Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages12>
Interliber 2018
Keziah
#1 Posted : 24. listopada 2018. 19:45:39(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side


INTERLIBER, međunarodni sajam knjiga i učila, okuplja svijet izdavačkog i edukativnog stvaralaštva s najvećom ponudom knjiga i učila na jednom mjestu promovirajući knjigu, znanje i znanost.

Po svom značenju Interliber nadilazi nacionalne okvire i dobiva sve veći međunarodni značaj što potvrđuje povećanje broja inozemnih izlagača.

Svi najznačajniji domaći nakladnici predstavljaju na Interliberu bogat program svojih novih izdanja i najbolje naslove domaće i svjetske književnosti, dokazujući da nakladništvo u Hrvatskoj zna i pronalazi put do ljubitelja knjige.

Sajam Interliber je i jedinstvena prilika za poslovne susrete i umrežavanje nakladnika, knjižara, knjižničara, autora i agenata te organizaciju stručnih skupova.
INTERLIBER:

40 godina tradicije
više od 300 izlagača iz 13 zemalja svijeta
oko 130 000 posjetitelja
preko 200 pratećih programa i 100 gostiju

https://www.zv.hr/interliber
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Keziah
#2 Posted : 24. listopada 2018. 19:51:58(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Libellus se dobro "naoružao" za interliber, biti će trošenja.
Cowboy2
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Keziah
#3 Posted : 24. listopada 2018. 20:48:59(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Koje knjige imate u planu kupovati na interliberu?
Čujem da lumen izbacuje novu knjigu u serijalu kula tmine.
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
maddjuro
#4 Posted : 24. listopada 2018. 21:00:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
Koliko cujem, ova novonajavljena tura nije interliberovska, sto znaci da ce u interliberovskoj biti bar 4 nova nathana
Keziah
#5 Posted : 24. listopada 2018. 21:05:05(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Mislim da tura za interliber nije još najavljena,treba se oglasiti Dado.
Također, mislim da je još potpuno nepoznato što bi išlo u toj turi, po nekoj logici, MN,NN,DD ( biblioteka ) mada sumnjam za ovog zadnjeg ako ćemo uzeti u obzir ove kolore, možda još koji tex bude išao.
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Keziah
#6 Posted : 24. listopada 2018. 21:14:21(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Molim moderatora da premjesti ovu temu u svijet stripa,pogriješio sam podforum,mislio sam općenito na interliber a ne samo na izdanja Libellusa.
Hvala
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
john_constantine
#7 Posted : 29. listopada 2018. 21:31:01(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 29.10.2018.(UTC)
Posts: 45
Location: varaždin
Planiram kompletirati Buddha zadnje četiri knjige. Preacher treću knjigu. Razmišljao sam o ključ i lokot od fibre, ali nakon čitanja previewa, nisam nešto extra zainteresiran. Fibrina izdanja su već postala preskupa. Crtež mi je odličan još od Barkerove stripovske verzije predstave, ali darkwoodova verzija će me jeftinije doći.
A i stignem se predomisliti, pa umjesto fibrinih izdanja nabavljati Best of marvel knjige. A i DC nove stripove koje su izdali.
Ili otpisati to i popuniti Dylan Dog kolekciju brojevima koje mi fale. Prvi brojevi Dylan Doga su skupi, pa možda se nađe jeftinije na interliberu.

Sad ne znam je li postoji mogućnost plaćanja na rate na fibrinom štandu? Blushing
Kroz život nećemo proći živi i neoštećeni. Kako onda shvatiti život ozbiljno?
maddjuro
#8 Posted : 29. listopada 2018. 22:39:25(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
john_constantine wrote:
Planiram kompletirati Buddha zadnje četiri knjige. Preacher treću knjigu. Razmišljao sam o ključ i lokot od fibre, ali nakon čitanja previewa, nisam nešto extra zainteresiran. Fibrina izdanja su već postala preskupa. Crtež mi je odličan još od Barkerove stripovske verzije predstave, ali darkwoodova verzija će me jeftinije doći.
A i stignem se predomisliti, pa umjesto fibrinih izdanja nabavljati Best of marvel knjige. A i DC nove stripove koje su izdali.
Ili otpisati to i popuniti Dylan Dog kolekciju brojevima koje mi fale. Prvi brojevi Dylan Doga su skupi, pa možda se nađe jeftinije na interliberu.

Sad ne znam je li postoji mogućnost plaćanja na rate na fibrinom štandu? Blushing



ja se vec dulje vrijeme premišljam oko tog locke and key-a; mnogi ga hvale, a koliko vidim da ce sad fibra odjednom sve izdat
ReemCP
#9 Posted : 29. listopada 2018. 22:42:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Jel Fibra ima na IL one popuste od 20% kao što to zna biti ljeti?
Ako sam i imao kakav plan za IL, meni je propao, pošto je Libellus najavio odjednom sve ove Zagore i Nick Raidera tako da mi je to prioritet LOL
A još se nadam da će taj spomenuti Dragonero izaći, pa se mora pazit na lovu Razz
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Dado R.
#10 Posted : 30. listopada 2018. 7:35:58(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Mislim da imaju popust sad koliko tocno ne znam zbilja.
ReemCP
#11 Posted : 30. listopada 2018. 9:42:53(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Ja sam inače jedan on novih povratnika stripovima, još malo pa će bit 2 godine da sam se vratio stripovima i sad mogu reći - zarazio totalno Smile
Od Fibre me zasad zanima samo Eternaut, ali pričekat ću s tim još. Ovih dana ću uzet ona 4 Zagora LL i 4 Nick Raidera, a možda uskoro bude i taj Dragonero koji me jako zanima Cowboy2
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Dado R.
#12 Posted : 30. listopada 2018. 10:36:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Mozda bude, tko zna...Smile
ReemCP
#13 Posted : 30. listopada 2018. 13:36:13(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Strpit ćemo se još 10-tak dana pa ćemo vidit Smile
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Keziah
#14 Posted : 30. listopada 2018. 16:17:00(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
ReemCP wrote:
Jel Fibra ima na IL one popuste od 20% kao što to zna biti ljeti?
Ako sam i imao kakav plan za IL, meni je propao, pošto je Libellus najavio odjednom sve ove Zagore i Nick Raidera tako da mi je to prioritet LOL
A još se nadam da će taj spomenuti Dragonero izaći, pa se mora pazit na lovu Razz

Ajme nemoj mi spominjati to,odmah me glava zaboli, Libellus me ubio sa Zagorima Bored
Planiram još nešto od Fibre, prije svega Vrh Bogova.
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Keziah
#15 Posted : 30. listopada 2018. 16:20:17(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
ReemCP wrote:
Ja sam inače jedan on novih povratnika stripovima, još malo pa će bit 2 godine da sam se vratio stripovima i sad mogu reći - zarazio totalno Smile
Od Fibre me zasad zanima samo Eternaut, ali pričekat ću s tim još. Ovih dana ću uzet ona 4 Zagora LL i 4 Nick Raidera, a možda uskoro bude i taj Dragonero koji me jako zanima Cowboy2

Dugo sam se lomio oko toga, morati ću detaljnije baciti pogled, ovo izgleda jako dobro:

Partija karata četvorice prijatelja biva naglo prekinuta: vani počinje padati fluorescentni, otrovni snijeg. Te pahulje su početak more, tragičan preludij invaziji izvanzemljana koja će donijeti smrt i uništenje Buenos Airesu i cijelom svijetu. Svjedok ovog dramatičnog događaja prepunog tjeskobe je Juan Salvo, Eternaut.

Ovaj je crtani roman (u najboljem mogućem značenju te nes(p)retne kovanice) prepun obrata i nabijen rijetko viđenim intenzitetom i atmosferom. Život protagonista visi o sve tanjoj niti koja se može prekinuti u svakom sljedećem kadru. U malo se stripova može naći toliko očaja, malo se autora usudilo odvući svoje likove niz takav beznadni delirij, pružajući tek male tračke svjetlosti u ovom putovanju u čovjekovu noć.

Eternaut, klasik argentinskog stripa koji je poslije postigao kultni status i u svijetu, nastao je 1957. i predstavlja nevjerojatno točno proročanstvo tragedije preko trideset tisuća desaparecidosa (nestalih) iz vremena vojne hunte u Argentini koja će uslijediti dvadeset godina poslije. Među tima nestalima se, nažalost, našao i autor Eternauta, Hector German Oesterheld.



http://www.fibra.hr/preview/EternautPreview.pdf
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
anto
#16 Posted : 31. listopada 2018. 23:23:44(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
Eternaut je fantastičan strip.Fantastičan.
maddjuro
#17 Posted : 2. studenog 2018. 1:40:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
Kada ce najava za interliber; čisto da znamo alocirati sredstva
Keziah
#18 Posted : 2. studenog 2018. 4:10:30(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
maddjuro wrote:
Kada ce najava za interliber; čisto da znamo alocirati sredstva

http://www.libellus.hr/f...posts&t=727&p=44
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
maddjuro
#19 Posted : 2. studenog 2018. 12:57:43(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
konkretna, sluzbena najava. Koliko mi je receno ova posljednja najava u kojoj ce biti 4 dylan kolorca nije interliberovska
Keziah
#20 Posted : 2. studenog 2018. 17:56:29(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
maddjuro wrote:
konkretna, sluzbena najava. Koliko mi je receno ova posljednja najava u kojoj ce biti 4 dylan kolorca nije interliberovska

Za Interliber ide nova najava, ova zadnja nije "interliberovska najava".
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Users browsing this topic
Guest
2 Pages12>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,096 seconds.