Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

7 Pages«<567
Rasprodana izdanja
Nathan
#121 Posted : 3. svibnja 2012. 22:43:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Potrebne su, ali zavrsavamo onaj dio pozadinske administracije nakon koje bi trebalo biti moguce svako izdanje
vidjeti svaki dan koliko ima primjeraka aktualno, pa racunam da ce to proraditi za 2-3 tjedna.
Tako da ce update biti uskoro... a ako stignem prije toga ja cu vec napisati sto je kriticno...
Ovako napamet znam samo da je DD kolor 3 pri kraju, a ni broj 4 nije daleko od toga...


Super, vrlo korisna stvar za tempiranje kupovine ljudima većih želja od trenutnih mogućnosti, no pribojavam se pravog stanja stvari kad onako drmne u rebra. BigGrin Vidjet ćemo uskoro, jel'...
magični vjetar
#122 Posted : 4. svibnja 2012. 12:21:04(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Nathan wrote:
Dado R. wrote:
Potrebne su, ali zavrsavamo onaj dio pozadinske administracije nakon koje bi trebalo biti moguce svako izdanje
vidjeti svaki dan koliko ima primjeraka aktualno, pa racunam da ce to proraditi za 2-3 tjedna.
Tako da ce update biti uskoro... a ako stignem prije toga ja cu vec napisati sto je kriticno...
Ovako napamet znam samo da je DD kolor 3 pri kraju, a ni broj 4 nije daleko od toga...


Super, vrlo korisna stvar za tempiranje kupovine ljudima većih želja od trenutnih mogućnosti, no pribojavam se pravog stanja stvari kad onako drmne u rebra. BigGrin Vidjet ćemo uskoro, jel'...



Biti će zanimljivo viditi te podatke. Smile

Sada sigurno ljudi puno više kalkuliraju da li će kupiti neko izdanje ili ne, a kad još i vide da ima 98 ili 99 knjiga na skladištu onda većina odgađa kupnju za koji mjesec. Sada posebno treba imati na umu da su neka izdanja pala na 300 izdanja i da treba brže reagirati.




Nathan
#123 Posted : 4. svibnja 2012. 14:53:32(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
magični vjetar wrote:
Nathan wrote:
Dado R. wrote:
Potrebne su, ali zavrsavamo onaj dio pozadinske administracije nakon koje bi trebalo biti moguce svako izdanje
vidjeti svaki dan koliko ima primjeraka aktualno, pa racunam da ce to proraditi za 2-3 tjedna.
Tako da ce update biti uskoro... a ako stignem prije toga ja cu vec napisati sto je kriticno...
Ovako napamet znam samo da je DD kolor 3 pri kraju, a ni broj 4 nije daleko od toga...


Super, vrlo korisna stvar za tempiranje kupovine ljudima većih želja od trenutnih mogućnosti, no pribojavam se pravog stanja stvari kad onako drmne u rebra. BigGrin Vidjet ćemo uskoro, jel'...



Biti će zanimljivo viditi te podatke. Smile

Sada sigurno ljudi puno više kalkuliraju da li će kupiti neko izdanje ili ne, a kad još i vide da ima 98 ili 99 knjiga na skladištu onda većina odgađa kupnju za koji mjesec. Sada posebno treba imati na umu da su neka izdanja pala na 300 izdanja i da treba brže reagirati.



Da, moglo bi se dogoditi da zadnjih nekoliko primjeraka nekog izdanja plane odjednom samo zato jer više nema mjesta odgodama kupovine (s obzirom na preostale zalihe).
Ja također recimo paralelno kupujem nove Texiće (dobrim dijelom zbog inicijalnog popusta) i pritom malo zlorabim dobronamjernost Dada u najavama veseleći se i požurujući najnovija izdanja (self-busted BigGrin ), a zapravo imam još lijepu rupu za krpat u već izašlim tj. starijim brojevima koja trenutno pate zbog ograničenog budžeta (još kratko srećom)... Tako da govorim i u svoje ime kad kažem da ćemo napraviti kaos kad vidimo pravo stanje! BigGrin BigGrin No, živi bili pa vidjeli, ne prognozirali! BigGrin
magični vjetar
#124 Posted : 4. svibnja 2012. 15:03:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Ma i kod mene je slična situacija.

Uvijek kalkuliram, teko da sam ove nove Nathane odmah uzeo jer im je naklada puno manja, ali zato magičnog vjetra još nisam uzeo a i u zaostatku sam s njim već dosta brojeva. :D

Ma i meni je draže kada toga više izađe pa da kupujem sukladno financijskim mogućnostima, nego kada čekam kada će novi broj izaći jer imam kupljeno sve drugo do tog novog broja (takav mi je primjer Nathana).

Dade će nas sada za Mafest i prije njega zatrpati sa toliko izdanja da će nas boliti glava što prvo kupiti. :)
Nathan
#125 Posted : 4. svibnja 2012. 15:35:57(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
magični vjetar wrote:
Ma i kod mene je slična situacija.

Uvijek kalkuliram, teko da sam ove nove Nathane odmah uzeo jer im je naklada puno manja, ali zato magičnog vjetra još nisam uzeo a i u zaostatku sam s njim već dosta brojeva. :D

Ma i meni je draže kada toga više izađe pa da kupujem sukladno financijskim mogućnostima, nego kada čekam kada će novi broj izaći jer imam kupljeno sve drugo do tog novog broja (takav mi je primjer Nathana).

Dade će nas sada za Mafest i prije njega zatrpati sa toliko izdanja da će nas boliti glava što prvo kupiti. :)


Toga se i najviše bojim, izaći će hrpa toga zanimljivoga što će se naprosto morati kupiti BigGrin , a istovremeno će zasvijetili lampica za rezervu onih starijih brojeva, štoviše, gledat ćemo u bombu koja odbrojava (stare brojeve)... Smile
magični vjetar
#126 Posted : 7. svibnja 2012. 13:38:59(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Nathan wrote:
magični vjetar wrote:
Ma i kod mene je slična situacija.

Uvijek kalkuliram, teko da sam ove nove Nathane odmah uzeo jer im je naklada puno manja, ali zato magičnog vjetra još nisam uzeo a i u zaostatku sam s njim već dosta brojeva. :D

Ma i meni je draže kada toga više izađe pa da kupujem sukladno financijskim mogućnostima, nego kada čekam kada će novi broj izaći jer imam kupljeno sve drugo do tog novog broja (takav mi je primjer Nathana).

Dade će nas sada za Mafest i prije njega zatrpati sa toliko izdanja da će nas boliti glava što prvo kupiti. :)


Toga se i najviše bojim, izaći će hrpa toga zanimljivoga što će se naprosto morati kupiti BigGrin , a istovremeno će zasvijetili lampica za rezervu onih starijih brojeva, štoviše, gledat ćemo u bombu koja odbrojava (stare brojeve)... Smile



Morati ćemo igrati Loto ili sportsku kladionicu i cijeli dobitak ulagati u stripove. BigGrin
dr_gonzo
#127 Posted : 15. lipnja 2012. 11:54:59(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.8.2011.(UTC)
Posts: 34
Man
Location: Šibenik
Šta je sa brojevima Mister No-a 47 i 48...piše da su nedostupni za naručiti, a u Web Shopu ih uopće ni nema nego brojevi skaču sa 46 na 49.

Jel to neki zajeb sa stranicom ili?

Unaprijed hvala an odgovoru
"- Even a tramp like me, no matter what happens, I know there's always a brother who won't refuse me a bowl of soup."
- Tuco -
Dado R.
#128 Posted : 15. lipnja 2012. 12:42:24(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
dr_gonzo wrote:
Šta je sa brojevima Mister No-a 47 i 48...piše da su nedostupni za naručiti, a u Web Shopu ih uopće ni nema nego brojevi skaču sa 46 na 49.

Jel to neki zajeb sa stranicom ili?

Unaprijed hvala an odgovoru


Trenutno zavrsavamo neke dodatke na stranici koji ce proraditi za koji dan i ubog toga je doslo do nekog malog pomjernja pa ovo nije prikazalo kako treba.
Ispravio sam i sad je sve OK. Kad ovo proradi sto sad zavrsava onda ce u svakom trenutku biti aktualno stanje na skladistu.
Kao sto sam prije napisao, sad su samo virtualne kolicine, osim kod izdanja koja su pri rasprodajom i naravno ona rasprodana koja su na nuli.
Nathan
#129 Posted : 8. srpnja 2012. 11:36:46(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Recite jel u međuvremenu dok čekamo "realni" prikaz stanja nešto od Texovih izdanja možda prešlo iz stanja pred rasprodajom u rasprodano?
Dado R.
#130 Posted : 8. srpnja 2012. 11:54:07(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Znam da sam vec odavno najavio da ce to proraditi, ali evo oteglo se, cekamo da se to zavrsi, iskreno se nadam da ce do kraja iduceg tjedna sve biti online...
Ne znam doista napamet za Texa, ali ono sto te moze zanimat je da od cijele one ture Nathana (NN 43, Specijal 11 i Argo 1) koja je isla u 300 komada ima jos samo
po cirka 60 komada od svakoga tako da ce to uskoro biti pred rasprodajom. No kao sto rekoh, nadam se da ce ovo uskoro proraditi i da ce se sve vidjeti online.
Nathan
#131 Posted : 8. srpnja 2012. 16:48:18(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Hvala, ali Nathanova tura je kupljena cijela u roku od tjedan-dva otkako je izašla, tako da za to nema straha... Smile
Ok, čekam onda da "brojač" proradi, jer s Texom malo kasnim budući da sam ga počeo kupovati pred zimu, pa imam samo nekih 20-ak knjiga uključujući nekoliko recentnih izdanja...
Kad će sljedeći Tex? BigGrin
Dado R.
#132 Posted : 8. srpnja 2012. 16:49:28(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Iduci Tex poslije Nathana...
Tex Willer
#133 Posted : 8. srpnja 2012. 22:19:08(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:

Ne znam doista napamet za Texa, ali ono sto te moze zanimat je da od cijele one ture Nathana (NN 43, Specijal 11 i Argo 1) koja je isla u 300 komada ima jos samo
po cirka 60 komada od svakoga tako da ce to uskoro biti pred rasprodajom.


Znaci pametan potezSmile
Nadam se da ce ovo da doprinese ubrzanju svih izdanjaSmile
vs
#134 Posted : 21. rujna 2012. 12:17:55(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
ako kome fali, u profila u splitu (oni u centru grada), imaju MV knjige 3,7,8
bile su na najvisoj polici pa mi se bilo tlaka pentrat za vidit cijenu, onako s boka pare skroz ocuvane..
magični vjetar
#135 Posted : 25. rujna 2012. 10:21:48(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Jel ovo proradilo ažurirano i realno stanje na skladištu za dio stripova?
Dado R.
#136 Posted : 26. rujna 2012. 23:19:08(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
magični vjetar wrote:
Jel ovo proradilo ažurirano i realno stanje na skladištu za dio stripova?

Vjerojatno si vidio jedan dio kad smo tek poceli unositi, ali da, idem sad to najaviti a ovaj topic ce onda biti proslost... Smile
magični vjetar
#137 Posted : 27. rujna 2012. 9:29:31(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
magični vjetar wrote:
Jel ovo proradilo ažurirano i realno stanje na skladištu za dio stripova?

Vjerojatno si vidio jedan dio kad smo tek poceli unositi, ali da, idem sad to najaviti a ovaj topic ce onda biti proslost... Smile

ThumbsUp
★ XABARAS ★
#138 Posted : 10. travnja 2014. 14:56:39(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 9
Location: Bjelovar
Samo bih vas zamolio da sljedeći Dylan Dog br.-13(kao i onaj nakon njega koji sadrži preskočeni broj),bude u nakladi većoj od 350,jer se bojim da bude pre brzo rasprodan poput Martija 63.Eto samo to lijep pozdrav-TonySmile
Users browsing this topic
Guest
7 Pages«<567
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,125 seconds.