Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages<12
Otvaranje web shopa proslavljamo - popustom!
Dado R.
#21 Posted : 31. kolovoza 2011. 9:03:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
King Warrior wrote:
da, upisao sam broj kartice, e-mail i datum.
Poslije toga, ako me sjecanje ne vara, otvorio se odmah prozorcic sa zastitnim kodom moje kartice i na kraju, ako se ne varam, pojavila se stranica gdje je nesto pisalo kao da je gotovo(ne znam tacno sta).
Negdje tokom tog puta vidio sam i logo Raiffeisenbanke...

OK, mislim da sam otkrio u cemu je problem. Vrag mi nije dao mira, pa sam jos nocas isao nesto kuiti sa svojom karticom,
i onda sam skuzio u cemu je problem, a jutros dobio i potvrdu da je o tome rijec.
Naime, sve je u redu, sve se dobro provede, i tvoje placanje, jedino je bio problem kod zadnjeg koraka koji se trebao napraviti
automatski nakon placanja a to je da se s RBA stranice vrati na nasu stranicu, i u tom koraku se onda salje racun.
Kako to nije automatski napravljeno (a radilo je u test faziBlushing ), ti nisi dobio racun, a nama nije bila dosla narudzba u administraciji na web stranici.
No nema problema, jer ja imam pristup i u administraciji kod RBA pa sad vidim tvoju narudzbu, tako da cemo to odmah poslati, a ovo cemo naravno danas ispraviti.
Moja isprika sto nije odmah radilo sve kako treba.Blushing Blushing
Dado R.
#22 Posted : 31. kolovoza 2011. 21:43:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Evo sad je i to otklonjeno tako da bi odmah trebao stizati i racun, kako je i zamisljeno.
SejoSexon
#23 Posted : 31. kolovoza 2011. 21:48:10(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 46
Man
Location: Beč, Austrija
kupljeno!
Dado R.
#24 Posted : 31. kolovoza 2011. 21:48:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Hvala...Smile
skot
#25 Posted : 2. rujna 2011. 21:39:22(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 4
Man
Location: Zagreb
Mene zanima sljedeće: S obzirom da živim u Zagrebu, mogu li osobno doći u vaš dućan do kraja ovog mjeseca, kupiti stripove (starija izdanja) u vrijednosti preko 300 kn i na to dobiti popust od 15%? Jednostavno da zaobiđemo kartično plaćanje, pakiranje, slanje poštom i sl.
SejoSexon
#26 Posted : 3. rujna 2011. 9:57:06(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 46
Man
Location: Beč, Austrija
Koliko znam to nije njihova striparnica.
Dado R.
#27 Posted : 3. rujna 2011. 11:48:15(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
skot wrote:
Mene zanima sljedeće: S obzirom da živim u Zagrebu, mogu li osobno doći u vaš dućan do kraja ovog mjeseca, kupiti stripove (starija izdanja) u vrijednosti preko 300 kn i na to dobiti popust od 15%? Jednostavno da zaobiđemo kartično plaćanje, pakiranje, slanje poštom i sl.

Kao sto Sejo rece, to nije nasa striparnica. Nije to bila ni dok se isto zvala, a sad se vise niti ne zove isto.
Mislim da su oni nedavno imali neke popuste prilikom otvaranja novog prostora na istoj lokaciji pa moras provjeriti s njima imaju li jos taj popust.
Ovaj nas popust vrijedi iskljucivo za registrirane kupce na webshopu. Preuzimanje se eventualno moze dogovoriti i osobno, da vam se dostavi
negdje s obzirom da ste u Zagrebu, no placanje moze iskljucivo na racun firme.
A ne morate platiti karticom, mozete preko banke, opce uplatnice... ima vise nacina.
skot
#28 Posted : 3. rujna 2011. 12:49:49(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 4
Man
Location: Zagreb
Sejo i Dado, hvala na odgovorima.
U tom slučaju, registrirat ću se i izvršiti narudžbu preko webshopa.
Dado R.
#29 Posted : 4. rujna 2011. 21:42:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Jucer popodne je bilo manjih problema s web stranicom, odnosno web shop se neko vrijeme nije mogao u potpunosti koristiti
zbog nekih problema kod providera, ali u medjuvremenu sve je opet u redu. Ispricavamo se zbog tog malog zastoja.
Dok Lester
#30 Posted : 4. rujna 2011. 21:47:42(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Niste trebali prodavati karte za Ligu prvaka pa se ne bi srušio server BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#31 Posted : 5. rujna 2011. 1:31:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Nismo te ni prodavali, prodavali smo one za normalne utakmice, po kunu, pa bila navala...Flapper Flapper Flapper
Dok Lester
#32 Posted : 5. rujna 2011. 12:31:44(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
LOL LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Nedim
#33 Posted : 8. rujna 2011. 12:33:17(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 16.8.2011.(UTC)
Posts: 5
Man
Location: Sarajevo
malo sam u frci s vremenom, neda mi se citati Blushing , jel mogu ja ikako kupiti kod Renkija stripove sa popustom??
Garfield
#34 Posted : 8. rujna 2011. 12:43:41(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Nedim wrote:
malo sam u frci s vremenom, neda mi se citati Blushing , jel mogu ja ikako kupiti kod Renkija stripove sa popustom??


Dobro pitanje :)
Dado R.
#35 Posted : 8. rujna 2011. 13:01:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Popust vrijedi samo za kupovinu preko online shopa.
DeeCay
#36 Posted : 20. rujna 2011. 7:02:43(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 20.9.2011.(UTC)
Posts: 45
Dobro što ste konačno uveli i online kupovinu... Smile Kad nađem vremena morat ću malo pregledati čega tu sve ima.

Znači, poštarina iznad 300kn je besplatna, a sve ispod 300 je 20kn bez obzira na količinu?
Dado R.
#37 Posted : 20. rujna 2011. 9:13:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Tako je.
Gobac
#38 Posted : 30. rujna 2011. 13:49:35(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.9.2011.(UTC)
Posts: 2
Location: Duga Resa
Probao sam jucer kupiti neka "starija" izdanja preko webshopa da iskoristim 15% popusta, ali mi vise ne prihvaca kod za popust P11RU.
Odmah sam poslao mail na webshop@libellus.hr (u biti 2, jer je jedan otisao zabunom Blushing ), ali jos nisam dobio odgovor.

Sjetih se foruma, pa da postam tu. Mozda prije dobijem odgovor.

Da li je istekla akcija ili kod vise ne vrijedi?



edit: 01
Steta. Nije bilo odgovora i prode akcija Crying
Dado R.
#39 Posted : 1. listopada 2011. 9:49:25(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Gobac wrote:
Probao sam jucer kupiti neka "starija" izdanja preko webshopa da iskoristim 15% popusta, ali mi vise ne prihvaca kod za popust P11RU.
Odmah sam poslao mail na webshop@libellus.hr (u biti 2, jer je jedan otisao zabunom Blushing ), ali jos nisam dobio odgovor.

Sjetih se foruma, pa da postam tu. Mozda prije dobijem odgovor.

Da li je istekla akcija ili kod vise ne vrijedi?

edit: 01
Steta. Nije bilo odgovora i prode akcija Crying


Prije svega isprika, zbog guzve i raznih putovanja nije me bilo nekoliko dana ni za racunalom pa ni na forumu.
Vjerojatno je kod istekao dan prije nego je trebao, mozda sam krivo napravio u postavkama do kad vrijedi.
Uglavnom, nema nikakvih problema, onaj kod vise ne vrijedi, ali s obzirom na tu situaciju akcija za Vas nije zavrsena.
Kreirao sam novi kod koji vrijedi do utorka (4.10.) i glasi: P11LM101 a popust je naravno isti, 15%.
Ako je jos netko imao slican problem, moze iskoristiti ovaj kod do utorka.

Bude li bilo kakvih problema, slobodno se javite.


Gobac
#40 Posted : 2. listopada 2011. 10:42:37(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.9.2011.(UTC)
Posts: 2
Location: Duga Resa
Dado R. wrote:

Prije svega isprika, zbog guzve i raznih putovanja nije me bilo nekoliko dana ni za racunalom pa ni na forumu.
Vjerojatno je kod istekao dan prije nego je trebao, mozda sam krivo napravio u postavkama do kad vrijedi.
Uglavnom, nema nikakvih problema, onaj kod vise ne vrijedi, ali s obzirom na tu situaciju akcija za Vas nije zavrsena.
Kreirao sam novi kod koji vrijedi do utorka (4.10.) i glasi: P11LM101 a popust je naravno isti, 15%.
Ako je jos netko imao slican problem, moze iskoristiti ovaj kod do utorka.

Bude li bilo kakvih problema, slobodno se javite.




Hvala na produzenju akcije do utorka za nas (mene) ljenivce koji cekaju predzadnji dan za kupovinu. ThumbsUp
Kod je uredno prosao, narudba obavljena.
Hvala jos jednom na ustupku.
I pohvale sto je krenuo webshop i dostava za nas koji ne idemo bas tako cesto u ZG. Love
Users browsing this topic
Guest
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,137 seconds.