Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

58 Pages«<5051525354>»
Koji ste zadnji film gledali, utisci i ocjena filma?
Garfield
#1021 Posted : 25. srpnja 2013. 19:43:41(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
vs wrote:
ONLY GOD FORGIVES

bia mi je bezveze, pocetak je dobar, al onda ode u kurac... radnja je dosadna a i film previse puca na neke pizdarije a la valhalla rising.. ocito da refn u zadnje vrime moze snimit dobar film jedino ako mu neko drugi napise scenarij ili bar veci dio..

BEFORE MIDNIGHT

prva dva dijela su mi bila dosta dobre romaticne drama komedije, al ovi treci mi se nije svidia... natezanje oko dicurlije, razvoda, poslova... mozda bi mi bia bolji da san u tim "problemima", ovako, nula bodova


Nek je tebe WALL·E dobar ... Nista mu ne valja, ali WALL·E je odlican ... LOL
vs
#1022 Posted : 25. srpnja 2013. 22:11:30(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
MUD

dosta dobra krimi-drama, da je po ure kraci bia bi mi puno bolji, ovako, zasluzuje samo jedno gledanje, kvalitetna gluma i rezija...



@garfiled

hey man, I call 'em like I see 'emFlapper
feniks
#1023 Posted : 26. srpnja 2013. 10:07:59(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Vulvarin ThumpUp

Kada je pocetkom ovog vijeka u SAD (ponovo) pocela euforija oko ekranizacije superjunaka,
Xmen su bili moji favoriti za najlosiju ekranizaciju, pogrijesio sam.
Dobra ekipa glumaca, dobra rezija&scenario dali su odlican film, zatim nastavak. X-Men i X2
Promjena rezisera nije poremetila fransizu i triologija je efektno zaokruzena. X-Men: The Last Stand
Zatim se krenulo u nove triologije , gdje je primjenjena ista formula i dobijen isti rezultat. X-Men Origins: Wolverine X-Men: First Class

Logan aka Vulvarin aka Zderavac tjs Hju Džekman Smile je bio stalni, i po mom neskoromnom misljenju, najbolji dio svakog od prva 4 filma.
(U petom nastavku imao je kameo ulogu)
Sasvim logicno doslo je do njegovog solo projekta koji je na visini ostalih filmova.

Ekipa vise nego dobra, prica ima glavu i rep, specijalni efekti su u sluzbi price a HDž godine jos nisu pojele.
Pred nama je jedan od najboljih filmova u prvih sedam mjeseci 2013.

Akcije nema puno (to mi je jedna od zamjerki) ali je zato vrhunska, radnja je smjestena u Japan ThumbsUp (nisam citao stripove o W mozda je i tamo tako) sto je dodatni plus.

Sve u svemu 9.5/10


Cekam X-Men: Days of Future Past ThumpUp
feniks
#1024 Posted : 9. kolovoza 2013. 17:17:28(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Majstori iluzije (Now You See Me)

ThumpUp ThumpUp
Odavno nije bilo boljeg filma, nepretenciozna prica, opustena atmosfera + dobri glumci.
Nije mi jasno zasto je ovaj film ostvario toliku gledanost u Americi, nije za mentalno retardirane.Sherlock
Jedan suvisna scena na kraju ali dobro moze se oprostiti.
vs
#1025 Posted : 11. kolovoza 2013. 20:38:49(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
pogleda great gatsbya,

aj, prezivia san ga, nije me puno upila... samo ne virujen da cu ga ponovno gledat, pusti cgi mi ide na zivce, nije u funkciji price, samo kic... nisan cita knjigu, prica je zesca sapunica, carey mulligan je totalno promasen casting, ostali su dobri, osim tobeya, njega ne mogu smislit... uopce nisan shvatia zasto je gatsby smrtno zaljubljen u onu kokosh, niti je lipa niti je zanimljiva... puno strke bez potribe... da je neki bolji reziser snimia obican film bez ovog luhrmannovog preseravanja, mozda bi i bia dobar film, ovako, jedva prolazna ocjena
feniks
#1026 Posted : 13. kolovoza 2013. 8:49:48(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Znaci da nisi ni shvatio film.Smile
Izbor glavne glumice je bas pravi pogodak, iako je meni ona iritantna, i Tobi je odlicno uklopljen u film sto se Lea tice tu se nema sta pricati brilijantan.
Obican reziser ne bi imao sta da kaze .
Ali sta da kazem tebi je prolazan a meni zasad najbolji film ove godine..

Pogledao Covjek od celika sada i vise nikada LOL
taj 3d nema nikakvog smisla.
Doduse nema ni film pa se uklapaSmile
vs
#1027 Posted : 13. kolovoza 2013. 9:30:13(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
feniks wrote:
Znaci da nisi ni shvatio film.Smile
Izbor glavne glumice je bas pravi pogodak, iako je meni ona iritantna, i Tobi je odlicno uklopljen u film sto se Lea tice tu se nema sta pricati brilijantan.
Obican reziser ne bi imao sta da kaze .
Ali sta da kazem tebi je prolazan a meni zasad najbolji film ove godine..

Pogledao Covjek od celika sada i vise nikada LOL
taj 3d nema nikakvog smisla.
Doduse nema ni film pa se uklapaSmile

u vezi gatsbya,
nisan čita knjigu pa ne znan jesu li pogođeni glumci, meni osobno, carey nije lipa i nema mi neku karizmu, a režiser je nije uspia učinit simpatičnom u filmu (bar meni), pa mi nije jasno zašto je gatsby tako smrtno zaljubljen u nju... tobey mi je gadljiv, može odglumit ka brando i de niro zajedno, opet ga neću doživit, a njegov lik u filmu mi je dosadan... i ne kužin šta se tu ima shvatit, obična sapunica, oni se vole ali su siromašni, pa se raziđu na neko vrime, on se obogati na nepošten način, vrati se i prodaje se za nekog bogataša s pedigreom, ona se u međuvremenu uda za plemića debila i on je oće vratit sebi i bla bla... sigurno knjiga ima neku dubinu, ali film je to meni skroz loše to prenija...

iša san ga pogledat s namjerom da mi se svidi, baš san ga drža par dana na lageru da buden od volje... i ništa, sterilno brate....ako budeš ima vrimena, molin te napiši šta san propustia, zašto je tebi tako dobar?


pogleda san jučer pain and gain, bia mi je zakon, hahhahaha... ne znan kad san se više nasmija na holivudsku akcionu komediju... dvi ure su proletile... sva srića da je michael bay ovo napravija ka sprdanciju, čak je i nasilje prekomično, ona scena kad idu ubit židova je nešto najkomičnije šta san gleda zadnje vrime...
feniks
#1028 Posted : 14. kolovoza 2013. 9:22:24(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
vs wrote:
feniks wrote:
Znaci da nisi ni shvatio film.Smile
Izbor glavne glumice je bas pravi pogodak, iako je meni ona iritantna, i Tobi je odlicno uklopljen u film sto se Lea tice tu se nema sta pricati brilijantan.
Obican reziser ne bi imao sta da kaze .
Ali sta da kazem tebi je prolazan a meni zasad najbolji film ove godine..

Pogledao Covjek od celika sada i vise nikada LOL
taj 3d nema nikakvog smisla.
Doduse nema ni film pa se uklapaSmile

u vezi gatsbya,
nisan čita knjigu pa ne znan jesu li pogođeni glumci, meni osobno, carey nije lipa i nema mi neku karizmu, a režiser je nije uspia učinit simpatičnom u filmu (bar meni), pa mi nije jasno zašto je gatsby tako smrtno zaljubljen u nju... tobey mi je gadljiv, može odglumit ka brando i de niro zajedno, opet ga neću doživit, a njegov lik u filmu mi je dosadan... i ne kužin šta se tu ima shvatit, obična sapunica, oni se vole ali su siromašni, pa se raziđu na neko vrime, on se obogati na nepošten način, vrati se i prodaje se za nekog bogataša s pedigreom, ona se u međuvremenu uda za plemića debila i on je oće vratit sebi i bla bla... sigurno knjiga ima neku dubinu, ali film je to meni skroz loše to prenija...

iša san ga pogledat s namjerom da mi se svidi, baš san ga drža par dana na lageru da buden od volje... i ništa, sterilno brate....ako budeš ima vrimena, molin te napiši šta san propustia, zašto je tebi tako dobar?


pogleda san jučer pain and gain, bia mi je zakon, hahhahaha... ne znan kad san se više nasmija na holivudsku akcionu komediju... dvi ure su proletile... sva srića da je michael bay ovo napravija ka sprdanciju, čak je i nasilje prekomično, ona scena kad idu ubit židova je nešto najkomičnije šta san gleda zadnje vrime...


Dejzi i ne treba da bude simpaticna jer je glavni pokretac radnje bas ona. Zasto je on zaljubljen u nju? A ne u neku drugu?
Ne mozes sve objasniti racionalnim pristupom. Zato je ovo jedan od velikih romana. Njen lik je ektremno infantilan i povrsan.
Ficdzerald je decenijama nakon prekida veze, naletio na zenu koja ga je inspirisala za lik Dejzi, glupo ga je pitala koji je ona lik u romanu. Ovaj (vjerovatno i dalje sam na sebe ljut sto se zaljepio za takvu) joj je odgovorio od svih glupih kucki pogadjaj koja si tiLOL LOL

Povrsno si gledao ovaj film, inace ne bi napisao bili su siromasni, jer se jasno vidi u filmu da Dejzi potice iz imucne snobovske porodice i udaje se za jos imucnijeg i snobovskijeg lika, jer je gle cuda i ona snob koji se drzi one stare para ide na paru. Getsbi je tragican lik jer se drzi i dalje necega sto je bila samo kratkotrajna iluzija, idealizuje osobu koja je u stvari sebicna kucka. Getsbi je piscev alterego i umire glupo jer budale i treba da umru zar ne?

Trebas imati u vidu da je knjiga napisana i prva ekrazicacija uradjena prije nego sto je stvoren termin sapunica. Tako da mozes napisati da su sapunice pokusale da imitiraju GG. Ali da GG lici na sapunicu je stupidno napisati. Narocito u 21. vijeku kada je lako provjeriti sta je bilo prije.

BL je uradio odlicnu ekrenizaciju iako je izbacio jedan podzaplet. Doduse ovo sf sranje mu nije trebalo. Tobi i treba da bude dosadan i van price on je pisac a oni su u principu luzeri- tu je BL dao sebi oduskaSmile

P&G sam pogledao odavno mislim da sam i napisao ponesto...
vs
#1029 Posted : 14. kolovoza 2013. 10:14:56(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
fala na objasnjenjuSmile

pa dobro, nisan puno ni falia u interpretaciji filma, samo, ono sta je tebi super, meni je bezveze... ja kazen sapunica jer mi je previse melodramatican, nisan mislia da je u rangu ovih hrvatskih ili meksickih pizdarija, nego jednostavno mi je previse sladunjava tema...

neki se smrtno zaljube u nekoga bez razloga, kad to gledas sa strane, ne mos shvatit, jebiga... samo, ne mogu u filmu navijat za njihovu ljubav kad mi nije objasnjeno, a zenska je cila nikakva, ne kuzin zasto bi se neko toliko trudia oko nje, u tih par godina tulumarenja sigurno je svaka druga zenska na koju je naletia lipsa i zanimljivija od daisy... bar od ove filmske verzije

a pazi komedije sinoc...

navecer u kaficu san prica s prijateljicom o tome koje san filmove gleda u zadnje vrime i spomenen gatsbya, ova pocela slinit, jedva ga ceka gledat, knjigu je procitala tri puta... i jebiga, ja joj kazen, da mi je srednja zalost, nije mi nesto dobar.... najveci mi je problem njegova ljubav s daisy, nije dobro objasnjeno, a i glumica je cila njonjava, ne mos virovat da je neko smrtno zaljubljen u nju... pa me oprala da ja nisan romantican i neman srca i bla bla, hahahahah.. a ja govorin o filmu koji ona nije gledala, hanahaha... onda san se sta branit da nije problem u meni nego u castingu i reziji, ahahahaha... pa se nisan moga sitit nekog romanticnog filma koji mi je dobar, pa san jedva izvuka before sunrise i before sunset... eto, tu mi zenska nije lipa ni simpaticna, ali je dobro prikazana njihova veza i mogu shvatit da su se zaljubili priko jedne noci i shvatia bi da je gatsby sve to radia za neku ovakvu ljubav... aj,aj, kaze, ipak ima nesto romantike u tebi, hahahahaha

i nesto pricamo o temi filma, i mene uvati trenutak inspiracije, vec smo bili polupijani, hahahaha... i ja pocnen s teorijon kako je u biti gatsby "pederska" (zenskasta) verzija grof monte krista, hahahahahah... imaju neku ljubav u mladosti, zivot ih razdvoji, nalete na nekog starca koji ih obogati, posli se vrate u svoj svijet i pletu neku zavjeru da povrate svoju ljubav, hahahahah... ova popizdila, koji crni monte kristo, on je ludjak i ubojica, gatsby i daisy se vooolleeeel!!.. hahahahhaha...

dobro, monte kristo mi je mozda i najdraza knjiga sta san procita u zivotu, al da san gleda samo filmove i serije i sudia po tome, reka bi da je sapunica, hahahahaha...
Dado R.
#1030 Posted : 14. kolovoza 2013. 11:22:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Zadovoljstvo mi je citati vas...Smile
vs
#1031 Posted : 14. kolovoza 2013. 17:36:20(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dado R. wrote:
Zadovoljstvo mi je citati vas...Smile

pocet cemo naplacivat karteBigGrin
vs
#1032 Posted : 14. kolovoza 2013. 17:38:49(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
THE ICEMAN

moze se pogledat, ali nista posebno... gluma je ok, scenarij je malo tanak, tip je ubojica za mafiju i obiteljski covik, i to je sve, par ubojstava, par svadja... treba je neko s malo vise maste ovo odradit, imalo se stofa
Dado R.
#1033 Posted : 14. kolovoza 2013. 21:28:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
Dado R. wrote:
Zadovoljstvo mi je citati vas...Smile

pocet cemo naplacivat karteBigGrin

Ne, nego cu ja osmisliti neko internacionalno izdanje, casopis o filmovima i objavljivati, prodavalo bi se bolje nego stripovi...BigGrin BigGrin BigGrin
Procitali ste ona pravila gdje pise da je sve napisano vlasnisto Libellusa? LOL BigGrin BigGrin BigGrin Flapper
feniks
#1034 Posted : 15. kolovoza 2013. 13:25:02(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
vs wrote:
fala na objasnjenjuSmile

pa dobro, nisan puno ni falia u interpretaciji filma, samo, ono sta je tebi super, meni je bezveze... ja kazen sapunica jer mi je previse melodramatican, Ne moze biti drugaciji kada je u pitanju ekranizacija knjige koja je napisana 20 god XX vijeka. Melodrama u onom smislu kojem ti posmatras film tada nije postojala.nisan mislia da je u rangu ovih hrvatskih ili meksickih pizdarija, nego jednostavno mi je previse sladunjava tema... Sta ima biti sladunjavo u prici ciji glavni lik posveti zivot zgrtanju novca koji ga u sustini ne zanima< da bi pridobio zenu koja voli samo sebe? Da li si primjetio da njenog dijeteta nema u u njenom zivotu? Postoji samo ona i njene potrebe? Njen muz je isti slucaj i zato ostaju zajedno. Getsbi na kraju svog protracenog zivota umire na pravdi boga? Ovo moze biti gorko ili kiselo ali sladunjavo nikad

neki se smrtno zaljube u nekoga bez razloga, kad to gledas sa strane, ne mos shvatit, jebiga... samo, ne mogu u filmu navijat za njihovu ljubav kad mi nije objasnjeno, a zenska je cila nikakva, ne kuzin zasto bi se neko toliko trudia oko nje, u tih par godina tulumarenja sigurno je svaka druga zenska na koju je naletia lipsa i zanimljivija od daisy... bar od ove filmske verzije
Sigurno pa u filmu se u pozadini vide zene koje su ljepse od D ali nije to vazno vec je bitno sta G ima u glavi. Zato je knjiga nazvana Veliki Getsbi a ne Getsbi i Dejzi, Velika dejzi, Ljubava prica Dejzi i Getsbi itd...
Da navijas za njihovu ljubav?LOL LOL Pa nisi 50godisnja domacia koja gleda gore spomenute serijeLOL LOL

a pazi komedije sinoc...
navecer u kaficu san prica s prijateljicom o tome koje san filmove gleda u zadnje vrime i spomenen gatsbya, ova pocela slinit, jedva ga ceka gledat, knjigu je procitala tri puta... i jebiga, ja joj kazen, da mi je srednja zalost, nije mi nesto dobar.... najveci mi je problem njegova ljubav s daisy, nije dobro objasnjeno, a i glumica je cila njonjava, ne mos virovat da je neko smrtno zaljubljen u nju... pa me oprala da ja nisan romantican i neman srca i bla bla, hahahahah.. a ja govorin o filmu koji ona nije gledala, hanahaha... onda san se sta branit da nije problem u meni nego u castingu i reziji, ahahahaha... pa se nisan moga sitit nekog romanticnog filma koji mi je dobar, pa san jedva izvuka before sunrise i before sunset... eto, tu mi zenska nije lipa ni simpaticna, ali je dobro prikazana njihova veza i mogu shvatit da su se zaljubili priko jedne noci i shvatia bi da je gatsby sve to radia za neku ovakvu ljubav... aj,aj, kaze, ipak ima nesto romantike u tebi, hahahahaha
Jos si mlad valjda ces nauciti da zenama samo povladjujes, bar u pocetku, ako ne zelis pakao na zemljiBigGrin
i nesto pricamo o temi filma, i mene uvati trenutak inspiracije, vec smo bili polupijani, hahahaha... i ja pocnen s teorijon kako je u biti gatsby "pederska" (zenskasta) verzija grof monte krista, hahahahahah... imaju neku ljubav u mladosti, zivot ih razdvoji, nalete na nekog starca koji ih obogati, posli se vrate u svoj svijet i pletu neku zavjeru da povrate svoju ljubav, hahahahah... ova popizdila, koji crni monte kristo, on je ludjak i ubojica, gatsby i daisy se vooolleeeel!!.. hahahahhaha... LOL LOL LOL Znaci taman kada si se malo izvukao poceo si opet da kenjas...
dobro, monte kristo mi je mozda i najdraza knjiga sta san procita u zivotu, al da san gleda samo filmove i serije i sudia po tome, reka bi da je sapunica, hahahahaha...
Ja sam je procitao i mislm da je smece salim se OK je to knjiga. Ali to su potpuno razliciti svijetovi. Ne mogu se uporedjivati. Veliki Getsbi je veliki roman, nije najveci americki roman ikad napisan kako ga neki predstavljaju. Niti je ljubavni roman kako ga prodaju osobama kakva je tvoja "prijateljica". Veliki romani funkcionisu na vise potpuno razlicitih nivoa. Jedan od njih je ljubavni ali je u sustini pitanju prica o jednosmjernoj ljubavi. Ili kako bi moja "prijateljica" rekla antiljubavna prica odnosno oda muskom sovinizmu i zenomrstvu

Imao sam i ja malu komicnu scenu vezanu za ovaj film, sjedim s drugarom i njegovom curom pita me ona da li mi se svidja VG knjiga i film? Ja kazem da da. Dva dana poslije cujem se s drugarom kaze" cestitam ustedio se pare. Pricali smo o svadbi i mala je rekla da si klasicni sovinista da ne zeli da nam takav kumuje"LOL LOL LOL
vs
#1035 Posted : 15. kolovoza 2013. 14:08:38(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
pa u filmu je samo jedna lik zenomrzac, oni muz od daisy, ne bi cak reka da je zenomrzac, jednostavno mu je daisy dopizdila, koskosh je, pun je ko brod i oce jebavat okolo...

i jos mi je glupa bila ona scena u hotelu kad otkriju ko je gatsby, on se naljuti na daisy i odjebe je jer je ona u nekom trenutku osjetila ljubav prema onom njenom, pa sta je ocekiva, nesta je bez rijeci na pet godina, ovi njen je nju kokolava, vodia po svitu, kupova sve zivo, bia dobar prema njoj, itd.. sta je tu cudno?.. u cemu je smak svita da je gatsby toliko popizdia?.. znaci, rekla je da je osjetila ljubav prema muzu nekad davno, ne i da ga trenutno voli i ovi se pocne ponasat ka uvrijedjena curica... pa ako to nije sapunica, ja ne znan sta je...

mos ti nekog volit najvise na svitu, al ako ga ne cujes i ne vidis pet godina, sjecanja i osjecaji blijede, mlada je, pali se na lovu, ovi ju je "kupia"... i ja bi gatsbya odjeba, zato sta je debil... onoga drugoga bi odjeba odma u startu, al gatsbya jer je debil i ispa je picka... neka okolisanja itd. kad je rjesia lovu, ima je doc do nje, objasnit situaciju i gotovo, a ne radit neke tulume i molit boga oce ona njega pronac, pa se nesto trese pred njom kad se prvi put vide, a posli glumi baju kad ubere da stvari isu onakve kako ih je zamislja..

i po meni, njegova smrt nije nesto tragicno, picka se izvukla... monte kristo je nastavia svoj zivot, izgubia je onu koju je volia i ostavia sva blaga, pa sad ti vidi sta je veca tragedija..

ma pun mi je kurac vise ovog gatsbya, necu vise pricat o njemu, sta vise analiziram film, sve mi je gori, hahahahah...

aj u kino gleat elysium pa javi kakvi je... ja cu se potrudit ovi vikend ga uvatitBigGrin
vs
#1036 Posted : 16. kolovoza 2013. 8:47:22(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
THE HEAT

smeće, ugasia ga nakon 20 min...

onda zavrtia NO COUNTRY FOR OLD MEN... nisan ga gleda par godina, i dalje mi je ludilo...
ona scena kad u radnji baca novčić, call it friend-o... me uvik podsjeti na lynchev wild at heart, kad bobby peru (dafoe) dođe u motelsku sobu kod laure dern i stvori se tenzija ka da će je silovat, onda odjednom scena pređe u polukomediju... tako i ovdi, stvore napetost ka da će ubit staroga, al onda mu počne objašnjavat da ne spremi novčić u džep jer mu je to sretan novčić.. u obe scene doslovno držiš dah i onda olakšanje..
Garfield
#1037 Posted : 16. kolovoza 2013. 9:22:19(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
vs wrote:
THE HEAT

smeće, ugasia ga nakon 20 min...

onda zavrtia NO COUNTRY FOR OLD MEN... nisan ga gleda par godina, i dalje mi je ludilo...
ona scena kad u radnji baca novčić, call it friend-o... me uvik podsjeti na lynchev wild at heart, kad bobby peru (dafoe) dođe u motelsku sobu kod laure dern i stvori se tenzija ka da će je silovat, onda odjednom scena pređe u polukomediju... tako i ovdi, stvore napetost ka da će ubit staroga, al onda mu počne objašnjavat da ne spremi novčić u džep jer mu je to sretan novčić.. u obe scene doslovno držiš dah i onda olakšanje..


Taman sam ti mislio svasta napisati, posto sam u prvi tren pomislio da mislis Heat iz 1995 :)

Nekako sam se nakanio pogledati Captain America: The First Avenger i bolje bi bilo da nisam. Totalno sranje od filma. Inace Captain America mi je kao junak totalno bezveze, a uz to film je los u svakom pogledu. Kad bi ga ocjenjivao 3/10
vs
#1038 Posted : 16. kolovoza 2013. 10:02:38(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
pa dobro, necemo se sad vrijedjat, neman toliko los ukus u filmoveBigGrin

zaboravia san naglasit da misin na ovi the heat sa bullockicon... tija san ga sta prije otpisat, hahahahah..

a ti marvelovi su mi svi isti, prvi iron man mi je bia dobar, ostalo na isti kalup... mos zaminit iron manov scenarij za hulkov, ovoga za thora i nes vidit razliku... imaju formulu sta im puni kesu
feniks
#1039 Posted : 16. kolovoza 2013. 12:23:41(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
vs wrote:
pa u filmu je samo jedna lik zenomrzac, oni muz od daisy, ne bi cak reka da je zenomrzac, jednostavno mu je daisy dopizdila, koskosh je, pun je ko brod i oce jebavat okolo... Nisu likovi zenomrsci nego je prica zenomrzacka ali pazljivo upakovana

i jos mi je glupa bila ona scena u hotelu kad otkriju ko je gatsby, on se naljuti na daisy i odjebe je jer je ona u nekom trenutku osjetila ljubav prema onom njenom, pa sta je ocekiva, nesta je bez rijeci na pet godina, ovi njen je nju kokolava, vodia po svitu, kupova sve zivo, bia dobar prema njoj, itd.. sta je tu cudno?.. u cemu je smak svita da je gatsby toliko popizdia?.. znaci, rekla je da je osjetila ljubav prema muzu nekad davno, ne i da ga trenutno voli i ovi se pocne ponasat ka uvrijedjena curica... pa ako to nije sapunica, ja ne znan sta je... Zato sto je tek u tom trenutku shvatio da je u zabludi. To je jedna od najvaznijih scena u filmu ako ne i kljucna. Nije cudno jer su ljudi takvi ali je on idelizovao D i mislio da je ona drugacija. To su kasnije poceli svi imitirati i tako je nastala sapunica. Danas malo ko moze pogledati neku pricu a da nije kontaminiran masovnom kretenizacijom emocija, koje su izmedju ostalih, i sapunice propagirale.

mos ti nekog volit najvise na svitu, al ako ga ne cujes i ne vidis pet godina, sjecanja i osjecaji blijede, mlada je, pali se na lovu, ovi ju je "kupia"... i ja bi gatsbya odjeba, zato sta je debil... onoga drugoga bi odjeba odma u startu, al gatsbya jer je debil i ispa je picka... neka okolisanja itd. kad je rjesia lovu, ima je doc do nje, objasnit situaciju i gotovo, a ne radit neke tulume i molit boga oce ona njega pronac, pa se nesto trese pred njom kad se prvi put vide, a posli glumi baju kad ubere da stvari isu onakve kako ih je zamislja..

Tako je zbog gore pomenute kretenizacije jer je sve kratkog daha, ogranicenog roka trajanja. Sta je 5 ili 50 godina ako nekog ne volis?
Sad se stavljas u poziciju D? Zamisljas da si 20+ djevojaka? Dobro.LOL LOL
Zato sto je on isti covjek kakav je bio i ranije, prije nego sto je namlatio novac.


i po meni, njegova smrt nije nesto tragicno, picka se izvukla... monte kristo je nastavia svoj zivot, izgubia je onu koju je volia i ostavia sva blaga, pa sad ti vidi sta je veca tragedija..
Tragicina jeste jer je umro zbog neceg sto nije uradio, a izvukao se od svojih nedjela. Kaznjen je zbog onog sto je u njegovom zivotu bilo jedino iskreno-ljubavi. Primjer licne tragedije. Njegova smrt izmedju ostalog predstavlja smrt devetnaestog vijeka i izmicanje ideala pred realanoscu dvadesetog vijeka.
Sto je opet jedna tragedija na globalnom nivou.


ma pun mi je kurac vise ovog gatsbya, necu vise pricat o njemu, sta vise analiziram film, sve mi je gori, hahahahah... Ili shvatas da nisi trebao da gledas film jer ne mozes da pratis sve niti radnje.

aj u kino gleat elysium pa javi kakvi je... ja cu se potrudit ovi vikend ga uvatitBigGrin Dolazi tek 22 avgusta necu stici prije subote da ga pogledam. Vjerovatno ces me preduhitriti. I ne ocekujem puno posto mi je D 9 nezanimljiv.
feniks
#1040 Posted : 16. kolovoza 2013. 12:29:13(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Ljudi vi bas mrzite Marvel a uporno gledate te filmove?LOL LOL
Ovaj s SB i MM sam pogledao i dobro se zabavio nista vise nisam ni ocekivao.
Drago mi je sto je toliki novac uzeo jer je to dokaz da se komedija moze praviti i po starom receptu bez kreveljenja.

Braca Koen?
Pogledao vecinu nihovih filmova ako ne sve. Milerevo rasksce i Veliki Lebovski i dalje najbolji.
Nema zemlje za starce jedan od gorih-ali svako ima pravo na svoje misljenje. Nazalost.Smile
Users browsing this topic
Guest (11)
58 Pages«<5051525354>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,242 seconds.