Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

16 Pages«<1213141516>
Tex Willer izdanja
bubo
#261 Posted : 13. travnja 2015. 10:36:18(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
danant wrote:
Dado R. wrote:
danant wrote:
A da li će kad to prođe ići i Dnevnikove epizode?

baš bih voleo neke stare ZS epizode u LL pakovanju...

Pisali smo o tome vec nekoliko puta. Da, nakon sto objavimo sve neobjavljene ici cemo i s objavljenima, prije svega cemo krenuti
na odlicne price s puno izbacenih stranica i slicno. Ako te epizode ne budu vec u kolor best of ediciji.
Nama je plan i zelja objaviti sve Texove...Smile

Znam super je to... A šta fali ako je ta epizoda već u kolor-best ediciji?

Ja npr. ne volim "obojene" c/b Bonelli i neću ih uzimati...a te epizode koje su najavljene su creme de la creme (pa mi smo glasali za njih BigGrin

A i vama bi bilo lakše. Odradite jedan prevod i interpretaciju za oba. ThumpUp
I još izađu u isto vreme c/b i color.

Pa fanovi kupuju isti strip sa dve različite korice (znam trojicu koja su uzela oba Darkwodd-ova "Civil War")

A i svi Zagorovi fanovi iz Srbije uzimaju i VČ Zagor Biblioteku i Vašeg Zagor Color

Ma kakavo vise dupliranje, odavno je receno da ce sve bit objavljeno samo ono sto bude u boji ce izaci kao zadnji cb.ima texa i previse😃
CheddarBob
#262 Posted : 13. travnja 2015. 10:44:55(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 233
Man
Location: Samobor
bubo wrote:
odavno je receno da ce sve bit objavljeno samo ono sto bude u boji ce izaci kao zadnji cb


Dakle, izdanje koje izađe u kolor biblioteci ostaje konačno/jedino izdanje? Zanimalo me to prvenstveno zato što Texa preferiram c/b, ali i iz estetskih razloga: knjige na polici slažem kronološki po mjesecima originalnih izdanja, a ne npr. šest i pol metara koloraca, potom osam metara c/b. :-)
SZOCK
Nathan
#263 Posted : 13. travnja 2015. 10:45:12(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
bubo wrote:
danant wrote:
Dado R. wrote:

Pisali smo o tome vec nekoliko puta. Da, nakon sto objavimo sve neobjavljene ici cemo i s objavljenima, prije svega cemo krenuti
na odlicne price s puno izbacenih stranica i slicno. Ako te epizode ne budu vec u kolor best of ediciji.
Nama je plan i zelja objaviti sve Texove...Smile

Znam super je to... A šta fali ako je ta epizoda već u kolor-best ediciji?

Ja npr. ne volim "obojene" c/b Bonelli i neću ih uzimati...a te epizode koje su najavljene su creme de la creme (pa mi smo glasali za njih BigGrin

A i vama bi bilo lakše. Odradite jedan prevod i interpretaciju za oba. ThumpUp
I još izađu u isto vreme c/b i color.

Pa fanovi kupuju isti strip sa dve različite korice (znam trojicu koja su uzela oba Darkwodd-ova "Civil War")

A i svi Zagorovi fanovi iz Srbije uzimaju i VČ Zagor Biblioteku i Vašeg Zagor Color

Ma kakavo vise dupliranje, odavno je receno da ce sve bit objavljeno samo ono sto bude u boji ce izaci kao zadnji cb.ima texa i previse😃


Odlično! I mene je ovo zanimalo, pa zahvaljujem!
Inače slažem Texove na policu prema godini objavljivanja u Italiji, tako da bi bilo lijepo imati jednog dana sve u istom LL izdanju poredano kronološki... Smile

EDIT: CheddarBob - Znači slažemo isto po policama, Smile ali ja sam ovo gore shvatio na način da svi drugi Texovi imaju prednost pred onima već objavljenima u color verziji, no oni nisu otpisani za c/b varijantu, nego naprosto izlaze zadnji...
CheddarBob
#264 Posted : 13. travnja 2015. 10:49:03(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 233
Man
Location: Samobor
Nathan wrote:
Inače slažem Texove na policu prema godini objavljivanja u Italiji, tako da bi bilo lijepo imati jednog dana sve u istom LL izdanju poredano kronološki... Smile


Napisali smo praktički identičan post sa 17 sekundi razlike. LOL
SZOCK
Nathan
#265 Posted : 13. travnja 2015. 10:52:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
CheddarBob wrote:
Nathan wrote:
Inače slažem Texove na policu prema godini objavljivanja u Italiji, tako da bi bilo lijepo imati jednog dana sve u istom LL izdanju poredano kronološki... Smile


Napisali smo praktički identičan post sa 17 sekundi razlike. LOL


Da... Smile Za to vrijeme Tex upuca cca 100 gadova! BigGrin
CheddarBob
#266 Posted : 13. travnja 2015. 10:58:03(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 233
Man
Location: Samobor
Nathan wrote:
CheddarBob - Znači slažemo isto po policama, Smile


Jedino giganti moraju ići odvojeno, nije da imam izbor. Smile


Nathan wrote:
ja sam ovo gore shvatio na način da svi drugi Texovi imaju prednost pred onima već objavljenima u color verziji, no oni nisu otpisani za c/b varijantu, nego naprosto izlaze zadnji...


To bi bilo izvrsno. Neispavan sam danas, malo sam se pogubio na:

bubo wrote:
ono sto bude u boji ce izaci kao zadnji cb.


Zadnji kao posljednji izašli broj u nizu, ili zadnji kao u zadnjem periodu objavljivanja? Confused
SZOCK
Nathan
#267 Posted : 13. travnja 2015. 11:06:20(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
CheddarBob wrote:

bubo wrote:
ono sto bude u boji ce izaci kao zadnji cb.


Zadnji kao posljednji izašli broj u nizu, ili zadnji kao u zadnjem periodu objavljivanja? Confused


Neka me netko od glavešina ili znalaca ispravi ako sam krivo povezao, ali ja sam ovo shvatio ovako:

Prvo se objavljuju sve priče koje nisu izašle na ovim prostorima (pri kraju smo, uvjetno rečeno), a zatim one koje su izašle ali su iz nekog razloga osakaćene (bilo izbačenim stranicama ili nekako drugačije). Nakon toga bi mogle i one koje su objavljene a nisu "oštećene", čisto zato jer je cilj objaviti sve od Texa (što je jako dobro!!), a na samom kraju bi eventualno moglo ići i ono što je već objavljeno u u LL kolor varijanti, iz razloga da c/b Tex bude kompletiran u jednoj ediciji... Jesam li pogodio?
CheddarBob
#268 Posted : 13. travnja 2015. 11:11:53(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 233
Man
Location: Samobor
Nathan wrote:
Jesam li pogodio?


Nadajmo se da jesi, jer to bi bio scenarij iz snova. ThumbsUp

Sve mi je kristalno jasno osim te posljednje stavke o c/b kompletiranju.
SZOCK
bubo
#269 Posted : 13. travnja 2015. 11:24:21(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Nathan wrote:
CheddarBob wrote:

bubo wrote:
ono sto bude u boji ce izaci kao zadnji cb.


Zadnji kao posljednji izašli broj u nizu, ili zadnji kao u zadnjem periodu objavljivanja? Confused


Neka me netko od glavešina ili znalaca ispravi ako sam krivo povezao, ali ja sam ovo shvatio ovako:

Prvo se objavljuju sve priče koje nisu izašle na ovim prostorima (pri kraju smo, uvjetno rečeno), a zatim one koje su izašle ali su iz nekog razloga osakaćene (bilo izbačenim stranicama ili nekako drugačije). Nakon toga bi mogle i one koje su objavljene a nisu "oštećene", čisto zato jer je cilj objaviti sve od Texa (što je jako dobro!!), a na samom kraju bi eventualno moglo ići i ono što je već objavljeno u u LL kolor varijanti, iz razloga da c/b Tex bude kompletiran u jednoj ediciji... Jesam li pogodio?

Upravo😉
Renky
#270 Posted : 13. travnja 2015. 12:09:27(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
CheddarBob wrote:
Nathan wrote:
Jesam li pogodio?


Nadajmo se da jesi, jer to bi bio scenarij iz snova. ThumbsUp

Sve mi je kristalno jasno osim te posljednje stavke o c/b kompletiranju.



Epizode koje budu objavljene u kolor ediciji 13-50 doći će kad-tad na red za objavu i u crno-biloj biblioteci... koja će tako obuhvatiti sve epizode Texa ikad objavljene!!!!!!!Love
Dio najboljih po glasovima članova foruma dodatno će biti i u spomenutoj kolor ediciji.ThumbsUp
delphi
#271 Posted : 13. travnja 2015. 19:41:21(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.2.2013.(UTC)
Posts: 14
Location: Rogaška Slatina
Mene najviše zanima, dali če se politika oko tiskanja originalnih naslovnica u kolor ediciji promijeniti nakon broja 12?
laura10
#272 Posted : 9. prosinca 2017. 3:54:28(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
Pridruzujem se I ja sa svim izdanjima izdanjima LL texa
Najbolji crtac Ticci
Naslovnicar Villa
Epizode....pa nema lose
danant
#273 Posted : 3. siječnja 2019. 15:11:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
Da li od Texa izlaze samo novi brojevi (600+) s obzirom da su zadnjih 5 knjiga bile iz tog perioda, a da su se stare neobjavljene zaokruzile sa knjigom 90 (orig 364) ?
Dado A.
#274 Posted : 3. siječnja 2019. 19:21:46(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
danant wrote:
Da li od Texa izlaze samo novi brojevi (600+) s obzirom da su zadnjih 5 knjiga bile iz tog perioda, a da su se stare neobjavljene zaokruzile sa knjigom 90 (orig 364) ?


Ostala je samo još jedna neobjavljena priča i riječ je o epizodi na 96 stranica koja je izvorno u Italiji objavljena u srpnju i kolovozu 1964. u brojevima 45 i 46 (86 stranica u broju 45 i 10 stranica u broju 46). Autori su stari Bonelli i Galep, a naslov epizode je “La valle della paura”.Cool

Mi ćemo tu epizodu objaviti do kraja ove kalendarske godine.Smile
danant
#275 Posted : 4. siječnja 2019. 8:09:24(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
Dado A. wrote:
danant wrote:
Da li od Texa izlaze samo novi brojevi (600+) s obzirom da su zadnjih 5 knjiga bile iz tog perioda, a da su se stare neobjavljene zaokruzile sa knjigom 90 (orig 364) ?


Ostala je samo još jedna neobjavljena priča i riječ je o epizodi na 96 stranica koja je izvorno u Italiji objavljena u srpnju i kolovozu 1964. u brojevima 45 i 46 (86 stranica u broju 45 i 10 stranica u broju 46). Autori su stari Bonelli i Galep, a naslov epizode je “La valle della paura”.Cool

Mi ćemo tu epizodu objaviti do kraja ove kalendarske godine.Smile


A posle toga cepate samo nove (600+) ili ce biti sarano kao do sada?
Dado R.
#276 Posted : 4. siječnja 2019. 13:33:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
danant wrote:
Dado A. wrote:
danant wrote:
Da li od Texa izlaze samo novi brojevi (600+) s obzirom da su zadnjih 5 knjiga bile iz tog perioda, a da su se stare neobjavljene zaokruzile sa knjigom 90 (orig 364) ?


Ostala je samo još jedna neobjavljena priča i riječ je o epizodi na 96 stranica koja je izvorno u Italiji objavljena u srpnju i kolovozu 1964. u brojevima 45 i 46 (86 stranica u broju 45 i 10 stranica u broju 46). Autori su stari Bonelli i Galep, a naslov epizode je “La valle della paura”.Cool

Mi ćemo tu epizodu objaviti do kraja ove kalendarske godine.Smile


A posle toga cepate samo nove (600+) ili ce biti sarano kao do sada?


Pa prvenstveno cemo se posvetiti neobjavljenima u toj biblioteci no s vremenom bit ce i koja objavljena ali koja nije zapravo objavljena kako treba, s puno izbacenih stranica i slicno.
outsider
#277 Posted : 17. ožujka 2021. 14:53:01(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 17.3.2021.(UTC)
Posts: 6
Izvinjavam se ako je pitanje bilo ali nisam uspeo da pronađem na forumu. Ima li šanse za Tex Maxi u Libellusovom izdanju?
Dado R.
#278 Posted : 17. ožujka 2021. 19:29:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Kao sto smo vec spomenuli za druge junake pa i za Texa, zelja nam je objaviti sve dostupno. Sanse za Maxi izdanja postoje, naravno.
outsider
#279 Posted : 17. ožujka 2021. 19:45:59(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 17.3.2021.(UTC)
Posts: 6
Hvala najlepše na odgovoru i hvala na sjajnim izdanjima. Tex mi je omiljeni strip junak još od kada sam bio klinac pa me raduje što ću ga imati samo u vašim izdanjima
Evo da podelim deo moje Libellus kolekcije : https://imgur.com/onHsvSs
Skriveno Lice, Shanghai Devil, Demian, Siročad i Ringo su na drugoj strani. :)
Hvala još jednom i svako dobro.
Dado A.
#280 Posted : 17. ožujka 2021. 21:40:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
outsider wrote:
Hvala najlepše na odgovoru i hvala na sjajnim izdanjima. Tex mi je omiljeni strip junak još od kada sam bio klinac pa me raduje što ću ga imati samo u vašim izdanjima
Evo da podelim deo moje Libellus kolekcije : https://imgur.com/onHsvSs
Skriveno Lice, Shanghai Devil, Demian, Siročad i Ringo su na drugoj strani. :)
Hvala još jednom i svako dobro.


Ufff...Love

Svaka čast i kapa do poda, majstore!ThumpUp
Users browsing this topic
Guest (4)
16 Pages«<1213141516>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,161 seconds.