Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages<12
LIBELLUS na virtualnom Interliberu 2020
Dado R.
#21 Posted : 15. studenog 2020. 11:22:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Zadnja aktualizacija... siguran sam da vrijedi baciti pogled zbog dodanih izdanja kojih nije bilo. Smile
Dado A.
#22 Posted : 16. studenog 2020. 0:03:52(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Ekipa, hvala vam puno na sudjelovanju na ovogodišnjemu virtualnom Interliberu!Smile

Nadamo se da ćemo se što prije uskoro opet imati priliku vidjeti uživo, uz vatrenu vodu, naravno...BigGrin
Edo78Edo
#23 Posted : 16. studenog 2020. 12:58:04(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 18.2.2020.(UTC)
Posts: 10
Location: Rijeka
Nadam se da ćete istolerirati moje zakašnjenje od 6 minuta i prihvatiti mi narudžbu 😍😘😍😘😍
channel0
#24 Posted : 16. studenog 2020. 13:28:03(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.9.2015.(UTC)
Posts: 101
Dado A. wrote:
Ekipa, hvala vam puno na sudjelovanju na ovogodišnjemu virtualnom Interliberu!Smile

Nadamo se da ćemo se što prije uskoro opet imati priliku vidjeti uživo, uz vatrenu vodu, naravno...BigGrin

Ekipa, hvala vama na svim ovim akcijama (uz zelju da ih bude sto cesce) i na mogucnosti da dodjemo do nekih izdanja uz puno povoljnosti.
Takodje, hvala i vasim saradnicima u Beogradu, bez kojih bismo mogli samo da placemo dok traju ove akcije.
ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp
Dado A.
#25 Posted : 16. studenog 2020. 14:54:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Edo78Edo wrote:
Nadam se da ćete istolerirati moje zakašnjenje od 6 minuta i prihvatiti mi narudžbu 😍😘😍😘😍


A čuj, ne znam baš... Ipak je riječ o punih 6 minuta tako da...BigGrin BigGrin BigGrin

Ma nema nikakvog problema, naravno.Cool
Dado A.
#26 Posted : 16. studenog 2020. 14:56:54(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
channel0 wrote:
Dado A. wrote:
Ekipa, hvala vam puno na sudjelovanju na ovogodišnjemu virtualnom Interliberu!Smile

Nadamo se da ćemo se što prije uskoro opet imati priliku vidjeti uživo, uz vatrenu vodu, naravno...BigGrin

Ekipa, hvala vama na svim ovim akcijama (uz zelju da ih bude sto cesce) i na mogucnosti da dodjemo do nekih izdanja uz puno povoljnosti.
Takodje, hvala i vasim saradnicima u Beogradu, bez kojih bismo mogli samo da placemo dok traju ove akcije.
ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp


Nama je cilj da vi kao krajnji korisnici budete maksimalno zadovoljni i stoga se uvijek trudimo - u okviru realnih mogućnosti, naravno - svima izaći u susret, a bez sjajnih suradnika koje si upravo spomenuo ništa od navedenog ne bi bilo moguće.Smile
Users browsing this topic
Guest (2)
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,046 seconds.