Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

5 Pages123>»
Libellus predstavlja: Alan Ford (kolekcionarsko izdanje)
Dado A.
#1 Posted : 21. prosinca 2021. 19:28:27(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
S iznimnim zadovoljstvom i ponosom možemo potvrditi da ćemo od 1.1.2022. svome širokom popisu sjajnih junaka koje objavljujemo pridodati i Alana Forda, kultni serijal koji je na ovim prostorima toliko ljudima ušao pod kožu da ga s pravom svi odavno već smatramo dijelom svakodnevnog života i kulture općenito.Smile

O genijalnom, britkom humoru i spektakularnom dijapazonu likova unutar serijala ovom prilikom nećemo - jer to je, kao što već rekosmo, dio opće kulture - ali zato možemo potvrditi da nam je cilj napraviti izdanje koje će jednom za sva vremena svim ljubiteljima grupe TNT osigurati savršenu, ekskluzivnu kolekciju kojoj će se moći vraćati iz dana u dan, iz mjeseca u mjesec, iz godine u godinu...Smile

O brojnim detaljčićima našega kolekcionarskog izdanja više riječi bit će u tjednima koji su pred nama, a dotad evo nekoliko informacija koje su sigurne i zabetonirane.

Dakle, u svakoj knjizi (tvrdi uvez) bit će tri crno-bijele epizode (klasični 3-u-1), format će biti 17x24 cm (kao naši Zagor i kolorni Mister No), a prijevod - naravno - Brixyjev!Cool

Naklada će biti 500 primjeraka, a izdavat ćemo 24 knjige godišnje (tj. dvije mjesečno), tako da će ukupan broj epizoda koje ćemo objaviti u jednoj kalendarskoj godini biti - 72!

Redovna cijena bit će 195 kuna, ali tijekom prva dva mjeseca na nju će tradicionalno ići 20% popusta što znači da će u tome promotivnom dvomjesečnom razdoblju ona iznositi 156 kuna!

Ako sve bude po planu, prve knjige kolekcionarskog izdanja Alana Forda možete očekivati u veljači ili ožujku 2022., a dotad svoje primjerke možete rezervirati ili u striparnicama u kojima tradicionalno kupujete stripove, ili direktno kod nas na: info@libellus.hr

Čeka nas zabavno putovanje...Smile

maddjuro
#2 Posted : 21. prosinca 2021. 19:40:57(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
da ste bar krenuli od broja 200...odnosno tamo di je strip agent stao prije par godina
mmihoci
#3 Posted : 21. prosinca 2021. 19:43:49(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
Bolje od početka i po redu da ne bi opet "krpali" još jednu rupu.BigGrin
maddjuro
#4 Posted : 21. prosinca 2021. 19:54:38(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
Alana od 1-200 ima na tone (uključujuć i tvrdouvezanih izdanja)
Dado A.
#5 Posted : 21. prosinca 2021. 20:03:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
mmihoci wrote:
Bolje od početka i po redu da ne bi opet "krpali" još jednu rupu.BigGrin


BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin

Nema krpanja, od početka i rokaj!LOL

A potrudit ćemo se pokrpati i ostale što prije.Cool
channel0
#6 Posted : 21. prosinca 2021. 20:04:42(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.9.2015.(UTC)
Posts: 101
bravo!
potvrdilo se da samo budale ne menjaju misljenje http://libellus.hr/Forum...s&m=34625#post34625
Smile

bez obzira na SA izdanje i genijalan briksijev prevod, kada ga uporedim sa kolornim izdanjem (ne znam ciji je prevod tamo) mislim da ima dosta rupa i nedorecenosti
onaj u kolornom mi deluje preciznije i potpunije
nisam gledao original, ali bas cu da bacim pogled
pretpostavljam da ce vas prevod biti upravo takav - potpuniji i smisleniji u odnosu na onaj u prvopomenutom izdanju

enihau, ovo ce biti top i vec se radujem Smile
Dado A.
#7 Posted : 21. prosinca 2021. 20:14:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
channel0 wrote:
bravo!
potvrdilo se da samo budale ne menjaju misljenje http://libellus.hr/Forum...s&m=34625#post34625
Smile

bez obzira na SA izdanje i genijalan briksijev prevod, kada ga uporedim sa kolornim izdanjem (ne znam ciji je prevod tamo) mislim da ima dosta rupa i nedorecenosti
onaj u kolornom mi deluje preciznije i potpunije
nisam gledao original, ali bas cu da bacim pogled
pretpostavljam da ce vas prevod biti upravo takav - potpuniji i smisleniji u odnosu na onaj u prvopomenutom izdanju

enihau, ovo ce biti top i vec se radujem Smile


Naš će biti originalni Brixyjev, jedan jedini tako da tu neće biti greške. Kao u originalnoj seriji...Cool
Marko R
#8 Posted : 21. prosinca 2021. 20:16:16(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.5.2014.(UTC)
Posts: 69
Man
Location: Srbija
Dado A. wrote:
Dakle, u svakoj knjizi (tvrdi uvez) bit će tri crno-bijele epizode (klasični 3-u-1), format će biti 17x24 cm (kao naši Zagor i kolorni Mister No), a prijevod - naravno - Brixyjev!Cool


Raduje me najava i jedva čekam, ali ne razumem Blink: "Naš odnos prema Alanu Fordu se zna (malo searcha dobro dođe), a što se tiče pitanja hoćemo li ga mi objavljivati - tko zna, davno je Bond rekao nikad ne reci nikad... Ali ono što ti odmah mogu reći je da ga nikad ne bismo radili u trobrojima. Baš nikad..."

http://www.libellus.hr/F...ts&m=33444#post33444
Dado A.
#9 Posted : 21. prosinca 2021. 20:24:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Marko R wrote:
Dado A. wrote:
Dakle, u svakoj knjizi (tvrdi uvez) bit će tri crno-bijele epizode (klasični 3-u-1), format će biti 17x24 cm (kao naši Zagor i kolorni Mister No), a prijevod - naravno - Brixyjev!Cool


Raduje me najava i jedva čekam, ali ne razumem Blink: "Naš odnos prema Alanu Fordu se zna (malo searcha dobro dođe), a što se tiče pitanja hoćemo li ga mi objavljivati - tko zna, davno je Bond rekao nikad ne reci nikad... Ali ono što ti odmah mogu reći je da ga nikad ne bismo radili u trobrojima. Baš nikad..."

http://www.libellus.hr/F...ts&m=33444#post33444


A čuj, netko će reći da je u današnje vrijeme copy/pastea to bio spin, netko da je riječ o iskustvu, a netko da se Bondova legendarna rečenica opet pokazala proročanskom i najjačom...BigGrin Sve opcije su otvorene.BigGrin
Renky
#10 Posted : 21. prosinca 2021. 20:30:30(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Marko R wrote:
Dado A. wrote:
Dakle, u svakoj knjizi (tvrdi uvez) bit će tri crno-bijele epizode (klasični 3-u-1), format će biti 17x24 cm (kao naši Zagor i kolorni Mister No), a prijevod - naravno - Brixyjev!Cool


Raduje me najava i jedva čekam, ali ne razumem Blink: "Naš odnos prema Alanu Fordu se zna (malo searcha dobro dođe), a što se tiče pitanja hoćemo li ga mi objavljivati - tko zna, davno je Bond rekao nikad ne reci nikad... Ali ono što ti odmah mogu reći je da ga nikad ne bismo radili u trobrojima. Baš nikad..."

http://www.libellus.hr/F...ts&m=33444#post33444



Pa na malom formatu... ispravno razmišljanje ali na ovom❤️👍👍
mmihoci
#11 Posted : 21. prosinca 2021. 20:33:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
Dado A. wrote:
Marko R wrote:
Dado A. wrote:
Dakle, u svakoj knjizi (tvrdi uvez) bit će tri crno-bijele epizode (klasični 3-u-1), format će biti 17x24 cm (kao naši Zagor i kolorni Mister No), a prijevod - naravno - Brixyjev!Cool


Raduje me najava i jedva čekam, ali ne razumem Blink: "Naš odnos prema Alanu Fordu se zna (malo searcha dobro dođe), a što se tiče pitanja hoćemo li ga mi objavljivati - tko zna, davno je Bond rekao nikad ne reci nikad... Ali ono što ti odmah mogu reći je da ga nikad ne bismo radili u trobrojima. Baš nikad..."

http://www.libellus.hr/F...ts&m=33444#post33444


A čuj, netko će reći da je u današnje vrijeme copy/pastea to bio spin, netko da je riječ o iskustvu, a netko da se Bondova legendarna rečenica opet pokazala proročanskom i najjačom...BigGrin Sve opcije su otvorene.BigGrin


Meni se već onda činilo da bi Alan Ford mogao izaći u LL "pakiranju". Jer ipak prva ljubav je prva ljubav.

Osobno meni i 4u1 bi bio bolji. Ovaj Dampyr 4u1 baš super "leži" u rukama i očima.Smile
maddjuro
#12 Posted : 21. prosinca 2021. 20:42:57(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
channel0 wrote:
bravo!
potvrdilo se da samo budale ne menjaju misljenje http://libellus.hr/Forum...s&m=34625#post34625
Smile

bez obzira na SA izdanje i genijalan briksijev prevod, kada ga uporedim sa kolornim izdanjem (ne znam ciji je prevod tamo) mislim da ima dosta rupa i nedorecenosti
onaj u kolornom mi deluje preciznije i potpunije
nisam gledao original, ali bas cu da bacim pogled
pretpostavljam da ce vas prevod biti upravo takav - potpuniji i smisleniji u odnosu na onaj u prvopomenutom izdanju

enihau, ovo ce biti top i vec se radujem Smile



sad samo da se još obistini izdavanje lazarus ledda
Dado R.
#13 Posted : 21. prosinca 2021. 21:29:43(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Marko R wrote:
Dado A. wrote:
Dakle, u svakoj knjizi (tvrdi uvez) bit će tri crno-bijele epizode (klasični 3-u-1), format će biti 17x24 cm (kao naši Zagor i kolorni Mister No), a prijevod - naravno - Brixyjev!Cool


Raduje me najava i jedva čekam, ali ne razumem Blink: "Naš odnos prema Alanu Fordu se zna (malo searcha dobro dođe), a što se tiče pitanja hoćemo li ga mi objavljivati - tko zna, davno je Bond rekao nikad ne reci nikad... Ali ono što ti odmah mogu reći je da ga nikad ne bismo radili u trobrojima. Baš nikad..."

http://www.libellus.hr/F...ts&m=33444#post33444

Eh, moj Marko, pa nisi ti ništa razumio ni kod Mister Noa pa ti je Dado pojašnjavao na nekoliko stranica, normalno da nije htio otvarati temu AF jer bi to značilo još nekoliko stranica pojašnjavanja.
Lakše mu je bilo napisati kontra mišljenje i tri točke... BigGrin BigGrin BigGrin Flapper Flapper Smile Smile
Dado R.
#14 Posted : 21. prosinca 2021. 21:35:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
channel0 wrote:
bravo!
potvrdilo se da samo budale ne menjaju misljenje http://libellus.hr/Forum...s&m=34625#post34625
Smile


A zar ne vidiš upitnik tamo? "Kome bi onda bilo zanimljivo AF izdanje u Libellusovoj izvedbi!?" BigGrin BigGrin Wink
Sve sto sam napisao stoji i dalje, kao što stoji i to da ne postoji kvalitetno kolekcionarsko izdanje. Ispravit cemo tu nepravdu. Smile
jangija1965
#15 Posted : 21. prosinca 2021. 21:52:03(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 6.12.2014.(UTC)
Posts: 45
Man
Location: Chicago
Odlicna vijest, jedva cekam to izdanje Alan Forda.
mister-te-nay
#16 Posted : 21. prosinca 2021. 22:13:09(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 5.10.2021.(UTC)
Posts: 16
Location: Zagreb
Steta sto nije u boji.
Marko5
#17 Posted : 21. prosinca 2021. 22:56:50(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.10.2015.(UTC)
Posts: 29
Lijepa vijest, ipak lagano se brinem radi formata jer ne znam hoće li skenovi tabli koje će te dobiti iz Italije dovoljno dobri da "podnesu" veliki format na kojem će biti tiskani?
Marko R
#18 Posted : 21. prosinca 2021. 23:57:39(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.5.2014.(UTC)
Posts: 69
Man
Location: Srbija
Marko5 wrote:
Lijepa vijest, ipak lagano se brinem radi formata jer ne znam hoće li skenovi tabli koje će te dobiti iz Italije dovoljno dobri da "podnesu" veliki format na kojem će biti tiskani?

https://www.oscarmondado...d-libro-uno-max-bunker/

17,0 x 24,0 cm
CheddarBob
#19 Posted : 22. prosinca 2021. 0:28:58(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 233
Man
Location: Samobor
I ja sam nedavno rekao da neću započinjati kupnju novog serijala jer što je previše, previše je, pa sam ipak morao otvoriti još jedan (osmi! Dampyr) i rekao da je to sad maksimum.

A kako ovo propustiti?! Drool

Nedavno smo ovdje na forumu pričali o AF, možda je baš to prevagnulo. :) (Ili se tad još/već bilo kuhalo.)
SZOCK
manchester
#20 Posted : 22. prosinca 2021. 0:41:28(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.4.2012.(UTC)
Posts: 117
Location: belgrade
Što se mene tiče ovo je vest decenije. Kada se krenulo sa Zagorom pre, još malo pa deset godina, to je bilo ushićenje…. ovo sada se meri sa tim ….svaka čast.

Očigledno je ga ste proširili kapacitete sa štamparijama što, nadam se, vodi u još češća i brojnija izdanja.

Dajte neko ludilo sa dizajnom izdanja….nadam se da ovaj crveno-crni logo nije jedina opcija.

Veliki pozdrav iz BG koji je odrastao na Brixijevom AF!
Users browsing this topic
Guest
5 Pages123>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,130 seconds.