Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages12>
Skenovi starih izdanja
Novikorisnik
#1 Posted : 13. listopada 2016. 12:42:14(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Ne znam gdje objaviti ovu temu ali ovako... Imam cijelu kolekciju Libellusovog Nathana Nevera osim Giganta 1 i 2. Inače ne bih pozivao na kršenje prava inače korektnog Libellusa, ali s obzirom da nikada neće biti reprinta ovih izdanja koja mi fale, a još nisam imao prilike pročitati ova dva stripa, stalno osjećam kako mi sa čitanjem NN Giganta 3 fali velika rupa u NN svemira. Ima li možda netko skenove ovih izdanja, pa da si, ako već nikako drugačije, barem na ekranu pročitam?
maddjuro
#2 Posted : 13. listopada 2016. 23:42:55(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
imas PM
zeljko
#3 Posted : 14. listopada 2016. 20:38:17(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
da se neko ne naljuti...

vecina giganata su bezveze
pogotovo neprijateljice onaj poslije...i jos neki poslije desetke

nes nisam odusevljen i dvojkom ni trojkom
Novikorisnik
#4 Posted : 15. listopada 2016. 7:43:56(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
To bih radije sam prosudio ;)
zeljko
#5 Posted : 15. listopada 2016. 8:46:58(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
samo prati cijene aukcija od jedne kune...drze se ba 75-90
Jerry Krause
#6 Posted : 15. listopada 2016. 23:10:01(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
zeljko wrote:
da se neko ne naljuti...

vecina giganata su bezveze
pogotovo neprijateljice onaj poslije...i jos neki poslije desetke

nes nisam odusevljen i dvojkom ni trojkom

Koji si ti biser, pa zar ti nije dosta da po forumima blatiš druga popratna NN izdanja. Sad si se uhvatio i giganata. Pa ako je išta dobro to je gigant edicija. Sve odreda fantastične epizode, možda par njih su ispod prosjeka.

Novokorisniče okani se skena, bezvezan osjećaj. Pa svako malo je na aukcijama neko do ta dva giganta, samo treba pratiti.
maddjuro
#7 Posted : 16. listopada 2016. 1:03:53(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
sken je samo privremeno riješenje, dok se na nabavi papirnata verzija
thekide
#8 Posted : 16. listopada 2016. 1:48:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
Jerry Krause wrote:
zeljko wrote:
da se neko ne naljuti...

vecina giganata su bezveze
pogotovo neprijateljice onaj poslije...i jos neki poslije desetke

nes nisam odusevljen i dvojkom ni trojkom

Koji si ti biser, pa zar ti nije dosta da po forumima blatiš druga popratna NN izdanja. Sad si se uhvatio i giganata. Pa ako je išta dobro to je gigant edicija. Sve odreda fantastične epizode, možda par njih su ispod prosjeka.

Novokorisniče okani se skena, bezvezan osjećaj. Pa svako malo je na aukcijama neko do ta dva giganta, samo treba pratiti.

Dobro kaže dotični gospodin - batali sken i strpi se, naleteće. Dvojka i trojka su prosečna remek-dela, ali je jedinica mnogo bolja.

Da ti fali više brojeva rekao bih ti da batališ, ali samo dva, to mora da naleti kad-tad.
U Beogradu ima da se nađu oba (oko 370 kn po komadu), i vrede svaku paru.
Novikorisnik
#9 Posted : 17. listopada 2016. 14:53:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Skenove ne volim, probao sam neke stripove čitati prije nekoliko godina, i zaista je bezvezan osjećaj skrolanja po ekranu. Ali ovdje govorim o tome da sam svoju NN kolekciju pročitao već nekoliko puta i, moram se složiti, Giganti su mi najomiljenije popratno NN izdanje. Sve epizode su mi u rangu od dobrih do odličnih, jednostavno ni za jednu ne mogu reći da je šrot kao što to mogu reći za neke priče koje se mogu naći u svim drugim popratnim, pa i regularnim, izdanjima. Zato me i boli ta rupa u mojoj kolekciji, kao i neznanje o tim pričama kako su utjecali na NN kontinuum, a koje su dosta hvaljene.

Dakle skenovi su mi sada baš nužno zlo da konačno popunim rupu u poznavanju NN svijeta. Na žalost, nemam toliko vremena pratiti aukcije zbog stalnih putovanja. Ako ikad igdje nalete te dvije epizode za pristojnu cijenu, nitko sretniji od mene.

Zahvalan sam ljudima koji su mi pomogli, i večeras ću se baš guštati u čitanju. Drool
Jerry Krause
#10 Posted : 17. listopada 2016. 17:48:43(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Novikorisnik wrote:
Skenove ne volim, probao sam neke stripove čitati prije nekoliko godina, i zaista je bezvezan osjećaj skrolanja po ekranu. Ali ovdje govorim o tome da sam svoju NN kolekciju pročitao već nekoliko puta i, moram se složiti, Giganti su mi najomiljenije popratno NN izdanje. Sve epizode su mi u rangu od dobrih do odličnih, jednostavno ni za jednu ne mogu reći da je šrot kao što to mogu reći za neke priče koje se mogu naći u svim drugim popratnim, pa i regularnim, izdanjima. Zato me i boli ta rupa u mojoj kolekciji, kao i neznanje o tim pričama kako su utjecali na NN kontinuum, a koje su dosta hvaljene.

Dakle skenovi su mi sada baš nužno zlo da konačno popunim rupu u poznavanju NN svijeta. Na žalost, nemam toliko vremena pratiti aukcije zbog stalnih putovanja. Ako ikad igdje nalete te dvije epizode za pristojnu cijenu, nitko sretniji od mene.

Zahvalan sam ljudima koji su mi pomogli, i večeras ću se baš guštati u čitanju. Drool

Nije da te odgovaram od toga, ali nema ti smisla čitati gigante iz ovog razloga. Negdje sam, čini mi se, pročitao da si samo čitao Libellusova NN izdanja tako da imaš malo predznanje za čitanje giganata. Zašto to kažem? Neposredno prije giganta 1 izašla je iz redovne serije dvodijelna epizoda NN SR 46/47 Bratstvo sjene/Egzodus koja je ključna za razumijevanje giganta. Zato ako je nisi pročitao prvo je nađi u Ludensovom izdanju, a tek onda na čitanje. U stvari valjalo bi sve pročitati sve od Ludensa do tog broja da bi bio blažen u svom znanju prije čitanja.
Novikorisnik
#11 Posted : 17. listopada 2016. 18:01:05(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Točno je, čitao sam samo Libellusova izdanja i mislim ostati na tome, pa sam zato svjesno odustao od nabavljanja Ludensovih i dugih izdanja. Ima smisla što kažeš, ali kako je, što se tiče kontinuiteta objavljivanja, već ionako sve izmiješano, to mi više ne igra ulogu. Dapače, svaki put sam zadivljen kako pročitam novije epizode, a onda u starijima nađem tek usputnu opasku nečega što je bila glavna radnja u ovim novijim epizodama što sam tek pročitao, a što bi mi sigurno promaklo da sam čitao kronološki. Ne, nemam strpljenja BigGrin , ali nada ipak umire zadnja da ću uspjeti potpuno kompletirati svoju kolekciju Cool
laura10
#12 Posted : 18. listopada 2016. 19:49:48(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
evo ti tu pa se nadam da ti je pomoglo orijentalno koliko se vode cijene
http://www.stripovi.com/...a-u-buducnosti/12461627/
CheddarBob
#13 Posted : 18. listopada 2016. 21:56:02(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 233
Man
Location: Samobor
laura10 wrote:
evo ti tu pa se nadam da ti je pomoglo orijentalno koliko se vode cijene
http://www.stripovi.com/...a-u-buducnosti/12461627/


Ovo je sve samo ne orijentalno. Forumaš cbarks je prodao pet primjeraka po cijenama između 260 i 320 kuna, sad sam prelistao njegove popise. Čak je i prvi gigant na CRŠ-u otišao za 322.
SZOCK
laura10
#14 Posted : 20. listopada 2016. 16:38:42(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
i ti si bida na ogromne svote tako da nemores reci da nije orijentalno
http://www.stripovi.com/...llus-knjiga-3/10935312/
http://www.stripovi.com/...llus-knjiga-4/10935313/
jest da nije Nathan Never,ali ni Marty gigant nije nista losiji od navedenih br Nathana
CheddarBob
#15 Posted : 20. listopada 2016. 22:20:14(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 233
Man
Location: Samobor
laura10 wrote:
i ti si bida na ogromne svote tako da nemores reci da nije orijentalno
http://www.stripovi.com/...llus-knjiga-3/10935312/
http://www.stripovi.com/...llus-knjiga-4/10935313/
jest da nije Nathan Never,ali ni Marty gigant nije nista losiji od navedenih br Nathana


Nisam siguran pratim li. Pričali smo o NN Gigantu #2; kako mu neki sasvim drugi strip može biti mjerilo vrijednosti? Tako možeš unedogled, i u oba smjera, jer neki giganti odu i za 100-150 kuna. Sve ovisi o pojedinoj knjizi i njezinom stanju, ni o čemu drugom.
SZOCK
zeljko
#16 Posted : 21. listopada 2016. 14:40:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
Jerry Krause wrote:
zeljko wrote:
da se neko ne naljuti...

vecina giganata su bezveze
pogotovo neprijateljice onaj poslije...i jos neki poslije desetke

nes nisam odusevljen i dvojkom ni trojkom

Koji si ti biser, pa zar ti nije dosta da po forumima blatiš druga popratna NN izdanja. Sad si se uhvatio i giganata. Pa ako je išta dobro to je gigant edicija. Sve odreda fantastične epizode, možda par njih su ispod prosjeka.

Novokorisniče okani se skena, bezvezan osjećaj. Pa svako malo je na aukcijama neko do ta dva giganta, samo treba pratiti.


nemam ti ja što govoriti pored očiju

pogledaj na pik.ba i aukcijama koliko postižu pojedini i koliko se za njih traži

neprijateljica ne može ni 10 maraka niže cijene onomad kad je bila niža cijena

pročitali ljudi skontali da je beze i rasprodali = pojhavio se višak na tržištu
zeljko
#17 Posted : 21. listopada 2016. 14:41:05(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
maddjuro wrote:
sken je samo privremeno riješenje, dok se na nabavi papirnata verzija


tako sam ja mislio za superbook 1 & 2 pa to postade trajno rješenje
ali izdavač nije na gubitku jer je izdanje bilo rasprodato

a od preprodavača ne želim ništa Flapper Flapper Flapper
zeljko
#18 Posted : 21. listopada 2016. 14:43:03(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
CheddarBob wrote:
laura10 wrote:
evo ti tu pa se nadam da ti je pomoglo orijentalno koliko se vode cijene
http://www.stripovi.com/...a-u-buducnosti/12461627/


Ovo je sve samo ne orijentalno. Forumaš cbarks je prodao pet primjeraka po cijenama između 260 i 320 kuna, sad sam prelistao njegove popise. Čak je i prvi gigant na CRŠ-u otišao za 322.


i to je previše dajte ljudi ba budite realni
naravno uvijek će neko svršavati od sreće da da 550 kuna za jedan strip ali nije to to
to nije realna cijena

prvi možda max vrijedi 350 kuna... 2 i 3 300
ostali vrijede kolika im je i cijena na poleđini
zeljko
#19 Posted : 21. listopada 2016. 14:44:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
laura10 wrote:
i ti si bida na ogromne svote tako da nemores reci da nije orijentalno
http://www.stripovi.com/...llus-knjiga-3/10935312/
http://www.stripovi.com/...llus-knjiga-4/10935313/
jest da nije Nathan Never,ali ni Marty gigant nije nista losiji od navedenih br Nathana


martin vrijedi jedno 60% više od nathana
u STARTU
tako da ti nije usporedba realna
laura10
#20 Posted : 21. listopada 2016. 20:48:36(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
CheddarBob wrote:
laura10 wrote:
i ti si bida na ogromne svote tako da nemores reci da nije orijentalno
http://www.stripovi.com/...llus-knjiga-3/10935312/
http://www.stripovi.com/...llus-knjiga-4/10935313/
jest da nije Nathan Never,ali ni Marty gigant nije nista losiji od navedenih br Nathana


Nisam siguran pratim li. Pričali smo o NN Gigantu #2; kako mu neki sasvim drugi strip može biti mjerilo vrijednosti? Tako možeš unedogled, i u oba smjera, jer neki giganti odu i za 100-150 kuna. Sve ovisi o pojedinoj knjizi i njezinom stanju, ni o čemu drugom.


ma pratis,ali samo sam usporedija da si ti dao 500-600kn za nesto sto ti fali , a na koricama je ipak 4 puta manja cijena za jednog i drugog junakaBigGrin ,kao u onom mom primjeruSmile
Users browsing this topic
Guest
2 Pages12>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,139 seconds.