Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages<12
Vjestica
dante
#21 Posted : 8. ožujka 2013. 12:20:32(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 9
Location: Zagreb
I sto sad, izdaje PP i vise ni jedna druga izdavacka kuca na svijetu ne bi smjela izdati ovaj strip?? Pogledaj malo kad je Libellus najavio ovo izdanje...
Mozda da nazoves Simeonija i javis mu da od ove godine nadalje ima zabranu objavljivanja vlastitog stripa. Mislim, posto izdaje PP nema smisla da se vise itko drugi time bavi.
Dok Lester
#22 Posted : 8. ožujka 2013. 12:43:28(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Svarog wrote:
Da baš su dali donaciju za Striu koju u Srbiji izdaje PP i ni za jedno drugo izdanje od svih koje ste izdali.
Baš čudna koincidencija. Što ne dadoše za Texa koga nema u Srbiji.


Ti ne razumijes neke stvari ili se namjerno pravis glup? Libellus je najavio da će raditi Vješticu čim je izašla, a potpora EU je odobrena u 7. mjesecu 2012. sto je jasno i glasno objavljeno. Uostalom, unutar impressuima ti sve lijepo pise.

Phoenix Press je Vjesticu najavio 03.02.2013.

A sad evo malo copy/paste s ovog foruma:

Quote:
Dado R. Posted: 8. rujna 2011. 9:14:49
kasper wrote:
Dado R. wrote:
kit teller wrote:
Stria je dobila dobre ocene kod talijana(94%)pa se nadam da ste več osigurali to u vašoj izvedbi?

Nema da brines...Smile

Sad je mnogo lakse, imate vremena do Mafesta. Posteno ;)?

Nemoj nas tjerat da promjenimo datum Mafesta...BigGrin
Sala, okvirno je tako i planiran, mozda i prije, ako okolnosti dopuste.


naravno, okolnosti (cekanje potpore i zakljucivanje svih ugovora s EU) tek su sada dopustile

Quote:
feka82 Posted: 15. srpnja 2011. 9:46:18
Paka01 wrote:
Volija bi da ovo izbaci neko od naših izdavača, izgleda zanimljivo.

libellus ce ovo da izbaci , spomenuli su na jednom od topica i stvarno odlicno izgleda Smile


dakle, sve je vec najavljeno u 7. i 9. mjesecu 2011. (!!!) godine, pa ti slobodno misli sto god hoces o raznim zavjerama, urotama, spletkama, podmetanjima i sto te vec volja.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
vs
#23 Posted : 8. ožujka 2013. 19:34:39(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
svaka cast na ultra niskoj cijeni!!... ja san konta da ce bit 30% skuplje od oci i tama... napokon neka korist od ove EUBigGrin
Dado R.
#24 Posted : 8. ožujka 2013. 19:50:25(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Svarog wrote:
Da baš su dali donaciju za Striu koju u Srbiji izdaje PP i ni za jedno drugo izdanje od svih koje ste izdali.
Baš čudna koincidencija. Što ne dadoše za Texa koga nema u Srbiji.

O cemu ti pricas? Kakve su ti koincidencije to sto je Veseli Cetvrtak krenuo s izdavanjem Texa od prvog broja u vrijeme kad smo mi vec uveliko
radili Texa od prvog broja u boji? Kakva ti je koincidencija to sto smo mi izdali Skriveno Lice i najavili izdavanje Shanghai Devila koji je prakticno nastavak
Skrivenog Lica ali se u Srbiji Shanghai Devila dohvatio i drugi izdavac koji nije izdao Skriveno Lice. U cemu je problem?
Trebam li ja sad to shvatiti kako ti izdavaci radi kontra Libellusa? Cudne koincidencije? Nemoj me nasmijavati...Smile

Orlovi Rima su objavljeni u Srbiji, a mi smo ih odavno najavili samo smo dobili potporu za njih pa ih nismo mogli jos objaviti, a gle cuda
u Srbiji ih je objavio covjek s kojim smo mi u izuzetno prijateljskim odnosima i koji je bas prava ljudina.
On nije imao pojma da cemo mi to raditi kao sto nismo i mi imali pojma da ce ih on raditi, i sto sad, mozda je to neka teorija zavjere?
Sorry, meni je to zbilja smijesno. Svaki izdavac radi ono sto zeli, moze i smatra da treba objaviti, u bilo kojoj zemlji na bilo kojem jeziku.
Kao sto ti je Dok vec napisao Vjesticu smo najavili 2011. a pratili smo i njeno stvaranje, gledali table jer smo s Gigijem prijatelji.
I dok ti je takodje lijepo ukazao na to sto sam ja vec napisao u vezi cijene Vjestice, ako je to tebi sve teorija zavjere, OK, briga me,
slobodno vjeruj u to, ali nemoj te teorije zavjere siriti ovdje, idi radije na neki drugi forum gdje ces naci jos teoreticara, pa mozete razglabati do mile volje.

Dado R.
#25 Posted : 8. ožujka 2013. 19:54:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
dante wrote:
I sto sad, izdaje PP i vise ni jedna druga izdavacka kuca na svijetu ne bi smjela izdati ovaj strip?? Pogledaj malo kad je Libellus najavio ovo izdanje...
Mozda da nazoves Simeonija i javis mu da od ove godine nadalje ima zabranu objavljivanja vlastitog stripa. Mislim, posto izdaje PP nema smisla da se vise itko drugi time bavi.

Neki dan smo bili s Gigijem na rucku, mozda smo mu trebali reci da mi vise necemo raditi ni jedno njegovo izdanje ako ce ikome drugom prodati prava.Smile
Ah, vjerojatno nismo smjeli pricati s njim o nekim njegovim aktualnim projektima dok ne utvrdimo hoce li to jos netko raditi.
dante
#26 Posted : 9. ožujka 2013. 12:24:46(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 9
Location: Zagreb
A nista, ubuduce kad cete raditi ovdje najave za nove projekte, molim da prilozite svu potrebnu dokumentaciju u vidu fotki s ruckova, osobne prepiske s autorima, presliku ugovora i slicno. Moze i 20 kn biljega. Razz
Oki
#27 Posted : 11. ožujka 2013. 18:04:15(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Pročitao...:)
Ovdje imamo priču na 300 strana koja niti u jednom trenutku ne gubi na atmosferi i napetosti,pa se tih 300 strana pročita "u jednom dahu".
Moram priznati da sam očekivao horror u pravom smislu riječi,no dobio sam triler/krimić sa elementima horrora iliti kako je i u najavi rečeno, ovo je jedno multi žanrovsko djelo,a očita je jedna stvar,a to je da je autor (Gigi Simeoni) u svom životu proveo mnogo vremena proučavajući najzagonetniji ljudski organ-mozak i sve na što je mozak slab,te sve za što je sposoban...te je rezultat vidljiv u ovom scenariu koji je po meni napisan bez greške...
Vrhunski doživljalj za prvo čitanje,koji se nažalost ne može ponoviti u nekom idućem čitanju jer ćete odmah kod prvog čitanja pohvatati sve konce,a to će se teško zaboraviti kroz godine jer je strip izvrstan i orginalan!
vs
#28 Posted : 11. ožujka 2013. 23:34:10(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
evo i ja je procita,

na moju zalost, nije me odusevila, al vjerojatno san ima prevelika ocekivanja jer su mi oci i tama bili fenomenalni.. ako su mi oci i tama za 5, ovo mi je za nekih +3...

ok triler, al slicnih shema san se nagleda u masu filmova...

horror elementi mi variraju od odlicnih do bezveznih... recimo, pocetna scena mi je odlicna, a kad kasnije pocne s onim over the top karikaturama vjestice od 5m, totalno mi ubije dozivljaj..

mislin da je gigi moga malo vise mesa nabacit na likove, pogotovo na alfreda, non stop se nesto nagovjestava neka njegova tamna strana, da bi je kasnije potpuno zapostavia..

moze se procitat, radnja vuce da je progutas kako bi sazna kako zavrsava...ko voli psiholoske trilere s elementima horrora nece falit s kupnjom..


hrvoje23
#29 Posted : 12. ožujka 2013. 9:00:07(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 72
Man
Location: Zagreb
Pročitao... još za vikend- počeo u petak, bio umoran, pričitao pola, pa otišao spavati, i u odmah u subotu ujutro dovršio.
Zato je supruga dok sam spavao, pročitala cjeli stip... Povremeno nešto pročita-ovim je, kao i ja jako zadovoljna...
Oki
#30 Posted : 12. ožujka 2013. 22:31:27(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
@vs
...je istina je da ove over the top karikature malo kvare doživljaj čitanja,ali imaj na umu da je cijela priča ispričana "preko" Chiare koja je glavni lik u ovome stripu...
vs
#31 Posted : 13. ožujka 2013. 0:20:51(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Oki wrote:
@vs
...je istina je da ove over the top karikature malo kvare doživljaj čitanja,ali imaj na umu da je cijela priča ispričana "preko" Chiare koja je glavni lik u ovome stripu...


dante
#32 Posted : 13. ožujka 2013. 19:24:21(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 9
Location: Zagreb
Procitah i ja, svidjelo mi se jako, dobar je taj Gigi...Nije mi toliko fenomenalan kao Oci i tama, ali svejedno - jako, jako dobro.
Inace, osnovna premisa me dosta podsjetila na Stephen Kingov IT, utoliko sto se radi o odraslim ljudima koji su kao djeca dozivjeli ogromnu traumu, u tolikoj mjeri da su potisnuli, tj. zaboravili na sve dogadjaje pa i na vlastite prijatelje, te se sada vracaju "na mjesto zlocina", u mjesto svog djetinjstva da se suoce s prosloscu...i s babarogom.
kasper
#33 Posted : 13. ožujka 2013. 20:44:37(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
nemojte me strecati, ovo mora da bude odlican strip Cursing
Dado A.
#34 Posted : 14. ožujka 2013. 0:25:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.693
Location: Makarska
kasper wrote:
nemojte me strecati, ovo mora da bude odlican strip Cursing


I jest odlican strip.Cool
Kit Carson
#35 Posted : 24. ožujka 2013. 17:33:58(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Dado A. wrote:
kasper wrote:
nemojte me strecati, ovo mora da bude odlican strip Cursing


I jest odlican strip.Cool

Evo i ja sam upravo pročitao i potvrdjujem reci citiranog gospodina.Smile
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
solaris
#36 Posted : 24. travnja 2013. 16:59:23(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 20.12.2012.(UTC)
Posts: 6
Location: Čakovec
Da, zaista odlična priča i crtež. Sada ću morati nabaviti i "Oči i tama".Smile
dcopic
#37 Posted : 24. travnja 2013. 20:16:29(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 142
Man
Location: Šoštanj i Zagreb
Pročitao! Odličan strip, napet do samoga kraja! Smile
Samsuilunov otac
#38 Posted : 16. rujna 2013. 11:44:28(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 24.1.2013.(UTC)
Posts: 42
Location: Pleternica
Ima elemenata Kingovog It-a, ali malo koje djelo danas nema neki Kingov element (znate ono: Kingofobija - strah da je ideju koju ste dobili za horor priču prije vas već napisao Stephen King) i ovdje se to jako lijepo uklapa. ne bi bilo loše da je priča duža još kojih dvaesetak stranica kako bi se dalo malo dodatnog mesa likovima (pogotovo Alfredu i njegovoj obiteljskoj situaciji), ali i ovako je Vještica jedan fenomenalan strip koji preporučujem svima.
Sad i mene strašno zanima Oči i tama.

Btw. nakon dugog lurkanja ovim forumom (i još dužeg lurkanja na stripovi.com na kojemu se ne mogu registrirati jer nemam valjan mejl), evo pozdravljam ekipu i nadam se da ćemo s dugo družiti. :)
Dado R.
#39 Posted : 16. rujna 2013. 12:41:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Samsuilunov otac wrote:
Ima elemenata Kingovog It-a, ali malo koje djelo danas nema neki Kingov element (znate ono: Kingofobija - strah da je ideju koju ste dobili za horor priču prije vas već napisao Stephen King) i ovdje se to jako lijepo uklapa. ne bi bilo loše da je priča duža još kojih dvaesetak stranica kako bi se dalo malo dodatnog mesa likovima (pogotovo Alfredu i njegovoj obiteljskoj situaciji), ali i ovako je Vještica jedan fenomenalan strip koji preporučujem svima.
Sad i mene strašno zanima Oči i tama.

Btw. nakon dugog lurkanja ovim forumom (i još dužeg lurkanja na stripovi.com na kojemu se ne mogu registrirati jer nemam valjan mejl), evo pozdravljam ekipu i nadam se da ćemo s dugo družiti. :)


Naravno da cemo se ugodno druziti. Dobrodosao! Smile
Users browsing this topic
Guest
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,133 seconds.