Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages<12
Plaćanje karticama
jangija1965
#21 Posted : 10. veljače 2021. 2:01:41(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 6.12.2014.(UTC)
Posts: 45
Man
Location: Chicago
Ja imam problem prilikom placanja ove zadnje ture,neznam jeli to samo kod mene.
Rezultat placanja ×
Narudzba je vec placena
Oznaka 999
Transakcija je odbijena
Neznam sta je ovo sa bankom
Dado R.
#22 Posted : 10. veljače 2021. 10:48:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Prebacio sam post ovdje na ovu temu...
Dado R.
#23 Posted : 10. veljače 2021. 10:52:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Molio bih i ostale da komentiraju kakva je situacija s karticama trenutno. Radili smo neke ispravke u suradnji s bankom pa nam trebaju povratne informacije.
Po onome sto sam vidio svima do sad je proslo, jedino nisu stizali racuni na mail pa smo ih naknadno slali. Ako je bilo problema molim vas javite sto se tocno dogodi, ili napravite slike pa postajte.
U ovoj godini svakako planiramo kompletni redizajn weba pa cemo i ovo staviti u prvi plan, no i sada dok se to ne pripremi svaka infomacija nam je korisna.
Uz ispriku na bilo kakvoj smetnji u procesu kupovine.Blushing
Arbok
#24 Posted : 10. veljače 2021. 12:10:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Kod mene je situacija sad super. Jučer iz prve napravio kupovinu preko Masterice. Love
Dado R.
#25 Posted : 12. veljače 2021. 13:32:26(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Drago mi je da je sve proslo kako treba. Ako je jos netko imao problema slobodno se javite jer jedino tako mozemo znati sto se popravilo a sto nije.
Ako netko ne zeli ovdje pisati moze i na sluzbeni mail ili u privatnu poruku. Hvala.
Dado R.
#26 Posted : 16. veljače 2021. 17:39:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
jangija1965 wrote:
Ja imam problem prilikom placanja ove zadnje ture,neznam jeli to samo kod mene.
Rezultat placanja ×
Narudzba je vec placena
Oznaka 999
Transakcija je odbijena
Neznam sta je ovo sa bankom

Znam da je proslo drugi put, kako je bilo, jel bilo problema? Svaka informacija nam je dobrodosla.
jangija1965
#27 Posted : 17. veljače 2021. 16:37:56(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 6.12.2014.(UTC)
Posts: 45
Man
Location: Chicago
Proslo je bez problema😁
Dado R.
#28 Posted : 17. veljače 2021. 19:46:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Hajde super, to su dobre vijesti... Rijesavamo jos neke sitnice, no svakako ako se opet nesto pojavi, pisite nam...
DodoGeo
#29 Posted : 19. ožujka 2021. 18:39:28(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 27.6.2013.(UTC)
Posts: 6
Upravo pokusavam naručiti Nathan Never knjigu 75, prvi pokusaj dobio sam istu poruku kao jangija1965 da je narudzba vec placena.
Svi daljnji pokušaji opet izbacuju stranicu za trajni nalog i da se vratim u ducan bez mogucnosti da upisem podatke za placanje.
Trenutno koristim novi komp, na drugom kraju zemlje i drugi isp tako da ne vidim da je problem vezan za ista od nabrojanog vec za banku koja je jedino mjesto da imam problema s placanjem.


edit: Idem kucati uplatnicu na Netbanking jer ovo ne ide nikamo, a vidim da je iz webshopa otislo 15 primjeraka valjda svaki puta kada kliknem kupi prije nego prebaci u banku na krivu stranicu.
Dado R.
#30 Posted : 19. ožujka 2021. 22:06:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
DodoGeo wrote:
Upravo pokusavam naručiti Nathan Never knjigu 75, prvi pokusaj dobio sam istu poruku kao jangija1965 da je narudzba vec placena.
Svi daljnji pokušaji opet izbacuju stranicu za trajni nalog i da se vratim u ducan bez mogucnosti da upisem podatke za placanje.
Trenutno koristim novi komp, na drugom kraju zemlje i drugi isp tako da ne vidim da je problem vezan za ista od nabrojanog vec za banku koja je jedino mjesto da imam problema s placanjem.


edit: Idem kucati uplatnicu na Netbanking jer ovo ne ide nikamo, a vidim da je iz webshopa otislo 15 primjeraka valjda svaki puta kada kliknem kupi prije nego prebaci u banku na krivu stranicu.

Da, svaki pokusaj kupovine i ako ne prodje skine jedan primjerak sa stanja, pa to onda naknadno vratimo.

Ne znam sto je sad bio problem i zasto je tako bilo pri pokusaju i da vam neda ponovo upisati podatke. Mozda da se odlogirate i nakon nekoga vremena pokusate ponovo?
Vidim da su nakon zadnjih prepravaka iskustva bila dobra, zadnja tri dana imamo samo jedan pokusaj koji je prosao tek od treceg pokusaja, dva od drugog pokusaja
a svi ostali su prosli iz prve. Jedino nekima nije dosao mail s racunom pa smo ga naknadno poslali.

Zao mi je, moje iskrene isprike, gledat cemo ponovo i javit se banci u ponedjeljak, pa da vidimo moze li se jos nesto popraviti.
A u nekoj blizoj buducnosti preci cemo na neki novi sustav...
DodoGeo
#31 Posted : 22. ožujka 2021. 17:28:02(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 27.6.2013.(UTC)
Posts: 6
Nije tako velika frka, u krajnoj liniji malo duze vremena uzme ispunjavanje uplatnice.
Veci je neugodnjak meni kad vidim da radim dar-mar po skladistu...
Dado R.
#32 Posted : 22. ožujka 2021. 20:04:22(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Haha, ma sve OK, sve dok nema puuuno pokusaja. BigGrin BigGrin
Moj prijedlog je svakako probati maks 3-4 puta ako ne ide posaljite mail ili poruku i rijesimo sve.
Users browsing this topic
Guest
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,069 seconds.