Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Bezdušni 7 - “OPSADA”
Dado A.
#1 Posted : 21. veljače 2022. 9:26:25(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.648
Location: Makarska
Zajedno sa šestim, u prvoj našoj ovogodišnjoj turi naći će se i sedmi album fenomenalnih BEZDUŠNIH, a naslov mu je: “Opsada”!Smile

Baš kao i “Žrtve”, i “Opsadu” scenaristički potpisuju Luca Enoch i Stefano Vietti, a nacrtao ju je Giancarlo Olivares! Kolorist je ponovno Paolo Francescutto, a autor naslovnice Mario Alberti!Cool

Ovaj album u Italiji je izvorno objavljen u srpnju 2021., a na kraju još samo informacija da će njegova regularna cijena biti 195 kuna (naklada je 300 primjeraka), dok ćete ga tijekom prva dva mjeseca moći kupiti za promotivnih 156 kuna.

Bacite pogled:




mmihoci
#2 Posted : 27. ožujka 2022. 17:23:35(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 522
Location: Koprivnica
Ovi Bezdušni su baš dpbri.
Da mi je Nathana vidjet u takvom malo žešćem ruhu.Cool
Fantus
#3 Posted : 27. ožujka 2022. 20:51:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 2.1.2021.(UTC)
Posts: 125
Location: Cro
Dok redovni Dragonero više podsjeća na klasični epic ili high fantasy, Bezdušni su tipičan primjer onoga što u fantasy literaturi zovu grimdark žanr, koji se razlikuje po tome što je puno nasilniji, mračniji i amoralniji od standardne fantastike. Stvarno fenomenalan strip sa odličnom atmosferom, dobrim pričama i odličnim crtežima. ThumpUp
Junge
#4 Posted : 28. ožujka 2022. 12:57:38(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 7.10.2021.(UTC)
Posts: 4
Man
Location: Zagreb
Odlični su Bezdušni, iako su mi iskreno bili malo skupi (ne govorim o samoj kvaliteti izdanja već o svojim mogućnostima da paralelno skupljam različite stripove).
Ova tri mjeseca mi se u pogledu stripova sve posložilo pa sam ih skupio i ugodno sam iznenađen. Broj 6. i 7. fantastični, iz broja u broj su mi općenito sve bolji.
Dado A.
#5 Posted : 30. ožujka 2022. 5:32:42(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.648
Location: Makarska
Fantus wrote:
Dok redovni Dragonero više podsjeća na klasični epic ili high fantasy, Bezdušni su tipičan primjer onoga što u fantasy literaturi zovu grimdark žanr, koji se razlikuje po tome što je puno nasilniji, mračniji i amoralniji od standardne fantastike. Stvarno fenomenalan strip sa odličnom atmosferom, dobrim pričama i odličnim crtežima. ThumpUp


Mene su doslovno RAZVALILI!!! Odavno mi nešto nije tako savršeno sjelo...Smile Mračna i teška vremena traže mračn(ij)u atmosferu i brutalniji (mučniji) pristup da bi se još bolje shvatila kompleksnost cijele priče...

Čisti užitak.Smile
Fantus
#6 Posted : 30. ožujka 2022. 19:27:55(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 2.1.2021.(UTC)
Posts: 125
Location: Cro
Dado A. wrote:
Fantus wrote:
Dok redovni Dragonero više podsjeća na klasični epic ili high fantasy, Bezdušni su tipičan primjer onoga što u fantasy literaturi zovu grimdark žanr, koji se razlikuje po tome što je puno nasilniji, mračniji i amoralniji od standardne fantastike. Stvarno fenomenalan strip sa odličnom atmosferom, dobrim pričama i odličnim crtežima. ThumpUp


Mene su doslovno RAZVALILI!!! Odavno mi nešto nije tako savršeno sjelo...Smile Mračna i teška vremena traže mračn(ij)u atmosferu i brutalniji (mučniji) pristup da bi se još bolje shvatila kompleksnost cijele priče...

Čisti užitak.Smile

Potpuno se slažem. Preporuka svima onima koji još nisu otkrili ovaj fantastični ( doslovno Smile ) serijal.
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,052 seconds.