Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

34 Pages«<89101112>»
Pitanja za LL
chichvarda
#181 Posted : 11. lipnja 2020. 7:15:28(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.6.2020.(UTC)
Posts: 17
Location: Bosna
Zdravo svima!

Ovde sam nov, pa oprostite ako pitam vec pitano :)

Kada je u pitanju Dragonero, redovna serija, da li je ovo do sada pokazatelj tempa kojim ce se i dalje ici? Prosle godine je izaslo 6 knjiga, a izgleda da ce i ove godine ici oko 6 knjiga (jer su izasle 3 knjige u prvoj polovini ove godine).

Dado R.
#182 Posted : 11. lipnja 2020. 8:24:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
chichvarda wrote:
Zdravo svima!

Ovde sam nov, pa oprostite ako pitam vec pitano :)

Kada je u pitanju Dragonero, redovna serija, da li je ovo do sada pokazatelj tempa kojim ce se i dalje ici? Prosle godine je izaslo 6 knjiga, a izgleda da ce i ove godine ici oko 6 knjiga (jer su izasle 3 knjige u prvoj polovini ove godine).


Prosle godine izaslo je 8 knjiga (6 redovnih i dva specijalna broja), tempo nebi trebao biti sporiji, moze biti samo brzi ove godine.
Do sad imamo 4 knjige od cega 3 redovne i jedan magazin, a do kraja godine sigurno jos 4 knjige a vjerojatno i vise.
chichvarda
#183 Posted : 11. lipnja 2020. 9:01:32(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.6.2020.(UTC)
Posts: 17
Location: Bosna
Sjajno!

Što više Dragonera, to bolje!

Ja sam govorio samo o redovnoj seriji (iako kupujem i ostalo), jer mi je tako najlakse pratiti brzinu objave serijala. Za sada je prosjek 18 epizoda redovne serije godisnje (što je sjajno), nadam se da ce zainteresovanost ljudi za ovaj serijal biti dovoljna da tempo dodje do 24 epizode godisnje.

Da li vam je u planu da radite ova obojena izdanja pojednih priča iz redovnog serijala, koja italijani izdaju u koloru, na povecanom formatu, za knjizare? Ja se dvoumim da ih nabavim na talijanskom, toliko dobro izgledaju :)
Dado R.
#184 Posted : 12. lipnja 2020. 8:02:48(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
chichvarda wrote:
Sjajno!

Što više Dragonera, to bolje!

Ja sam govorio samo o redovnoj seriji (iako kupujem i ostalo), jer mi je tako najlakse pratiti brzinu objave serijala. Za sada je prosjek 18 epizoda redovne serije godisnje (što je sjajno), nadam se da ce zainteresovanost ljudi za ovaj serijal biti dovoljna da tempo dodje do 24 epizode godisnje.

Da li vam je u planu da radite ova obojena izdanja pojednih priča iz redovnog serijala, koja italijani izdaju u koloru, na povecanom formatu, za knjizare? Ja se dvoumim da ih nabavim na talijanskom, toliko dobro izgledaju :)

I nama se to svidja kako je napravljeno, a cesto cujemo slicna pitanja, pa je moguce da se i to nadje kod nas u izdavackom opusu. Vidjet cemo...
Trenutacno smo fokusirani na redovnu seriju i popratne edicije.
aeronauticar
#185 Posted : 12. lipnja 2020. 12:30:45(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.4.2020.(UTC)
Posts: 143
Location: Manaus, Brazil
Magnuspf,
kazes sta se Mr Noa tice, da li ima pomaka na planu maxija i specijala? - I ovo je odgovoreno ..

Pliz, možeš ponoviti ovaj odgovor ili me uputiti gdje je Confused Smile
mmihoci
#186 Posted : 12. lipnja 2020. 15:03:45(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
aeronauticar wrote:
Magnuspf,
kazes sta se Mr Noa tice, da li ima pomaka na planu maxija i specijala? - I ovo je odgovoreno ..

Pliz, možeš ponoviti ovaj odgovor ili me uputiti gdje je Confused Smile


Mister No specijalac broj jedan je vani http://www.libellus.hr/i/crna-magija/1417/0/-2
Novi specijalci bi trebali biti u drugoj polovici ove godine.
Dado je to napisao u ovom topicu oko #1700, plus minus 3-4 posta.

Tu negdje bi trebali i izaći prvih par komada specijalnih brojeva Strica Martina isto.

Mister No (a i Stric Martin) MAXI mi se čini za sada ne (bar ne ove godine). Možda koji Martine Mystere MAXI uleti pod Superbook ediciju kao ovaj http://www.libellus.hr/i/ponor-zla/1366/0/-2

Bit će vruće ljeto ali jesen i zima još "paklenije".Devil

Ako sam nešto krivo napisao vjerujem da će me ostali forumaši ispraviti ili sami Libellusovci.
DRAŽEN
#187 Posted : 13. lipnja 2020. 13:06:17(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.2.2018.(UTC)
Posts: 89
Pozdrav! Dugo se čeka na objavu 10-te knjige u novoj turi. Valjda se radi o nečemu novome i što bi razveselilo mnoge. Možda KOMANDANT MARK u boji?
Dado A.
#188 Posted : 14. lipnja 2020. 10:13:06(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
DRAŽEN wrote:
Pozdrav! Dugo se čeka na objavu 10-te knjige u novoj turi. Valjda se radi o nečemu novome i što bi razveselilo mnoge. Možda KOMANDANT MARK u boji?


Nije. Mladi Tex Willer 2 - “Dezerteri”.Smile

http://libellus.hr/Forum...osts&t=727&p=87
Marko5
#189 Posted : 14. lipnja 2020. 14:40:02(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.10.2015.(UTC)
Posts: 29
Dado R. wrote:
chichvarda wrote:
Sjajno!

Što više Dragonera, to bolje!

Da li vam je u planu da radite ova obojena izdanja pojednih priča iz redovnog serijala, koja italijani izdaju u koloru, na povecanom formatu, za knjizare? Ja se dvoumim da ih nabavim na talijanskom, toliko dobro izgledaju :)

I nama se to svidja kako je napravljeno, a cesto cujemo slicna pitanja, pa je moguce da se i to nadje kod nas u izdavackom opusu. Vidjet cemo...
Trenutacno smo fokusirani na redovnu seriju i popratne edicije.

Izvrsna ideja jer ta izdanja izgledaju izvanredno u većem formatu i onom lijepom koloru. Ako objavite ja svakako kupujem!
Saruman
#190 Posted : 14. lipnja 2020. 17:19:17(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 19.4.2019.(UTC)
Posts: 70
I ja bih rado vidio ove Dragonero knjige u boji, pošto se u njima nalaze ponajbolje priče iz redovne serije a i kolor je fantazija...Drool LOL
RayRay
#191 Posted : 14. lipnja 2020. 18:01:57(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.10.2018.(UTC)
Posts: 10
Location: Zagreb
Pozdrav, zanima me hoće li na ljeto ići neka akcija kao u ovo vrijeme korone?
Dado A.
#192 Posted : 14. lipnja 2020. 19:00:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
RayRay wrote:
Pozdrav, zanima me hoće li na ljeto ići neka akcija kao u ovo vrijeme korone?


Iskreno, nismo još razmišljali o tome.Smile
Diskach
#193 Posted : 5. srpnja 2020. 9:06:00(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
Negdje ste spomenuli da ste brzo odustali od tiskare koja je bila loša.
Jel to bio Suton? Gledam te NN kje su oni tiskali i osjetno su nekvalitetniji od ostalih tiskara (ljepila skoro da i nema, ona tkanina na kičmi nije preko cijele kičme nego samo na krajevima i još neke sitnice.).
Na svu sreću, nema ih baš puno.
Ovo me čisto onako zanima.
Dado R.
#194 Posted : 5. srpnja 2020. 9:44:21(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ne znam na sto tocno mislis, na koje spominjanje se to odnosi, pa ne mogu precizno odgovoriti.
Sto se Sutona tice u pocetku je radio poprilicno kvalitetno ali su pred sam kraj nase suradnje poceli manje paziti na kvalitetu pa smo im se zahvalili i otisli dalje.
Diskach
#195 Posted : 5. srpnja 2020. 15:08:20(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
Dado R. wrote:
Ne znam na sto tocno mislis, na koje spominjanje se to odnosi, pa ne mogu precizno odgovoriti.
Sto se Sutona tice u pocetku je radio poprilicno kvalitetno ali su pred sam kraj nase suradnje poceli manje paziti na kvalitetu pa smo im se zahvalili i otisli dalje.


Na ovo sam mislio:

Dado A. wrote:
laura10 wrote:
Ovo je pitanje vjerojatno bilo no eto da pitam
Imam od Texa vasu biblioteku i kako mi je Ticci najdrazi crtac bas sam pozelia danas procitati “Panamu” kad ono pucketanje i malo mi se odvojia od korica
Pitanje prvo:jeli moguc reprint ove tzv.kriticne knjige
Pitanje drugo:s cime se moze zalijepiti tj.koje je ljepilo ili strucnjak najbolji
Fala lipa unaprijed svima na odgovorima 😁


Uvez kod nekih primjeraka “Paname” je bio glavni razlog zbog kojeg smo prekinuli suradnju s tadašnjom tiskarom, a reprinta neće biti. Što se tiče saniranja eventualnog pucanja, ne znam nijednog restauratora tako da ti tu ne mogu pomoći.Crying Možda da baciš malo pogled po internetu? Sigurno je netko negdje već objavio nekakav tutorial koji pojašnjava što je najpametnije učiniti u takvim slučajevima.


A onda pošto sam trenutno na NN maratonu (sve po redu čitanja iz Almanaha, redovni plus popratni serijali) i trenutno sam na AA 13, sam primjetio da su Sutonova izdanja lošije kvalitete, pa me zanimalo da li je riječ o njima u ovom navodu. Svi ostale (AKD, Kerschoft, Stega...) koje sam dosada čitao izgledaju dosta bolje od Sutonovih. U svakom slučaju hvala na odgovru, to je to što me zanimalo.

EDIT: Sada vidim da niste napisali da ste brzo odustali (moja greška), nego samo da je Tex bio kap koja je prelila čašu.
Striposlav
#196 Posted : 5. srpnja 2020. 21:15:16(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 31.10.2018.(UTC)
Posts: 15
Location: Croatia
I ja sam prije primjetio da su izdanja kod Sutona bila nešto lošije kvalitete ,uglavnom ostao bi trag na pregibu korica već nakon prvog otvaranja,dva primjerka su bila toliko loša(tiskarske greške u uvezu,ne u štampi)da sam ih zamjenio u stripoteci,sva sreća ni prije Sutona,a ni kasnije to nije bio slučaj,sada su izdanja perfektna,nemam zamjerke. :)
risbozg
#197 Posted : 17. srpnja 2020. 18:59:45(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 8.5.2015.(UTC)
Posts: 23
Location: zagreb
Pozdrav,

zanima me dali ove godine planirate objaviti tj. dali uopće se budu dalje objavljivalo:

IR$ -integrali 8 i 9 (albumi 15,16,17,18 ) - zadnji izdan 2016
Škorpion - integral 4 (albume 10,11,12) - zadnji izdan 2014

hvala
Arbok
#198 Posted : 17. srpnja 2020. 21:21:13(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
risbozg wrote:
Pozdrav,

zanima me dali ove godine planirate objaviti tj. dali uopće se budu dalje objavljivalo:

IR$ -integrali 8 i 9 (albumi 15,16,17,18 ) - zadnji izdan 2016
Škorpion - integral 4 (albume 10,11,12) - zadnji izdan 2014

hvala

Potpisujem! Blink
Dado A.
#199 Posted : 18. srpnja 2020. 8:31:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
risbozg wrote:
Pozdrav,

zanima me dali ove godine planirate objaviti tj. dali uopće se budu dalje objavljivalo:

IR$ -integrali 8 i 9 (albumi 15,16,17,18 ) - zadnji izdan 2016
Škorpion - integral 4 (albume 10,11,12) - zadnji izdan 2014

hvala


Već smo nekoliko puta napisali to ovdje, ali nije problem navesti još jednom.

Dakle:

I.R.$. - Francuzi su prestali s objavljivanjem integrala kakve smo mi izdavali s brojem 7 (14 albuma) i otad pa nadalje išli su samo s pojedinačnim albumima. Kako nikad od njih nismo dobili preciznu potvrdu da neće nastaviti dalje s integralima (jer možda i hoće), mi smo odlučili pričekati njihovo izdanje, no kako se sve to već razvuklo kao žvaka donijeli smo odluku presjeći to i krenuti samostalno u slaganje daljnjih integrala (premda će to značiti dodatni posao). Stoga, nove integrale I.R.$.-a možete očekivati uskoro.

Škoripon - 12. album Škorpiona koji nam je bio potreban za kompletiranje 4. integrala objavljen je u Francuskoj u 11. mjesecu prošle godine tako da ga prije ove godine i nismo mogli objaviti, a u našemu izdanju također ga možete očekivati uskoro.
risbozg
#200 Posted : 18. srpnja 2020. 9:17:24(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 8.5.2015.(UTC)
Posts: 23
Location: zagreb
Dado A. wrote:
risbozg wrote:
Pozdrav,

zanima me dali ove godine planirate objaviti tj. dali uopće se budu dalje objavljivalo:

IR$ -integrali 8 i 9 (albumi 15,16,17,18 ) - zadnji izdan 2016
Škorpion - integral 4 (albume 10,11,12) - zadnji izdan 2014

hvala


Već smo nekoliko puta napisali to ovdje, ali nije problem navesti još jednom.

Dakle:

I.R.$. - Francuzi su prestali s objavljivanjem integrala kakve smo mi izdavali s brojem 7 (14 albuma) i otad pa nadalje išli su samo s pojedinačnim albumima. Kako nikad od njih nismo dobili preciznu potvrdu da neće nastaviti dalje s integralima (jer možda i hoće), mi smo odlučili pričekati njihovo izdanje, no kako se sve to već razvuklo kao žvaka donijeli smo odluku presjeći to i krenuti samostalno u slaganje daljnjih integrala (premda će to značiti dodatni posao). Stoga, nove integrale I.R.$.-a možete očekivati uskoro.

Škoripon - 12. album Škorpiona koji nam je bio potreban za kompletiranje 4. integrala objavljen je u Francuskoj u 11. mjesecu prošle godine tako da ga prije ove godine i nismo mogli objaviti, a u našemu izdanju također ga možete očekivati uskoro.



super, hvala
Users browsing this topic
Guest (4)
34 Pages«<89101112>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,175 seconds.