Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

9 Pages<1234>»
Detaljni popis LL tura u 2021. godini.
Dado A.
#21 Posted : 2. siječnja 2021. 18:04:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
King Warrior wrote:
Demon ludila epizoda, u jednoj knijizi, boja, pa nek kosta koliko kosta. To bi nam bila Biblija na strip sceni.


Sneaky
Dado A.
#22 Posted : 2. siječnja 2021. 18:05:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
yasmiel wrote:
Pridružujem se željama da se ove godine uspije popratiti tempo od 12 novih redovnih epizoda Nathana (sve preko je dobrodošlo, ali ovih 12 nekako održavaju moral :))
Ova godina je bila takva kakva je, nećemo puno gunđati.
Isto tako volio bih vidjeti ova dva specijalca koja su rađena u suradnji s ASI. Može i kao 2u1 ako treba smanjiti broj knjiga :)


Što se prvog dijela posta tiče, imamo isti cilj.Smile

A što se drugog dijela tiče - ne brini: objavit ćemo i to kad-tad.Smile
Dado A.
#23 Posted : 2. siječnja 2021. 18:09:07(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Diskach wrote:
Jerry Krause wrote:
Samo želim da na godišnjoj razini pratite Nathana kao što ih Talijani prate. Znači 12 epizoda redovne serije s popratnim edicijama. Prošle godine nakon dugo vremena to nije uspjelo, jer je objavljeno 6 epizoda.

Znam da su uteg stare epizode koje trebaju pokrpati onu rupu plus još ovi miniserijali koje ste objavljivali i koje ćete objaviti. Ali eto, probati nekako u ovoj godini vratiti se u ritam.

I budući da osim NN i Siročadi ne pratim druge serijale moja želja je još i 3. sezona Siročadi- Nuovo Mondo.


Sretna Nova ekipa, evo Jerry kao da me je pitao što da napiše. ;)
I ja sam za to da NN ne pada, da se nastavi sa starim epizodama (ova rupa me baš svrbi BigGrin ), i da i ove godine ide Siročad. Dajem glas i za specijalce koje spominje Yasmiel.
Možda je prerano, 4 sezona Siročadi, Jurić, ima samo 3 epizode, nadam se da imate u planu to objaviti ove godine sa 3-om ili slijedeće sa 5-om sezonom... ili ?


Lukavo, lukavo...BigGrin Ti se slažeš s Jerryjem, a onda nabacuješ i želju za starim epizoda koje njemu nimalo nisu bitne.BigGrin

Šalu na stranu, ne trebate biti zabrinuti ni on ni ti. Nathan ide i to nije upitno. Nekad mrvu brže, nekad mrvu sporije, ali bez prestanka gura stalno... I tako će biti sve do kraja. A popunit ćemo i sve rupe, ne brini.BigGrin
Dado A.
#24 Posted : 2. siječnja 2021. 18:12:44(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
ZoranC wrote:
Sretna Nova, forumasima i izdavacima.
Moj glas na ovu temu je nebitan. Pratim Zagora, MNo-a, DD i ove zavrsene serijale. I po tom pitanju mislim da nece biti nekih znacajnijih promjena, nek ostane kako jest.
Svidja mi se sto je, kod objavljivanja Bezdusnih i Zagor novela u turi bilo 12 izdanja, pregledno, na hrpi, a i ne usporava tempo drugih izdanja ako je tura mnogobrojnija. Ok, novele su mogle ici u jedan-dva toma, al da ne zvacem prohujale teme.

Dzudasa bih uzeo 100%, po tri epizode u 5-6 knjiga. Lazarusu bih isto dao sansu 3 u 1.
Za MNo redovnu biblioteku bi mi bilo drago kad bi ove mnogobrojne pojedinacne i kratke epizode koje slijede isle po 2-3 po knjizi.
Jbg, opet prozvakana tema, al jeftinije, manje mjesta na polici... Za tempo sam shvatio da se time ne bi nista ubrzalo jer bi islo isto onoliko epizoda godisnje kao kad se objavljuje pojedinacno. Al eto, na 3 u 1 bi ispale 4 debele korice na polici. Ionako nisu do sada isle pojedinacno da bi nam nedostajala svaka naslovnica na korici, a i svakako se nalaze unutar knjige.

Odoh ja u duzinu, a poceo sam sa "moj glas na ovu temu je nebitan". BigGrin


LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Što se Alana Scotta i Lazarusa tiče - nikad ne reci nikad, ali zasad nam to nije u planu.Smile Kao što sam već spomenuo u jednom od prethodnih postova, koncept Mister Noa nećemo mijenjati, a tempo će biti tip-top, ne brini.Smile
Dado A.
#25 Posted : 2. siječnja 2021. 18:13:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
AlenT wrote:
Moj glas ide za popunjavanje rupa starim Nathanima Love


I mi obožavamo popunjavati rupe tako da...BigGrin
Dado A.
#26 Posted : 2. siječnja 2021. 18:15:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Saruman wrote:
Ja se iskreno nadam da će izaći zadnji tom "Sužanjstva" i tom 4. "Thorgalove Mladosti". Takođe se nadam Dragoneru u velikim količinama jer nam se približava rat sa Crnim kraljicama, i te se epizode ne propuštaju. Pored redovne serije volio bih vidjeti bar 2 Magazina i Specijala, a bogami i Bezdušne, kojih čujem da će biti još ove godine...BigGrin LOL


Bit ćeš iznimno zadovoljan ovom godinom!Smile

P.S. Šesti album fenomenalnih Bezdušnih u Italiji je izašao prije mjesec dana (3.12.) i uskoro ćeš ga ugledati i u našemu izdanju.Smile
Dado A.
#27 Posted : 2. siječnja 2021. 18:16:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Wallace wrote:
Ja bih volio vidjeti neku novu Bonelli ediciju u izdanju Libellusa.
ČK počinje s K-11, Odessom, ali meni je Libellus u svemu prvi izbor. Mogu i neki stariji, tipa Brad Berron ili bilo bi savršeno Dampyr.


Hm, vidjet ćemo.Smile
Dado A.
#28 Posted : 2. siječnja 2021. 18:17:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Edi B wrote:
Wallace wrote:
Ja bih volio vidjeti neku novu Bonelli ediciju u izdanju Libellusa.
ČK počinje s K-11, Odessom, ali meni je Libellus u svemu prvi izbor. Mogu i neki stariji, tipa Brad Berron ili bilo bi savršeno Dampyr.

Slažem se s Wallaceom, možda neki novi, kratki, Bonelliev serijal. Npr. "Cani Sciolti". Manfredi je kreator, a znamo da ste njega vec uspješno objavljivali, tako da se nadam tome.
Ne bih se bunio ni nekom serijalu kojeg su vec objavljivali u Srbiji, tipa Cassidy, Greystorm, Caravan itd.
I za kraj, naravno, NN za ekipu, i Mr. No Maxi/Specijal za nas ostale.LOL


Bit će i Nathana i Mister Noa, a za ovo ostalo što si naveo - vidjet ćemo.Smile
petrovic.mm
#29 Posted : 2. siječnja 2021. 18:48:40(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.12.2014.(UTC)
Posts: 116
Man
Location: Beograd
ZoranC
#30 Posted : 2. siječnja 2021. 19:35:00(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
petrovic.mm wrote:


Bez uvrede, govorim samo za sebe. Ne bi me zanimalo nista od toga, a okorjeli sam Bonellijevac.
Blek je dobro poodmakao u izdanju Ludensa. Iskreno, prvih 20-ak epizoda sam i procitao. Otada samo slaganje na police.
Miki jos dva-tri broja i kompletiran. Citao jos manje nego Bleka.
MNo u boji, hmm. Ako bi ijednom Bonelliju stajala boja, onda njemu. Zbog dzungle, flore, faune... Ali meni nebitno jer smo sa c/b serijalom s Libellusom na skoro 2/3 serijala i ja ne bih pocinjao s tim. Sigurno interesantno za nove, prije svega mladje citatelje.
Moje je odzvonilo da bih opet i opet pocinjao ispocetka sa ovim dugorocnim i ongoing serijalima. LL je bio i ostao moj zadnji vlak.
dombac
#31 Posted : 2. siječnja 2021. 21:08:17(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 21.2.2016.(UTC)
Posts: 9
Location: Zadar
Ne vidim baš veliki prostor za ubacivanje novih stvari ako nastavite sa starima kao dosad jer ZG, TX, MN, NN, MM, DD i DG zauzimaju oko 90% objavljenih knjiga u prošloj godini... eventualno se otvara prostor na temelju završenih ZG korijena i novela, DG bezdušni i MN nove pustolovine... Po meni ne treba previše mijenjati...
Saruman
#32 Posted : 2. siječnja 2021. 21:26:56(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 19.4.2019.(UTC)
Posts: 70
Dado A. wrote:
Saruman wrote:
Ja se iskreno nadam da će izaći zadnji tom "Sužanjstva" i tom 4. "Thorgalove Mladosti". Takođe se nadam Dragoneru u velikim količinama jer nam se približava rat sa Crnim kraljicama, i te se epizode ne propuštaju. Pored redovne serije volio bih vidjeti bar 2 Magazina i Specijala, a bogami i Bezdušne, kojih čujem da će biti još ove godine...BigGrin LOL


Bit ćeš iznimno zadovoljan ovom godinom!Smile

P.S. Šesti album fenomenalnih Bezdušnih u Italiji je izašao prije mjesec dana (3.12.) i uskoro ćeš ga ugledati i u našemu izdanju.Smile



Sjajno, jedva čekam...Drool Nema priče, najjači ste, definitivno...Cool LOL
Fantus
#33 Posted : 2. siječnja 2021. 21:55:22(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 2.1.2021.(UTC)
Posts: 122
Location: Cro
Nadam se još večem broju Dragonero izdanja uključujući i Dragonero Atlante, a ako ste razmišljali o nekim novim (starim) junacima onda u tom slučaju definitivno Dampyr i možda komandant Mark u boji. Samo ovako nastavite ( pogotovo sa Zagorom i Dragonerom i svi ( tj. ja BigGrin ) zadovoljni.
mmihoci
#34 Posted : 2. siječnja 2021. 22:10:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
Bilo je priče o još jednom Superbooku s kratkim Nathanavim pričama.
Ne znam, možda i s onom posebnom pričom o "Kolonzima" u tom Superbooku ili zasebnom.
S obzirom da je onaj prvi Superbook fakat dobar i jedan od najdražih stripova koje imam i koliko znam imali ste dosta muke kroz par godina da ga realizirate pa rekoh da pitam kako vam ide dvica.
Kashmir
#35 Posted : 3. siječnja 2021. 1:08:23(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 25.9.2019.(UTC)
Posts: 31
Location: Slovenia
]Pozdrav svima i Sretna Nova 2021

1. Bio bi zadovoljan ako bi ove godine izašla bar 3 Texa iz Kolor Biblioteke i Gigant i još koji album kao Istrebljvači (klasik).

2. Od starih Texova koji su izašli u ZS i SD i koje nisam uspio kupiti bilo bi možda ok za nas koji volimo klasik, da u redovnu biblioteku ubacite
koji od starih serijala jer ja se na ove nove crtače nikako ne mogu naviknuti i zato ne kupujem te stripova zato predlažem par naslova seriala:

Čitači tragova - Rudnik straha - Beli Vrač - Skriveni pištolj - Bostonska misija - Zakletva - Vrač Dijablero - Ubojstvo u Corpus Christiju
Tajna Crvene ruke - Kad top zagrmi - Kameni most - Tex u tamnici - Veliki lov - Junak rodea - Izdajica - Otvorene karte - Spletka u Santa Feu
Samoubilački eskadron - Poruka - Divljina - Linč - Anubijev pečat - Suparničke bande - Legenda o bijelom bizonu - Orlušine - Povratak u Pilares
Pozlaćeni ranč - Plamena barijera - Tvrđava Apača - Grad straha - Zmijsko gnijezdo

3. Zainteresiran sam za album Nepoznati konjanik od Marcela.


http://bdzoom.com/wp-con...nconnu-fleur-de-vie.jpg




4. Isto tako kupio bi svaki album od Artura del Castilla, Larrigan, Kendal, Loco sexton - Ringo -





Dado A.
#36 Posted : 3. siječnja 2021. 1:34:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
petrovic.mm wrote:


Bleka i Mikija nemamo u planu objavljivati, a što se Mister Noa tiče - baš kao što sam naveo u jednom od prethodnih postova - njega neće nedostajati. E sad, u kojem točno obliku - o tom potom.Smile
Dado A.
#37 Posted : 3. siječnja 2021. 1:35:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
dombac wrote:
Ne vidim baš veliki prostor za ubacivanje novih stvari ako nastavite sa starima kao dosad jer ZG, TX, MN, NN, MM, DD i DG zauzimaju oko 90% objavljenih knjiga u prošloj godini... eventualno se otvara prostor na temelju završenih ZG korijena i novela, DG bezdušni i MN nove pustolovine... Po meni ne treba previše mijenjati...


Sve si točno naveo.Smile
Dado A.
#38 Posted : 3. siječnja 2021. 1:36:50(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Fantus wrote:
Nadam se još večem broju Dragonero izdanja uključujući i Dragonero Atlante, a ako ste razmišljali o nekim novim (starim) junacima onda u tom slučaju definitivno Dampyr i možda komandant Mark u boji. Samo ovako nastavite ( pogotovo sa Zagorom i Dragonerom i svi ( tj. ja BigGrin ) zadovoljni.


Bit će dovoljno i Dragonera i Zagora.Smile
Dado A.
#39 Posted : 3. siječnja 2021. 1:39:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
mmihoci wrote:
Bilo je priče o još jednom Superbooku s kratkim Nathanavim pričama.
Ne znam, možda i s onom posebnom pričom o "Kolonzima" u tom Superbooku ili zasebnom.
S obzirom da je onaj prvi Superbook fakat dobar i jedan od najdražih stripova koje imam i koliko znam imali ste dosta muke kroz par godina da ga realizirate pa rekoh da pitam kako vam ide dvica.


Davno smo napisali da nas čeka još jedan Nathanov Super Book s kratkim pričama te da će unutra vjerojatno upasti i “Klonz”, ali trenutačno nam to nije prioritet. Za to uvijek imamo vremena.Smile
Dado A.
#40 Posted : 3. siječnja 2021. 1:46:27(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Kashmir wrote:
]Pozdrav svima i Sretna Nova 2021

1. Bio bi zadovoljan ako bi ove godine izašla bar 3 Texa iz Kolor Biblioteke i Gigant i još koji album kao Istrebljvači (klasik).

2. Od starih Texova koji su izašli u ZS i SD i koje nisam uspio kupiti bilo bi možda ok za nas koji volimo klasik, da u redovnu biblioteku ubacite
koji od starih serijala jer ja se na ove nove crtače nikako ne mogu naviknuti i zato ne kupujem te stripova zato predlažem par naslova seriala:

Čitači tragova - Rudnik straha - Beli Vrač - Skriveni pištolj - Bostonska misija - Zakletva - Vrač Dijablero - Ubojstvo u Corpus Christiju
Tajna Crvene ruke - Kad top zagrmi - Kameni most - Tex u tamnici - Veliki lov - Junak rodea - Izdajica - Otvorene karte - Spletka u Santa Feu
Samoubilački eskadron - Poruka - Divljina - Linč - Anubijev pečat - Suparničke bande - Legenda o bijelom bizonu - Orlušine - Povratak u Pilares
Pozlaćeni ranč - Plamena barijera - Tvrđava Apača - Grad straha - Zmijsko gnijezdo

3. Zainteresiran sam za album Nepoznati konjanik od Marcela.

4. Isto tako kupio bi svaki album od Artura del Castilla, Larrigan, Kendal, Loco sexton - Ringo


Što se Texove kolorne biblioteke i giganata tiče, tu ne bi trebalo biti problema, a što se nekoga starijeg albuma tiče (poput “Istrebljivača”) to ne ovisi o nama nego o SBE-u.Smile

Vezano za redovnu biblioteku, tu su nam prioritet neobjavljeni naslovi + oni koji su svojevremeno bili najviše iskasapljeni, a potom će na red doći i sve ostale priče.Smile

Što se točaka 3 i 4 tiče, u bliskoj budućnosti to nemamo u planu objavljivati, a potom - vidjet ćemo.Smile
Users browsing this topic
Guest (22)
9 Pages<1234>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,177 seconds.