Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

8 Pages<1234>»
Alan Ford 1-4
JQ
#21 Posted : 29. travnja 2022. 20:57:30(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 22.12.2021.(UTC)
Posts: 14
Ne znam da li to ikad radite, ali ako ne, napravite izuzetak i postavite par oglednih strana :)
Renky
#22 Posted : 29. travnja 2022. 21:39:58(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Uuuuhhhhhh izgleda vrhunski ali to me ne iznenađuje.Love Love

Više sam neprijatno iznenađen matematičkom računicom štovanog kolegeFlapper Flapper Flapper Flapper

anto wrote:


he,he....pitaću svakako BigGrin

24 knjige godišnje - uf,to je lud tempo,72 sveske godišnje.
Planiram da "odradim" Magnusov trk,a za posle ću već videti.
To znači da bi već za 6 meseci,ako ne bude nekih problema,imao sve od Magnsovog Forda u kolekciji - brutalno,brutalno.
Sa druge strane,to mi i odgovara,jer imam još neke 2 godine fore da se malo više opuštam u kupovini stripova,jer nakon toga klinci kreću na fakultete,pa će doći do značajnih rezova u osvežavanju strip kolekcije.


Sorry Anto, ispast će da te progonim ali baš si mi naletija večerasLOL , ne zamjeri... AF groznica sve opravdava.Cool

PS
Mladenu će se boja hrpta jaaaako svidjeti.LOL


dudemeister
#23 Posted : 29. travnja 2022. 22:40:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 29.12.2011.(UTC)
Posts: 114
Man
Location: Madchester
Daj! Daj! Daj! No trebalo je ići na umanjenje a ne na uvećanje. Čujem, sitničarim, ali u kafiću kad čitam Martija moram ga odmaknuti na susedni sto da bih sve jasno video! Ovo će neko morati da mi drži izvan radnje. Pošto svi (spolja) starimo, hteo sam da podelim kao nešto od javnog značaja.
manchester
#24 Posted : 30. travnja 2022. 0:45:05(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.4.2012.(UTC)
Posts: 117
Location: belgrade
manchester wrote:
Super, uzima se. Malo je slika na hrbatu apstraktna ali kapiram da ce se nesto složiti.😀


Šalu na stranu, zaista se ovo jedva cekalo, ali ako nije prekasno, uredite hrbat. Donji prizor je… pa, onako, kolekcionarsko izdanje ide uspravno na police.

Diskach
#25 Posted : 30. travnja 2022. 6:30:07(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
JQ wrote:
Ne znam da li to ikad radite, ali ako ne, napravite izuzetak i postavite par oglednih strana :)


Pa stavljaju uvijek neke table, ali IMHO mi to nema smisla, to je ionako PDF, JPG ili što već, tek kad se uzme papir u ruke će to biti to. Cool
Hoću reći da ti sada ja tu postavim bilo koji sken AF-a, izgledat će ti isto.

EDIT: Eh da, ovo mi je osjetno lijepši dizajn korica od onog Talijanskog/Slovenskog izdanja koje je samo plavo-bijelo. Smile
Dado R.
#26 Posted : 30. travnja 2022. 9:21:05(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
manchester wrote:
manchester wrote:
Super, uzima se. Malo je slika na hrbatu apstraktna ali kapiram da ce se nesto složiti.😀


Šalu na stranu, zaista se ovo jedva cekalo, ali ako nije prekasno, uredite hrbat. Donji prizor je… pa, onako, kolekcionarsko izdanje ide uspravno na police.


Kažu o ukusima se ne raspravlja, no dizajn je savršen! Uistinu maestralan! Hvala Melina!!!
Ako pričamo o hrptu, gornji dio je miran, ozbiljan, precizan, a donji dio je baš alanfordovski, zabavan, luckast, sadrži elemente s naslovnice, predivan spoj elegancije i razigranosti.


petrovic.mm
#27 Posted : 30. travnja 2022. 9:48:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.12.2014.(UTC)
Posts: 116
Man
Location: Beograd
Sjajna vest, konačno da ugleda svetlost dana 👍🙂
anto
#28 Posted : 30. travnja 2022. 11:07:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
Renky wrote:
Uuuuhhhhhh izgleda vrhunski ali to me ne iznenađuje.Love Love

Više sam neprijatno iznenađen matematičkom računicom štovanog kolegeFlapper Flapper Flapper Flapper

anto wrote:


he,he....pitaću svakako BigGrin

24 knjige godišnje - uf,to je lud tempo,72 sveske godišnje.
Planiram da "odradim" Magnusov trk,a za posle ću već videti.
To znači da bi već za 6 meseci,ako ne bude nekih problema,imao sve od Magnsovog Forda u kolekciji - brutalno,brutalno.
Sa druge strane,to mi i odgovara,jer imam još neke 2 godine fore da se malo više opuštam u kupovini stripova,jer nakon toga klinci kreću na fakultete,pa će doći do značajnih rezova u osvežavanju strip kolekcije.


Sorry Anto, ispast će da te progonim ali baš si mi naletija večerasLOL , ne zamjeri... AF groznica sve opravdava.Cool

PS
Mladenu će se boja hrpta jaaaako svidjeti.LOL



ha,ha,ha....e jesam se presabrao u p...u lepu materinu;ali dobro,danas redovni časovi u školi,pa privatni časovi,brojke i formule non stop u glavi,ko tu da ostane čitav BigGrin

Ajde ponovo - za godinu dana imam sve od Magnusa,plus jednu knjigu (sa epizodama 73.-75.) iz prve naredne ture.
Dado R.
#29 Posted : 30. travnja 2022. 12:10:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Samo jedna kratka informacija. Naime, trenutačno iz nekog razloga djelimično nam ne prolaze mailovi na gmail adrese.
Iz tog razloga nismo stigli odgovoriti na brojne rezervacije no ništa ne brinite vodimo evidenciju i svakako ćemo odgovoriti prvom prilikom.
Odoakar
#30 Posted : 30. travnja 2022. 17:29:35(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 19.3.2013.(UTC)
Posts: 52
Location: Zagreb
Dizajn super, promo cijena za komplet vrlo korektna.

Jedva čekam.
kasper
#31 Posted : 1. svibnja 2022. 12:43:54(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
ovo izgleda vrhunski, sva cast ljudi!
mister-te-nay
#32 Posted : 4. svibnja 2022. 21:56:23(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 5.10.2021.(UTC)
Posts: 16
Location: Zagreb
Naklada od 700 primjeraka mi se cini nekako dosta optimisticna.
Kalamburgud
#33 Posted : 5. svibnja 2022. 8:10:24(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 31.10.2017.(UTC)
Posts: 37
mister-te-nay wrote:
Naklada od 700 primjeraka mi se cini nekako dosta optimisticna.


Imaš priliku kupiti dodatni primjerak za poklon najdražem prijatelju, kumu, kumi (pod uvjetom, naravno,
da znaju čitati) i sudjelovati u "smanjenju" te naklade kojoj se čudiš, ujedno
ćeš reducirati pisanje besmislenih postova Smile
Igor23
#34 Posted : 5. svibnja 2022. 8:36:32(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2021.(UTC)
Posts: 73
Location: Rab
Kalamburgud wrote:
mister-te-nay wrote:
Naklada od 700 primjeraka mi se cini nekako dosta optimisticna.


Imaš priliku kupiti dodatni primjerak za poklon najdražem prijatelju, kumu, kumi (pod uvjetom, naravno,
da znaju čitati) i sudjelovati u "smanjenju" te naklade kojoj se čudiš, ujedno
ćeš reducirati pisanje besmislenih postova Smile

Bravo, Kalamburgud! !
Marko R
#35 Posted : 5. svibnja 2022. 10:26:57(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.5.2014.(UTC)
Posts: 69
Man
Location: Srbija
Kalamburgud wrote:
mister-te-nay wrote:
Naklada od 700 primjeraka mi se cini nekako dosta optimisticna.


Imaš priliku kupiti dodatni primjerak za poklon najdražem prijatelju, kumu, kumi (pod uvjetom, naravno,
da znaju čitati) i sudjelovati u "smanjenju" te naklade kojoj se čudiš, ujedno
ćeš reducirati pisanje besmislenih postova Smile


Bravo majstore, živ bio, i svako dobro. Bukvalno mi se i vilica i pesnica stiskale dok sam čitao njegov besmisleni post.
ZoranC
#36 Posted : 14. svibnja 2022. 18:05:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
Izbjegavam zalaziti na topice izdanja koja ne kupujem, ali s obzirom da sam se predbiljezio za ovaj serijal, riskirat cu.
S nestrpljenjem sam, kao i mnogo drugi, ocekivao najavu AF.
A onda me, moram priznati, malo tresnulo kao pohladan tus. Ja nikad nisam bio fanatican obozavatelj AF, stoga je ovo MOJE i nicije drugo misljenje. I vjerojatno mnogima neinteresantno. No, sto sam vise zalazio u topic, vise mi se svidjao dizajn. Naslovi epizoda na hrbatu, likovi na gornjem dijelu istog, sve ok.
Ali ovaj donji dio ne mogu jos da svarim. Onako poprskani c/b detalji, koji i ne bi zapeli za oko da su ostali na naslovnoj, ali ovako za sebe... Ne znam.

Ja sam ljubitelj mnogih vasih izdanja i zadnja mi je namjera bacati neku sjenu na, kako ste opisali taj razigrani dio hrbata, ali mene bi vise radovalo da je na tom dijelu ostala samo ta crvena boja, ako vec ne neki drugi detalj.

Ne zamjerite, to je samo moje vidjenje stvari.
Dado R.
#37 Posted : 15. svibnja 2022. 21:54:08(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
ZoranC wrote:
Izbjegavam zalaziti na topice izdanja koja ne kupujem, ali s obzirom da sam se predbiljezio za ovaj serijal, riskirat cu.
S nestrpljenjem sam, kao i mnogo drugi, ocekivao najavu AF.
A onda me, moram priznati, malo tresnulo kao pohladan tus. Ja nikad nisam bio fanatican obozavatelj AF, stoga je ovo MOJE i nicije drugo misljenje. I vjerojatno mnogima neinteresantno. No, sto sam vise zalazio u topic, vise mi se svidjao dizajn. Naslovi epizoda na hrbatu, likovi na gornjem dijelu istog, sve ok.
Ali ovaj donji dio ne mogu jos da svarim. Onako poprskani c/b detalji, koji i ne bi zapeli za oko da su ostali na naslovnoj, ali ovako za sebe... Ne znam.

Ja sam ljubitelj mnogih vasih izdanja i zadnja mi je namjera bacati neku sjenu na, kako ste opisali taj razigrani dio hrbata, ali mene bi vise radovalo da je na tom dijelu ostala samo ta crvena boja, ako vec ne neki drugi detalj.

Ne zamjerite, to je samo moje vidjenje stvari.


Prije svega hvala na iskrenom mišljenju. Vjerujem da ćeš i na taj dio s vremenom gledati drukčije. No možda i nećeš jer ukusi su zbilja različiti.
Pokušao sam u prethodnim postovima pojasniti zašto je nama i taj dio odličan i savršeno se uklapa u Alan Forda, to se može a ne mora prihvatiti jer i mišljenja mogu biti različita o istoj stvari.
Ono što sigurno mogu tvrditi je da smo zbilja intenzivno tragali za svim rješenjima od dizajnerskih do tehničkih (papir i slično) i ništa nismo prepustili slučaju a da nismo isprobavali.
Uostalom to je i jedan od glavnih razlog zašto izdanja nisu već prije bila vani... Hoće li se svima svidjeti naš odabir do najsitnijih detalja? Siguran sam da neće.
No isto tako sam siguran da će oni koji se odluče za ovo izdanje dobiti zbilja jednu sjajnu ediciju na koju će biti ponosni i koju će s guštom čitati.
Dado A.
#38 Posted : 20. svibnja 2022. 12:42:33(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
U ovome radnom ludilu oko sljedećih par tura samo kratka informacija da od ovoga trenutka više ne primamo rezervacije za Alana Forda!

Što se alternativnih opcija tiče, tu su standardno striparnice (pod uvjetom da imaju slobodnih primjeraka) i/ili knjižare, a što se nas tiče ovo izdanje je – rasprodano.

Ekipa, HVALA do neba! Love ThumbsUp Love

A mi žestoko radimo na knjigama 5-8...Smile
ZoranC
#39 Posted : 20. svibnja 2022. 12:52:26(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
Cestitke!!! Ocekuje se s nestrpljenjem.
Renky
#40 Posted : 20. svibnja 2022. 15:13:43(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Hi Hi HiCool
Users browsing this topic
Guest (2)
8 Pages<1234>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,145 seconds.