Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

35 Pages«<3132333435>
HNK HAJDUK SPLIT
Dado R.
#641 Posted : 18. kolovoza 2013. 14:25:08(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:


a gleda san i "derbi" rijeka-split cili... pa koji je ono penal?... jebat led, ja ga za hajduka ne bi sudia, ahhahahahn.. golman ovoga malo gurne, ovi pada ko upucan, hahahahah...

Pa znas kako to ide, nije se sviralo protiv dinama dva penala kad je srusen Bilic, jedan je 300% siguran a i onaj drugi je kudikamo vise penal nego ovo,
ali ovako vrati malo dug Braci Zuzul, pa ce onda Rijeci vratiti kad budu igrali protiv Hajduka i tako u krug.
Tako je bilo i kad su se Rijecani zalili na sudjenje kolo ili dva prije utakmice s Hajdukom a onda su dobili poklon, penal na 2 metra od kaznenog prostora.
U tom slucaju i ovaj jucerasnji penal barem je bio u prostoru gdje se moze svirati penal. Toliko o sudjenju.BigGrin
A liga nam uopce nebi bila losa, da nije sudaca koji sluze jednom gazdi.
Dado R.
#642 Posted : 18. kolovoza 2013. 14:28:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ili ono kad nas ostete na 2-3 bitne utakmice pa u nekoj nevaznoj utakmici dosude nama penal koji bas i nije, tako se to kod nas radi
da bi poslje mogao pricati kako se rade greske kod svih klubova, a ljudski je grijesiti...LOL LOL LOL
vs
#643 Posted : 19. kolovoza 2013. 15:09:14(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
ovi katalinic je skroz probija... svadja se s malocom po novinama, hahahahahah...

jedan i drugi se mogu pokrit usima, jedan radi shelbourna, a drugi jer je lopata..
Dado R.
#644 Posted : 20. kolovoza 2013. 0:41:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Nazalost, nemamo povezanu igru, i terenska nadmoc o kojoj pricaju je samo alibi za trku.
Neki igraci (citaj posebno Maglica) jos uvijek nemaju osjecaj kad treba probati pucati a kad dodati.
Koliko nepreciznosti, usporenosti i netakticnosti moze biti na jednom mjestu u 11 igraca to je za ne povjerovati.
Nastavili smo s igrom kao i protiv onih sto Gore, samo na misice, vrlo malo na mudrost a jos manje na tehniku.
Kad uz to dodam da Susic nije uopce u formi, a ni Avdija, dok neki drugi nikad nece ni imati formu ako nastave ovako igrati,
onda me ne cudi jalovost u napadu. Nema tko dodati loptu kako spada, a i kad se netko usudi udariti loptu... tja...
Steta sto nas ne prate amerikanci za neke njihove sportove imamo dobre pucace, mogu visoko u zrak...BigGrin

Imamo mi jos puno za uciti, i pogotovo nauceno pokazati na terenu. Jer objektivno smatram da imamo malo bolju momcad
nego se to vidilo u zadnjih nekoliko utakmica. A s ovako tankim kadrom jos nas i ozljede muce. Cursing
Dado R.
#645 Posted : 20. kolovoza 2013. 0:42:39(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Nadam se da ti se VS svidja moj izraz "lopta"...BigGrin
Malo ih kod nas zna igrat lopte...BigGrin
Dado R.
#646 Posted : 20. kolovoza 2013. 23:16:48(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
ali u tome i je cila komedija, nigdi ne pise da ga je kupia dinamo i posla na posudbu u lokomotivu... svugdi pise da je lokomotiva iskesirala pola mil. eura i potpisala ga na 5 god.... po propisima hnl-a, odredjen broj igraca jednog kluba smi bit na posudbi u drugom, ne znan koliko ih oni trenutno imaju... rade na shemu da imaju par posudbi, a ostalima daju ciste papire i oni sutra potpisu profi ugovore s lokomotivom pa ih dinamo kupi kad prodju kaljenje..

sican se jednog prijenosa utakmice lokomotive pred kraj sezone... blazicko komentira i melje kako ce se dinamo pojacat, kupuju se neki stranci, dolaze s posudbe males, kramaric, antolic... ovaj, ahm,hm, antolic je pod ugovorom s lokomotivom, to ce sigurno biti ogroman transfer za lokomotivuLOL LOL LOL

Evo jos jedne prinove u redovima filijale... navodno odbio nas i odabrao dinamo... bas me cudi...BigGrin

"Damir Šovšić iz Zagreba je prešao u Lokomotivu. Ovaj 23-godišnji veznjak bio je i na meti Hajduka, ali je na kraju izabrao "lokose". Šovšić je poptisao na pet godina...

On je igrač kojeg sam želio nakon Zagrebovog ispadanja iz lige. Šovšić je bio naš prvi izbor i zadovoljan sam što je došao, rekao je trener Lokomotive Tomislav Ivković.

Damir Šovšić potpisao je petogodišnji ugovor s Lokomotivom. Bio je i na meti Hajduka, ali ovaj 23-godišnji veznjak izabrao je Lokomotivu."
Dado R.
#647 Posted : 21. kolovoza 2013. 11:48:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Jurisic je legenda...Smile
Dado R.
#648 Posted : 21. kolovoza 2013. 21:58:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Tja, kad ne mozes bas tuci protivnike nekaznjeno i kad ti sudac ne daje nepostojece faule i penale, malo teze je zabiti gol i pobjediti.
A tesko se priviknuti na sportske uvjete igranja. Hvala Kaja, proslavi s gustom, sve da ispadnete u drugoj utakmici, veceras ste zasluzili slavlje.
Svaki Mamicev poraz je pobjeda za hrvatski nogomet. Ma koliko god borba dugo trajala...
vs
#649 Posted : 21. kolovoza 2013. 22:17:21(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
iden leć...samo... ko će zaspat od sriće!?LOL LOL LOL LOL
Jerry Krause
#650 Posted : 21. kolovoza 2013. 23:32:37(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
vs wrote:
prekrasan dan za hrvatski nogomet...DANKE NENAD!! DANKE KAJA!!BigGrin ... ja mislin da tuguje samo onih 15.000 placenika koji su šutili na tijekom cile utakmice na tribi dok je 1000 bečana pivalo....šteta šta in nisu uvalili za 0:3... ovako purgeri još imaju šanse...

drago mi je radi štice da su pivarić i sammir potvrdili reprezentativnu formu... pogotovo pivarić, dečko još traži royera po terenu... sammir se nije bia dovoljno spremia na hvaru, to je linić kriv, sammir se nadrka jer je on jedini čovik koji smije zatvorit carpe diemLOL

sva srića da kruno nema trunke samokritike pa neće dat otkaz, a ne virujen da je i mamić toliko lud da će sad minjat trenera.. ako upadnu u EL najvjerojatnije će proć skupinu pa će mamić naredit da se napiše koja monografija o njegovom povijesnom rušenju "dinamovog proljetnog prokletstva"... ovako će bit upisan zlatnim slovima u dinamovu povijestBigGrin

da bar sad oni lajavi katalinić otkine koji bod purgerima u subotu, ufSmile

mi moramo ispeglat istru, ako povedemo, pobjeđujemoCool

Prevario si se...BigGrin

Što se tiče utakmice, koji je ovo gušt bio gledat kako ih Bjelica dere..Smile


vs
#651 Posted : 21. kolovoza 2013. 23:42:08(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
eto, ne mos zaspat i malomlunjas po netu i ahahahahahaha... kruno odletia i napokon je trener brat zoki, hahahahah...

iduci tjedan dolazi oni krelac iz lokomotive... a na lito opet kruno, hahahahahah

neka se koprcaju narednih tjedan danaFlapper
vs
#652 Posted : 22. kolovoza 2013. 9:22:02(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Sjetio se Zdravko Mamić i Vahida Halilhodžića s kojim se rastao preko ciljnika.

- To je ozbiljan trener. Evo, neka se vrati i ja ću istog trena staviti svoju funkciju na raspolaganje. A prevario je i mene i Dinamo - rekao je Zdravko Mamić.

Novinari su dobacili ime Cice Kranjčara.

- Neka dođe, ali ga kontrolirajte. On je institucija Dinama i Hrvatske, ali nemojte mi ga stavljati u usta i onda čekati da mu se smijete dok spava po klupama. Neka krene i uzme Dinamo, ali ne smije piti - jasan je bio Mamić koji je na kraju ponudio rješenje i stavio sebe na klupu:

- Ako ja sjednem prošli bismo ih kao plitak potok u Beču. Nisam kukavica, ali znam da bi me ismijao cijeli svijet. Bio bi to Ćiro iz ‘82. - zaključio je Mamić i otišao u noć.


kaze, dat ce mandat na raspolaganje ako dodje vaha... kome ce ga dat na raspolaganje?... svojoj uzoj rodbini i "prijateljima" iz IO, hahahahahha...

a sad ces vidit nereda, ako se zalomi pa dinamo sa zokijem prodje u LP, neka luda utakmica, crveni i penal za dinamo u prvih pola ure ili nesto slicno... postavit ce ga za dozivotnog trenera, hahahhahha... i trubit ce kako su prosli jer je zdravko uletia u svlacionu na poluvremenu, hahahahahha
vs
#653 Posted : 22. kolovoza 2013. 12:25:43(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
umra san od smija, nagrada je najjacaLOL LOL LOL


a bidan kruno, hahahaha
Dado R.
#654 Posted : 22. kolovoza 2013. 12:51:11(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Slusam danas intervju Tudora pred utakmicu s Istrom. Mislim da bi mu netko trebao pojasniti da se ne kaze u lizi, vec u ligi,
nije to neka rijec iz znanstvenog spektra vec spada u opus njegovih svakodnevnih rijeci pa bi trebao znati.
A ne podnosi ni kritiku...BigGrin
Dado R.
#655 Posted : 22. kolovoza 2013. 17:09:28(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Kaze Ivkovic;

"Ne razmišljam o Dinamu, samo odgovaram na vaša pitanja. Ja sam trener Lokomotive koji je cijelu noć razmišljao koji sastav postaviti za Zadar. Nisam sapun da bih se potrošio. Uvijek sam govorio da Dinamo za mene nije opterećenje, ne razmišljam o tome da moram biti trener Dinama. Nikada se nikome neću nuditi, kao što se neki nude. Ako netko želi Ivkovića za trenera, normalno da se prvo javi klubu jer sam ja trener Lokomotive. Mora se puno stvari poklopiti da dođem u situaciju da možemo razgovarati o tome da preuzmem Dinamo"

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
Dado R.
#656 Posted : 22. kolovoza 2013. 17:18:27(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
gleda san i ja... pusti gramatiku, jesi ubra kako uvik namista mikrofone po stolu?, hahhahah... ovi put je samo jednom taka jedan mikrofon, ali je nesto bia otvara skafet, hahahah...

ma idu mi na kurac ove picke u hajduka, da bili su malo depresivni jer u novinama ne pisu hvalospjeve o pobjedi protiv belupa... koje pickice... umisto da se najebu majke svima odreda kako na terenu, tako i van njega, pogotovo novinarima SD, kad umru alfirevic i reic bit ce slavlje na tribinama... oni se misle sta ce ta gamad napisat u novinama o njima, ka da skauti stranih klubova citaju novine kad traze igrace...

manje od deset dana do kraja prijelaznog roka... oce li vise koja dobra prodaja... valjda jos neko kupuje igrace na temelju dvd-a, hahahahahah


Ma to je bilo vise retoricki napisano, jebes gramatiku, iako bi on kako se vec postavlja (kao gospodin trener) trebao znati neke osnove, nije ono forum...BigGrin BigGrin
Ali kao sto rekoh to sam vise mislio u prenesenom znacenju, smisla, ako ti je Tudore toliko bitno sto ce neki novinar napisati o utakmici onda
nauci gramatiku kad vec zelis istupati u javnosti i raspravljati o tome sto se pise. U suprotnom neki novinar kad ne bude imao sto pisati
secirat ce mu svaku rijec, ne samo svaki potez, to mu je posao, a on ce cupati ono malo preostale kose, jer ga ocito smeta sto pisu.
Ako smatra da su odigrali vrhunski, ako smatra da su onakva momcad kakvom je opisao u tom intervju, zasto ga onda novinari mogu pokolebati?
I njega i igrace? Valjda zato sto su svjesni da i nije bas sve sjajno u igri i da moze to jos puno bolje.
U tom slucaju je bolje trenirati i to popraviti pa sve novinare demantirati na terenu a ne pred mikrofonima.
Ja sam ponosan na njih i svjestan sam mnogih nasih mana i nedostataka ali me bas briga sto novinari pisu.
Kod nas nema pravog novinarstva nigdje a pogotovo ne u sportu, osim na sportnetu i jos poneki rijedak pojedinac.
Objektivnost je nesto sto ne postoji, a vecina novinara kruh zaradjuje pisuci sto im se naredi.
vs
#657 Posted : 22. kolovoza 2013. 20:59:39(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
taman ovo napisa i gol, hahahhaha...

oće uefa dopsutiti prvu i treću ekipu u EL?LOL
Dado R.
#658 Posted : 22. kolovoza 2013. 21:14:24(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
jel ovo mene neko zajebava???

za dinamo 3 znan da su loši, ali ovi stuttgart je jad i bijeda... pa dila gori i austria su barca za njih...

koja jadna utakmica, gora nego hajduk-belupo ili dila gori-hajduk..

šta je najluđe, filijala ove može izbacit bez problema... najkomičnije je kad balog kaže, kantrida nema dozvolu da se na njoj igra skupinu, di će onda ako prođu... mislin da je 3/4 hrvatske zavarilo i reklo, pa u sjedištu, na hrvatskom wembleyuLOL LOL LOL

Stuttgart je stvarno los u Bundesligi, vec duze vrijeme mu ne ide, mislim da se treneru trese stolica. Ako ne prodje Rijeku ode on kao i Kruno...
Ne gledam utakmicu, nemam vremena, ali ne dozivljavam ih jos kao filijalu, iako sve tako izgleda, vidjet cemo kako ce se ponasati.
Njihov trener mi je posebno drag jer je veliki Hajdukovac...Smile
vs
#659 Posted : 22. kolovoza 2013. 21:25:57(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
čim san ih prozva da jedni i drugi igraju ka štrace, oma 3 gola, hahahaha

da ne znan, a da mi je neko danas reka da je oni molinaro igra par sezona u juvea, mislia bi da me zajebaje, odigra je u rangu pivarića...

šteta šta im vedo nije zabia za 2:2... mislin da će ipak stuttgart proć, a ako dinamo 3 prođe, neće bit nezasluženo ...

u svim ovim susretima HR-EU klubova prošla je pobjeđivala je ekipa koja je igrala defenzivnije, dila, austria, dinamo 3...


p.s.
ako filijala prođe, mogu vargiću odma isklesat kip gori u stinama,hahahahah
vs
#660 Posted : 22. kolovoza 2013. 21:36:18(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dado R. wrote:
vs wrote:
jel ovo mene neko zajebava???

za dinamo 3 znan da su loši, ali ovi stuttgart je jad i bijeda... pa dila gori i austria su barca za njih...

koja jadna utakmica, gora nego hajduk-belupo ili dila gori-hajduk..

šta je najluđe, filijala ove može izbacit bez problema... najkomičnije je kad balog kaže, kantrida nema dozvolu da se na njoj igra skupinu, di će onda ako prođu... mislin da je 3/4 hrvatske zavarilo i reklo, pa u sjedištu, na hrvatskom wembleyuLOL LOL LOL

Stuttgart je stvarno los u Bundesligi, vec duze vrijeme mu ne ide, mislim da se treneru trese stolica. Ako ne prodje Rijeku ode on kao i Kruno...
Ne gledam utakmicu, nemam vremena, ali ne dozivljavam ih jos kao filijalu, iako sve tako izgleda, vidjet cemo kako ce se ponasati.
Njihov trener mi je posebno drag jer je veliki Hajdukovac...Smile

neman pojma kakvi je stuttgart, ali ovo danas je tragikomično, pa hajduku triba manje šansi za dat gol, hahahah

ne doživljavaš ka filijalu??.. a koliko je ono igrača prešlo bez odštete iz dinama 1 i 2?.. 6?7?... nećemo se zajebavat, sve će to doć na naplatu

kek je i meni bia drag, dok nije sta pred naše novinare... stalno proziva hajduka da nam se pogoduje, čak je nama sra jer je rijeka igrala raniji termin protiv žiline, helloou mr. kek.. jel brbić platia uefi?.. pa sere protiv hajduka jer se po novinama piše da su dinamo 3 i filijala, pa šta mu je tu hajduk kriv ako piše u SD?... ma posla san ga u kurac, nek sere koliko oće, samo mi je žaj šta ih nismo dobili na poljudu...

a mislin da nam i ne bi bia toliki problem da prođu u EL, para imaju, neće se previše usrićit sa milijun dva eura, a koštat će ih ritam čet-ned...

Users browsing this topic
Guest (4)
35 Pages«<3132333435>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,149 seconds.