Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Mister No Kolor?
Cagliostro
#1 Posted : 2. kolovoza 2021. 20:12:55(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.2.2012.(UTC)
Posts: 23
Location: Belfast, Ireland
Znaci jel moguce da je ovo vec rasprodano ? I da ce mi opet promac Mister No ? psihijatrija :(
Dado R.
#2 Posted : 2. kolovoza 2021. 23:29:33(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Cagliostro wrote:
Znaci jel moguce da je ovo vec rasprodano ? I da ce mi opet promac Mister No ? psihijatrija :(

Provjeri sa striparnicama, moguće da nije sve prodano i da imaju još primjeraka. Ako nitko ne bude imao javi se nama, ne mogu ništa obećati ali možda nešto ostane kad prođemo sve rezervacije.
Edi B
#3 Posted : 3. kolovoza 2021. 0:45:40(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 6.9.2020.(UTC)
Posts: 78
Location: Split
Ne znam jel drsko pitat, al ja cu pitat cisto iz znatizelje.
Naime, koliko primjeraka od ovih 300 ide za knjižare i striparnice (racunajuci i susjedne zemlje), a koliko ostaje ovdje u webshopu.
U redu je ako smatrate da te podatke ne bi trebali iznosit na forumu.
Hvala u svakom slučaju.
Cagliostro
#4 Posted : 3. kolovoza 2021. 11:13:46(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.2.2012.(UTC)
Posts: 23
Location: Belfast, Ireland
Poslao sam u snk al cini se da nema srece :/ Ako slucajno sto ostane rado bi uzeo, jel inace postoje neki nacini da se osigura strip posto je ovo bas planulo
mmihoci
#5 Posted : 3. kolovoza 2021. 11:19:00(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
Cagliostro wrote:
Poslao sam u snk al cini se da nema srece :/ Ako slucajno sto ostane rado bi uzeo, jel inace postoje neki nacini da se osigura strip posto je ovo bas planulo


Probaj još kod Zlatka iz Babilona:https://babilon-strip.com/
On isto šalje van Hrvatske.
Dado R.
#6 Posted : 3. kolovoza 2021. 11:49:54(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Cagliostro wrote:
Poslao sam u snk al cini se da nema srece :/ Ako slucajno sto ostane rado bi uzeo, jel inace postoje neki nacini da se osigura strip posto je ovo bas planulo

Ako sam dobro razumio ovo "osigura" pa vec odavno postoji mogucnost rezervacije kod nas, a vjerujem i u mnogim striparnicama.
Može se primjerice napraviti trajna rezervacija za nekog junaka ili ediciju a uvijek se može i otkazati. Dovoljno je poslati mail na info@libellus.hr pa za ubuduće možda to nebi bilo loše.
Za 2-3 dana javi nam se na mail ako nigdje ne nađeš, do tad bi trebali rješiti veći dio rezervacija pa ćemo biti pametniji...
Cagliostro
#7 Posted : 3. kolovoza 2021. 15:29:05(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.2.2012.(UTC)
Posts: 23
Location: Belfast, Ireland
Dado R. wrote:
Cagliostro wrote:
Poslao sam u snk al cini se da nema srece :/ Ako slucajno sto ostane rado bi uzeo, jel inace postoje neki nacini da se osigura strip posto je ovo bas planulo

Ako sam dobro razumio ovo "osigura" pa vec odavno postoji mogucnost rezervacije kod nas, a vjerujem i u mnogim striparnicama.
Može se primjerice napraviti trajna rezervacija za nekog junaka ili ediciju a uvijek se može i otkazati. Dovoljno je poslati mail na info@libellus.hr pa za ubuduće možda to nebi bilo loše.
Za 2-3 dana javi nam se na mail ako nigdje ne nađeš, do tad bi trebali rješiti veći dio rezervacija pa ćemo biti pametniji...



Moze, hvala
Nisam vise aktivan toliko, dapace trazio sam danima na stripovi.com da vidim dal i kad izlazi, jucer cujem od nekog momka da je izaslo, doletim na stranicu nema niceg :)

U redu, dakle postoji oblik rezervacije :), jbg zbilja nisam upucen, hvala na info, javim se kroz koji dan onda, hvala jos jednom
Cagliostro
#8 Posted : 6. kolovoza 2021. 13:58:48(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.2.2012.(UTC)
Posts: 23
Location: Belfast, Ireland
Evo da se jos jednom javim , ukoliko ostane koji primjerak stripa broj 1 i 2, molim vas da mi javite mailom na lepsicdean@gmail.com ili ovdje . Ako nema, moj bed jbg, sto je tu je Crying , za ubuduce znam kako se pretplatiti :)

Hvala jos jednom

P.S. platio bi naravno i punu cijenu izdanja, posto sam zakasnio
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,083 seconds.