Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Interliber 2019. – Sretne vrećice!:-)
Dado A.
#1 Posted : 7. studenog 2019. 0:58:50(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Na ovogodišnjem Interliberu koji će se u Zagrebu održati od 12. do 17.11. proslavit ćemo i svoj 15. rođendan, a tim povodom predstavit ćemo i svoje “sretne vrećice”!Smile

Naime, bliži nam se vrijeme darivanja, a kako boljeg dara od stripova jasno da nema, na našemu ovogodišnjem štandu imat ćete priliku kupiti “sretne vrećice” po cijeni od 100, 200, 300 i 400 kuna, a unutra će se nalaziti stripovi koji će biti na popustu do čak 75%!Smile

Naravno, vjerojatno se sad pitate zašto se onda te vrećice zovu “sretne”, a odgovora su dva i oba su vrlo jednostavna. Prvi je taj da će onome tko ih kupi donijeti sreću zbog ogromnog popusta koji će dobiti, a drugi razlog je to što će svaki kupac morati imati i određenu dozu sreće kako bi što bolje prošao jer će sadržaj vrećica za sve kupce biti – nepoznat! Dakle, svi oni koji se odluče kupiti “sretnu vrećicu” novac će praktički davati naslijepo, a sadržaj vrećice moći će otkriti tek kad uklone sve naljepnice kojima će ona biti zaštićena.Smile

No, da ipak ne bude baš potpuno naslijepo, evo zadanog okvira u kojima će se nalaziti sve naše “sretne vrećice”:

- U “sretnoj vrećici” od 100 kn vrijednost stripova koji će se nalaziti unutra bit će minimalno 325 kn (popust od minimalno 69%).

- U “sretnoj vrećici” od 200 kn vrijednost stripova koji će se nalaziti unutra bit će minimalno 675 kn (popust od minimalno 70%).

- U “sretnoj vrećici” od 300 kn vrijednost stripova koji će se nalaziti unutra bit će minimalno 1050 kn (popust od minimalno 71%).

- U “sretnoj vrećici” od 400 kn vrijednost stripova koji će se nalaziti unutra bit će minimalno 1450 kn (popust od minimalno 72%).

Osim toga, a sve s ciljem da kupci budu što zadovoljniji, u svakoj od navedenih vrećica morat će biti minimalno jedna knjiga nekog od junaka iz skupine Martin Mystere, Nathan Never, Tex, Zagor i Mister No, a po vrećicama to bi značilo ovako:

- U “sretnoj vrećici” od 100 kn bit će minimalno jedna (1) knjiga nekog od junaka iz skupine Martin Mystere, Nathan Never, Tex, Zagor i Mister No.

- U “sretnoj vrećici” od 200 kn bit će minimalno dvije (2) knjige nekog od junaka iz skupine Martin Mystere, Nathan Never, Tex, Zagor i Mister No (mogu biti i različiti junaci, tj. može biti npr. jedna knjiga Texa i jedna Zagora).

- U “sretnoj vrećici” od 300 kn bit će minimalno tri (3) knjige nekog od junaka iz skupine Martin Mystere, Nathan Never, Tex, Zagor i Mister No (mogu biti i različiti junaci, tj. može biti npr. jedna knjiga Texa, jedna knjiga Mister Noa i jedna Zagora).

- U “sretnoj vrećici” od 400 kn bit će minimalno četiri (4) knjige nekog od junaka iz skupine Martin Mystere, Nathan Never, Tex, Zagor i Mister No (mogu biti i različiti junaci, tj. može biti npr. jedna knjiga Texa, jedna knjiga Mister Noa, jedna knjiga Nathana Nevera i jedna Zagora).

Što se tiče vremenskog ograničenja naslova koji će se moći naći unutra, u “sretnim vrećicama” neće se moći pronaći izdanja koja su izašla nakon 10.11.2017., a oni stripovi koji budu u njima nalaze se po našim kriterijima (iz različitih razloga) ispod razine glancera za štand, no opet iznad razine da budu među oštećenima. Jasno, u “sretnim vrećicama” neće biti svih brojeva svih junaka, ali unatoč tome zasigurno će biti riječ o atraktivnoj opciji za sve one koji bi htjeli iznenaditi nekoga (ili možda čak i sebe, zašto ne) simpatičnim darom koji višestruko nadmašuje njegovu cijenu. I još jedan detalj: knjige u “sretnim vrećicama” neće biti označene nikakvim pečatom, natpisom, naljepnicom i slično.Smile

Na kraju još samo informacija da je količina “sretnih vrećica” ograničena, a osim kupovine na štandu moći će se naručiti i putem našega e-maila info@libellus.hr sve do isteka zaliha.Smile

Sretno svima!Smile

P.S. Evo kako izgledaju naše “sretne vrećice”...

channel0
#2 Posted : 7. studenog 2019. 7:39:00(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.9.2015.(UTC)
Posts: 101
Skroz super fora ThumbsUp
Svaka čast za ideju i realizaciju ThumpUp
Mislio sam da samo ja imam slične ideje i uvek mi se čini da su drugima nerazumljive Smile
Dado A.
#3 Posted : 7. studenog 2019. 13:58:05(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
channel0 wrote:
Skroz super fora ThumbsUp
Svaka čast za ideju i realizaciju ThumpUp
Mislio sam da samo ja imam slične ideje i uvek mi se čini da su drugima nerazumljive Smile


Hahaha...BigGrin Super, thanks!Cool
lukaku44496
#4 Posted : 7. studenog 2019. 19:27:14(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 6.11.2019.(UTC)
Posts: 2
Man
Location: Zagreb
Koliko bi se stripova moglo naci u jednoj vrecici od 100kn
maddjuro
#5 Posted : 7. studenog 2019. 20:01:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
libellus promovira kockanje.... da sam i to doživio.
Dado A.
#6 Posted : 7. studenog 2019. 21:04:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
lukaku44496 wrote:
Koliko bi se stripova moglo naci u jednoj vrecici od 100kn


Ukupna vrijednost stripova u vrećici od 100 kn neće biti manja od 325 kn, a to znači da će u vrećici najčešće biti 3 knjige.

S povećanjem cijene vrećica povećava se i popust tako da se npr. kupovinom jedne vrećice od 200 kn dobije više nego da se kupe dvije vrećice od 100 kn. Generalno, najveći popust donosi kupovina vrećice od 400 kn.Smile
lukaku44496
#7 Posted : 7. studenog 2019. 21:08:14(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 6.11.2019.(UTC)
Posts: 2
Man
Location: Zagreb
Dado A. wrote:
lukaku44496 wrote:
Koliko bi se stripova moglo naci u jednoj vrecici od 100kn


Ukupna vrijednost stripova u vrećici od 100 kn neće biti manja od 325 kn, a to znači da će u vrećici najčešće biti 3 knjige.

S povećanjem cijene vrećica povećava se i popust tako da se npr. kupovinom jedne vrećice od 200 kn dobije više nego da se kupe dvije vrećice od 100 kn. Generalno, najveći popust donosi kupovina vrećice od 400 kn.Smile

Hvala!😁
RayRay
#8 Posted : 7. studenog 2019. 23:41:23(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.10.2018.(UTC)
Posts: 10
Location: Zagreb
Genijalna ideja, pogotovo je ovo dobro za nekoga tko uzima sve od "velike petorke".

Kako piše gore, minimalno jedan od tih pet, što u teoriji znači da u ovoj od 3 se mogu naći recimo jedan Tex i jedan Mister No?
Ako je tako, onda je to već pravi ulov.

Baš ću baciti oko kad dođem, da vidim kako to izgleda sve, a možda ako se osjetim i vidovitim, piknem jednu BigGrin
Dado A.
#9 Posted : 7. studenog 2019. 23:54:46(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
RayRay wrote:
Genijalna ideja, pogotovo je ovo dobro za nekoga tko uzima sve od "velike petorke".

Kako piše gore, minimalno jedan od tih pet, što u teoriji znači da u ovoj od 3 se mogu naći recimo jedan Tex i jedan Mister No?
Ako je tako, onda je to već pravi ulov.

Baš ću baciti oko kad dođem, da vidim kako to izgleda sve, a možda ako se osjetim i vidovitim, piknem jednu BigGrin


Teoretski - da.Smile
cladis
#10 Posted : 8. studenog 2019. 17:04:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Ja u vrećici od 400 kn želim slučajno dobiti Zagor priča jedino mi on nedostaje.Drool
maddjuro
#11 Posted : 9. studenog 2019. 14:24:28(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
cladis wrote:
Ja u vrećici od 400 kn želim slučajno dobiti Zagor priča jedino mi on nedostaje.Drool

neces to dobiti , 99,9% sigurno, jer je taj zagor rasprodan
cladis
#12 Posted : 9. studenog 2019. 14:53:36(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
maddjuro wrote:
cladis wrote:
Ja u vrećici od 400 kn želim slučajno dobiti Zagor priča jedino mi on nedostaje.Drool

neces to dobiti , 99,9% sigurno, jer je taj zagor rasprodan

Ma znam prijatelju , samo se šalim.Na moju žalost kasno sam saznao za Libellus jer nisam imao internet i PC.To naravno ne znači da ne bih dao 50 eura za njega bez razmišljanja.Našao sam u međuvremenu sve ostale brojeve pa valjda će i on jednom naletiti.Crying
mmihoci
#13 Posted : 9. studenog 2019. 16:40:52(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
cladis wrote:
maddjuro wrote:
cladis wrote:
Ja u vrećici od 400 kn želim slučajno dobiti Zagor priča jedino mi on nedostaje.Drool

neces to dobiti , 99,9% sigurno, jer je taj zagor rasprodan

Ma znam prijatelju , samo se šalim.Na moju žalost kasno sam saznao za Libellus jer nisam imao internet i PC.To naravno ne znači da ne bih dao 50 eura za njega bez razmišljanja.Našao sam u međuvremenu sve ostale brojeve pa valjda će i on jednom naletiti.Crying


Sretno ti traženje jer taj broj je već zadnjih 12 mjeseci na aukcijama (bar tu u Hrvatskoj, a mislim i šire) između 500 i 800 kuna (odnosno 70 i 110 eura).
Naravno ako se uopće nađe. Slična je situacija i s Libellus Mister No knjigama pogotovo brojevima od 60 pa do jedno 70 ili čak 75.

Srećom ja više nemam tih "slatko-gorkih" briga, ali velim za tog Zagora i Mister No brojeve em što ih je teško naći em su na cijeni. Meni je trebalo godina dana da ga "uhvatim" i to dosta jeftinije (20-tak eura) jer sam uzimao kolekciju od prvih 25 knjiga koje su mi falile tj. imao sam "sreću u nesreći" da se jedan kolekcionar sa Zagora prebacio na skupljanje nečeg drugog (ili se "na žalost" selio negdje van pa nije mogao stripove vući sa sovom).
Striposlav
#14 Posted : 9. studenog 2019. 21:26:44(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 31.10.2018.(UTC)
Posts: 15
Location: Croatia
Nisam znao da ReemCP ima sovu. BigGrin
cladis
#15 Posted : 9. studenog 2019. 22:48:08(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
mmihoci wrote:
cladis wrote:
maddjuro wrote:
cladis wrote:
Ja u vrećici od 400 kn želim slučajno dobiti Zagor priča jedino mi on nedostaje.Drool

neces to dobiti , 99,9% sigurno, jer je taj zagor rasprodan

Ma znam prijatelju , samo se šalim.Na moju žalost kasno sam saznao za Libellus jer nisam imao internet i PC.To naravno ne znači da ne bih dao 50 eura za njega bez razmišljanja.Našao sam u međuvremenu sve ostale brojeve pa valjda će i on jednom naletiti.Crying


Sretno ti traženje jer taj broj je već zadnjih 12 mjeseci na aukcijama (bar tu u Hrvatskoj, a mislim i šire) između 500 i 800 kuna (odnosno 70 i 110 eura).
Naravno ako se uopće nađe. Slična je situacija i s Libellus Mister No knjigama pogotovo brojevima od 60 pa do jedno 70 ili čak 75.

Srećom ja više nemam tih "slatko-gorkih" briga, ali velim za tog Zagora i Mister No brojeve em što ih je teško naći em su na cijeni. Meni je trebalo godina dana da ga "uhvatim" i to dosta jeftinije (20-tak eura) jer sam uzimao kolekciju od prvih 25 knjiga koje su mi falile tj. imao sam "sreću u nesreći" da se jedan kolekcionar sa Zagora prebacio na skupljanje nečeg drugog (ili se "na žalost" selio negdje van pa nije mogao stripove vući sa sovom).

Naletiće i to a znam za tu kolekciju mislim da to nije bilo davno1-2 mjeseca ako se ne varam.Znam na žalost i da ovaj Zagor ide oko 5oo-650 ali 800 ne to još nisam vidio.Bio je jedan za 750kn ali ga nitko nije kupio.Mister No me ne zanima.Od Texa sam kompletirao i tu su one prve dvije knjige divljale 550 i 456kn.toliko sam ja platio.Tu priču kao i sve Zagorove starije epizode znam napamet tako da mi nije problem čekati a evo dobili smo je i u novom ruhu i to gotovo kad i u Italiji, zahvaljujući LibellusuSmile
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,135 seconds.