.
CVilla je standardno odlican. Civitelli u LL ima po meni najbolji rad u Texu.



slazem se s kasperom!
obrni,okreni,slozi,oblozi,al galepini je zakon!prava retro dusa tex willera!majstor!
Dado R.
#50 Posted : 27. srpnja 2011. 11:22:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
matex wrote:
Dado,hoće li uvijek prva naslovnica vezana za priču biti ujedno i naslovnica knjige,ili će se izabrati ona,recimo,žešća.
Mislim na ove novije epizode..Blink

Uvijek cemo birati onu koja nam se ucini najboljom za tu knjigu, nema veze koja je po redu, prva, druga, treca...

kit teller
#51 Posted : 27. srpnja 2011. 16:34:22(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.7.2011.(UTC)
Posts: 147
Man
Location: Slovenija
Bravo, jako pametno...kod Bufalo Solders pun pogodak, ja bi za treču knjigu onu naslovnicu Texa koji kleči u pelerini a po njemu pljusak...
samo želja, vi odlučite.Laugh
kico
#52 Posted : 27. srpnja 2011. 18:48:34(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Dado R. wrote:
matex wrote:
Dado,hoće li uvijek prva naslovnica vezana za priču biti ujedno i naslovnica knjige,ili će se izabrati ona,recimo,žešća.
Mislim na ove novije epizode..Blink

Uvijek cemo birati onu koja nam se ucini najboljom za tu knjigu, nema veze koja je po redu, prva, druga, treca...


Znači,riješenje Nathanovsko! Cool
76
#53 Posted : 28. srpnja 2011. 16:22:02(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 319
Location: Zagreb
Pa i kod Mister NO-a je tako. A i kod Martina Mysterea.
Sidin i radin.
hrvoje23
#54 Posted : 8. kolovoza 2011. 13:14:12(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 72
Man
Location: Zagreb
Od Texa zasad mi je potpun jedino almanah, knjige još nisu. Nadam se da ce uskoro Smile ! Ne kupujem na preskakanja, nego po redu, tako da jedva čekam da mi pod ruke dođu neke epizode... Čekam taj best-off! Samo da bar u početku ne bude krpanje epizoda iz zs-a kojima fale neke stranice, i slično! Nego da bar bude nekih 5 naj-epizod
Možda da bude neko glasovanje!?
Kit Carson
#55 Posted : 9. kolovoza 2011. 12:47:09(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
hrvoje23 wrote:
Od Texa zasad mi je potpun jedino almanah, knjige još nisu. Nadam se da ce uskoro Smile ! Ne kupujem na preskakanja, nego po redu, tako da jedva čekam da mi pod ruke dođu neke epizode... Čekam taj best-off! Samo da bar u početku ne bude krpanje epizoda iz zs-a kojima fale neke stranice, i slično! Nego da bar bude nekih 5 naj-epizod
Možda da bude neko glasovanje!?

To bi bilo dobro, da se cuje i glas naroda.Smile
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
Dado R.
#56 Posted : 9. kolovoza 2011. 15:27:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Recimo svi glasaju na naslov X a recimo ja budem za naslov Y, i onda ja uredno kazem da je
jednoglasno odabran naslov Y. Jednoglasno, s jednim glasom, to je to...BigGrin BigGrin Flapper LOL
hrvoje23
#57 Posted : 10. kolovoza 2011. 9:51:52(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 72
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Recimo svi glasaju na naslov X a recimo ja budem za naslov Y, i onda ja uredno kazem da je
jednoglasno odabran naslov Y. Jednoglasno, s jednim glasom, to je to...BigGrin BigGrin Flapper LOL



A ti recimo das na glasanje 3 epizode koje želiš da se objave, i onda mi naivci kao glasamo za 1 , a tebi svejedno koja se objavljuje! Flapper

Ili ponavljas referendum dok ne bude izabaran Y Glare
Kit Carson
#58 Posted : 10. kolovoza 2011. 18:10:43(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Dado R. wrote:
Recimo svi glasaju na naslov X a recimo ja budem za naslov Y, i onda ja uredno kazem da je
jednoglasno odabran naslov Y. Jednoglasno, s jednim glasom, to je to...BigGrin BigGrin Flapper LOL

Laugh Laugh Laugh

Ne, a mani zajebanciju. Daj malo info kakvo ce to izdanje da bude, kako ce da izgleda, Villine naslovnice ?, Galepove unutra ?, kad krece... Ma pricaj sve!Laugh
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
hrvoje23
#59 Posted : 10. kolovoza 2011. 19:51:44(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 72
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Recimo svi glasaju na naslov X a recimo ja budem za naslov Y, i onda ja uredno kazem da je
jednoglasno odabran naslov Y. Jednoglasno, s jednim glasom, to je to...BigGrin BigGrin Flapper LOL



Ili mi glasmo za jednu od tri, a onda kad izaberemo 1, onda nas se lijepo počasti sa sve 3! I svi zadovoljni! Love Cool
kasper
#60 Posted : 10. kolovoza 2011. 20:32:00(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Lako cemo se sloziti koje su epizode najbolje, to je najmanji problem.
Users browsing this topic
Guest (3)
16 Pages<12345>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,116 seconds.