Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123>
GNK Dinamo Zagreb
Dado R.
#21 Posted : 18. kolovoza 2011. 0:41:51(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Cestitam "protivnicima" i ako nista drugo nadam se da ce vas barem malo LP izmoriti pa cete posustati u prvenstvu...BigGrin BigGrin
Heyoka
#22 Posted : 18. kolovoza 2011. 19:35:10(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 42
Location: Cazin
Dado R. wrote:
Cestitam "protivnicima" i ako nista drugo nadam se da ce vas barem malo LP izmoriti pa cete posustati u prvenstvu...BigGrin BigGrin


Hvala, hvala no treba prvo proći revanš.Smile Ko je prošao Hearts, Koper, Steauu, Auxerre (x2)...i na jogurt puše.

Nadam se da će Badelj ostati bar do zime iako je već sad vidljivo da je par klasa iznad HNL-a i svojih suigrača. On i Vrsaljko bi mogli imati sjajnu karijeru. Vrsaljko je puno bolji nego što je Ćorluka bio u njegovim godinama, a Badelj možda nema onakvu sposobnost razigravanja suigrača i motor u guzici kao Modrić no u nekim segmentima je bolji (kontrola ritma i šut).
Dok Lester
#23 Posted : 18. kolovoza 2011. 21:03:58(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Sinoć je stvarno bilo veselo. A Heyoka je u pravu što se tiče preranog slavlja.

Ne bih pojedinačno ocjenjivao niti jednog igrača, jer ukupna statistika sve govori: 25 udaraca na gol, 13 u okvir, samo 10 prekršaja, nijedan karton, 63% posjed lopte.

S onom igrom od sinoć, Dinamo možda i može ubrati koji bod u Ligi Prvaka, ali pitanje je hoće li Sammir ponoviti još koju ovakvu utakmicu. Nadam se da neće nastaviti živjeti na ovoj slavi, nego da će se potruditi biti još bolji.

Samo mi nije jasno zašto dovode Šimunića. OK da su to učinili prije 2-3 godine, ali danas...
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#24 Posted : 23. kolovoza 2011. 23:31:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Tja, bili ste u pravu obojica, no srecom po vas Kelava vas izvukao...
Hajde sad neka Barca bude u grupi pa neka se ostvare Heyokine najave...Smile BigGrin
Dado R.
#25 Posted : 24. kolovoza 2011. 7:25:54(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Mamic:
"Ovo nije pobjeda samo za Zagreb i Dinamo, ovo je pobjeda za cijelu Hrvatsku. Mene večeras nećete vidjeti kako dovljan, to prepuštam igračima i ljudima u Hrvatskoj. Nadam se da se vesele po ulicama i kafićima"
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Ja jutros krenuo citati portale da nadjem slike iz mnogobrojnih gradova diljem Hrvatske u kojima su ljudi izasli na ulice proslaviti dinamov uspjeh
ali jedva da nadjoh slike doceka s 200-300 ljudi u ZG na aerodromu... (a i ti su vjerojatno dobili besplatne dresove i po 100 kuna u padze...)BigGrin
To je tek malo vise nego kad mene rodbina docekuje na aerodromu... BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
Dok Lester
#26 Posted : 24. kolovoza 2011. 9:55:45(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Ono od sinoć spada u poglavlje ''Zašto volim nogomet...'' BigGrin BigGrin BigGrin
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#27 Posted : 24. kolovoza 2011. 10:36:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
I zasto si sve celaviji...BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
Garfield
#28 Posted : 24. kolovoza 2011. 12:41:25(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dok Lester wrote:
Sinoć je stvarno bilo veselo. A Heyoka je u pravu što se tiče preranog slavlja.

Ne bih pojedinačno ocjenjivao niti jednog igrača, jer ukupna statistika sve govori: 25 udaraca na gol, 13 u okvir, samo 10 prekršaja, nijedan karton, 63% posjed lopte.

S onom igrom od sinoć, Dinamo možda i može ubrati koji bod u Ligi Prvaka, ali pitanje je hoće li Sammir ponoviti još koju ovakvu utakmicu. Nadam se da neće nastaviti živjeti na ovoj slavi, nego da će se potruditi biti još bolji.

Samo mi nije jasno zašto dovode Šimunića. OK da su to učinili prije 2-3 godine, ali danas...



Ali zato s onom sinoc prestavom tesko da moze ostati i na 0 bodova.Otici ce u minus :)
Dok Lester
#29 Posted : 24. kolovoza 2011. 12:41:48(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Ma ne muči me ćelavost nego što poslije svake ovakve utakmice dobijem pokoju sijedu. Uskoro ću izgledati kao Ravanelli BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#30 Posted : 24. kolovoza 2011. 12:43:10(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Garfield wrote:


Ali zato s onom sinoc prestavom tesko da moze ostati i na 0 bodova.Otici ce u minus :)


Ma bit će to dobro, glavno da smo ušli Pirate Pirate Pirate
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Garfield
#31 Posted : 24. kolovoza 2011. 12:45:32(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Slazem se s tim i nadati se dobroj grupi :)
Dado R.
#32 Posted : 25. kolovoza 2011. 9:54:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
dinamo kupio Špehara, sad mi je jasno kako su s rezervnom momcadi mogli pobjediti 0:4.Cursing Flapper
Dok Lester
#33 Posted : 25. kolovoza 2011. 11:15:21(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Pa ja bih razumio da su izgubili 4:0 pa kupili Špehara, ali ovako ispada da je i rezultat išao u cijenu igrača Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#34 Posted : 25. kolovoza 2011. 11:22:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Znas ti dobro sto ja mislim... i normalno da su im pustili utakmicu ono predali se bez borbe, a ovi zauzvrat daju malo soldi u kasu...Cursing Flapper Cursing Angry
Dado R.
#35 Posted : 25. kolovoza 2011. 11:24:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Eto sad Osijek ima za place...Flapper Flapper Flapper
A mozda dobiju i premije kad budu igrali protiv Hajduka...Angry Cursing
Dok Lester
#36 Posted : 25. kolovoza 2011. 11:26:10(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Onda je taj Osijek stvarno jak kad im jedan klub iz Lige prvaka mora plaćati da puste utakmicu Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#37 Posted : 25. kolovoza 2011. 12:02:04(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Care, dinamo je igrao s drugom momcadi. A prva momcad je jedva prosla u LP, i protiv kojeg to protivnika?
Nemam dokaza da bi osjek dobio i drugu momcad da je utakmica bila zaprave, ali sumnjam kao sto i ti sumnjas da bi izgubili 0:4.
Na trenutak sam stvarno pomislio da dinamo ima jaku i klupu kad osjek u gostima razbiju, no vec uzvratna utakmica s Malmom razbila je tu iluziju.
A ovaj transfer je samo potvrdio sumnju. Sve dok su ostali glubovi dekintirani, Mamic ih moze kupiti za sicu, i tako kupit cijelo prvenstvo.
Jednom u zadnjih 5-6 godina Hajduk bude ispred dinama i sjeti se, odmah je izbio drzavni ustanak, tv emisije su organizirane,
a Varteks pobjedu protiv Hajduka slavio kao da su osvojili prvenstvo. No jebiga, legle premije pa kad nemas placu dobro je i sto dinamo da...
Ako netko doista misli da je ovo pravi put i da ce se ovako razvijati nogomet kod nas, debelo se vara.
Ali dobro, sve ce jednom doci na naplatu. Sjeti se Juventusa. Ja sam uvjeren da ce i kod nas jednom doci malo pravde i prava.
Kad, tad...
A do tad uzivaj u kupljenim utakmicama, sudcima, a naravno cijela Hrvatska uzivat ce s vama u ligi prvaka... Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper
Dok Lester
#38 Posted : 25. kolovoza 2011. 12:06:15(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
LOL LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#39 Posted : 25. kolovoza 2011. 12:19:07(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Isto ovako su se smijali i navijaci Juventusa, prije nekoliko godina... Flapper Flapper Flapper
Dok Lester
#40 Posted : 25. kolovoza 2011. 14:11:21(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Pirate Pirate Pirate Pirate Pirate
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Users browsing this topic
Guest (12)
3 Pages<123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,081 seconds.