Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123>
Europsko prvenstvo u košarci 2011.
Sherlock Holmes
#21 Posted : 2. rujna 2011. 12:47:17(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 78
Location: Zagreb
Jazz wrote:
76 wrote:
Sad će nas "Hrvatina" Draper odvesti do medalje!

Draper je dobar, ne znam zašto se ne sviđa toliko puno ljudi što on igra u repki.
Vjerojatno jer je crnac.Glare


dobar je draper ali za finsku jeer jucer je igrao u stilu davora kusa pogotovo predzadnji napadlopta u bunar
Sherlock Holmes
#22 Posted : 2. rujna 2011. 12:49:35(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 78
Location: Zagreb
dok je gospodin radic na celu saveza nema tu kruha jer kako mozes banica i loncara ostavit kuci a luksa andric igra

ps:s baracom je nesto drugo navodna tucnjava sa stipcevicem
76
#23 Posted : 2. rujna 2011. 15:49:48(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 319
Location: Zagreb
Quote:
bubo wrote:
moram priznati da odavno nisam vidio izbornika da lošije utakmicu vodi nego vranković večeras,pa ljudi moji izgubit utakmicu u kojoj imaš bolji šut za 3 ,bolji skok ,bolji šut za 2 ,ne pamtim da sam vidio,ali joke vadi tomića i zaboravlja na bogdanovića čitavih 15 minuta ,uvodi letvu baraća kod +12,baš onda kad ti treba najjača ostava da utakmicu prelomiš,mi protivnika vraćamo u život.

neka i dabogda ispali jer ne znam koje prvenstvo po redu nemaš okosnicu od 3 igrača koja moraju igrati po 30-35 minuta,ne možeš šutera kad je vruč vaditi i ostavljati na klupi 15 minuta ..tuga i gotovo..Mad Mad


Barać je bio na terenu na početku drugog poluvremena kad se napravila razlika, tako da baš i nije točno ovo što si napisao. Također, Babo je bio u igri, ali su ga Makedonci dobro čuvali pa nije mogao doći do pozicije za šut. Jedino se slažem da je Tomić trebao igrati u završnici, a ne Žorić.
A s ovakvom igrom nećemo daleko, ne brini...
Sidin i radin.
Dado R.
#24 Posted : 2. rujna 2011. 17:56:48(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Jazz wrote:
76 wrote:
Sad će nas "Hrvatina" Draper odvesti do medalje!

Draper je dobar, ne znam zašto se ne sviđa toliko puno ljudi što on igra u repki.
Vjerojatno jer je crnac.Glare

Meni smeta sto igra u repki. I nema veze sto je crnac, mogao je to biti i Dirk Nowitzki jednako bih mislio.
Smatram da za HR repku trebaju igrati Hrvati i stranci koji nisu Hrvati po rodjenju ali su bitno vezani za HR i njen sport (kojim se bave).
A Draper to nije.

Uzet cu primjer Edurada iz nogometa. On je dosao u HR kao klinac, prosao nase mladje nogometne selekcije,
igrao i za mladu reprezentaciju i logican slijed je bio da igra i za seniore. I to je onda u redu.
Medjutim igranje Sammira u reprezentaciji je glupost i nema veze sa zdravom pamecu.
Mislim svi znamo zasto se on gura u repku, i svi znamu tko ima odlicne veze u engleskoj za prodaju igraca.
Ali tamo se ne moze lako bez reprezentativnih nastupa, pa...
No Samir jos uvijek nema ni dovoljno godina po Fifinim pravilima da bi uopce mogao nastupati za nas, a nas savez to
diplomatski proba progurati. Za koga je Samir igrao u mladjim uzrastima? No zaboravimo sve, hajmo gledati i sportski...
Odigrao je maksimalno 3 vrhunske utakmice svih ovih godina koliko igra za dinamo i onda on treba nasoj repki?
Meni osobno svaka pobjeda s igracima kao Sammir nije pobjeda HR repke.
I nema to veze sto on igra u dinamu. Isto bih mislio kad bi nekome npr. palo na pamet zvati Limu u repku, da vec igra
toliko godina i da je najbolji na toj poziciji svejedno bih rekao NE. Ali kao da mene netko nesto pita...BigGrin
Ja sam misljenja da cu radje biti zadnji s igracima koji imaju smisla da igraju za repku nego prvi s kupljenim brazilcima, ili bilo kim drugim.
Mislim, kakvo je to natjecanje reprezentacija a igra netko tko doista ima jako malo s tom drzavom i s tim nogometnim skolama.

Gavranovic je recimo mogao igrati i za nas (po rodjenju) i za Svicarce (po nogometnoj skoli jer je sve tamo naucio i igrao za mlade)
i on se odlucio za Svicarce. I to je OK. Bez obzira sto se preziva Gavranovic od roditelja Hrvata, ima smisla zasto igra za CH.
Dado R.
#25 Posted : 2. rujna 2011. 17:57:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Mislim da je guranje slicnih stranaca u nasu repku i u kosarci promasen projekt. U nasoj kosarci je trulo nesto drugo.
A da je to bolje onda nam nebi trebali Dreperovici i slicni...
Garfield
#26 Posted : 2. rujna 2011. 18:32:29(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Kad vec to spominjes nije mi cak ni uredu da igra primjera Eduardo.Pa on je Brazilac, ali to svi rade, tako da ...

Gledajuci ovako ... Neke manje drzave ako naprave dobrog igraca, velika sansa je da ce taj igrati za neku drugu jaku reprezentaicju, zato sto ovi nemaju kvalitetnu reprezentaciju, a tako nikad nece, jer tako svi rade i to nije uredu.


I ja bi zabranio opcenito to.Jer sve sto valja primjera tamo negdje iz Afrike igra za Njemacku, Francusku i td ... Cista glupost.
Dado R.
#27 Posted : 2. rujna 2011. 20:03:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Kazem ti, to jos mogu razumjeti. Mogu razumjeti da nekome znaci drzava gdje je recimo rodjen, odrastao, gdje ima sve prijatelje,
vise od maticne drzave njegovih roditelja i slicno... Eduardo se barem nije mislio za koga ce igrati, odmah je odabrao igrat za nas
i krenuo s mladima pa na kraju u seniorima, i on je iznimka koja potvrdjuje pravilo, ali generalno nisam ljubitelj cak ni toga, ali to mogu razumjeti.
Dado R.
#28 Posted : 2. rujna 2011. 20:05:51(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Npr. Gavranovic, bolje prica njemacki nego hrvatski, sve sto zna o nogometu naucio je u CH, igrao za sve uzraste
i onda to mogu razumjeti da igra za njih i da dobije pravo igrati za njih.
SejoSexon
#29 Posted : 2. rujna 2011. 21:32:14(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 46
Man
Location: Beč, Austrija
Dado R. wrote:
Npr. Gavranovic, bolje prica njemacki nego hrvatski, sve sto zna o nogometu naucio je u CH, igrao za sve uzraste
i onda to mogu razumjeti da igra za njih i da dobije pravo igrati za njih.

Gavranović nema pojma o njemačkom, Rakitić mu je sve prevodio kada je došao u Schalke, mislim da je on iz francuskog govornog područja.
Dado R.
#30 Posted : 2. rujna 2011. 21:50:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ma to je bilo vise ono "karikiram"...
A inace odrastao je u kantonu Tesin, u Luganu i dolje je igrao, tako da mu je vjerojatno "maternji" jezik talijanski. BigGrin
Poslje je mislim igrao i u nekom klubu iz francuskog govornog podrucja, mislim Yverdon, a i Xamax iz kojeg je dosao u Bundesligu,
pa je vjerojatno naucio i stogod franucskog. BigGrin
SejoSexon
#31 Posted : 2. rujna 2011. 22:38:22(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 46
Man
Location: Beč, Austrija
Znam da mu je Rakitić prevodio pitanja sa njemačkog na naš pa sam vidio da i jedan i drugi imaju problema sa maternjim jezikom. :-)

bubo
#32 Posted : 2. rujna 2011. 23:02:42(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
76 wrote:
Quote:
bubo wrote:
moram priznati da odavno nisam vidio izbornika da lošije utakmicu vodi nego vranković večeras,pa ljudi moji izgubit utakmicu u kojoj imaš bolji šut za 3 ,bolji skok ,bolji šut za 2 ,ne pamtim da sam vidio,ali joke vadi tomića i zaboravlja na bogdanovića čitavih 15 minuta ,uvodi letvu baraća kod +12,baš onda kad ti treba najjača ostava da utakmicu prelomiš,mi protivnika vraćamo u život.

neka i dabogda ispali jer ne znam koje prvenstvo po redu nemaš okosnicu od 3 igrača koja moraju igrati po 30-35 minuta,ne možeš šutera kad je vruč vaditi i ostavljati na klupi 15 minuta ..tuga i gotovo..Mad Mad


Barać je bio na terenu na početku drugog poluvremena kad se napravila razlika, tako da baš i nije točno ovo što si napisao. Također, Babo je bio u igri, ali su ga Makedonci dobro čuvali pa nije mogao doći do pozicije za šut. Jedino se slažem da je Tomić trebao igrati u završnici, a ne Žorić.
A s ovakvom igrom nećemo daleko, ne brini...



ma brinem ja i pizdim itekako ,svakom izborniku je drago imati veliki roster ali moraš imati 2-3 igrača koji igraju i vuku a ne dijeliti minute da svako igra po 15-20 minuta,a babo je prosjedio čitav 3 period i početak 4 ,iskreno mi žorić nije loš ali tomić kad se lomi mora igrati,ako ništa ima mekšu ruku za slobodna koja znaju presuditi utakmicu....
Jasko
#33 Posted : 2. rujna 2011. 23:33:10(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 216
Man
Location: Nis
Mene zanima kako Mekkejleb igra za BJRM, Kuk za CG, a Ibaka za Spaniju?!

Ne razumem pravila koja donosi FIBA? Da li to znaci da (teoretski) Brajant, Dzejms, Vejd, Grifin i Stodemajer mogu da igraju za Srbiju? Confused
Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube, i umiru kada ljube.
Jazz
#34 Posted : 3. rujna 2011. 10:22:30(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 34
Man
Location: Virovitica, Croatia
Onda može i DeRozan za nas.Love
Big Smoke: "Like it says in the book... We are both blessed and cursed"
CJ: "What fuckin' book?"
Dado R.
#35 Posted : 3. rujna 2011. 11:38:42(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
SejoSexon wrote:
Znam da mu je Rakitić prevodio pitanja sa njemačkog na naš pa sam vidio da i jedan i drugi imaju problema sa maternjim jezikom. :-)


BigGrin BigGrin
76
#36 Posted : 4. rujna 2011. 8:03:27(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 319
Location: Zagreb
Hrvatska - Crna Gora 87:81. Čim se ne mijenja igrače kao da se radi o hokeju, to na nešto i sliči. Tomić odličan (26 koševa, 8 skokova za 35 minuta), Pop zabio sedam trica iz 11 pokušaja (23 koša), a Draper podijelio 12 asista (najviše Tomiću). Još da možemo izbjeći dramu nakon što napravimo razliku (od 60:45 u 25. do 67:60 na kraju treće, pa od 80:70 u 35. do 80:77 u 38.)...
Sidin i radin.
Jazz
#37 Posted : 4. rujna 2011. 16:54:02(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 34
Man
Location: Virovitica, Croatia
Draper dijeli drugo mjesto u asistencijama na turniru zajdeno sa Parkerom...
Big Smoke: "Like it says in the book... We are both blessed and cursed"
CJ: "What fuckin' book?"
Dado R.
#38 Posted : 4. rujna 2011. 21:38:36(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Razgoro se onaj moj zemo Teletovic...BigGrin Smile
Garfield
#39 Posted : 4. rujna 2011. 23:35:31(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Ebo te postala i BiH sila u kosarci ... :)
Dado R.
#40 Posted : 5. rujna 2011. 1:06:52(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Fali jos samo hokej na ledu...BigGrin
Users browsing this topic
Guest
3 Pages<123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,112 seconds.