Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

4 Pages«<234
Mister No kolor 3-10
sskaro
#61 Posted : 20. travnja 2022. 11:00:31(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.2.2015.(UTC)
Posts: 10
Location: Split
Dado R. wrote:
Ima, stiglo je. Pa sad rješavamo redom, dakle svatko tko je poželio zamjenu uskoro može očekivati svoje primjerke.
Ovi koji su kupili kod nas direktno mogu se dogovoriti s Perom hoće li im odmah poslati ili s novom turom koja se očekuje do kraja tjedna.
Ostalima šaljemo na njihova prodajna mjesta.

Jučer sam baš razgovarao s Columbom. Kaže mi da još nije dobio primjerke za zamjenu. Možete li mi molim vas samo okvirno reći kad ćete i njemu poslati?
Kupujem ove Mister Noe za sebe i za prijatelja koji živi u Njemačkoj pa bih mu to htio napokon poslati zajedno s nekim drugim izdanjima kojih se nakupilo.
Dado R.
#62 Posted : 20. travnja 2022. 12:14:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
sskaro wrote:
Dado R. wrote:
Ima, stiglo je. Pa sad rješavamo redom, dakle svatko tko je poželio zamjenu uskoro može očekivati svoje primjerke.
Ovi koji su kupili kod nas direktno mogu se dogovoriti s Perom hoće li im odmah poslati ili s novom turom koja se očekuje do kraja tjedna.
Ostalima šaljemo na njihova prodajna mjesta.

Jučer sam baš razgovarao s Columbom. Kaže mi da još nije dobio primjerke za zamjenu. Možete li mi molim vas samo okvirno reći kad ćete i njemu poslati?
Kupujem ove Mister Noe za sebe i za prijatelja koji živi u Njemačkoj pa bih mu to htio napokon poslati zajedno s nekim drugim izdanjima kojih se nakupilo.

U dogovoru s njim čeka se nova roba pa da se pošalje skupa. A kako se to s novom robom malo razdužilo, tiskara malo kasni, tako da nema još ta izdanja.
No po najnovijim vjestima sutra nekad stižu nova izdanja pa će isporuka biti vrlo brzo, kroz idući tjedan.

sskaro
#63 Posted : 21. travnja 2022. 10:16:03(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.2.2015.(UTC)
Posts: 10
Location: Split
Dado R. wrote:
sskaro wrote:
Dado R. wrote:
Ima, stiglo je. Pa sad rješavamo redom, dakle svatko tko je poželio zamjenu uskoro može očekivati svoje primjerke.
Ovi koji su kupili kod nas direktno mogu se dogovoriti s Perom hoće li im odmah poslati ili s novom turom koja se očekuje do kraja tjedna.
Ostalima šaljemo na njihova prodajna mjesta.

Jučer sam baš razgovarao s Columbom. Kaže mi da još nije dobio primjerke za zamjenu. Možete li mi molim vas samo okvirno reći kad ćete i njemu poslati?
Kupujem ove Mister Noe za sebe i za prijatelja koji živi u Njemačkoj pa bih mu to htio napokon poslati zajedno s nekim drugim izdanjima kojih se nakupilo.

U dogovoru s njim čeka se nova roba pa da se pošalje skupa. A kako se to s novom robom malo razdužilo, tiskara malo kasni, tako da nema još ta izdanja.
No po najnovijim vjestima sutra nekad stižu nova izdanja pa će isporuka biti vrlo brzo, kroz idući tjedan.


OK, hvala na odgovoru.
Zagor
#64 Posted : 9. svibnja 2022. 22:24:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 14.11.2021.(UTC)
Posts: 51
Location: Hrvatska
Ovaj lik prodaje MNo kolorce kao sto se vidi is opisa ,no sve bi bilo ok da ne pise "Zamjenjeni "3-10 ,pa se sad bojim da ce i moji koje ocekujem biti ovako šaroliki😒
Jeli se moze pogledati da li je ovo slucajnost ili je tiskara opet zajebala
Hvala
screenshot software for windows
Lukeruk
#65 Posted : 9. svibnja 2022. 22:37:37(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 7.2.2018.(UTC)
Posts: 24
Location: Srbija
Moguce da je fotografija tako lose ispala, kaze u opisu da su svi identicni.
Dado R.
#66 Posted : 9. svibnja 2022. 23:23:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Zagor wrote:
Ovaj lik prodaje MNo kolorce kao sto se vidi is opisa ,no sve bi bilo ok da ne pise "Zamjenjeni "3-10 ,pa se sad bojim da ce i moji koje ocekujem biti ovako šaroliki😒
Jeli se moze pogledati da li je ovo slucajnost ili je tiskara opet zajebala
Hvala

Naravno da smo pomno pregledali izdanja prije ponovnog puštanja u zamjenu. Naravno da ih ne bismo pustili da nismo bili zadovoljni. I naravno da nismo pregledali doslovce svaku knjigu. Smile
Već smo pisali o određenim razlikama u granicama tolerancije kod drugih izdanja (naših i drugih izdavača) i pojašnjavali zašto ne može ni jedna tiskara postići 100% identičnu svaku nijansu boje
kad radi dugački serijal u nekoliko navrata (ili godina). I papir i boja kao i sve ostalo imaju određene granice tolerancije. Imate kunstdruck mat ili bilo koji papir od raznih proizvođača i nikad nisu
u potpunosti isti i kad je riječ naravno o istoj gramaturi. Pa će malo drukčije upiti boju, sporije se sušiti, sama boja će biti od istog proizvođača mrvicu drukčija itd.

Ne znam hoćeš li biti zadovoljan svojim primjercima, ne možemo znati gdje su nekome isto tako granice tolerancije, no ono što sigurno znam da nikad ništa ne pustimo da ide van što i nama nije dobro.
A cijela ova priča oko nijanse ove ili one povlači se uglavnom zbog toga jer smo mi dovoljno "ludi" BigGrin da smo ponavljali set knjiga zbog nešto drukčije nijanse crne. Ali s tom crnom nismo bili ni mi sretni.
Nikad nikome ne nudimo nešto što i sami ne bismo kupili odnosno s čime mi nismo zadovoljni jer još uvijek kao i od prvog dana mi prije svega radimo izdanja za sebe pa onda i za naše čitatelje...BigGrin
Jesmo li uvijek savršeni? Nismo, nitko nije. No mi uvijek damo sve od sebe da napravimo najbolje moguće. Hoće li uvijek svi biti zadovoljni s najbolje mogućim? Vjerojatno neće.
Bi li nam bilo puno jednostavnije da nismo takve "picajzle" i da ne težimo najbolje mogućemu? Naravno da bi. Hoćemo li se mijenjati? Naravno da nećemo. Mi smo Libellus, mi postavljamo standarde!

Zagor
#67 Posted : 10. svibnja 2022. 2:25:55(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 14.11.2021.(UTC)
Posts: 51
Location: Hrvatska
Sad sam na miru✌️
Ja nebi ima nista protiv da se tiskalo samo knjigu 1,2 ,manje bi vama troska bilo a mozda bi i neki uspjeli doci do tih knjiga
Nadam se da ste se zaj... za unistenje tih knjiga,ako nista opalite pecat na njih i ponudite ih u jednim od vasih akcija
aeronauticar
#68 Posted : 10. svibnja 2022. 5:38:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.4.2020.(UTC)
Posts: 143
Location: Manaus, Brazil
Zato je Mister No redovni serijal pun pogodak! Koliko god tiskara promaši, na kraju je to baš taj ton jer je svaki različit. Dizajn tolerira tiskarske pogreške i izvan tolerancija LOL
Users browsing this topic
Guest
4 Pages«<234
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,099 seconds.