Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

34 Pages«<2223242526>»
Pitanja za LL
Blagić
#461 Posted : 19. travnja 2022. 17:00:36(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 21.9.2020.(UTC)
Posts: 1
Pozdrav, zašto ne napravite nalog na Instagramu?
Fejsbuk slabo koristim a nije neki posao obaviti i na Fejsbuku i na Instagramu.
Razumem da su većina čitalaca stariji i da koriste većinom fejsbuk ali ima nas sigurno koji koristimo Instagram više nego Fejsbuk.
Hvala Smile
Dado R.
#462 Posted : 20. travnja 2022. 12:11:09(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Blagić wrote:
Pozdrav, zašto ne napravite nalog na Instagramu?
Fejsbuk slabo koristim a nije neki posao obaviti i na Fejsbuku i na Instagramu.
Razumem da su većina čitalaca stariji i da koriste većinom fejsbuk ali ima nas sigurno koji koristimo Instagram više nego Fejsbuk.
Hvala Smile

Bez brige, i to je uskoro u planu.Smile
danant
#463 Posted : 28. travnja 2022. 11:34:15(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
Buduci da svi serijali imaju propratna izdanja a da ih Libellus hronoloski prati (najbolji primer NN i Dragonero), da li ce ikad tako biti i sa DyD?
Imamo pored Redovne serije samo Color Fest
Ima tu specijalaca, almanaha, maxija...

Mislim da je najbolja varijanta da se pokrene edicija DyD Superbook koji objedinjuje SVE (special, lamanah, maxi, magazin + kratke price objavljene ko zna gde sve)
Tako da biste jednom edicijom pokrili sve rupe u kontinuitetu. Naslovnice Superbook-a su izvrsne, a vi biste kao slag na torti mogli unutra da ubacite i originalne naslovnice speciiala, maxija...
I da idu 3 u 1 (debljina knjige bi bila kao Dampyr vas npr) a kasnije od nekog 40-og DyD SB (vasa 10-ta knjiga) islo bi po 2 u 1 (jer se povecava broj stranica SB u originalu.

Sta kazete na ideju? jeste li razmisljali o ovome Smile
channel0
#464 Posted : 28. travnja 2022. 17:39:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.9.2015.(UTC)
Posts: 101
danant wrote:
Buduci da svi serijali imaju propratna izdanja a da ih Libellus hronoloski prati (najbolji primer NN i Dragonero), da li ce ikad tako biti i sa DyD?
Imamo pored Redovne serije samo Color Fest
Ima tu specijalaca, almanaha, maxija...

Mislim da je najbolja varijanta da se pokrene edicija DyD Superbook koji objedinjuje SVE (special, lamanah, maxi, magazin + kratke price objavljene ko zna gde sve)
Tako da biste jednom edicijom pokrili sve rupe u kontinuitetu. Naslovnice Superbook-a su izvrsne, a vi biste kao slag na torti mogli unutra da ubacite i originalne naslovnice speciiala, maxija...
I da idu 3 u 1 (debljina knjige bi bila kao Dampyr vas npr) a kasnije od nekog 40-og DyD SB (vasa 10-ta knjiga) islo bi po 2 u 1 (jer se povecava broj stranica SB u originalu.

Sta kazete na ideju? jeste li razmisljali o ovome Smile

Isto sam i ja mislio da ne bi bilo loše da izdaju specijale, almanahe, gigante, ali kad smiriš fantaziju vidiš da realno nema potrebe za tim. Još uvek se mogu kupiti većina tih izdanja od drugih izdavača, što znači da ponuda premašuje potražnju.
Najbolji primer je upravo superbook edicija. VČ su je pokrenuli još 2008. i tek je prvi broj rasprodat.
Ja sam više za to da se biblioteka vrati na neki ritam od šest knjiga godišnje, ali verovatno je ovo što dobijamo ono što se traži. Još kad se uzme u obzir i pad tiraža, sve ti bude jasno...
Dado R.
#465 Posted : 28. travnja 2022. 17:54:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
danant wrote:
Buduci da svi serijali imaju propratna izdanja a da ih Libellus hronoloski prati (najbolji primer NN i Dragonero), da li ce ikad tako biti i sa DyD?
Imamo pored Redovne serije samo Color Fest
Ima tu specijalaca, almanaha, maxija...

Mislim da je najbolja varijanta da se pokrene edicija DyD Superbook koji objedinjuje SVE (special, lamanah, maxi, magazin + kratke price objavljene ko zna gde sve)
Tako da biste jednom edicijom pokrili sve rupe u kontinuitetu. Naslovnice Superbook-a su izvrsne, a vi biste kao slag na torti mogli unutra da ubacite i originalne naslovnice speciiala, maxija...
I da idu 3 u 1 (debljina knjige bi bila kao Dampyr vas npr) a kasnije od nekog 40-og DyD SB (vasa 10-ta knjiga) islo bi po 2 u 1 (jer se povecava broj stranica SB u originalu.

Sta kazete na ideju? jeste li razmisljali o ovome Smile

Odavno smo mi rekli da želimo objaviti sve dostupno od naših junaka pa i Dylana te je naravno bilo razmišljanja i o navedenim edicijama.
No sad zbilja nije vrijeme da nam to bude u prvom planu pored svih izdanja koja imamo.
Miljac
#466 Posted : 22. svibnja 2022. 11:51:23(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 22.5.2022.(UTC)
Posts: 1
Location: Zagreb
Pozdrav!
Imate li u planu objavljivati knjige od Viettija (Prokletstvo Thule, itd.)?
Dado R.
#467 Posted : 22. svibnja 2022. 20:16:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Miljac wrote:
Pozdrav!
Imate li u planu objavljivati knjige od Viettija (Prokletstvo Thule, itd.)?

U nekom trenutku vjerojatno hoćemo, no nije to tako blizu...
mister-te-nay
#468 Posted : 22. svibnja 2022. 22:06:47(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 5.10.2021.(UTC)
Posts: 16
Location: Zagreb
Imate li u planu Lazarus Ledda?
Dado R.
#469 Posted : 22. svibnja 2022. 22:10:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
mister-te-nay wrote:
Imate li u planu Lazarus Ledda?

Nije nam u planu...
franjo7734
#470 Posted : 5. srpnja 2022. 6:49:01(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.7.2021.(UTC)
Posts: 15
Pozdrav ekipa, samo da pitam kakva je situacija sa DD "Pripovijesti sutrašnjice"?
Stali smo na broju 3 (objavljen 31.07.2021.) a vidim da su Talijani prije par mjeseci završili serijal sa šestom knjigom...
Možemo li očekivati uskoro nove nastavke?

Hvala unaprijed!
Renky
#471 Posted : 6. srpnja 2022. 23:20:11(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
franjo7734 wrote:
Pozdrav ekipa, samo da pitam kakva je situacija sa DD "Pripovijesti sutrašnjice"?
Stali smo na broju 3 (objavljen 31.07.2021.) a vidim da su Talijani prije par mjeseci završili serijal sa šestom knjigom...
Možemo li očekivati uskoro nove nastavke?

Hvala unaprijed!


Hi hi hiLove
franjo7734
#472 Posted : 7. srpnja 2022. 7:59:16(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.7.2021.(UTC)
Posts: 15
Renky wrote:
franjo7734 wrote:
Pozdrav ekipa, samo da pitam kakva je situacija sa DD "Pripovijesti sutrašnjice"?
Stali smo na broju 3 (objavljen 31.07.2021.) a vidim da su Talijani prije par mjeseci završili serijal sa šestom knjigom...
Možemo li očekivati uskoro nove nastavke?

Hvala unaprijed!


Hi hi hiLove



Imate li kakva saznanja kad se smješkate tako :-) ?

Prilikom jedne od zadnjih narudžbi sam pitao Libellusovog Peru pa mi je rekao da pitam na forumu...



Oki
#473 Posted : 7. srpnja 2022. 9:33:15(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 212
Man
Location: DUGA RESA
E Franjo, sjetio si me onih vremena pred cca 15 godina kada su bili popularni filmovi na piratskim dvd-ima…jednom sam na putovanju za Dubrovnik zastao u Neumu pred trgovinom imena “Danas mi, sutra kino”LOL LOL LOL

Pripovjesti sutrašnjice 4 i 5 su u Italiji izašli u drugoj polovici prošle godine…još je malo rano, ali se sa libellusom nikada ne znaBigGrin
Nisam baš siguran da se serijal završava sa šestom knjigom, a ako je to istina, još za to nisam čuo.
Jedino što sigurno znam da sam negdje pročitao je to da Angelo Stano svoj zadnji rad na Dylanu imao upravo na toj šestoj knjizi jer nakon mnogo godina prekida suradnju sa Bonelli izdavačkom kućom u potpunosti.Confused
franjo7734
#474 Posted : 7. srpnja 2022. 9:58:25(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.7.2021.(UTC)
Posts: 15
Oki wrote:
E Franjo, sjetio si me onih vremena pred cca 15 godina kada su bili popularni filmovi na piratskim dvd-ima…jednom sam na putovanju za Dubrovnik zastao u Neumu pred trgovinom imena “Danas mi, sutra kino”LOL LOL LOL

Pripovjesti sutrašnjice 4 i 5 su u Italiji izašli u drugoj polovici prošle godine…još je malo rano, ali se sa libellusom nikada ne znaBigGrin
Nisam baš siguran da se serijal završava sa šestom knjigom, a ako je to istina, još za to nisam čuo.
Jedino što sigurno znam da sam negdje pročitao je to da Angelo Stano svoj zadnji rad na Dylanu imao upravo na toj šestoj knjizi jer nakon mnogo godina prekida suradnju sa Bonelli izdavačkom kućom u potpunosti.Confused


Ma to me je LL razmazio kada je broj 2 izdao 09.11.2020. a u Italiji izašao 01.10.2020. Smile
Sad je od trećeg albuma koji mi je ujedno bio i najbolji već poveća pauza pa samo pitam...jer hoću još
BigGrin
Nemogu se sjetit gdje sam pročitao da će to biti mini serijal od 6 epizoda (čini mi se još u vrijeme izlaska prvog broja) ali svakako, ako će ih biti više to je odlično!Love
franjo7734
#475 Posted : 8. srpnja 2022. 10:14:38(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.7.2021.(UTC)
Posts: 15
Renky
#476 Posted : 8. srpnja 2022. 10:48:50(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
H hi hiLove Love
franjo7734
#477 Posted : 8. srpnja 2022. 17:50:11(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.7.2021.(UTC)
Posts: 15
Renky wrote:
H hi hiLove Love


Renky proroče !LOL

http://www.libellus.hr/F...s&m=36730#post36730
cladis
#478 Posted : 16. srpnja 2022. 8:47:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Pozdrav Libelusovci. Zanima me dali je nešto do mene i mog uređaja jer sam poslao dvije pred narudžbe na koje nisam dobio potvrdu, kao što to biva uvijek.Srećom Tex 122 je još u dobrim količinama a za ostala tri koja uzimam redovno, imam trajnu narudžbu.U čemu je problem... znači Mister no kolor je uglavnom nedostupan za uzeti direktno sa vaše ponude a imam tu trajnu narudžbu.Tex nemam i ne želim imati u trajnoj , ali ga redovno kupujem za sad.Jer ne
želim previše toga uzeti za stalno pa da mi se potrefi tura od 7-8 kom. to možda ne bih mogao ispoštovat,i zbog trenutnih cijena koje su takve kakve jesu.Prošli put sam zbog takve situacije dobio 2 računa koja smo ja i Pero riješili.Pa me zamolio da ubuduće pravim prednarudžbe.Peri sam poslao poruku prije 3 dana a juče i na info.Za sada odgovora nema.Znači da je nešto pri isteku zaliha morao bih ponovo napraviti dva računa što i meni ne odgovara.I dali su se ovi Mister no kolorci uopće pojavili u prodaji ili su svi rezervirani.hvala
Dado R.
#479 Posted : 16. srpnja 2022. 10:24:59(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
cladis wrote:
Pozdrav Libelusovci. Zanima me dali je nešto do mene i mog uređaja jer sam poslao dvije pred narudžbe na koje nisam dobio potvrdu, kao što to biva uvijek.Srećom Tex 122 je još u dobrim količinama a za ostala tri koja uzimam redovno, imam trajnu narudžbu.U čemu je problem... znači Mister no kolor je uglavnom nedostupan za uzeti direktno sa vaše ponude a imam tu trajnu narudžbu.Tex nemam i ne želim imati u trajnoj , ali ga redovno kupujem za sad.Jer ne
želim previše toga uzeti za stalno pa da mi se potrefi tura od 7-8 kom. to možda ne bih mogao ispoštovat,i zbog trenutnih cijena koje su takve kakve jesu.Prošli put sam zbog takve situacije dobio 2 računa koja smo ja i Pero riješili.Pa me zamolio da ubuduće pravim prednarudžbe.Peri sam poslao poruku prije 3 dana a juče i na info.Za sada odgovora nema.Znači da je nešto pri isteku zaliha morao bih ponovo napraviti dva računa što i meni ne odgovara.I dali su se ovi Mister no kolorci uopće pojavili u prodaji ili su svi rezervirani.hvala


Prije svega isprika što nisi dobio odgovore, zadnja dva dana je ogromna gužva jer je Pero od danas na godišnjem idućih tjedan dana.
Ako nešto treba ispraviti molim te javi mu se iza 25.7. sva izdanja koja želiš čekaju te i tu nemaš brige. MNO kolor nismo još dobili i tu ću ja sad napisati jednu obavijest...
Zagor
#480 Posted : 23. srpnja 2022. 18:52:14(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 14.11.2021.(UTC)
Posts: 51
Location: Hrvatska
tu su obrnuto stavljeni crtac i pisac
http://libellus.hr/i/cov...dan-2000-dolara/381/1/-2
Users browsing this topic
Guest (14)
34 Pages«<2223242526>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,153 seconds.