Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Zagor kolor biblioteka
bopav
#1 Posted : 30. lipnja 2021. 16:20:20(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.12.2020.(UTC)
Posts: 17
Man
Location: New Zealand
Prije nego postavim pravo amatersko pitanje u vezi Zagor serijala BigGrin želio bih da se zahvalim ekipi libellusa na izuzetnoj komunikaciji svaki put kada nešto naručim iz vašeg webshopa.

Zašto je Libellus odlučijo da ima samo Zagor biblioteku u koloru? I zašto su knjige zagora malo veće od vaših ostalih kniga?
Dado R.
#2 Posted : 30. lipnja 2021. 21:16:54(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Hvala za podršku, komunikacija je odlična na obostrano zadovoljstvo. Smile

Odlučili smo se za Zagora u boji jer se tada pojavio i u Italiji u izdanju "Reppublicce". Njihovo izdanje je na većem formatu, većem malo i od ovoga našega, ali kako je ta razlika
bila samo u marginama (bijelo okolo tabli stripa) onda smo se mi odlučili na format koji je zapravo najbolje odgovarao crtežu a imali smo već taj format kod Tex kolora.
Tako da su kod nas stranice stripa (crtež) iste veličine kao i u Talijanskom izdanju, samo naše izdanje ima manje margine u odličnom formatu.
bopav
#3 Posted : 1. srpnja 2021. 4:13:22(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.12.2020.(UTC)
Posts: 17
Man
Location: New Zealand
Dado R. wrote:
Hvala za podršku, komunikacija je odlična na obostrano zadovoljstvo. Smile

Odlučili smo se za Zagora u boji jer se tada pojavio i u Italiji u izdanju "Reppublicce". Njihovo izdanje je na većem formatu, većem malo i od ovoga našega, ali kako je ta razlika
bila samo u marginama (bijelo okolo tabli stripa) onda smo se mi odlučili na format koji je zapravo najbolje odgovarao crtežu a imali smo već taj format kod Tex kolora.
Tako da su kod nas stranice stripa (crtež) iste veličine kao i u Talijanskom izdanju, samo naše izdanje ima manje margine u odličnom formatu.


Hvala vam na odgovoru. Koliko je epizoda repubblica objavila?
Dado R.
#4 Posted : 1. srpnja 2021. 8:01:52(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Točno 212 knjiga do sada, to je negdje do 565-te redovne epizode ako se ne varam.
bopav
#5 Posted : 2. srpnja 2021. 14:39:20(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.12.2020.(UTC)
Posts: 17
Man
Location: New Zealand
Dado R. wrote:
Točno 212 knjiga do sada, to je negdje do 565-te redovne epizode ako se ne varam.

Jadan moj novčanik LOL
BullShark
#6 Posted : 6. studenog 2021. 0:04:45(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 25.2.2019.(UTC)
Posts: 18
Location: Split
A koja je razlika ovog izdanja od repubblice i ovoga https://www.sergiobonell...con-la-scure-1020773/#1?
cladis
#7 Posted : 6. studenog 2021. 9:21:00(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
bopav wrote:
Dado R. wrote:
Točno 212 knjiga do sada, to je negdje do 565-te redovne epizode ako se ne varam.

Jadan moj novčanik LOL

Ali zato blago tvojim policamaBigGrin
Dado R.
#8 Posted : 6. studenog 2021. 11:09:25(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
BullShark wrote:
A koja je razlika ovog izdanja od repubblice i ovoga https://www.sergiobonell...con-la-scure-1020773/#1?

Ako se ne varam to izdanje nije kronloški postavljeno po datumu objave, formatom mrvicu je vece, ima 160 stranica i mislim da je u tvrdim koricama...
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,053 seconds.