Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

11 Pages<12345>»
MISTER NO
Keziah
#41 Posted : 30. listopada 2018. 1:52:52(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Baš nemamo sreće, imaš li Glazba,Maestro?
Afrički period?
Ja imam Rio Negro ali će sačekati još neko vrijeme.
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Spock
#42 Posted : 30. listopada 2018. 2:13:31(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 20.10.2018.(UTC)
Posts: 411
Location: Makarska
Keziah wrote:
Baš nemamo sreće, imaš li Glazba,Maestro?
Afrički period?
Ja imam Rio Negro ali će sačekati još neko vrijeme.



Imam cijeli afrički period i Glazba, maestro.
Čekam na tvoj potez, ja već imam napisane komentare za sve te epizode jer sam ih čitao kako su izlazili od Libellusa. Smile
Život je toliko zamršen da iz njega nitko ne izlazi živ!
Keziah
#43 Posted : 30. listopada 2018. 2:18:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Glazba Maestro sam pročitao ali ponoviti ću pa ću napisati komentar, sutra ću nadam se finiširati Ubojica iz sjene pa odmah ostavim i komentar.Sherlock
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
ReemCP
#44 Posted : 30. listopada 2018. 9:47:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Vidim Spock da si i ti pročitao "Operaciju" ThumbsUp
Što ja znam, meni je cijela priča bila dobra, čak i taj posljednji dio priče sa malo elementa horora.

edit: e da, ona scena sa borbom pijetlova je isto super, nisam mogao vjerovat da će Mister No dobit lovu, obično uvijek ostane bez nje Razz
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Spock
#45 Posted : 30. listopada 2018. 11:09:41(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 20.10.2018.(UTC)
Posts: 411
Location: Makarska
ReemCP wrote:
Vidim Spock da si i ti pročitao "Operaciju" ThumbsUp
Što ja znam, meni je cijela priča bila dobra, čak i taj posljednji dio priče sa malo elementa horora.

edit: e da, ona scena sa borbom pijetlova je isto super, nisam mogao vjerovat da će Mister No dobit lovu, obično uvijek ostane bez nje Razz


Jesam! Napredujem polako, ali sigurno!
Da, Nolitta je htio biti nepredvidljiv u čemu je i uspio. Razlog predvidljivosti glavne priče je podatak da su ovakve teme korištene bezbroj puta, ali to se ne može uzeti za manu jer su takve priče većinom došle kasnije.
Površnost i slaba razrada scenarija je druga stvar. To ne mogu progledati kroz prste, a pogotovo me ljuti što smo, uz malo bolju razradu, mogli imati vrhunsku epizodu!
Život je toliko zamršen da iz njega nitko ne izlazi živ!
ReemCP
#46 Posted : 30. listopada 2018. 13:38:44(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Možda jedino u ovoj priči fali jedna ženska, pa da je Mister No smota Love LOL
Ali baš sam uživao u ovoj priči, vidim na LL stranici za sljedeću priču da je nešto kraća, svega 172 str. Možda nju večeras uzmem za čitat.
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Keziah
#47 Posted : 30. listopada 2018. 16:23:08(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Kako udarate na ovoj temi, uskoro najbolja tema na forumuLove
Odoh čitati Ubojica iz sjene da mogu komentar ostaviti.
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Keziah
#48 Posted : 2. studenog 2018. 1:01:05(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Pročitao sam Ubojica iz sjene.
Uskoro ću napisati komentar.
Dobra priča,korupcija,mafija...
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Spock
#49 Posted : 2. studenog 2018. 7:20:58(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 20.10.2018.(UTC)
Posts: 411
Location: Makarska
Keziah wrote:
Pročitao sam Ubojica iz sjene.
Uskoro ću napisati komentar.
Dobra priča,korupcija,mafija...


ČakamoBlink
Život je toliko zamršen da iz njega nitko ne izlazi živ!
Keziah
#50 Posted : 2. studenog 2018. 17:57:58(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Nadam se večeras, već sam analizirao dva filma i jedan dokumentaracWink
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Keziah
#51 Posted : 3. studenog 2018. 20:08:45(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Odlično, pisao sam dva i pol sata komentar i jednim klikom sve izbrisao,nepovratno.
Angry Angry Angry Doh Doh Doh Baseball Baseball Baseball
Dođe mi da sameljem laptop u prah!
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Spock
#52 Posted : 3. studenog 2018. 20:13:47(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 20.10.2018.(UTC)
Posts: 411
Location: Makarska
Keziah wrote:
Odlično, pisao sam dva i pol sata komentar i jednim klikom sve izbrisao,nepovratno.
Angry Angry Angry Doh Doh Doh Baseball Baseball Baseball
Dođe mi da sameljem laptop u prah!


Događa se! Najsigurnije je pisat u Gmail-u.
Tu nema mogućnosti da se izbriše već ostane sačuvana kao skica.
Život je toliko zamršen da iz njega nitko ne izlazi živ!
Keziah
#53 Posted : 3. studenog 2018. 21:50:25(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
UBOJICA IZ SJENE

-TAJANSTVENA ŽENA
-NESTALO BLAGO

SCENARIJ
Alberto Ongaro

CRTEŽ
Roberto Diso

NASLOVNICA
Roberto Diso

ORIGINALNI BROJ
152,153,154,




MOJA OCJENA

PRIČA: 8
SCENARIJ: 8
CRTEŽ: 9
NASLOVNICA: 8

83%



Ovo je moj prvi komentar ikada na bilo koju priču Mister Noa,Jeerya Drakea,našega pilota. Sherlock

PRIČA
Priča započinje tako što našeg pilota od poroka odvlači poziv prijatelja u pomoć,inače prijatelja kojemu duguje život iz pustolovine na Papua Novoj Gvineji,još iz vremena gdje je Mister no bio u vojsci.
Ne treba ni pisati da naš pilot ostavlja sve i odlazi u daleki Surinam,gdje živi njegov prijatelji.
Mister no dolazi kod prijatelja koji mu priča kako je od uzornog vojnika postao kriminalac i kako mu treba pomoć u rasvjetljivanju slučaja ubojstava ljubavi njegovog života.
Nakon saslušanja pilot pristaje prokrijumčariti svog prijatelja u Brazil u kojem mu je zabranjen ulaz zbog pljačke koje je napravio, nakon odsluživanja zatvorske kazne.
Naš pilot po dolasku u Bahiu pokušava raspetljati vrlo zapetljano klupko slučaja smrti prelijepe Bogove djevojke, tu nailazimo na mnoštvo nevjerojatnih obrata i preokreta kao i na mnoštvo likova kao što su odvjetnik Boga,prijatelja Mister noa, odvjetnikovu ženu, milijardera Grka Aristides, Mister novu poznanicu...i taj dio priče se provlači kroz gotovo 90% stripa, zbog toga,dalje će te morati sami raspetljati to klupko, naravno tako što će te pročitati priču.

SCENARIJ
Ima pamtljivih scena, iako scene i nisu mogle biti nešto posebno uzevši u obzir da se mjesto radnje odvija većinom u predgrađu ili gradu i to u zatvorenim prostorijama.
Izdvojio bih scene sa ženama koje svakom muškarcu mogu zavrtjeti glavom, takvih scena ima jako puno,tj. lijepih žena.Upečatljiva je i scena milijardera Grka, grotesknog izgleda, kako se žali na svoji život u kojemu je okružen svim ljudskim zadovoljstvima ali nitko ga ne voli zbog njega već zbog novca koji posjeduje, snažan dokaz kako kaže Merlin " nije sreća puna vreća...".
Mister no pokazuje veliko srce i isto tako veliki mozak u problemu rješavanja opasnih psa čuvara u dvorištu vile u koju je trebao "pronjuškati", umjesto da ih ubije ili otruje on to rješava tako što u obližnjoj trgovini životinjama, unajmljuje ženku koja se tjera i spušta je preko zida na taj način odvlači pozornost psa čuvara.

CRTEŽ
Diso je odradio dobar posao, iako imam malu zamjerku što dosta pozadine ostavlja prazno, međutim, crta Mister noa na način da ga jedino tako mogu zamisliti,kako ga je on nacrtao, tu je zaista genijalan.Budimo pošteni i recimo kako i nije imao baš prostora razviti crtež zbog, kako sam prije već napisao, radnje u kojoj se priča odvija.Vrlo dobro crta žene i njihova lica.


NASLOVNICE
Prva naslovnica s likom koji se penje uza zid odlična, druge dvije slabije,otkrivaju neke manje ne toliko važne detalje iz priče tomu u biti i služe naslovnice, naravno uz to da privlače svojim izgledom.


ZAKLJUČAK
Ongaro,naravno uz Disa nam je pružio jednu tragičnu mafijaško-ljubavnu priču s par baš snažnih poruka.
Priča nam pokazuje kako se ne treba mijenjati zbog nikoga i ni zbog čega.Kako treba biti vrlo oprezan i s nogama na zemlji kad su u pitanju životne stvari koje ti mogu zavrtjeti glavom i zbog kojih možeš izgubiti kontrolu nad svojim životom, poput novca,sreće,žena... upravo zbog zadnjeg razloga Drakeov prijatelj je izgubio glavu, vrlo lako izgubiš vrijeme pa čak i život zbog nekoga ili nečega što se pokazalo da nije vrijedno tvojeg pogleda,kamoli nečega više,izgubiš sebe u neznanju, na kraju,kako sam napisao potrošiš vrijeme,novac,zdravlje a umreš a da ni ne znaš zašto i kako stoje stvari.
Također, Ongaro nam još jednom šalje poruku kroz milijardera Aristidesa kako bi novac trebao biti samo potreba a ne mjerilo uspjeha i još gore ljudskosti.
Dobra priča s mnoštvo zaokreta koja traži od čitaoca da bude strpljiv zbog dužine Drakeove istrage, ja sam otkrio gotovo najbitniji dio priče vrlo rano, posumnjao sam i što sam dalje čitao to je sumnja bila veća.



ZANIMLJIVOSTI
-Spominju se vrlo zanimljive i egzotične zemlje:
a) Papua Nova Gvineja- spominje se u kontekstu zadatka Mister noa u doba dok je bio vojnik. Tijekom 2. Svjetskog rata Japanci zaposjedaju sjeverni dio otoka.PNG je država u Oceaniji, zauzima istočnu polovicu otoka Nova Gvineja,država je članica Commonwealtha i time pod vodstvom Britanije.Iako su službeni jezici engleski, tok pisin i hiri motu, govori se preko 700 različitih jezika.
b)Surinam-bivša Nizozemska Gvajana, zemlja na sjeveru Južne Amerike.
c) Timor-otok na južnom kraju Indonezijskog otočja na kojemu se nalaze dvije zemlje, Istočni Timor i Indonezija.
-Spominje se Jazz Pijanist Erroll Garner,kojeg Mister no obožava.


Priča vrvi lijepim ženama


Veliko scre i velika Inteligencija Jeerya


Zanimljiv razgovor dva prijatelja
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
ReemCP
#54 Posted : 3. studenog 2018. 23:22:55(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Keziah wrote:
Odlično, pisao sam dva i pol sata komentar i jednim klikom sve izbrisao,nepovratno.
Angry Angry Angry Doh Doh Doh Baseball Baseball Baseball
Dođe mi da sameljem laptop u prah!

Ovo mi je jako poznato Crying i nikad komentar poslije toga ne ispadne tako dobar kako sam prvi put napisao, to što mi se obrisalo. Vjeruj mi da svaki duži post koji pišem, uvijek ga kopiram da se ne zeznem, da mi stranica se sruši ili sl. i komentar ode u nepovrat.

PS. ovaj Mister No što si pročitao, vidim da je to 70.eta knjiga. Nemam tu knjigu, ali po ovim talijanskim naslovnicama koje si stavio, ovu srednju imam iz LMS-a, bar mislim. Kad budem imao vremena, potražit ću u kutiji sa starim stripovima.
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Keziah
#55 Posted : 3. studenog 2018. 23:40:04(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Da, poznato mi je to da komentar ne ispadne dobar kao prvi puta, mislim da je i sada to slučaj, mada je ovaj na osnovu onoga što sam zapamtio, pa je isto tako dobar.
Ovo ti je na žalost ona luđački skupa knjiga Devil
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
ReemCP
#56 Posted : 3. studenog 2018. 23:54:53(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Aha, jasno mi je, znam da su negdje od 61 pa do valjda 70 užasne cijene, a i rijetko se koja pojavi..
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Spock
#57 Posted : 4. studenog 2018. 7:42:15(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 20.10.2018.(UTC)
Posts: 411
Location: Makarska
Keziah wrote:
UBOJICA IZ SJENE

-TAJANSTVENA ŽENA
-NESTALO BLAGO

SCENARIJ
Alberto Ongaro

CRTEŽ
Roberto Diso

NASLOVNICA
Roberto Diso

ORIGINALNI BROJ
152,153,154,




MOJA OCJENA

PRIČA: 8
SCENARIJ: 8
CRTEŽ: 9
NASLOVNICA: 8

83%



Ovo je moj prvi komentar ikada na bilo koju priču Mister Noa,Jeerya Drakea,našega pilota. Sherlock

PRIČA
Priča započinje tako što našeg pilota od poroka odvlači poziv prijatelja u pomoć,inače prijatelja kojemu duguje život iz pustolovine na Papua Novoj Gvineji,još iz vremena gdje je Mister no bio u vojsci.
Ne treba ni pisati da naš pilot ostavlja sve i odlazi u daleki Surinam,gdje živi njegov prijatelji.
Mister no dolazi kod prijatelja koji mu priča kako je od uzornog vojnika postao kriminalac i kako mu treba pomoć u rasvjetljivanju slučaja ubojstava ljubavi njegovog života.
Nakon saslušanja pilot pristaje prokrijumčariti svog prijatelja u Brazil u kojem mu je zabranjen ulaz zbog pljačke koje je napravio, nakon odsluživanja zatvorske kazne.
Naš pilot po dolasku u Bahiu pokušava raspetljati vrlo zapetljano klupko slučaja smrti prelijepe Bogove djevojke, tu nailazimo na mnoštvo nevjerojatnih obrata i preokreta kao i na mnoštvo likova kao što su odvjetnik Boga,prijatelja Mister noa, odvjetnikovu ženu, milijardera Grka Aristides, Mister novu poznanicu...i taj dio priče se provlači kroz gotovo 90% stripa, zbog toga,dalje će te morati sami raspetljati to klupko, naravno tako što će te pročitati priču.

SCENARIJ
Ima pamtljivih scena, iako scene i nisu mogle biti nešto posebno uzevši u obzir da se mjesto radnje odvija većinom u predgrađu ili gradu i to u zatvorenim prostorijama.
Izdvojio bih scene sa ženama koje svakom muškarcu mogu zavrtjeti glavom, takvih scena ima jako puno,tj. lijepih žena.Upečatljiva je i scena milijardera Grka, grotesknog izgleda, kako se žali na svoji život u kojemu je okružen svim ljudskim zadovoljstvima ali nitko ga ne voli zbog njega već zbog novca koji posjeduje, snažan dokaz kako kaže Merlin " nije sreća puna vreća...".
Mister no pokazuje veliko srce i isto tako veliki mozak u problemu rješavanja opasnih psa čuvara u dvorištu vile u koju je trebao "pronjuškati", umjesto da ih ubije ili otruje on to rješava tako što u obližnjoj trgovini životinjama, unajmljuje ženku koja se tjera i spušta je preko zida na taj način odvlači pozornost psa čuvara.

CRTEŽ
Diso je odradio dobar posao, iako imam malu zamjerku što dosta pozadine ostavlja prazno, međutim, crta Mister noa na način da ga jedino tako mogu zamisliti,kako ga je on nacrtao, tu je zaista genijalan.Budimo pošteni i recimo kako i nije imao baš prostora razviti crtež zbog, kako sam prije već napisao, radnje u kojoj se priča odvija.Vrlo dobro crta žene i njihova lica.


NASLOVNICE
Prva naslovnica s likom koji se penje uza zid odlična, druge dvije slabije,otkrivaju neke manje ne toliko važne detalje iz priče tomu u biti i služe naslovnice, naravno uz to da privlače svojim izgledom.


ZAKLJUČAK
Ongaro,naravno uz Disa nam je pružio jednu tragičnu mafijaško-ljubavnu priču s par baš snažnih poruka.
Priča nam pokazuje kako se ne treba mijenjati zbog nikoga i ni zbog čega.Kako treba biti vrlo oprezan i s nogama na zemlji kad su u pitanju životne stvari koje ti mogu zavrtjeti glavom i zbog kojih možeš izgubiti kontrolu nad svojim životom, poput novca,sreće,žena... upravo zbog zadnjeg razloga Drakeov prijatelj je izgubio glavu, vrlo lako izgubiš vrijeme pa čak i život zbog nekoga ili nečega što se pokazalo da nije vrijedno tvojeg pogleda,kamoli nečega više,izgubiš sebe u neznanju, na kraju,kako sam napisao potrošiš vrijeme,novac,zdravlje a umreš a da ni ne znaš zašto i kako stoje stvari.
Također, Ongaro nam još jednom šalje poruku kroz milijardera Aristidesa kako bi novac trebao biti samo potreba a ne mjerilo uspjeha i još gore ljudskosti.
Dobra priča s mnoštvo zaokreta koja traži od čitaoca da bude strpljiv zbog dužine Drakeove istrage, ja sam otkrio gotovo najbitniji dio priče vrlo rano, posumnjao sam i što sam dalje čitao to je sumnja bila veća.



ZANIMLJIVOSTI
-Spominju se vrlo zanimljive i egzotične zemlje:
a) Papua Nova Gvineja- spominje se u kontekstu zadatka Mister noa u doba dok je bio vojnik. Tijekom 2. Svjetskog rata Japanci zaposjedaju sjeverni dio otoka.PNG je država u Oceaniji, zauzima istočnu polovicu otoka Nova Gvineja,država je članica Commonwealtha i time pod vodstvom Britanije.Iako su službeni jezici engleski, tok pisin i hiri motu, govori se preko 700 različitih jezika.
b)Surinam-bivša Nizozemska Gvajana, zemlja na sjeveru Južne Amerike.
c) Timor-otok na južnom kraju Indonezijskog otočja na kojemu se nalaze dvije zemlje, Istočni Timor i Indonezija.
-Spominje se Jazz Pijanist Erroll Garner,kojeg Mister no obožava.


Priča vrvi lijepim ženama


Veliko scre i velika Inteligencija Jeerya


Zanimljiv razgovor dva prijatelja


Svaka čast!!
Pa ovo je prava recenzija!
Život je toliko zamršen da iz njega nitko ne izlazi živ!
Spock
#58 Posted : 4. studenog 2018. 7:46:38(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 20.10.2018.(UTC)
Posts: 411
Location: Makarska



MN LIB 10: Velika pljačka (SR 20b/21, LMS 567/568a)

Broj stranica: 164

Scenarij: Andrea Mantelli & Guido Nolitta
Crtež: Franco Donatelli
Naslovnice: Gallieno Ferri

Zanimljivosti: Sherlock
- Na upit policajca kako se zove, Mister No obija dati pravo ime, tako da još ne znamo kako se zove. Za taj podatak će trebati još čekati.
- Prva epizoda u serijalu, gdje se kao scenarist pojavljuje netko drugi osim Nolitte. Čast je pripala Andrei Mantelliju, a Nolitta je koscenarist.
- Budući da je glavni akter pilot i njegov piper, u ovoj epizodi put nas vodi preko cijelog Brazila, sve do granice s Paragvajem. Radnja počinje u Manausu, nastavlja se na neidentificiranoj visoravni imena „Monte Luzija“, a onda putujemo na jug, u saveznu državu São Paulo i dalje rijekom Paraná na istok, sve do gradića Guaíra, odnosno granice s Paragvajem.
- Dnevnik je ovdje izbacio „samo“ tri stranice, a epizoda ne završava u broju 568, već odmah počinje slijedeća epizoda: „Mambo, mambo...“.


Kratki sadržaj:
Naš pilot je suučesnik u dobro organiziranoj pljački furgona za prijevoz novca. Kako je postao kriminalac i kako će pljačka završiti? U mom komentaru su neki odgovori, a za ostalo tu je strip! :-)

Komentar:
Priča se razvija na standardan način na kakav smo i naviknuti kod Nolitte, a jedino se po pomanjkanju zanimljivosti i raznih podataka o mjestima događanja može primijetiti da Nolitta nije bio potpuno angažiran u pisanju scenarija za ovu epizodu, koju bih opisao kao jednu laganu, nepretencioznu i humorističnu. Neki bi je nazvali filler epizodom. To je ujedno i razlog što još nema ni recenziju. Ipak su ostale epizode iz ovog razdoblja puno jače, efektnije i razrađenije. Sama tema priče je odlična i dojma sam da se mogla detaljnije i na više stranica razraditi. Ovako scenarij škripi u dosta situacija. Potezi koje radi naš pilot su nelogični i isforsirani.

Donatellijev treći i posljednji rad na ovom serijalu. Nije se baš proslavio, pa nije ni neka šteta. Ovdje njegov crtež puno bolje funkcionira, nego u prethodne dvije. Nema prašume ni potrebe za detaljima, pa njegov siromašan crtež ne bode u oči. Njegova boljka, dinamika crteža, ovdje ne dolazi do izražaja, pa se može zaključiti da je vidljiv ogroman napredak po tom pitanju. Eksperimentira s, za Bonelli tada, nekonvencionalnim detaljima kao što su predmeti, životinje i ljudi koji prelaze izvan sličice na druge vinjete.
Humoristične scene mu odgovaraju, pa ni tu nema problema, a primjetan je i veći trud na detaljima u odnosu na prethodne dvije njegove, već spomenute, epizode. Mister No i dalje ima originalni Ferrijev izgled, a sličnost likova onima iz Zagorovog serijala ovdje nije toliko izražena, ali jedan lik nam je jako poznat.




Chicov potomak?
Izgleda da nije samo Zagor odrađivao posao na južnoameričkoj odiseji!Laugh


Prva naslovnica dobra, ali siromašna detaljima i nema direktne veze s pričom, dok je druga odlična i odlično presikava događaje u epizodi, a i općenito Mister Noa kao lika.

Da zaključim; unatoč ne baš nekoj kvaliteti, vrijednosti i bitnosti u kontinuitetu ovog serijala, ovo je jedna od onih epizoda kojih se prisjećam s osmijehom na licu.

(priča: 9, scenarij: 5, crtež: 7, naslovnice: 8) - 71%
Život je toliko zamršen da iz njega nitko ne izlazi živ!
ReemCP
#59 Posted : 5. studenog 2018. 18:15:30(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Spock, ti nastavi sa Mister No-om, ja ću možda još ovaj tjedan morat pauzirat, jednostavno trenutno ne stignem :( nisam čitao još komentar da nešto ne zaspoilam.
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Keziah
#60 Posted : 5. studenog 2018. 20:13:13(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Ja sam uzeo Rio Negro,nakon čitanja ostavim komentar.
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Users browsing this topic
Guest (2)
11 Pages<12345>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,229 seconds.