Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Siročad 1-4
LL
#1 Posted : 15. svibnja 2019. 23:06:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 5.8.2015.(UTC)
Posts: 342
Location: Zagreb
Turu koja će biti vani na ovogodišnjemu MaFestu nastavljamo premijernom najavom Siročadi, novoga našega kolornog projekta, a za upoznavanje s njime pripremili smo vam čak četiri knjige s dvanaest originalnih brojeva, tj. cijelu prvu sezonu.

Tvorci ovoga sjajnog serijala su Roberto Recchioni i Emiliano Mammucari, naslovnice potpisuje još jedan majstor - Massimo Carnevale - a u originalnim brojevima 1-12 koji su u sklopu prve sezone u Italiji izašli između listopada 2013. i rujna 2014. očekuju vas sljedeće priče i autori:

Siročad 1:

“MALI PRESTRAŠENI RATNICI” (Roberto Recchioni / Emiliano Mammucari)
“IZ LJUBAVI, NE IZ MRŽNJE” (Roberto Recchioni / Alessandro Bignamini)
“PRVA KRV” (Roberto Recchioni / Gigi Cavenago)

Siročad 2:

“SABLASTI U SJENI” (Roberto Recchioni / Massimo Dall'Oglio & Gigi Cavenago)
“ČOVJEK S PUŠKOM” (Roberto Recchioni / Luca Maresca)
“...I PONOVNO ĆEŠ SE RODITI U BOLI” (Roberto Recchioni / Werther Dell'Edera)

Siročad 3:

“LAŽI I MECI” (Roberto Recchioni / Giorgio Santucci & Alessandro Bignamini)
“WAR PIGS” (Roberto Recchioni / Davide Gianfelice)
“HLADNO KAO SVEMIR” (Roberto Recchioni / Gigi Cavenago & Werther Dell'Edera)

Siročad 4:

“SRCA NAD PONOROM” (Roberto Recchioni / Matteo Cremona)
“SVI NA ZEMLJU” (Roberto Recchioni / Werther Dell'Edera & Gigi Cavenago)
“ROCK 'N' ROLL” (Roberto Recchioni / Emiliano Mammucari)

Sigurni smo da vas je jako puno već upoznato s ovim fenomenalnim serijalom, no ako niste evo kako bi se u nekoliko rečenica mogla sažeti najava:

“Prvo se pojavio bljesak, potom je uslijedila grmljavina, zatim je stigla krv... I smrt... I kraj svijeta kakvog smo poznavali. Milijuni života su se ugasili, malobrojne preživjele vojska je izvukla iz ruševina, a “siročad”, djecu koja su ostala bez roditelja, odveli su u poseban kamp. Rekli su im da su izvanzemaljci uništili Zemlju, rekli su im da će od njih napraviti najsavršenije ratnike kako bi se mogli osvetiti, ali nisu im rekli da će u toj borbi mnogi od njih izgubiti i ono zadnje što im je preostalo - vlastiti život!”

Naklada Siročadi bit će 300 primjeraka, a izdanje je ono sad već naše tradicionalno 3-u-1.

Redovna cijena Siročadi 1, 2, 3 i 4 - bit će 230 kn, a tijekom prva dva mjeseca svaku od navedenih knjiga moći ćete kupiti za promotivnih 184 HRK.

Ovom prilikom još jednom zahvaljujemo svim suradnicima na žestokom radu kako bi ovo izdanje bilo tip-top u svim mogućim detaljima! Melina, Vanja, Dok, Zlajo & Deki - hvala na svemu!

Na kraju još samo informacija da će svi posjetitelji 12. MaFesta komplet u kojemu su sve četiri knjige Siročadi umjesto za promotivnih 736 HRK moći dobiti za ultrapromotivnih 660 kuna (više informacija o svim ostalim ponudama i popustima za MaFest 2019. moći ćete pronaći u posebnom topicu koji ćemo uskoro postaviti).

Bacite pogled:













Garfield
#2 Posted : 15. svibnja 2019. 23:54:06(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Ludjaci !!!

LOL LOL LOL
bubo
#3 Posted : 16. svibnja 2019. 7:50:24(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
samo 4 knjige? sitnica.....
udarnik007
#4 Posted : 16. svibnja 2019. 10:57:49(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 9.1.2015.(UTC)
Posts: 66
Man
Location: ZG
Prvo bih cestitao na ovim fenomenalnim izdanjima a onda
bih gospodi iz Libellusa postavio dva pitanjca,
koji je format ovih izdanja i sto mi, sirocad koja
ne moze na Mafest dobijamo od ovog ultra popusta,
kurko ili?Wink
Dado R.
#5 Posted : 16. svibnja 2019. 11:03:39(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
udarnik007 wrote:
Prvo bih cestitao na ovim fenomenalnim izdanjima a onda
bih gospodi iz Libellusa postavio dva pitanjca,
koji je format ovih izdanja i sto mi, sirocad koja
ne moze na Mafest dobijamo od ovog ultra popusta,
kurko ili?Wink

Format je klasican Bonelli, kao i u originalu. A sto se tice popusta, pa uvijek se moze zamoliti nekog prijatelja da kupi ta izdanja na Mafestu.Wink
danant
#6 Posted : 16. svibnja 2019. 11:34:05(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
Ovo se uzimaaa! BigGrin Vise se obradovah nego MrNo Revolution (jer sam znao da ce ga kad tad izbaciti)
Za ovo nisam imao pojma. Na vreme sam prodao DW Sirocad, cije je izdanje bilo isto super ali jbg kad nemaju u planu da ga nastave.

Kod DW je fromat bio nesto veci od klasicnog Bonellija. nesto kao americki TBP. Da li je i u Italiji takav u originalu, odnosno da li je kod LiB nesto manji ili...
Dado R.
#7 Posted : 16. svibnja 2019. 13:29:47(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
danant wrote:
Ovo se uzimaaa! BigGrin Vise se obradovah nego MrNo Revolution (jer sam znao da ce ga kad tad izbaciti)
Za ovo nisam imao pojma. Na vreme sam prodao DW Sirocad, cije je izdanje bilo isto super ali jbg kad nemaju u planu da ga nastave.

Kod DW je fromat bio nesto veci od klasicnog Bonellija. nesto kao americki TBP. Da li je i u Italiji takav u originalu, odnosno da li je kod LiB nesto manji ili...

U originalu je Bonelli format, takav je i kod nas.
maddjuro
#8 Posted : 16. svibnja 2019. 22:34:49(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
Jesu li to ona ista siročad koja je nedavno darkwood ili kako god da se zvao izdavac iz srbije bio izbacio??
Diskach
#9 Posted : 17. svibnja 2019. 8:05:23(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
maddjuro wrote:
Jesu li to ona ista siročad koja je nedavno darkwood ili kako god da se zvao izdavac iz srbije bio izbacio??


Je, samo je ovo 3u1 za razliku od DWovih 1u1 i ovo će ići do kraja, svih 6 sezona plus nadam se i ona 1 dodatna, specijal ili što već
kico
#10 Posted : 17. svibnja 2019. 14:46:33(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Želim da se ovo odmah rasproda


Jer nas je DW sve zajeba šta nikad nije nastavio sa ovom fenomenalnom serijom
A znam da nas Libellus nece razočarat

Živili sto dvista godina!
maddjuro
#11 Posted : 18. svibnja 2019. 21:50:21(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
Ako ce ovo i nastaviti samo se nadam da nece i iduću turu izbaciti odjednom. 4 knjige odjedno je preveć za novčanik
Diskach
#12 Posted : 19. svibnja 2019. 5:54:05(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
maddjuro wrote:
Ako ce ovo i nastaviti samo se nadam da nece i iduću turu izbaciti odjednom. 4 knjige odjedno je preveć za novčanik


A čuj, nema toga baš puno, ovo ti je cijela prva sezona, druga i treća isto imaju po 12 brojeva, dok četvrta i peta imaju samo po 3 epizode iliti 1 knjiga, i šesta opet ima 12 epizoda (18 knjiga).
Plus i jedna specijalna mini sezona od 4 epizode od kojih je izašla samo prva u IT pred godinu dana.
maddjuro
#13 Posted : 19. svibnja 2019. 13:57:33(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
Diskach wrote:
maddjuro wrote:
Ako ce ovo i nastaviti samo se nadam da nece i iduću turu izbaciti odjednom. 4 knjige odjedno je preveć za novčanik


A čuj, nema toga baš puno, ovo ti je cijela prva sezona, druga i treća isto imaju po 12 brojeva, dok četvrta i peta imaju samo po 3 epizode iliti 1 knjiga, i šesta opet ima 12 epizoda (18 knjiga).
Plus i jedna specijalna mini sezona od 4 epizode od kojih je izašla samo prva u IT pred godinu dana.



znam da nema puno toga, ali ipak, izbaciti 4 knjige odjednom je po meni malo "extremno". Po meni bi bilo bolje kada/ako ce izbaciti drugu sezonu da to naprave u barem 2 ture
kico
#14 Posted : 19. svibnja 2019. 21:30:11(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
maddjuro wrote:
Diskach wrote:
maddjuro wrote:
Ako ce ovo i nastaviti samo se nadam da nece i iduću turu izbaciti odjednom. 4 knjige odjedno je preveć za novčanik


A čuj, nema toga baš puno, ovo ti je cijela prva sezona, druga i treća isto imaju po 12 brojeva, dok četvrta i peta imaju samo po 3 epizode iliti 1 knjiga, i šesta opet ima 12 epizoda (18 knjiga).
Plus i jedna specijalna mini sezona od 4 epizode od kojih je izašla samo prva u IT pred godinu dana.



znam da nema puno toga, ali ipak, izbaciti 4 knjige odjednom je po meni malo "extremno". Po meni bi bilo bolje kada/ako ce izbaciti drugu sezonu da to naprave u barem 2 ture


Tako će vjerovatno i bit...
Druga sezona u dvi ture...
Novikorisnik
#15 Posted : 23. svibnja 2019. 12:30:35(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Oho! Imam od darkwooda, pa ne želim duplirati, ali od druge sezone bih popratio.
Users browsing this topic
Guest (2)
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,121 seconds.