Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Zagor 83
Dado A.
#1 Posted : 11. srpnja 2021. 10:19:50(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Predzadnje, sedmo izdanje u našoj šestoj ovogodišnjoj turi nosi naslov “ZAGOR PROTIV ZAGORA” i riječ je o 83. knjizi redovnog serijala Gospodara Darkwooda!Smile

Epizode i autori koji vas čekaju u njoj su:

Žig sramote (Daniele Nicolai / Gallieno Ferri)
Spilja mumija (Marcello Toninelli / Gallieno Ferri)
Zagor protiv Zagora (Marcello Toninelli / Gallieno Ferri & Franco Donatelli)


Kao što i sami zasigurno već znate, radi se o izvornim brojevima 235, 236 i 237 koji su u Italiji premijerno objavljeni u razdoblju između veljače i travnja 1985. godine, a autor svih naslovnica je - kao i uvijek - legendarni Gallieno Ferri!Smile

Što se radnje tiče, u ovoj nas knjizi prvo čeka svršetak napete pustolovine s Brzom Strijelom i Rascvjetanim Cvijetom, potom nam slijedi još jedna uzbudljiva priča u kojoj nas očekuju Zimska Zmija i Olaf Botegosky, a na kraju će se Zagor i Chico susresti sa svojim starim prijateljem Benom Hobelom i njegovim sinovima...Cool

Na kraju još samo informacija da će redovna cijena Zagorove 83. knjige biti uobičajenih 215 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za promotivnih 172 HRK.

Bacite pogled:




Al
#2 Posted : 11. srpnja 2021. 13:22:07(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 253
Location: BiH
Treći Zagor u 2021 (za njim odmah i četvrti)Love u ovoj kalendarskoj godini. Moglo je i bolje ali, ... ma zadovoljni smo LOL
Fantus
#3 Posted : 11. srpnja 2021. 20:51:08(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 2.1.2021.(UTC)
Posts: 125
Location: Cro
Neka nama Zagora neovisno o ritmu izlaženja, ponekad što duže čekaš to se više veseliš ( tj. Libelus nas dvostruko obraduje) BigGrin
Al
#4 Posted : 11. srpnja 2021. 21:01:10(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 253
Location: BiH
LOL LOL
Fantus wrote:
Neka nama Zagora neovisno o ritmu izlaženja, ponekad što duže čekaš to se više veseliš ( tj. Libelus nas dvostruko obraduje) BigGrin

Paulo Adolfo
#5 Posted : 11. srpnja 2021. 21:32:47(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 415
Location: Bar
Fantus wrote:
Neka nama Zagora neovisno o ritmu izlaženja, ponekad što duže čekaš to se više veseliš ( tj. Libelus nas dvostruko obraduje) BigGrin

A uskoro ide i Helingen, ako se ne varam u 96. knjizi. To se čeka! ThumbsUp ThumbsUp
Dado A.
#6 Posted : 11. srpnja 2021. 23:43:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Ne bojte se, nema zime.Cool

Primjerice, u prošloj smo godini ukupno objavili 8 knjiga redovne serije, a do 11.10.2020. bile su izašle samo 3 (73-75).Smile Sad je tek 7. mjesec, a već smo na 4 u 2021. što znači da ćemo ove godine značajno prebaciti prošlogodišnji učinak po tom pitanju.Smile
laura10
#7 Posted : 12. kolovoza 2021. 21:04:30(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
Dosa mi je Zagor s Mister Noom
Mno je zakon,predobro napravljeno,napokon da bezbrizno mogu skupljati od prvog broja i naravno ne placati ogomne cifre za cb biblioteku
Hvala vam za ovo izdanje
Imam pitanje ,na hrbatu Zagor protiv Zagora ste stavili Olafa?! Logicnije mi je da zagor ovaj koji udara nogom
Olaf nikada nije moga ni prismrditi Zagoru,samo se sjetimo u prvom pojavljivanju kako ga je ekspresno nalupa
Ako je nekom pok. Ferri rekao koji je koji onda uredu ,no ovako mi se cini da je Olaf uzea misto na hrbatu
Dado R.
#8 Posted : 13. kolovoza 2021. 6:11:33(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
laura10 wrote:

Imam pitanje ,na hrbatu Zagor protiv Zagora ste stavili Olafa?! Logicnije mi je da zagor ovaj koji udara nogom
Olaf nikada nije moga ni prismrditi Zagoru,samo se sjetimo u prvom pojavljivanju kako ga je ekspresno nalupa
Ako je nekom pok. Ferri rekao koji je koji onda uredu ,no ovako mi se cini da je Olaf uzea misto na hrbatu

BigGrin LOL LOL BigGrin LOL LOL BigGrin LOL LOL
florijan
#9 Posted : 14. kolovoza 2021. 7:02:24(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 27.1.2015.(UTC)
Posts: 27
Kada dođete do stripa Kraj svijeta(Na naslovnici Čiko uperio pištolj u Zagora),onda dajte Čika na hrbatLOL Flapper
desertfox123
#10 Posted : 14. kolovoza 2021. 8:15:11(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 18.3.2015.(UTC)
Posts: 14
Location: USA
Paulo Adolfo wrote:
Fantus wrote:
Neka nama Zagora neovisno o ritmu izlaženja, ponekad što duže čekaš to se više veseliš ( tj. Libelus nas dvostruko obraduje) BigGrin

A uskoro ide i Helingen, ako se ne varam u 96. knjizi. To se čeka! ThumbsUp ThumbsUp

Hoce,ide,do sljedeceg ljeta sigurno...Ima jos dosta dobrih prica prije toga... Put bez povratka/Nepoznati svet/Prokleta zemlja, Vatrena voda/Ratnik Pekot, Alhemicar, Drugi Kandrax, Mracna slutnja/Noc potopa/Zrtveni oltar... BigGrin
desertfox123
#11 Posted : 14. kolovoza 2021. 8:35:06(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 18.3.2015.(UTC)
Posts: 14
Location: USA
florijan wrote:
Kada dođete do stripa Kraj svijeta(Na naslovnici Čiko uperio pištolj u Zagora),onda dajte Čika na hrbatLOL Flapper

Po meni najbolje tri naslovnice iz tog petog susreta sa Helingenom su ona sa Titan izranja,Divovi Zagor i Helingen te kad Zagor stoji nad Helingenovim grobom. Mada bi ova prica mogla stati i u dvije knjige. Vjerujem da zasluzuje da se protegne kroz barem tri nastavka sa tri naslovnice. A sto se tice Cika,on moze na hrbate Ciko specijala (nadam se da ce i to Libellus uskoro pokrenuti u slicnom ili istom formatu kao i kod Zagora). BigGrin
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,072 seconds.