Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages12>
Otvaranje web shopa proslavljamo - popustom!
Dado R.
#1 Posted : 30. kolovoza 2011. 1:11:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Kao sto ste mogli vidjeti u novostima evo, napokon, i naš web shop kreće u funkciju punom parom što znači da od sada možete plaćati i - karticama!
A da bismo proslavili otvaranje ove naše virtualne trgovine odlučili smo vas sve počastiti popustom u iznosu od 15 % na sva kupljena izdanja
u razdoblju od 1.9. do 30.9.

Naravno, ovaj popust neće vrijediti za izdanja koja su već na popustu, a tu je riječ o novim stripovima za koje već vrijedi specijalna
dvomjesečna cijena (to su sljedeća izdanja: Dylan Dog kolor 3 & 4, Zona X 5, Martin Mystere 49 & 50, Tex Willer almanah 2008/2009
te Mister No 49 + svi novi stripovi koji će izaći tijekom 9. mjeseca).

Da biste mogli iskoristiti navedeni popust potrebno je prilikom narudžbe u ponuđeno polje upisati sljedeći kod: P11RU
Taj kod vrijedi za jednu kupovinu, no ako tijekom trajanja popusta, a to je tijekom cijelog 9. mjeseca, budete htjeli obaviti više kupovina
onda se obavezno javite na nasu adresu webshop@libellus.hr kako biste dobili novi kod, odnosno nove kodove.

Naravno, za sva eventualna pitanja i pojašnjenja tu smo.Smile
Garfield
#2 Posted : 30. kolovoza 2011. 9:09:38(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Super!

Puno srece i s otvaranjem web shopa, i mogu reci da zvuci privlacno ovaj popust ... :) I ako sam dobro razumio ovo vrijedi za starija izdanja?
SejoSexon
#3 Posted : 30. kolovoza 2011. 9:58:22(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 46
Man
Location: Beč, Austrija
Sjajno!
bubo
#4 Posted : 30. kolovoza 2011. 10:01:23(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
e baš znate navuć raju,taman mislim kako ću lijepo kupiti ovu novu turu a vi zviz pa 15% na stara izdanja haj se sad odlučiMad Mad Mad Mad LOL LOL LOL
SejoSexon
#5 Posted : 30. kolovoza 2011. 10:11:03(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 46
Man
Location: Beč, Austrija
Nikako da pošaljem narudžbu:

* Upisani kod ne vrijedi za artikle na akciji. Molimo da provjerite svoju košaricu

Nisam uopšte označio artikle koji su u akciji (DD3+4, ZX 5, MM 49,50 i M No 49)
SejoSexon
#6 Posted : 30. kolovoza 2011. 10:27:15(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 46
Man
Location: Beč, Austrija
Tek sada sam vidio da kod važi od 1.9. Cursing
dr_gonzo
#7 Posted : 30. kolovoza 2011. 12:43:35(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.8.2011.(UTC)
Posts: 34
Man
Location: Šibenik
Primaju se sve kartice ili samo Visa i MasterCard?

Ja imam Amex
"- Even a tramp like me, no matter what happens, I know there's always a brother who won't refuse me a bowl of soup."
- Tuco -
Arbok
#8 Posted : 30. kolovoza 2011. 14:05:57(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Znam da ću ispasti idijot, ali moram pitati! BigGrin
Naime, ja nema apsolutno nikakva prijašnja iskustva s webshopovima. E sad, ja sam se lijepo registrirao, pa me zanima kako se to točno provodi kupnja? Kad izaberem ono što hoću kupiti, vjerojatno treba pritisnuti tipku "Kupi"! BigGrin
E, što se događa kad je pritisnem, hoće li mi ponuditi način plaćanja ili što slično? Ako namjeravam platiti, npr, Go! karticom, je li mi dosta broj kartice ili? Unaprijed hvala na objašnjenu! Blushing
Dado R.
#9 Posted : 30. kolovoza 2011. 15:30:25(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
dr_gonzo wrote:
Primaju se sve kartice ili samo Visa i MasterCard?

Ja imam Amex

Za sad Visa i MasterCard... Jer ni jedna banka kod nas ne nudi sve kartice na jednom mjestu.
Po potrebi razmisljat cemo i o drugim karticama a trenutno razmisljamo i o paypalu.
Dado R.
#10 Posted : 30. kolovoza 2011. 15:40:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Arbok wrote:
Znam da ću ispasti idijot, ali moram pitati! BigGrin
Naime, ja nema apsolutno nikakva prijašnja iskustva s webshopovima. E sad, ja sam se lijepo registrirao, pa me zanima kako se to točno provodi kupnja? Kad izaberem ono što hoću kupiti, vjerojatno treba pritisnuti tipku "Kupi"! BigGrin
E, što se događa kad je pritisnem, hoće li mi ponuditi način plaćanja ili što slično? Ako namjeravam platiti, npr, Go! karticom, je li mi dosta broj kartice ili? Unaprijed hvala na objašnjenu! Blushing

Tko pita, ne skita, stara narodna. I ja milijun stvari ne znam i pitam one koji znaju...Smile
Da, ides onda na kupi i biras opciju odnosno nacin placanja, a prije nego krenes dalje mozes u polje gdje je ponudjeno ukucati i kod za popust i onda ides dalje.
Kad si kliknuo dalje onda ti jos jednom sve prikaze sto si kupio, koliko sve iznosi s postarinom i slicno, te na koju adresu se salje, i kad si to provjerio
ides opet na dalje i onda ako si odabrao karticno placanje povezujete s karticnim placanjem, ako si odabrao neko drugo placanje onda ce ti se poslati
mail s predracunom. Kod karticnog placanja potreban ti je broj kartice, trebas navesti do kad vrijedi kartica, svoj mail, i onda ides na proslijedi.
U iducem koraku ce te mislim pitati onaj troznamenkasti broj koji je na tvojoj kartici (tamo otraga gdje se potpises), to uneses i proslijedis i to je to.
Onda na mail dobijes racun i mi dobijemo doznaku da je to placeno i pripremamo ti paket...

Inace taj troznamenkasti broj ima nekoliko naziva npr. Card Validation Code (CVC) ili Card Verification Value (CVV) ili Card Security Code (CSC).
Ja ga obicno srecem kao CVC, i obicno se nalazi otraga tamo gdje je potpis, osim mislim kod American kartica kod njih je mislim naprijed.
dr_gonzo
#11 Posted : 30. kolovoza 2011. 16:54:40(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.8.2011.(UTC)
Posts: 34
Man
Location: Šibenik
Dado R. wrote:
dr_gonzo wrote:
Primaju se sve kartice ili samo Visa i MasterCard?

Ja imam Amex

Za sad Visa i MasterCard... Jer ni jedna banka kod nas ne nudi sve kartice na jednom mjestu.
Po potrebi razmisljat cemo i o drugim karticama a trenutno razmisljamo i o paypalu.


Hvala na infou.

Znači više nema opcije - plaćanje pouzećem kao prije, nego imam izbor Virman ili Netbanking / opća uplatnica?

p.s. - ideja o PayPalu vam je odlična, jer nas ima mnogo koji imamo PayPal račun (jedan od njih sam i ja ThumbsUp ) i svakako je podržavam...jer se u mom slučaju to pokazalo kao najbrži i najlakši (bogme i najsigurniji) način plaćanja...

p.s.2 - zaboravih vam čestitati na potpunoj funkcionalnosti web shopa, ali i na onih 15%, koji će dobro doći nama koji puno kupujemo...
"- Even a tramp like me, no matter what happens, I know there's always a brother who won't refuse me a bowl of soup."
- Tuco -
King Warrior
#12 Posted : 30. kolovoza 2011. 16:57:58(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 269
Location: He-lve-ti-la
hm...nije me pitalo za cvc
cini mi se da je malkice drugaciji sistem od stripova na kvadrat.
ipak, dobio sam potvrdu na kraju da je uplata izvrsena, mada nisam dobio potvrdni e-mail.
Dado R.
#13 Posted : 30. kolovoza 2011. 18:18:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
King Warrior wrote:
hm...nije me pitalo za cvc
cini mi se da je malkice drugaciji sistem od stripova na kvadrat.
ipak, dobio sam potvrdu na kraju da je uplata izvrsena, mada nisam dobio potvrdni e-mail.

Ne znam kako je kod njih, ovo je direktan sustav od RBA, ali cudi me da te nije pitalo za CVC jer koliko znam to te mora pitati.
Mislim, testirali smo to i uvijek je bilo tako. No tvoje narudzbe nemam ni u administraciji narudzbi, pa me ne cudi da nisi dobio mail.
Moram ujutro provjeriti u cemu je problem. Mozes li mi mozda poslati tu potvrdu placanja na mail, cisto da imam kad budem provjeravao s bankom.
Dado R.
#14 Posted : 30. kolovoza 2011. 18:22:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
dr_gonzo wrote:
Dado R. wrote:
dr_gonzo wrote:
Primaju se sve kartice ili samo Visa i MasterCard?

Ja imam Amex

Za sad Visa i MasterCard... Jer ni jedna banka kod nas ne nudi sve kartice na jednom mjestu.
Po potrebi razmisljat cemo i o drugim karticama a trenutno razmisljamo i o paypalu.


Hvala na infou.

Znači više nema opcije - plaćanje pouzećem kao prije, nego imam izbor Virman ili Netbanking / opća uplatnica?

p.s. - ideja o PayPalu vam je odlična, jer nas ima mnogo koji imamo PayPal račun (jedan od njih sam i ja ThumbsUp ) i svakako je podržavam...jer se u mom slučaju to pokazalo kao najbrži i najlakši (bogme i najsigurniji) način plaćanja...

p.s.2 - zaboravih vam čestitati na potpunoj funkcionalnosti web shopa, ali i na onih 15%, koji će dobro doći nama koji puno kupujemo...


Opcija placanje pouzecem nije nikad ni postojala kod nas na webu, to mozda mislis na ducan ako si narucivao kod njih.
Pouzece nije dobra opcija, jer koliko znam i njima u ducanu su se cesto vracali paketi, neki ljudi naruce i odustanu i onda imas dvostruke troskove.
No Libellus je sigurniji nego svicarske banke kad je u pitanju dostava placenih izdanja. Jamcim da ce svatko dobiti sto je narucio
na najbrzi i najbolji nacin, a ako netko bude imao primjedbi na bilo sto, uvijek smo tu, i ucinit cemo sve da svaki kupac bude zadovoljan.

p.s. - ne znam koliko ima korisnika PayPala ali planiramo i to ugraditi.

p.s.2 - hvala. Smile BigGrin
King Warrior
#15 Posted : 30. kolovoza 2011. 21:22:55(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 269
Location: He-lve-ti-la
Dado R. wrote:
[quote=King Warrior]Mozes li mi mozda poslati tu potvrdu placanja na mail, cisto da imam kad budem provjeravao s bankom.

Nemam je. To se samo na momenat prikazalo pri zavrsetku placanja. Ne sjecam se tacno ni sta je pisalo.
uh, sto ne pustih SejuSaxona da kupi prvi, pa da vidim gdje je zakocilo. BigGrin
Dado R.
#16 Posted : 30. kolovoza 2011. 21:29:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Daj mi samo pojasni kako ti je doslo, nakon sto si otisao na ono karticno placanje trebao si upisati broj kartice,
datum isteka i svoj mail i onda je bilo ono prihvati i kad kliknes na to treba se otvoriti onda jos jedan korak
gdje dodje taj CVP i onda jos jednom prihvati i to je to. Kako je bilo kod tebe?
Mislim, provjerit cu ja sve ujutro, ali cim si mi rekao da te nije pitalo za CVC bilo mi je cudno,
a nama dolazi narudzba kad ti prodje transakcija, a nismo nista dobili kao ni ti racun.
Tako da ja mislim da nije obavljena transakcija do kraja.
King Warrior
#17 Posted : 30. kolovoza 2011. 21:41:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 269
Location: He-lve-ti-la
da, upisao sam broj kartice, e-mail i datum.
Poslije toga, ako me sjecanje ne vara, otvorio se odmah prozorcic sa zastitnim kodom moje kartice i na kraju, ako se ne varam, pojavila se stranica gdje je nesto pisalo kao da je gotovo(ne znam tacno sta).
Negdje tokom tog puta vidio sam i logo Raiffeisenbanke...
Arbok
#18 Posted : 30. kolovoza 2011. 22:18:19(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Dado, fala na nadasve isrcpnom objašnjenju! ThumbsUp
Još samo da provjerim kako to ide, i to je to! Drool
Arbok
#19 Posted : 30. kolovoza 2011. 22:24:14(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Eh, da, još nešto... Ako izaberem nekoliko stripova, od kojih su neki noviji i imaju već uključen popust, a ostali su stariji (bez tog popusta), svejedno najnormalnije utipkam kod za popust i taj će se popust odnositi na ta starija izdanja?
Dado R.
#20 Posted : 30. kolovoza 2011. 22:33:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ne, u tom slucaju bolje napravi dvije narudzbe. Postarina ti je ionako besplatna preko 300 kuna za dostavu u HR,
ali za sad ne funkcionira na taj nacin, iako ce se tako trebati napraviti.
Naime, postavili smo to na nacin da ti javlja da si greskom ubacio i akcijska izdanja ako imas u narudzbi neko izdanje koje je vec na akciji
i ne vrijedi za kod, medjutim kao sad u tvom slucaju to je mali problemcic jer u tom slucaju trebas napraviti dvije narudzbe.
No vjerujem da se to moze rijesiti i na nacin da mozes koristiti "kod" u jednoj narudzbi u kojoj imas i akcijska i ostala izdanja.
Provjerim sve ujutro pa ti javim.
Users browsing this topic
Guest
2 Pages12>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,117 seconds.