Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

35 Pages«<2930313233>»
HNK HAJDUK SPLIT
Dado R.
#601 Posted : 11. srpnja 2013. 19:43:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
u subotu zadar, a protiv makedonaca u cetvrtak, taman su prosli na penale, pa rijeka na poljudu za vikend

Navodno s Makedoncima prva u Skoplju, ali u uzvratu ionako nema navijaca...Crying Cursing
Na Rijeku bi se mozda i stiglo...Smile
vs
#602 Posted : 11. srpnja 2013. 20:45:54(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dado R. wrote:
...ali u uzvratu ionako nema navijaca...Crying Cursing

ma derat cemo se od isprid stadiona, hahahahah... a mislin da s malo treninga mozemo i koju baklju ubacit priko ruba sjevera, hahahahahahah... cemu kvarit tradiciju, hahahahah..

a ako prodjemo, mozda brbic i ramljakica uzgaju koju u lozi, hahahahhah...

a i ono im je bia vrhunski potez na proslavi kupa, hahahahah... umisto da povedu primjerom, oni posezu za jeftinim populizmom.. predsjednik kluba koji se konstantno zali na navijace, mrtav ladan mase bakljom po terenu..

da se razumimo, meni su bakljade zakon, naravno, ne triba bacat u teren ili na tartan... al sta je bitka, bez malo dima.. i veci mi je gust navijanje kad je publika lagano obavijena dimom... jebiga, primitivce je uvik fascinirala vatraBigGrin
vs
#603 Posted : 11. srpnja 2013. 21:43:10(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
dinamo ima slabije protivnike u pretkolu jer je nositelj... mi smo skoro uvik nenositelji, zato nam ulecu stoke, inter, itd... nama bi isti kurac bia i da smo mi u kvalifikacijama za LP, uvik bi naletili u zadnja dva pretkola na neke iz petice..
Dado R.
#604 Posted : 11. srpnja 2013. 21:58:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
dinamo ima slabije protivnike u pretkolu jer je nositelj... mi smo skoro uvik nenositelji, zato nam ulecu stoke, inter, itd... nama bi isti kurac bia i da smo mi u kvalifikacijama za LP, uvik bi naletili u zadnja dva pretkola na neke iz petice..

E vidis, koliko znam nije bas tako. Platini je za LP uveo nekakvu solidarnost pa je onemoguceno da se sastaju klubovi iz najacih liga protiv ovih slabijih,
Sto naravno nije preslikao na Eligu, vec vrijedi samo za LP. Pa jaci igraju izmedju sebe, a slabiji opet izmedju sebe, i tako nekoliko godina unatrag.
Sve da dinamo nije nositelj svejedno nebi igrao ni s jednim klubom iz lige petice. Pogledaj Playoffs parove zadnjih godina...
Odnosno mislim da nije bitna sama liga vec sam klub koliko ima bodova, koliko je jak npr... pa najjaci igraju protiv sebi ravnima...



Dado R.
#605 Posted : 11. srpnja 2013. 22:25:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Evo ti jedan primjer s UEFAine stranice... u zadnjoj sezoni u playofu bile su sljedece ekipe...
Ovo su ujedno i parovi koji su bili a iza svakog kluba je njegov koeficijent. Kao sto se da vidjeti, ima veze i koje su lige a i jacine kluba.
Po obicnim pravilima koje su u Euro ligi dinamo ovdje nebi mogao biti nikako nositelj jer od 19 mogucih protivnika cak 14 njih ima jaci koeficijent.


Spartak Moskva - 40766
Fenerbahçe - 46400

FC Basel - 59785
CFR Cluj - 30604

Helsingborgs IF - 8625
Celtic FC - 37538

Bor. Mönchengladbach - 24922
Dinamo Kiev - 68951

FC København - 47140
Lille OSC - 45800

BATE Borisov - 39175
Ironi Kiryat Shmona - 6575

AEL Limassol - 8366
RSC Anderlecht - 44880

Dinamo Zagreb - 25916
NK Maribor - 9941

Sporting Braga - 69833
Udinese Calcio - 42829

Málaga CF - 39605
Panathinaikos - 42300
vs
#606 Posted : 11. srpnja 2013. 22:35:09(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
je, minjalo se, sad se zbraja koeficijent kluba i lige, klubu se gleda zadnjih pet godina u evropi, imas na wikipediji uefa coefficient calculation... ali mislin da je isto racunanje za LP i EL
Dado R.
#607 Posted : 11. srpnja 2013. 22:36:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Po pravilima koja su u Eligi dinamo je za protivnike mogao imati samo ove momcadi;
Spartak Moskva, Fenerbahçe, FC Basel, Dinamo Kiev, FC København, Lille OSC, RSC Anderlecht, Sporting Braga, Udinese Calcio i Panathinaikos.
A vjerujem da bi se protiv njih malo teze izborio ulazak u skupine LP nego sto je to bilo protiv Maribora...
I zato mi je smijesno da je u Eligi pravilo strozije i da je za manje klubove prakticki teze uci u skupine Euro lige nego Lige prvaka...
Trebali su to ujednaciti, da vrijedi i za jedne i za druge, jer su ovako jedni u boljem polozaju i lakse dolaze do love (i koeficijenta) od Uefe.
Ili ukinuti i vratiti po starom, pa nitko onda nece biti kanta za nabijanje u LPu...

Ne kazem da bi to nama puno znacilo, gubili smo mi i protiv amatera a najbolje igrali protiv najjacih, ali svejedno bi s prosjecnim kadrom
imao vise sanse ostvariti neke rezultate a ne da svaki put trebas igrati s nekim tko je bolji od pola momcadi iz LP natjecanja po skupinama.
Dado R.
#608 Posted : 11. srpnja 2013. 22:44:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
je, minjalo se, sad se zbraja koeficijent kluba i lige, klubu se gleda zadnjih pet godina u evropi, imas na wikipediji uefa coefficient calculation... ali mislin da je isto racunanje za LP i EL

Ako je isto kako je moguce da mi dobijemo klubove poput Malage, Intera...?

vs
#609 Posted : 11. srpnja 2013. 22:46:41(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
jebiga, mi nemamo ni srice sa zdrijebom, nije toliko ni do koeficijenta... mogli smo uz intera ili stokea izvuc i pet duplo losijih ekipa..

meni se ne svidja sta ovi iz LP upadaju u EL, kako iz pretkola u skupini, tako i sa treceg mista LP...

ma sve su sjebali s ovom ligom prvaka... moze se dogodit da je osvoji cetvrtoplasirani klub iz npr. iz spanjolske koji nikad nije bia prvak drzaveBigGrin

Dado R.
#610 Posted : 11. srpnja 2013. 22:55:28(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
jebiga, mi nemamo ni srice sa zdrijebom, nije toliko ni do koeficijenta... mogli smo uz intera ili stokea izvuc i pet duplo losijih ekipa..

meni se ne svidja sta ovi iz LP upadaju u EL, kako iz pretkola u skupini, tako i sa treceg mista LP...

ma sve su sjebali s ovom ligom prvaka... moze se dogodit da je osvoji cetvrtoplasirani klub iz npr. iz spanjolske koji nikad nije bia prvak drzaveBigGrin



Nije isto LP i EL, to sam sad skuzio kako racunaju. Dakle EL kako sam i spomenuo, normalni put, koeficijent pa tko ispadne jaci
i tu mozes izvuci bilo koga, naravno i iz lige petice. LP ima dva puta, jednim putem idu i medjusobno se bore prvaci svojih drzava
koje su nize rangirane i medjusobno odlucuju tko ce upasti u LP, a drugim putem idu momcadi koje nisu bile prvaci drzava
i pripadaju bolje rangiranim zemljama koje daju vise momcadi u LP kvalifikacije, i oni se opet medjusobno razracunavaju.
Tako da se primjerice dinamo kao prvak ne moze nikako susresti s momcadi iz neke od prvih 15 najjacih zemalja.
To je dakle caka... u svakom slucaju olaksanje za klubove iz slabijih zemalja da i njihovi prvaci vide LP, sto je opet pad kvalitete LP.
Ali i ja sam za to da u LP igraju samo prvaci, no previse je tu love da bi tako bilo, koga zanima prvak Moldavije, Hrvatske itd,
u odnosu na bilo koji klub iz lige petice koji su osvojili jedno od prva cetiri mjesta u nacionalnom prvenstvu?
Ali bi barem trebali promijeniti naziv u Ligu najboljih ili nesto tako jer Liga prvaka odavno nije liga Prvaka...
vs
#611 Posted : 11. srpnja 2013. 23:03:16(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
u pravu si sta se tice zdrijebanja LP i EL... platini je to prominia... bia je dobar komentar za njega od nekoga u novinama, tip se predstavlja ka robin hood, a u biti je superhik, hahahahahha...

LP je postala prevelik biznis... jedino sta mozemo je nadat se da cemo se tu i tamo koji put uguratBigGrin

samo, kako cmo mi protiv zadra?... caktas ne igraLaugh
Dado R.
#612 Posted : 12. srpnja 2013. 0:30:48(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
A mi se jedino mozemo ugurati ako nam liga udje medju prvih 15 kako je jednom bila, pa da dva mjesta idu u kvalifikaciju LPa, ili ako se isusi mocvara.
Ali ni to nam nebi pomogli jer bismo onda svejedno igrali kvalifikacije s ovim jacima, jer nismo prvaci. Ustvari, najbolje je ipak da ja kupim Hajduk.
Samo ne znam hocu li znati kako s novinarima... da ih odmah nabijem na k... mucku djubrad kojia laze napaceni narod...BigGrin BigGrin BigGrin
Dado R.
#613 Posted : 12. srpnja 2013. 0:31:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
A sad si me zabrinuo, nema Mije, kako cemo... hmm, mozda netko i pogodi okvir gola kad nema Mije, ili mozda se budu cak i dodavali...BigGrin
vs
#614 Posted : 12. srpnja 2013. 14:59:00(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
pogleda na hajduk.hr video pressice jensa i tudora, svedu je svaka na mistu, ka i tudoru, malo su oprali novinare... neka, nisan vidia veceg retaja od onog reica i alfirevica, stvarno su dno novinarstva
Dado R.
#615 Posted : 13. srpnja 2013. 20:52:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Cini mi se da opet nismo platili za posteno sudjenje...
Dado R.
#616 Posted : 13. srpnja 2013. 21:59:47(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ako igraci poprave kretanje bez baluna, i ubrzaju transformaciju iz napada u obranu, mozda i bude nesto od nas.BigGrin
I trebaju koji put puknit i izvan 16, necemo se usetavat ko Barcelona (nemamo mi ni blizu takve igrace),
pa kad im netko (citaj Bayern) zagradi pristup u 16 metara ne znaju sto ce...
Dado R.
#617 Posted : 14. srpnja 2013. 0:39:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ma zato sam rekao, nismo platili da nam posteno sude...Cursing
Lik se dize i onda kao jos jednom pada i gle cuda bas podlakticom na njegovu glavu... ako ono nije namjerno kad onda je?!?
Mislim, vidi se da ga je zviznuo sakom, da je bilo kretanje rukom, neka stave snimku pa ce se vidjeti.
I kad je ovaj lik ukapirao da za ono nema ni zuti, lupao je maloga gdje je god stigao. A Avdija je s pravom poludio, i onda i on dobije zuti.Cursing
Koliko sam vidio iz snimke Zadrov gol je pao iz zaledja a sumnjiv mi je i nas onaj kad je Kouassi utrcao u dodavanje...

vs
#618 Posted : 14. srpnja 2013. 11:43:48(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
a pogleaj penal za dinamo... ovi ga je jedva taka, nije ga ni saplea, ibanezu se uopce ne sudare noge, samo utrci isprid njega i pada, sudac sudi penal... i to na 1:0, da ne bi bilo neizvjesnosti do kraja... ludilo gol i akcija za 1:0, mada je oni osjecanin odletia u praznu prenaivno, ka maloca u najboljim danimaBigGrin
vs
#619 Posted : 16. srpnja 2013. 14:42:21(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
http://www.index.hr/spor...etnom-ligom/689278.aspx

LOL LOL LOL

nadam se da ce oplest po sucima i kad se bude natezalo za nasSmile
vs
#620 Posted : 21. srpnja 2013. 20:52:23(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
a ovi riječani imaju više sriće nego pameti, nikako im uvalit drugi gol, a cila obrana nam je zaspala kod gola... bili smo bolji, al previše puta ispadnemo, mogli smo i mi spušit još gol... caktaš je danas bia odličan, stvarno me iznenadia... valjda kvasi i anđeloković nisu teže ozljeđeni... i drago mi je radi suca šta su riječani izvukli bod, tip samo šta im nije kornere izvodia, gadljivo... sad pola lige kad doše možemo im pivat, jebo vas mamić, hahahahaha...

ne mogu našima nešto previše prigovorit, malo više koncentracije u obrani i napadu... pristup je bia vrhunski, letili smo po terenu... svaka čast momcima, ovako triba nastavitThumpUp
Users browsing this topic
Guest (5)
35 Pages«<2930313233>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,137 seconds.