Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

35 Pages«<2829303132>»
HNK HAJDUK SPLIT
vs
#581 Posted : 1. srpnja 2013. 15:12:59(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
mene cudi da je neko uopce prista uzet oremusa i na posudbu, hahahahah...

evo san i ja procita ove njegove nebuloze, ne znan zasto, ali mislia san da ce stvarno dat neki plan o razvoju dinama, da vidin sta nam protivnik sprema... a on opet laprda o hajduku... jebiga, kompleksi.. a njemu je jos gore jer oce bit voljen od strane navijaca i naroda, a to mu bas i ne uspijeva, dobiva pljesak samo od svojih ulizica koji mu ulaze u guzicu radi love.. mos mislit kako je njemu kad vidi pun poljud na nekim livim utakmicama, a ovima na ligu prvaka dodje u vrh glave 10ak iljada ljudi, koji dodju vidit protivnicki klub i usput mu se najebat majke..

al ova mu je najjaca izjava u zadnje vrime: "Dinamo je primjer svega što je uspješno, dobro, transparentno i zakonito, a svi koji o nama loše govore sudjeluju u svemu što je nezakonito"

eto, skoro svaki covik u drzavi sudjeluje u svemu sta je nezakonito, hahahahahhah..

steta sta se superkup ne igra u splitu, bia bi pun stadion, ovako ce samo jug, hahahahaha...

i ko ce vise docekat tu jebenu subotuCursing
vs
#582 Posted : 1. srpnja 2013. 20:01:10(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
a i ovi više jebu zid s tom suspenzijom, rekli su da je lova spremna, al da šibenčani oće da se lova uplati njima nakon preoblikovanja jer ako sad platimo lova ide državi zbog poreznog duga... nek naši uplate lovu javnom bilježniku, pa kad se šibenik dogovori s državon, nek je digne... a nas će prestat povlačit po novinama
vs
#583 Posted : 3. srpnja 2013. 20:00:30(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
http://www.slobodnadalma...eId/214655/Default.aspx

evo objavilo ponudu, ne znan oce li ovi tekst bit sta prosiren u sutrasnjem tiskanom izdanju...

malo san se pribojava da ce ovi ispast krupne njuske i pljunit lovu, ali izgleda da su kokoshariBigGrin
Dado R.
#584 Posted : 4. srpnja 2013. 21:00:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Znaci odose ameri, kako dosli tako i otisli, nemaju oni love za Hajduka...Smile
Dado R.
#585 Posted : 5. srpnja 2013. 11:43:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Stigli novi dresovi. Nisam ni ocekivao neko cudo, iako su talijani pa ono kao dizajn im lezi, ali gledajuci druge dresove ostalih klubova
nisam primijetio nista posebno, pa nisam ni kod nas ocekivao. Ali nisam ocekivao ni da grb prebace na rame na bijelom dresu. Bezveze...Glare
A ako ista mrzim na nogometasima je kad imaju "body fit" majice, samo fali da im jos obuku tajice, u njima se sigurno isto udobno kretati...BigGrin


Dado R.
#586 Posted : 5. srpnja 2013. 13:13:47(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ah marketing je nama oduvijek bio nepoznata prica...Cursing
vs
#587 Posted : 5. srpnja 2013. 18:00:34(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
opet ovi ameri nesto smrduckaju oko hajduka, da ce platit i kredit od 30mil...

samo da nas ne prodaju sada kad se vidi svitlo na kraju tunelaCursing

virujen da ce ova sezona puno toga dobroga donit, financijski, nogometno, a i navijaci mi pare nekako uzivljeniji sada, pretplate idu ka lude... ako zaredamo s par pobjeda, nebo je granica... dokle god budemo u borbi za vrh bit ce pun kurac publike na stadionu..

jos malo vise od 24h, da vidimo na cemu smoBigGrin

ako dignemo superkup uz dobru igru, to je odma par iljada pretplata vise... cak nas i castan poraz nece puno pokolebat..

puno toga ovisi o igri u narednih misec dana... ima dosta pizduna sta ce dolazit samo dok smo blizu dinamu.... al vise je vrime da i nas posere sricaBigGrin
Dado R.
#588 Posted : 5. srpnja 2013. 19:05:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Navodno i u dinamu umirovili dres z brojem 12 zauvijek, u cast sudaca...BigGrin BigGrin BigGrin
vs
#589 Posted : 5. srpnja 2013. 19:38:19(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dado R. wrote:
Navodno i u dinamu umirovili dres z brojem 12 zauvijek, u cast sudaca...BigGrin BigGrin BigGrin

LOL LOL LOL
tribali bi onda i 13 i 14, za oba linijskaLOL
Dado R.
#590 Posted : 6. srpnja 2013. 20:03:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Glupi Jozinovic... Cursing
Dado R.
#591 Posted : 6. srpnja 2013. 20:28:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Nismo uopce stajali lose, no nemamo bas zavrsnice. Kis je uglavnom odsjecen od ostatka momcadi.
Jedvaj se tesko snalazi s Kvasinom pa bi trebalo malo tu stranu forsirati, a i Avdija moze dosta na svojoj samo mu treba malo pomoci.
Gol je djecija bolest, stoperi moraju cuvati ledja, ali Soudani je genijalno dodao i on je pravo pojacanje za dinamo, vec sad je bolji od Samira...BigGrin
Caktas se skoro nije vidio, moze slobodno izaci da ne smeta drugima...BigGrin

No jednu stvar necu nikako razumjeti, onakvo slavlje Copa svaki put kad zabije Hajduku. Slavi on i druge pogodke ali cini mi se nikad onako...
Sto god da je bilo nije mi jasno kako dijete poznatog Hajdukovog igraca koje je i samo odraslo u Hajduku moze toliko zamrziti svoj klub.
Ali neka, takvi karakteri nam nikad nisu trebali pa hvala Bogu da je sto dalje od nas. Najgori su mi oni igraci koji svako malu ljube neki drugi grb.
Niko je igrao za nas srcem, ali nikad nije krio koji klub zauzima najvise mjesta u njegovu srcu. I bio je omiljen i zbog toga.
Dado R.
#592 Posted : 6. srpnja 2013. 21:36:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Tja, znao sam, Jozinovic...Cursing

Mislim da je dinamo iz igre vec zasluzio minimalnu pobjedu, bili su konkretniji, opasniji, mi nismo znali dobro uci u zavrsnicu,
iako smo poprilicno solidno stajali na terenu, osim nekoliko iznimaka. Iskustvo se ne moze nauciti, ono se moze steci.
S obzriom da Hajdukovu mladost, nisam nezadovoljan. Trebamo jos raditi da nam se ne dogadjaju smijesne situacije
da idemo uzeti loptu tri na jedan i tri puta se odbije dinamovom igracu. Ali neka je vec pocelo, jebes CL i lige petice, pocinje HNL...BigGrin BigGrinBlushing
vs
#593 Posted : 9. srpnja 2013. 22:29:19(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
josip basic potpisan na tri godine... steta sta nije na vise, ima tek 17god... sad su nam svi juniori od kojih se nesto ocekuje potpisali...

tudor i jensu zelimo mirno more (citaj, sta manje uplitanja u njihove poslove), nek nesto naprave od ove ekipe u naredne dvi-tri godine, ako se stvari nastave kretat u ovo smjeru, bit ce zadovoljstvo gledat razvoj situacijeSmile
vs
#594 Posted : 11. srpnja 2013. 11:38:10(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
elez prodan laziu za kikiriki... znaci, jedino nam je on od juniora "uteka"..

ja se u prijasnjem postu cudin (zalim) sta je basic potpisa na samo tri godine, al nisan isa za tim da ima tek 17 god... fifa ima pravilo da igrac mladji od 18.god. ne smi potpisat na duze od tri godine..

jucer i tomicic produzia jos tri godine, on ima 20... izgleda da nam je skoro cila prva momcad ugovorom vezana do neke 23., 24., godine zivota... nije lose s obzirom na stanje u klubu i da sada svi mogu igrat u EU ka domaci igraci... naravno da bi svi mi tili da ovdi ostanu do min.27. god., al jebiga, kapitalizam ne pita za zelje i osjecajeBigGrin

ovo prvenstvo nikako da pocne... a moglo bi zadru i nama ne pocet, hahahahaha... zadar ima neke dugove, priti in se suspenzijom... ali virujen da ce "vanjski suradnik" to rjesitBigGrin
vs
#595 Posted : 11. srpnja 2013. 12:48:22(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
http://www.dalmacijanews...-nitko-ucjenjivati.aspx

evo dado, prodajaCursing

spremaju papire za javni natjecaj, pa ako bude zadovoljavajuca ponuda, referendum..

niko nas nece ucjenjivat!.. kaze vrli gradonacelnik.. normalno, nije potriba, sam ce se naguzitGlare
Dado R.
#596 Posted : 11. srpnja 2013. 14:43:45(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/View/tabid/88/ID/123329/Baldasar-ukida-Povjerenstvo-za-privatizaciju-Hajduka-Nece-nas-nitko-ucjenjivati.aspx

evo dado, prodajaCursing

spremaju papire za javni natjecaj, pa ako bude zadovoljavajuca ponuda, referendum..

niko nas nece ucjenjivat!.. kaze vrli gradonacelnik.. normalno, nije potriba, sam ce se naguzitGlare

Prebirem po dzepu, da vidim mogu li se javiti na natjecaj...BigGrin BigGrin
Ma kad smo mi navijaci budale pa se ne znamo organizirati, brojimo se u tisucama a nista od nas.
Koliko nas ima, da svak da 5000 (ili digne kredit nije to neka velika svota), mogli bismo sami kupiti klub.
Dado R.
#597 Posted : 11. srpnja 2013. 18:12:28(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Koliko pretkola ima uopce, tri ili cetiri?
Tri i onda onaj playoff?
vs
#598 Posted : 11. srpnja 2013. 18:34:02(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dado R. wrote:
Koliko pretkola ima uopce, tri ili cetiri?
Tri i onda onaj playoff?

yup, mi tri pretkola i prvo kolo koje je play off i onda upadas u skupine... a liga prvaka je isti kurac, samo se sva cetri kruga zovu pretkolo... to cemo dogodine apsolviratBigGrin

ovi makendonci ostali 2:2, penal u zadnjoj sekundi za njih za prosuzetke, hahahahah
vs
#599 Posted : 11. srpnja 2013. 19:22:25(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
u subotu zadar, a protiv makedonaca u cetvrtak, taman su prosli na penale, pa rijeka na poljudu za vikend
Dado R.
#600 Posted : 11. srpnja 2013. 19:42:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
Dado R. wrote:
Koliko pretkola ima uopce, tri ili cetiri?
Tri i onda onaj playoff?

yup, mi tri pretkola i prvo kolo koje je play off i onda upadas u skupine... a liga prvaka je isti kurac, samo se sva cetri kruga zovu pretkolo... to cemo dogodine apsolviratBigGrin

ovi makendonci ostali 2:2, penal u zadnjoj sekundi za njih za prosuzetke, hahahahah


A cemu onda radost, isti vrag docekali nas teski protivnici u 3. ili 4. pretkolu?
Mislim, ova Euro liga je katastrofa napravljena, pa lakse se plasirati u LP nego ovdje, zato sto u LP nemas ni u jednom kolu protivnike
iz najjacih liga, dok ovdje nas ceka u 3. ili 4. kolu mozda i netko iz liga petice. Pretesko a natjecanje je manje atraktivno i daleko slabije placeno.
Za proci u Euro ligu trebas imat momcad koja se moze suprostaviti ekipama iz lige petice a za proci u LP dovoljno je imat momcad za borbu
protiv jakih europskih klubova kao npr: FC Sheriff, Neftchi, HJK Helsinki, Malmö, Ludogorets, NK Maribor...
Jebote, sve sama krema europskih velikana... apsurd nelogidnosti. A nije Zdravkan lud, zato on odmah kupi sudce za "posteno sudjenje"...BigGrin
U LP se mozda i mogu plasirati, u Euro ligu mogu opet jedino preko LP ako tamo ispadnu u zadnjem kolu, ali direktno se ni oni nebi plasirali.
Zato su oni pretplaceni na prvo mjesto, jebe se njima za domacim titulama, vec je bitno biti prvi da lakse upadnes u izlog.
I onda mozes i dicu prodavati za milijune a ne kao mi za porciju kruha i casu vode. Treba ubrat jos koji miliju dok se moze...
Jebote sto ce biti naslov za koju godinu? Mladi dinamov dragulj Nadan Talentovic prelazi iz dinamovog vrtica u vrtic Tottenhama za 8 milijuna funti.
Roditelji su zatrazili pozlacene autice i ostale igracke s dijamantima za njihova sina, plus posebnu ljuljacku samo za njega i njegova 3 brata.

Mislim, nije lako ni pravim dinamovim navijacima. Imaju skoro sve, a opet nemaju nista...
Users browsing this topic
Guest (5)
35 Pages«<2829303132>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,122 seconds.