Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

34 Pages«<1617181920>»
Pitanja za LL
DRAŽEN
#341 Posted : 7. listopada 2021. 12:42:44(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.2.2018.(UTC)
Posts: 89
To nije Dečak sa Divljeg zapada. To su Priče sa Divljeg zapada u boji.
petrovic.mm
#342 Posted : 7. listopada 2021. 13:19:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.12.2014.(UTC)
Posts: 116
Man
Location: Beograd
DRAŽEN wrote:
To nije Dečak sa Divljeg zapada. To su Priče sa Divljeg zapada u boji.



Ok, ja sam video naslove Forme B izdavaca pa tako naveo ,ali to je to !

https://alanford.co.rs/k...zapada/?orderby=date-asc
petrovic.mm
#343 Posted : 7. listopada 2021. 20:32:14(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.12.2014.(UTC)
Posts: 116
Man
Location: Beograd
petrovic.mm wrote:
DRAŽEN wrote:
To nije Dečak sa Divljeg zapada. To su Priče sa Divljeg zapada u boji.



Ok, ja sam video naslove Forme B izdavaca pa tako naveo ,ali to je to !

https://alanford.co.rs/k...zapada/?orderby=date-asc



Da ipak jeste, ponadao sam se, ali nije nazalost, u pravu si.....ThumbsUp
mister-te-nay
#344 Posted : 18. listopada 2021. 17:41:04(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 5.10.2021.(UTC)
Posts: 16
Location: Zagreb
1. Koliko je republica izdala zagor specijalaca u boji? Ima li sanse da to uskoro vidimo u libellus izdanju? Isto pitanje za chico specijalce.

2. Jeste li ikad razmisljali o izdavanju marvelovog amazing spidermana kronoloski od prvog broja? Buduci da su epizode na 20 stranica, moglo bi ici i po 10-15 brojeva u jednoj knjizi. Prvih cca 150 epizoda je dosta popularno, po mnogima i najbolji period.
Dado R.
#345 Posted : 18. listopada 2021. 19:17:44(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
mister-te-nay wrote:
1. Koliko je republica izdala zagor specijalaca u boji? Ima li sanse da to uskoro vidimo u libellus izdanju? Isto pitanje za chico specijalce.

2. Jeste li ikad razmisljali o izdavanju marvelovog amazing spidermana kronoloski od prvog broja? Buduci da su epizode na 20 stranica, moglo bi ici i po 10-15 brojeva u jednoj knjizi. Prvih cca 150 epizoda je dosta popularno, po mnogima i najbolji period.


- Zagor specijali 13 knjiga, a mislim da su dvobroji. Mislim da smo spominjali da ima šanse da to vidite u našem izdanju...
- Ne. Mislim da na našem tržištu ima dovoljno izdavača koji rade neka od "Spiderman" izdanja, pa se prijedlog više može uputiti njima.
Diskach
#346 Posted : 19. listopada 2021. 5:02:51(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
Ekipa, evo vam prilike. Na FB grupama (treba biti član da bi se vidio oglas), čovjek prodaje komplet NN za po meni jako jako dobru cijenu, pa za vas koji kukate da nema reprinta, evo vam savršene prilike.
Samo ću C/P oglasa:

PRODAJA
Nathan Never komplet Libellus - 146 knjiga, sve što je dosad izašlo, velika većina knjiga rasprodana, odlično očuvano!!!!
Redovna serija 1-16, 22-76
Specijali 1-19
Almanasi 1-8
Giganti 1-13
Agencija Alfa 1-21
Asteroid Argo 1-3
Univerzum Alfa 1-5
Generacije 1&2
Ponovno rođenje 1&2
Godina nulta 1&2
Očuvanost: u prosjeku odlično očuvano, knjige 1-3 i 5-10 su sa žigom "Malo oštećene korice", ali su oštećenja jedva vidljiva ili ih nema! Tu i tamo ima pokoji 5-.
Cijena: 13999kn
Kupac plaća dostavu.
Šaljem poštom kao paket i Tiskom, ali imati na umu količinu stripova... Moguće i osobno preuzimanje na području Varaždina i Zagreba!
Šaljem i u inozemstvo.
Po potrebi šaljem i dodatne slike.

Vjerujte da je cijena top, i ovo je gotovo sve, fale Superbookovi 1 i 2 (križanci sa Martijem). Njih se možda da naći u izdanju Arkone (tako sam ja kompletirao NN Smile ).
Edi B
#347 Posted : 20. listopada 2021. 16:22:32(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 6.9.2020.(UTC)
Posts: 78
Location: Split
Diskach wrote:
Ekipa, evo vam prilike. Na FB grupama (treba biti član da bi se vidio oglas), čovjek prodaje komplet NN za po meni jako jako dobru cijenu, pa za vas koji kukate da nema reprinta, evo vam savršene prilike.
Samo ću C/P oglasa:

PRODAJA
Nathan Never komplet Libellus - 146 knjiga, sve što je dosad izašlo, velika većina knjiga rasprodana, odlično očuvano!!!!
Redovna serija 1-16, 22-76
Specijali 1-19
Almanasi 1-8
Giganti 1-13
Agencija Alfa 1-21
Asteroid Argo 1-3
Univerzum Alfa 1-5
Generacije 1&2
Ponovno rođenje 1&2
Godina nulta 1&2
Očuvanost: u prosjeku odlično očuvano, knjige 1-3 i 5-10 su sa žigom "Malo oštećene korice", ali su oštećenja jedva vidljiva ili ih nema! Tu i tamo ima pokoji 5-.
Cijena: 13999kn
Kupac plaća dostavu.
Šaljem poštom kao paket i Tiskom, ali imati na umu količinu stripova... Moguće i osobno preuzimanje na području Varaždina i Zagreba!
Šaljem i u inozemstvo.
Po potrebi šaljem i dodatne slike.

Vjerujte da je cijena top, i ovo je gotovo sve, fale Superbookovi 1 i 2 (križanci sa Martijem). Njih se možda da naći u izdanju Arkone (tako sam ja kompletirao NN Smile ).

Miša mu malog, stvarno je cijena top.
Srce mi je zaigralo kad sam vidio ovaj oglas, al onda me pljusnula realnost😃
CheddarBob
#348 Posted : 21. listopada 2021. 12:00:57(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 233
Man
Location: Samobor
Diskach wrote:
Ekipa, evo vam prilike. Na FB grupama (treba biti član da bi se vidio oglas), čovjek prodaje komplet NN za po meni jako jako dobru cijenu, pa za vas koji kukate da nema reprinta, evo vam savršene prilike.


Osobno mi nije problem bio skupiti Nathana, barem toliko dugo dok nisam došao do toga da mi nedostaju još dvije knjige, naravno 44 & 45. A kako sam ostatak biblioteke kupovao ili odmah po izlasku, ili nečitane/glanc na aukcijama, do preostale dvije još je teže doći s obzirom na taj kriterij. Pomoć dobrodošla!
SZOCK
Arbok
#349 Posted : 22. listopada 2021. 15:42:37(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Diskach, hvala na reklami. BigGrin

P.S. Nathan je prodan. Wink
laura10
#350 Posted : 1. studenog 2021. 16:31:22(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
Kako je tiskara Suton bila losa to je nevjerojatno,nesto sam premjestao LL izdanja i upadne mi u oko NN almanah Svjedok/svemirski pirati .....opet ljepilo,pucketa kao cicolinka (petarda) i najgore odvojio se hrbat,potpuno isti slucaj kao i Tex Panama
Strah me i otvarati ostale knjige koje je radio Suton
Samo se nadam da ostale knjige koje su sada malo zastale radi tiskare nece imati ove probleme,da se npr. stedi na ljepilu(mislim na tiskaru naravno)
Dado R.
#351 Posted : 1. studenog 2021. 17:18:45(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
laura10 wrote:
Kako je tiskara Suton bila losa to je nevjerojatno,nesto sam premjestao LL izdanja i upadne mi u oko NN almanah Svjedok/svemirski pirati .....opet ljepilo,pucketa kao cicolinka (petarda) i najgore odvojio se hrbat,potpuno isti slucaj kao i Tex Panama
Strah me i otvarati ostale knjige koje je radio Suton
Samo se nadam da ostale knjige koje su sada malo zastale radi tiskare nece imati ove probleme,da se npr. stedi na ljepilu(mislim na tiskaru naravno)

Možda nisi imao sreće pa su te baš potrefili najgori primjerci. Confused No istina je da tiskara Suton nije zadovoljila naše norme kvalitete, o tome smo pisali već davno i to je razlog prekida suradnje.
Sad je problem nestašica repromaterijala, točnije papira i ljepenke pa je to razlog zbog čega nam kasne s isporukom. No u razinu kvalitete ne sumnjaj. Kako u kvalitetu ljepila tako i svega ostalog.

Diskach
#352 Posted : 1. studenog 2021. 18:51:13(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
laura10 wrote:
Kako je tiskara Suton bila losa to je nevjerojatno,nesto sam premjestao LL izdanja i upadne mi u oko NN almanah Svjedok/svemirski pirati .....opet ljepilo,pucketa kao cicolinka (petarda) i najgore odvojio se hrbat,potpuno isti slucaj kao i Tex Panama
Strah me i otvarati ostale knjige koje je radio Suton
Samo se nadam da ostale knjige koje su sada malo zastale radi tiskare nece imati ove probleme,da se npr. stedi na ljepilu(mislim na tiskaru naravno)


I ja sam primjetio da su Sutonova izdanja jako loše kvalitete.
Mislim da sam to primjetio dok Specijala 13, ne sjećam se više.
Baš šteta...
laura10
#353 Posted : 1. studenog 2021. 19:05:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
Hvala Damire👍
Sawitch
#354 Posted : 19. studenog 2021. 11:03:01(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2011.(UTC)
Posts: 68
Man
Location: Zitiste
D2, ima li u bilo kakvim daljim planovima sanse za objavljivanje Zagora u C/B varijanti? Na trzist imamo vas kolor koji je najbolji kvalitetom ali je ipak kolor koji ne varim. Onda imamo VC koji je C/B ali uzasnog dizajna i tempa od jedne knjige u tri godine. Imamo Ludens extra koji je poput klasika zeznutog redosleda i papazjanija je zbog SD pocetaka. Takodje i Ludens knjige koje unutra imaju C/B naslovnice i koje opet nisu top kvaliteta. Vapim za tom ultimativnom kolekcijom.
Zagor
#355 Posted : 19. studenog 2021. 14:45:39(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 14.11.2021.(UTC)
Posts: 51
Location: Hrvatska
Nema bolje od ove kolor biblioteke 😎ovo je slag na kraju,tocka na i.
Uzmi komplet i neces pozaliti👌
Sawitch
#356 Posted : 19. studenog 2021. 15:52:49(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2011.(UTC)
Posts: 68
Man
Location: Zitiste
Video sam, ali ne volim boju. Pogotovo kod Zagora. Unisti mi ono Ferijevo docaravanje jeze i gubi dubinu crteza…
outsider
#357 Posted : 23. studenog 2021. 13:41:28(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 17.3.2021.(UTC)
Posts: 6
Sawitch wrote:
D2, ima li u bilo kakvim daljim planovima sanse za objavljivanje Zagora u C/B varijanti? Na trzist imamo vas kolor koji je najbolji kvalitetom ali je ipak kolor koji ne varim. Onda imamo VC koji je C/B ali uzasnog dizajna i tempa od jedne knjige u tri godine. Imamo Ludens extra koji je poput klasika zeznutog redosleda i papazjanija je zbog SD pocetaka. Takodje i Ludens knjige koje unutra imaju C/B naslovnice i koje opet nisu top kvaliteta. Vapim za tom ultimativnom kolekcijom.


Podržavam ovo :)
Kad već maštam, moglo bi kao Tex, jedna knjiga jedna epizoda.
bubo
#358 Posted : 23. studenog 2021. 13:46:34(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
outsider wrote:
Sawitch wrote:
D2, ima li u bilo kakvim daljim planovima sanse za objavljivanje Zagora u C/B varijanti? Na trzist imamo vas kolor koji je najbolji kvalitetom ali je ipak kolor koji ne varim. Onda imamo VC koji je C/B ali uzasnog dizajna i tempa od jedne knjige u tri godine. Imamo Ludens extra koji je poput klasika zeznutog redosleda i papazjanija je zbog SD pocetaka. Takodje i Ludens knjige koje unutra imaju C/B naslovnice i koje opet nisu top kvaliteta. Vapim za tom ultimativnom kolekcijom.


Podržavam ovo :)
Kad već maštam, moglo bi kao Tex, jedna knjiga jedna epizoda.


Apsolutno za))) recimo kao Zagor best off jedno 50 priča po izboru čitatelja , slično kao za tex kolor best off samo što bi ovo bilo u c/b varijanti BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
Zagor
#359 Posted : 23. studenog 2021. 14:25:46(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 14.11.2021.(UTC)
Posts: 51
Location: Hrvatska
imamo to u Klasik pricama,zlatni klasik,knjige biblioteke Ludens.....vise bih volio da izbace specijale u boji,maxije.....ono sto nemamo
Fantus
#360 Posted : 23. studenog 2021. 14:52:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 2.1.2021.(UTC)
Posts: 122
Location: Cro
Zagor wrote:
imamo to u Klasik pricama,zlatni klasik,knjige biblioteke Ludens.....vise bih volio da izbace specijale u boji,maxije.....ono sto nemamo

Potpuno se slažem ThumpUp
Users browsing this topic
Guest (4)
34 Pages«<1617181920>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,157 seconds.