Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

58 Pages«<5253545556>»
Koji ste zadnji film gledali, utisci i ocjena filma?
Garfield
#1061 Posted : 20. rujna 2013. 15:20:54(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
feniks wrote:
RIDIK LOL LOL LOL

kakvo smece ne shvatam zasto Vin Dizel forsira ovaj lik.Confused Confused


Meni se licno ni prosli Ridik nije svidio, tako da od ovoga i ne ocekujem da mi se svidi :)
feniks
#1062 Posted : 23. rujna 2013. 10:28:01(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Zatvorenici ThumbDown ThumbDown

Majko moja skupiti onakvu ekipu + solidan reziser i napraviti smece.
Film traje preko 2 sata i vremenom se dobro zapoceta prica potpuno raspada LOL
Glumci dobri (osim TH ali on ne zna da glumi) a Dzek Gighal briljira ThumpUp
Medjutim scenario je toliko los i ima takvih nelogicnosti da je to neopisivo.
Rekao bih Vam (dado, vs, garfild) da pogledate sami ali niste mi nista lose uradili da bih se svetio.

Konacna ocjena
Zaobici u sirokom luku.

P.S. Za Garfilda meni je i Pic Blek taj "kultni" film los.
Garfield
#1063 Posted : 23. rujna 2013. 10:32:38(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
feniks wrote:
Zatvorenici ThumbDown ThumbDown

Majko moja skupiti onakvu ekipu + solidan reziser i napraviti smece.
Film traje preko 2 sata i vremenom se dobro zapoceta prica potpuno raspada LOL
Glumci dobri (osim TH ali on ne zna da glumi) a Dzek Gighal briljira ThumpUp
Medjutim scenario je toliko los i ima takvih nelogicnosti da je to neopisivo.
Rekao bih Vam (dado, vs, garfild) da pogledate sami ali niste mi nista lose uradili da bih se svetio.

Konacna ocjena
Zaobici u sirokom luku.

P.S. Za Garfilda meni je i Pic Blek taj "kultni" film los.



Vjerovatno cu ga opet pogledati, pa javim dojmove. Iskreno gledao sam trailer i moram reci da mi se nije bas dopao, ali opet kontam mozda film nije los, sad kad si ti ovo napisao ... . Ne bi bas rekao da je Pitch Black kultni film. Daleko je on od toga ...
feniks
#1064 Posted : 24. rujna 2013. 19:06:37(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Stavio sam navodne znake kod rijeci kultni, izgleda da nisi to primjetio Smile
Za mene je smece ali znam ljude koji su odusevljeni tim filmom+ je bio hit u svoje vrijeme.
Vin Dizel od tada a to je bilo prije skoro 15 godina forsira ovaj lik,
Ridikove hronike je bio zamisljen kao triologija ali kada je flopnuo sve je stalo.
Ovaj film je sniman po novom scenariju.
Zasto to radi nije mi jasno, ali ako zbog ovog filma snima serijalk F&F onda je zasluzio Baseball Baseball
feniks
#1065 Posted : 30. rujna 2013. 16:42:03(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
U nedjelju pogledao Rizicna iga ( Runner Runner) s Dz. Timberlejkom i B. Aflekom.
Film nema nekih propusta ali jednostavno me ostavio ravnodusnim.
feniks
#1066 Posted : 6. listopada 2013. 15:33:19(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Gravitacija
drametina koja astronautkinja prozivljava u svemiru

Ovaj film je dokaz da spec efekti mogu da se koriste u funkciji price, sve funkcionise kako treba cak i sandra bulokSmile

izasao san iz kina zadovoljan, dobar flim, bilo ga je uzivanje gledati na velikom platnu
hc1012
#1067 Posted : 7. listopada 2013. 0:21:33(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 17.11.2011.(UTC)
Posts: 27
Location: Zagreb
Rush

Odličan film, najbolji ove godine. Nisam fan Formule 1 i nikad ju ne gledam, tako da su mi i očekivanja bila nikakva, ali je Ron Howard ponovo napravio vrhunski film. Pogledati ću ga još par puta sigurno.
Daniel Bruhl u ulozi Nikija Laude bi mogao biti kandidiran za Oscara. Za svaku preporuku. 10/10 ThumbsUp
feniks
#1068 Posted : 15. listopada 2013. 11:16:35(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Malavita Robert de Niro i Misel Fajfer ThumbDown ThumbDown

Kakva glupost, De Niro je pao na dno i onda otkrio da je dno pomicnoLOL LOL LOL
feniks
#1069 Posted : 19. listopada 2013. 17:53:43(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Plan bijega
Stalone&Svarceneger bjeze iz zatvora. ThumpUp
Pravi stari akcioni film gotivio sam se 2 sata u kinu
feniks
#1070 Posted : 8. studenog 2013. 18:38:22(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Tor 2 Svijet tame ThumpUp

Bolji od prvog dijela, uzivao sam 2 sata u kinu.
Odlicni glumci i dobri specijalni efekti.
Mada po mom misljenju 3D nije trebao.

Ako ne mozete ovaj naslov gledati u kinu nemoj te ni gledati gubite previse.
feniks
#1071 Posted : 11. studenog 2013. 11:39:24(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Prljavo Huh
Prebizarno za moj ukus..
feniks
#1072 Posted : 17. studenog 2013. 15:48:11(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Last Vegas ThumbsUp ThumbsUp

preveden kao Legende u Vegasu
ovaj film nam pruza priliku da vidimo 4 legende na 1 mjestu
Smjesan i rijetko pametan film drzao je paznju publike 2 sata.
odavno se nisam bolje ismijao
preporucujemSmile
feniks
#1073 Posted : 28. studenog 2013. 11:18:13(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Savjetnik Ridlija Skota Huh nije smece kao Prometej.
Ima dobre glumce i Ridliji je solidno odradio posao problem ovog filma:
Kroz pricu o narko biznisu prikazati "duboku" filozofsku pricu je
malo veci zalogaj i pitanje je da li bi to neki drugi autor bolje uradio.
Planiram ga ponovo gledati pa cu tada dati neki sud.
Nadam se da ce jos neko pogledati ovaj film.

Posto sam izgleda posljednji gledalac filmova na forumu necu se javljati dok se jos neko ne aktivira ili reaktivira.
hc1012
#1074 Posted : 26. prosinca 2013. 22:01:48(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 17.11.2011.(UTC)
Posts: 27
Location: Zagreb
Don Jon
Odličan film koji iskreno i realno pokazuje muški i ženski pogled na vezu i probleme u vezama danas. Jedino što ne valja u filmu je kraj, koji ne odgovara ostatku filmu, ali to je vrlo česta pojava u Hollywoodu danas. Ocjena 8/10

Thor 2
Puno lošiji od prvog, a nije ni prvi primjer odličnog filma. Nemaštovita radnja, Thor je veliki naivac i romantik, ponekad gluplji od Maguireovog Spider-mana (mislio sam da je to nemoguće). Zaboravio sam film nakon 10 minuta od izlaska iz kina. Zanimljiv je jedino završetak, koji je teško objasniti. Pogledati ću film još jednom samo zbog povezivanja kraja sa ostatkom filma.
Ocjena 3/10

Homefront
Odmah na početku, da istaknem da sam veliki fan Stallonea i "stare škole" akcijskih glumaca i filmova, tako da sam ovdje vjerojatno pomalo subjektivan. Film, scenarij (by Stallone), akcija i Statham su odlični, a najbolje u cijelom filmu je mala Izabela Vidović ThumpUp (naše gore list ) u ulozi Stathamove kćerke. Siguran sam da ćemo ju vidjeti u mnogo filmova, jer njena gluma je fantastična. Film ukratko pokazuje kako je teško se doseliti na američki jug i ostvariti suživot sa lokalnim redneckima. Ali i njihova humana strana izađe na površinu nakon svega.
Ocjena 9/10

Hobbit 2 - Smaugova pustoš
Bolji i zabavniji od prvog ako gledamo kao film bez književnog predloška. Ako oba filma usporedimo sa knjigom (te ako smo veliki fan knjige), onda je film jako loš. Slabo se prati radnja u knjizi, a minute filma se pune stvarima koje su izmišljene i u većini slučajeva potpuno isfurane i sladunjave. Također Smaug zvuči kao stara baba i izbor glumca koji daje glas zmaju je potpuno kriv.
Naravno film završi u najzanimljivijem trenutku tako da čekanje od godinu dana bude "slađe".
Nije fora.BigGrin
Ocjena 6/10, 4/10 (Hobbit 1)
hc1012
#1075 Posted : 29. prosinca 2013. 2:10:44(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 17.11.2011.(UTC)
Posts: 27
Location: Zagreb
Vuk s Wall Streeta
Odličan film koji zaslužuje svaku pohvalu. 3 sata trajanja prođe vrlo brzo zahvaljujući fantastičnoj glumi L. DiCapria, odličnom scenariju, radnji i puno komičnih situacija. Također, treba spomenuti i odličan cameo M. McConaugheya na početku filma. Najbolji film koji sam gledao ove godine (uz Rush).
Ocjena 10/10
ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp
Garfield
#1076 Posted : 29. prosinca 2013. 13:14:08(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
I ja sam nedavno gledao Hobit 2 i moram reci da je i meni bolji nego prvi, ali opet cjelokupan utisak nije nesto. Jednostavno mislim da nisu trebali praviti triologiju, nego jedan film i da bi onda bilo puno bolje. Uglavnom ako bi ocjenjivao mozda bi navukao na 6/10.
feniks
#1077 Posted : 31. prosinca 2013. 13:26:46(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
hc1012 wrote:
Vuk s Wall Streeta
Odličan film koji zaslužuje svaku pohvalu. 3 sata trajanja prođe vrlo brzo zahvaljujući fantastičnoj glumi L. DiCapria, odličnom scenariju, radnji i puno komičnih situacija. Također, treba spomenuti i odličan cameo M. McConaugheya na početku filma. Najbolji film koji sam gledao ove godine (uz Rush).
Ocjena 10/10
ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp



+1Smile
hc1012
#1078 Posted : 13. siječnja 2014. 0:14:04(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 17.11.2011.(UTC)
Posts: 27
Location: Zagreb
The grudge match
Lagan, zabavan film sa puno dobrog, normalnog humora, iako u nekoliko trenutaka mi je bio malo dosadan. Najbolji dio filma je zadnjih 15 minuta, što je rijetkost, jer Hollywood u zadnje vrijeme puno filmova upropasti u tih zadnjih 15 minuta. Stara garda (Basinger, Stallone, DeNiro i Arkin) svoj posao odrađuju sa lakoćom (toliko lako da se čini da im je to zezancija), ali odlično. Može se osjetiti da svoj posao obavljaju sa guštom, tj. da snimaju film za svoju dušu. Radnja filma se bazira na iskrenoj životnoj priči, počinjenim greškama u životu i kako se svatko od nas drugačije podnosi te greške.
Za vrijeme filma u dvorani je bilo puno iskrenog, glasnog smijeha, pa čak i pljeskanja forama i glumcima, što nisam jako, jako dugo doživio. Zabavan film nakon kojeg ćete se osjećati bolje, definitivno.
9/10

The secret life of Walter Mitty
Prema najavi sam očekivao glupavu dramu sa uvijek antipatičnim, nikad simpatičnim Benom Stillerom i sama očekivanja su bila jako niska.
Spletom okolnosti sam završio na projekciji filma i pogledao cijeli film (neki gledatelji su napuštali dvoranu za vrijeme filma).
Film o vječnom sanjaru i svima čudnom Walteru, koji se odvaži upustiti u nešto novo (napustiti rodni grad prvi put u životu), zbog simpatija prema kolegici i zbog mogućeg otkaza na poslu je nešto sasvim drugačije od onog prezentirano publici u najavi.
Drugačije u pozitivnom smislu.
Kritika ga proziva novim "Forrestom Gumpom". To ipak nije, jer Stiller nije Hanks, a niti Stiller kao redatelj nije Zemeckis.
Ali ne mogu reći da nije odličan. Film me jako iznenadio i neočekivano oduševio.
Potpuno drugačiji film, bolji film od gore opisanog "The grudge matcha". Film koji podsjeća da je život ustvari samo oni trenutci koji se nikad ne zaboravljaju, oni momenti u kojima se odvažimo napraviti nešto što nikad nismo, niti smo mislili da to možemo. Film koji podsjeća koliko divnih lokacija ima na svijetu i da treba iskoristiti svaku priliku da se posjeti bilo što gdje još nismo bili.
Takve uspomene nas čine sretnima više od ičega. Mene je film zamislio i natjerao da se prisjetim koje i koliko sam nezaboravnih trenutaka imao u životu.
Očekivao sam malo, možda nešto zabave za nedjelju navečer, a ostao oduševljen što postoje još filmovi u tom Hollywoodu koji mogu iznenaditi i oduševiti.
10/10
feniks
#1079 Posted : 26. siječnja 2014. 20:45:57(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Dzek Rajan Regrut iz senke
moze se pogledati

Montevideo Vidimo se
obavezno
feniks
#1080 Posted : 5. ožujka 2014. 12:00:34(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Ovdje se niko mjesecima ne javlja.ThumbDown
Gledao (u kinu naravno):

Americka prevara odlican film ThumbsUp naravno nije dobio nijedan oskar

Dobri dileri iz Dalasa dobar film

Robokap smece Po gluposti su prevazisli orginal, sala poluprazna ljudi se smijali tipa "majko mila sta sam ja platio da gledam".

6. marta idem gledati 300 drugi dio, javicu utiske u maju Smile
Users browsing this topic
Guest (2)
58 Pages«<5253545556>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,146 seconds.