Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123>
FcBarcelona Mes que un club
Dado R.
#21 Posted : 15. kolovoza 2011. 14:47:44(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Sudac je bio los, po meni, ali za obje momcadi. Npr. nevjerojatno je kako je uspio previdjeti Khedirino udaranje Abidala...BigGrin
Dado R.
#22 Posted : 15. kolovoza 2011. 14:48:26(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
A onaj smrad s brojem 9, nek se nauci igrati. Samo je jedan RONALDO pravi RONALDO, sve ostalo su kopije. Lose kopije.BigGrin BigGrin
Dok Lester
#23 Posted : 15. kolovoza 2011. 16:18:51(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Smrad s brojem 9? A što imaš protiv Benzeme? Flapper Flapper Flapper
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#24 Posted : 15. kolovoza 2011. 17:11:33(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
A cekaj, odlucio se konacno koji ce broj nositi? LOL LOL LOL LOL
Dado R.
#25 Posted : 15. kolovoza 2011. 17:27:37(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Izgubljeni sin vratio se kuci...BigGrin

2001


2010


2011
Dado R.
#26 Posted : 15. kolovoza 2011. 17:29:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Mozda sad nesto i osvoji...Smile BigGrin
Dok Lester
#27 Posted : 15. kolovoza 2011. 18:29:53(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Dado R. wrote:
A cekaj, odlucio se konacno koji ce broj nositi? LOL LOL LOL LOL


Pa potjerali su legendu raula samo da on može dobiti 7-icu Doh Doh
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#28 Posted : 15. kolovoza 2011. 19:43:45(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Budale...Cursing
Heyoka
#29 Posted : 16. kolovoza 2011. 8:39:55(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 42
Location: Cazin
Dado R. wrote:
Heyoka wrote:
Barcelona najveći klub na svijetu? Možda najveće sportsko društvo. Real Madrid, ma koliko ga ja mrzio, je i dalje najveći nogometni klub, tako će i biti dok ih neko ne skine sa prvog mjesta najuspješnijih timova u Kupu/Ligi prvaka.
Care, znas kako se prije osvajalo LP? Isli su samo prvaci. Znas li koliko godina Barca nije smjela biti prvak?
Ali ti i onako volis klubove kojima drmaju neke "vodje", a i slicno se zovu taj madridski i onaj zagrebacki...Flapper Flapper BigGrin


Da nema Crvene Zvezde i Rome, Real bi mi bio najmrži klub na svijetu. :)

No dobro, vi hajdukovci svuda vidite bjelosvjetske zavjere... :P
Woolf
#30 Posted : 18. kolovoza 2011. 0:09:59(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 25
Man
Location: Vojvodina
BARCA , BARCA , BARCA



Did not the ancients say,in death the Wolf turns his head toward the hills ?
Dado R.
#31 Posted : 18. kolovoza 2011. 0:22:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Heyoka wrote:
Dado R. wrote:
Heyoka wrote:
Barcelona najveći klub na svijetu? Možda najveće sportsko društvo. Real Madrid, ma koliko ga ja mrzio, je i dalje najveći nogometni klub, tako će i biti dok ih neko ne skine sa prvog mjesta najuspješnijih timova u Kupu/Ligi prvaka.
Care, znas kako se prije osvajalo LP? Isli su samo prvaci. Znas li koliko godina Barca nije smjela biti prvak?
Ali ti i onako volis klubove kojima drmaju neke "vodje", a i slicno se zovu taj madridski i onaj zagrebacki...Flapper Flapper BigGrin


Da nema Crvene Zvezde i Rome, Real bi mi bio najmrži klub na svijetu. :)

No dobro, vi hajdukovci svuda vidite bjelosvjetske zavjere... :P

Flapper Flapper BigGrin BigGrin
Dado R.
#32 Posted : 18. kolovoza 2011. 0:23:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Necu komentirati utakmic... moj pogled je bio slican Kakinom. Cak se i Mourinho ukljucijo u fizicki obracun...Baseball Baseball Baseball
Dado R.
#33 Posted : 18. kolovoza 2011. 1:13:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
LOL Flapper

Dado R.
#34 Posted : 18. kolovoza 2011. 10:42:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Evo jos jedan sjajan potez velikog trenera...

Dado R.
#35 Posted : 18. kolovoza 2011. 10:50:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
I sto god on osvojio za mene nikad nece biti velik, jer mu fali dostojanstva i osnove kulture.
Barca i Real uvijek su imali izrazeno suparnistvo, ali ovako na noz nije nikad bilo a to je sve zahvaljujuci njemu.
Kad vec ne moze pobjediti onda mozda nekome mogu slomiti nogu... i onda se netko cudi kad Pepe ili Marcelo zavrse s crvenim.
A jos se sudac trudio da nikoga ne izbaci, pa recimo Marcelo nije dobio ni zuti na faulu nad Messijem, nogom u stomak.
Mourinho je bolestan, njemu treba psihijatar, i ako su imalo pametni u Realu, rijesit ce ga se, jer Real je veliki klub,
puno veci od nekakvog trenera koji im svojim ponasanjem pljuje na ugled. Realu ne trebaju trofeji s Mourinhom na ovakav nacin.

No da vidimo i te golove...

Jasko
#36 Posted : 18. kolovoza 2011. 11:07:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 216
Man
Location: Nis
Heyoka wrote:
Dado R. wrote:
Heyoka wrote:
Barcelona najveći klub na svijetu? Možda najveće sportsko društvo. Real Madrid, ma koliko ga ja mrzio, je i dalje najveći nogometni klub, tako će i biti dok ih neko ne skine sa prvog mjesta najuspješnijih timova u Kupu/Ligi prvaka.
Care, znas kako se prije osvajalo LP? Isli su samo prvaci. Znas li koliko godina Barca nije smjela biti prvak?
Ali ti i onako volis klubove kojima drmaju neke "vodje", a i slicno se zovu taj madridski i onaj zagrebacki...Flapper Flapper BigGrin


Da nema Crvene zvezde i Rome, Real bi mi bio najmrži klub na svijetu. :)

No dobro, vi hajdukovci svuda vidite bjelosvjetske zavjere... :P


Khm, khm Baseball
Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube, i umiru kada ljube.
Woolf
#37 Posted : 18. kolovoza 2011. 19:14:50(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 25
Man
Location: Vojvodina
[quote=Dado R.]I sto god on osvojio za mene nikad nece biti velik, jer mu fali dostojanstva i osnove kulture.
Barca i Real uvijek su imali izrazeno suparnistvo, ali ovako na noz nije nikad bilo a to je sve zahvaljujuci njemu.
Kad vec ne moze pobjediti onda mozda nekome mogu slomiti nogu... i onda se netko cudi kad Pepe ili Marcelo zavrse s crvenim.
A jos se sudac trudio da nikoga ne izbaci, pa recimo Marcelo nije dobio ni zuti na faulu nad Messijem, nogom u stomak.
Mourinho je bolestan, njemu treba psihijatar, i ako su imalo pametni u Realu, rijesit ce ga se, jer Real je veliki klub,
puno veci od nekakvog trenera koji im svojim ponasanjem pljuje na ugled. Realu ne trebaju trofeji s Mourinhom na ovakav nacin.

Sjajno napisano , slažem se sa svime što je napisano.
Uvek sam mrzeo real , a sad još imam i dodatni razlog. BigGrin
Neprocenjiva je murinjova faca kad izgubi od Barcelone. LOL
PS mala slova nisu slučajnost. BigGrin
Did not the ancients say,in death the Wolf turns his head toward the hills ?
Dok Lester
#38 Posted : 18. kolovoza 2011. 21:34:52(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Mnogi znaju da pratim i navijam za Real već 25 godina, ali ono ponašanje sinoć nije za zatvor nego čak za zatvorsku ludnicu.

Kaka, prije svega čovjek i gospodin, a tek onda nogometaš, pružao je uistinu jedinstvenu sliku u onome općem ludilu stojeći na distanci i vjerojatno se pitajući što on uopće traži tamo.

Već sam spominjao da Pepea i Marcela treba strpati u zatvor, a sinoć su se ponašali kao da priželjkuju da ih netko osudi na dugogodišnju tešku robiju. Pepeov nasrtaj laktom na Messija, Marcelov udarac nogom Messija i onaj njegov zadnji start na Cescu zaslužuju višemjesečno udaljavanje od terena. Stamota nad sramotama.

Još sam mislio da mi se učinilo da Mou pokazuje da Messi smrdi, ali nažalost izgleda da ipak nije. A tek kad sam vidio kako je kukavički zakvačio ovog tipa po oku i odmah pobjegao... Okreće mi se želudac pa ne mogu dalje komentirati.

Vrijeme je da se riješimo ove trojice luđaka (Mou-Marcelo-Pepe), kao i par budala koje je Mou doveo i sad ih forsira (prvenstveno mislim na Özila).

Realova omladinska škola sasvim je zapostavljena. Ponašaju se kao da su pali s Marsa. Svaka čast Barcinoj La Masiji, ali nije li Real još početkom 1980-tih sastavio kičmu momčadi od klinaca iz svoje škole? Tad su svi znali za ''Strvinarovu petorku'' (''La quinta del Buitre''): Butraguenho, Martin Vasquez, Michel, Sanchis i Pardeza (jedino ovaj zadnji nije ostavio značajniji trag u Realu, a ostali su postali legende). I to je rezultiralo s pet uzastopnih naslova prvaka. Bilo je tu poslije još igrača poput možda i najvećeg klupskog igrača u povijesti Raula (iako je kao klinac počeo u Atleticu, brzo je prešao u Real jer mu one budale nisu htjele plaćati autobusnu kartu za treninge), Gutija i drugih, ali svi su ''žrtvovani na oltaru politike Galacticosa''. Glupost.

Uglavnom, svaka čast Barci na nogometu koji igra. Stvarno je užitak za oči. Real prvo mora počistiti u svm dvorištu, a tek onda se može pokušati uhvatiti u koštac s njima.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dok Lester
#39 Posted : 12. rujna 2011. 12:05:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska


Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
ponki
#40 Posted : 12. rujna 2011. 13:28:37(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
Dok Lester wrote:


Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper


ti rece da ces danas samo da ucis a sad se tu nesto plazis po forumu Confused Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
Users browsing this topic
Guest
3 Pages<123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,135 seconds.