Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages<12
Nathan Never maxi 2
maddjuro
#21 Posted : 12. veljače 2017. 23:10:16(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 349
Man
Location: land down under
Arbok wrote:
Odoakar wrote:
Ja mislim da cu lagano prestat kupovat NN-ere jer mi puna kapa trcanja po gradu i trazenja jel strip izasao. Alfu sam morao iz Splita nabavljati po vecoj cijeni.

S tim da ovaj put nije bilo objave na naslovnici LIbellusa da je strip u prodaji, nego se mora unutar teme na forumu naci da je izasao. A ja ko kreten provjeravam naslovnu libellusa svaki dan, spreman da posaljem rezervaciju. A debilno mi slati rezervaciju za strip za koji nismo ni imali datum izdavanja.


Bezveze. Onda nemoj cmizdriti što ti izdanja promaknu, a propuštaš jedno skroz jednostavno rješenje.


taj maxi se uredno našao na naslovnici, samo si trebao pogledati u rubrici "rasprodano"; to što nisi na vrijeme rezervirao to nije njihov problem. Lako je bilo u početku kada je naklada bila duplo veća pa se moglo tjednima nakon izlaska nabaviti željeno izdanje. Nemaš što trčati po gradu. Vidim da si iz Zagreba, pa sve sto trebas napraviti je rezervirati željeno izdanje u jednoj od zagrebackih striparnica i podići strip kada budes na trgu
darkwoodaxe
#22 Posted : 13. veljače 2017. 8:31:02(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.1.2013.(UTC)
Posts: 76
Location: Zagreb
koliko vidim strip je dostupan na online prodaji stripova na kvadrat. mislim da su i svi drugi osim aa. nazoveš ih ili mailaš da ti ga sačuvaju, pa dođeš kada ti odgovara.
nažalost nema druge nego nakon najave izdanja poslati mail direktno nakladniku,skabu ili snk (ako nemaš neki svoj kanal). strip te čeka i u razumnom roku došetaš i platiš. meni je veći problem cijena, no to je druga i također prepričana pričaSmile
Odoakar
#23 Posted : 13. veljače 2017. 14:50:23(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 19.3.2013.(UTC)
Posts: 52
Location: Zagreb
maddjuro wrote:
Arbok wrote:
Odoakar wrote:
Ja mislim da cu lagano prestat kupovat NN-ere jer mi puna kapa trcanja po gradu i trazenja jel strip izasao. Alfu sam morao iz Splita nabavljati po vecoj cijeni.

S tim da ovaj put nije bilo objave na naslovnici LIbellusa da je strip u prodaji, nego se mora unutar teme na forumu naci da je izasao. A ja ko kreten provjeravam naslovnu libellusa svaki dan, spreman da posaljem rezervaciju. A debilno mi slati rezervaciju za strip za koji nismo ni imali datum izdavanja.


Bezveze. Onda nemoj cmizdriti što ti izdanja promaknu, a propuštaš jedno skroz jednostavno rješenje.


taj maxi se uredno našao na naslovnici, samo si trebao pogledati u rubrici "rasprodano"; to što nisi na vrijeme rezervirao to nije njihov problem. Lako je bilo u početku kada je naklada bila duplo veća pa se moglo tjednima nakon izlaska nabaviti željeno izdanje. Nemaš što trčati po gradu. Vidim da si iz Zagreba, pa sve sto trebas napraviti je rezervirati željeno izdanje u jednoj od zagrebackih striparnica i podići strip kada budes na trgu


Mene vise iritira sto se nalazimo u situaciji da strip morqs kupiti na dan izlaska ili si ga popusio. U zadnjih 20 dana smo imali nn, alfu i maxi, sveukupno 450-500kn. Nekad nemam bas para da kupujem odmah cim izadje. A ako cekas da dodje placa onda ostanes bez njega.

Vjerojatno si u pravu al ovo sa alfom i maxijem me bas iziritiralo. Ko dq čekamo da izadje limited edition necega. Maxi 2 necu kupovat iz inata a ako se nastavi ovakva praksa gdje se info datuma pocetka prodaje na siteu nalazi par sati, stat cu i s nqthanom. Pa imam i druge obveze i je treba mi da svaki dan gledam dal nesto izlazi, kad izlazi i dal sam ga rezervirao il ne.


maddjuro
#24 Posted : 13. veljače 2017. 16:00:38(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 349
Man
Location: land down under
zato ljepo rezervirš na dan najave i podigneš kad stigneš, vjerojatno bi ti ovi iz stripknjižare asteroid b612 dopustili da rezervirana izdanja kupiš u više navrata ako bas nemožeš iskeširati 400kn odjednom
CheddarBob
#25 Posted : 13. veljače 2017. 16:28:59(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 234
Man
Location: Samobor
maddjuro, pa u Asteroidu ovaj Maxi nije ni bio u slobodnoj prodaji. Kao što uopće nije ni redovni Martin, ni Mr. No, ni Demian, ni Texov album. Za ta izdanja postoje liste kupaca u koje nitko noviji ne može upasti. Interes postoji, ali striparnice dobivaju određen broj primjeraka, i (za navedena izdanja) veterani imaju prednost. Istina je da se ponekad dogodi da se neki brojevi naknadno mogu ondje pronaći, ali za to nema jamstva. Mene spašavaju SNK.
SZOCK
laura10
#26 Posted : 13. veljače 2017. 16:40:24(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
nazovi Babilon i nemas takvih glavobolja,unaprid se dogovoris sa Zlatkom i sve 5,barem je meni tako,cujem se na mob i jos popricamo uru vrimena
covik je Legenda
maddjuro
#27 Posted : 13. veljače 2017. 17:49:53(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 349
Man
Location: land down under
CheddarBob wrote:
maddjuro, pa u Asteroidu ovaj Maxi nije ni bio u slobodnoj prodaji. Kao što uopće nije ni redovni Martin, ni Mr. No, ni Demian, ni Texov album. Za ta izdanja postoje liste kupaca u koje nitko noviji ne može upasti. Interes postoji, ali striparnice dobivaju određen broj primjeraka, i (za navedena izdanja) veterani imaju prednost. Istina je da se ponekad dogodi da se neki brojevi naknadno mogu ondje pronaći, ali za to nema jamstva. Mene spašavaju SNK.


samo trebaš preko facea poslati poruku asteroidu, i budu ti oni nabavili i rezervirali željeni strip. Kada je god za nekim libellusovim brojem velika potražnja dobiju samo onoliko koliko naruče
Novikorisnik
#28 Posted : 16. veljače 2017. 10:02:12(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Pročitano..

Moram priznati da nekako ne doživljavam pretjerano Pianija. Same priče me i nisu nešto oduševile, da ih nema, ne bi se osjetilo da nedostaju u NN kontinuumu,

Resinanti je crtač prve priče. Prije sam imao ambivalentan stav prema njemu, ali moram priznati, protokom vremena mi sve više leži.

U drugoj priči je Casini, meni jedan od najboljih crtača i uvijek se veselim njegovim brojevima. ThumbsUp

treća priča.. Catacchio Bored Ok, malo se popravio u odnosu na neke prijašnje brojeve, ali i dalje mi je loš. Još više boli što je ova priča imala najviše potencijala, na početku me malo podsjećala na roman "Digitalni ugljik" ali jeziv crtež me tjerao da što prije dovršim ovu priču.

Samo za okorjele Nathanovce. (poput mene, jel Laugh )
AlenT
#29 Posted : 23. veljače 2017. 9:48:18(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.11.2015.(UTC)
Posts: 54
Users browsing this topic
Guest
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,075 seconds.