Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Tex 113 - “RENDŽERI IZ LOST VALLEYJA”
Dado A.
#1 Posted : 11. ožujka 2021. 8:05:05(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.613
Location: Makarska
Šesto izdanje u našoj drugoj ovogodišnjoj turi koja bi uskoro trebala biti vani nosi naslov “RENDŽERI IZ LOST VALLEYJA” i riječ je o 113. knjizi redovne biblioteke Texa Willera!Smile

Scenarij za ovu napetu priču koja se proteže na 342 stranice napisao je maestralni Mauro Boselli, autor crteža je sjajni Stefano Biglia, a naslovnice kao i uvijek potpisuje neprikosnoveni Claudio Villa. U Italiji su “Rendžeri iz Lost Valleyja” izvorno objavljeni u brojevima 668, 669 i 670 redovnog serijala koji su izašli u razdoblju od lipnja do kolovoza 2016. godine, a što se same radnje tiče, Texa i ekipu ovog puta čeka napeta, žestoka pustolovina na potezu od Sjevernog Teksasa pa sve do Meksika, a u njoj će iznimno važnu ulogu imati pukovnik Ranald Mackenzie kojega indijanci zovu Loša Ruka...Smile

Na kraju još samo informacija da će regularna cijena Texove 113. knjige biti 265 kuna, dok će ona posebna, tijekom prva dva mjeseca, iznositi 212 kn.

Bacite pogled:




Al
#2 Posted : 11. ožujka 2021. 17:43:16(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 249
Location: BiH
Jedva čekam BigGrin
Zagor
#3 Posted : 26. lipnja 2022. 17:01:07(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 14.11.2021.(UTC)
Posts: 51
Location: Hrvatska
Fantasticna prica,crtež je rasturačina teska
Odavno nisam vidio bolje nacrtanu priču
Nego zanima me jedna sitnica na 164 str gdje pukovnik kaze"moj POBOČNIK" pa me zanima jeli to neka nova rijec(koju ja nisam nikad cuo) ili je trebalo biti "pomočnik"
Renky
#4 Posted : 26. lipnja 2022. 17:37:45(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Zagor wrote:
Fantasticna prica,crtež je rasturačina teska
Odavno nisam vidio bolje nacrtanu priču
Nego zanima me jedna sitnica na 164 str gdje pukovnik kaze"moj POBOČNIK" pa me zanima jeli to neka nova rijec(koju ja nisam nikad cuo) ili je trebalo biti "pomočnik"


Pa pobočnik i je u stvari pomoćnik... u vojnom kontekstu je to časnik, pobočnik višem časniku po činu. I nije baš nova rič ;-)
Dado R.
#5 Posted : 26. lipnja 2022. 18:18:59(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Kao što Renky reče nije baš nova riječ... ima i sinonim kojeg možda bolje poznaš, "ađutant" od latinskog adiutare no mislim da se pobočnik puno, puno češće koristi.
Zagor
#6 Posted : 26. lipnja 2022. 23:54:10(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 14.11.2021.(UTC)
Posts: 51
Location: Hrvatska
Nikad je nisam cua,ađutant jesam,bio u vojsci ali nikad nitko tako nikog nije nazvao 😳
Bar u HR vojsci✌️
Mozda u US Army LOL
Ps. Za Reknija kad se vec javia , nek otvori malo za promjenu poruke na scom,pa nek se javi,valjda kad se prijavis tamo na forum vidis da imas brdo crvenih porukaLOL LOL
TEXno1
#7 Posted : 5. srpnja 2022. 21:19:34(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.10.2021.(UTC)
Posts: 19
Zanimljivo, kad nađem vremena da ga budem čitao za 20-30 godina kad odem u mirovinu, ako doživim, sjetit ću se da to nije tipfeller ;)
Osim ako u međuvremenu djeca ne iskoriste kolekciju kao bojanke, haha...
Renky
#8 Posted : 6. srpnja 2022. 23:24:23(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Zagor wrote:
Nikad je nisam cua,ađutant jesam,bio u vojsci ali nikad nitko tako nikog nije nazvao 😳
Bar u HR vojsci✌️
Mozda u US Army LOL
Ps. Za Reknija kad se vec javia , nek otvori malo za promjenu poruke na scom,pa nek se javi,valjda kad se prijavis tamo na forum vidis da imas brdo crvenih porukaLOL LOL



Confused Confused Confused
Zagor
#9 Posted : 7. srpnja 2022. 12:44:51(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 14.11.2021.(UTC)
Posts: 51
Location: Hrvatska
Renky wrote:
Zagor wrote:
Nikad je nisam cua,ađutant jesam,bio u vojsci ali nikad nitko tako nikog nije nazvao 😳
Bar u HR vojsci✌️
Mozda u US Army LOL
Ps. Za Reknija kad se vec javia , nek otvori malo za promjenu poruke na scom,pa nek se javi,valjda kad se prijavis tamo na forum vidis da imas brdo crvenih porukaLOL LOL



Confused Confused Confused

otvori PM na forumu ili pocetnoj stranici stripovi.com,virujem da ih imas brdo neprocitanihFlapper ,javi se da risimo aukcije
opet Confused Confused
Renky
#10 Posted : 8. srpnja 2022. 9:24:13(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
A kad završe aukcije onda dobijes mail u kojemu piše... javite se prodavaču ( tom i tom ) na mail ( taj i taj )... kakve poruke?
Iskreno evo i poruke sam pogleda i nema ništa. Tamo mi dolaze izvješća aukcija i kad otvorim inbox, otvorim ga samo da izbrišem poruke.

A i telefon je upisan u obavijest sa aukcija... ali najlakše je prozvati Renkyja. Može, samo daj🥰

Neću više spamat, časna pionirska.🥳
Dado R.
#11 Posted : 8. srpnja 2022. 14:53:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Renky možda trebaš pobočnika za aukcije?BigGrin
Renky
#12 Posted : 8. srpnja 2022. 15:55:43(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Dado R. wrote:
Renky možda trebaš pobočnika za aukcije?BigGrin


Pa nisan baš siguran da bi pomoglo🤣
Renky
#13 Posted : 8. srpnja 2022. 15:56:57(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Zagor wrote:
Renky wrote:
Zagor wrote:
Nikad je nisam cua,ađutant jesam,bio u vojsci ali nikad nitko tako nikog nije nazvao 😳
Bar u HR vojsci✌️
Mozda u US Army LOL
Ps. Za Reknija kad se vec javia , nek otvori malo za promjenu poruke na scom,pa nek se javi,valjda kad se prijavis tamo na forum vidis da imas brdo crvenih porukaLOL LOL



Confused Confused Confused

otvori PM na forumu ili pocetnoj stranici stripovi.com,virujem da ih imas brdo neprocitanihFlapper ,javi se da risimo aukcije
opet Confused Confused



Citat iz opisa aukcije...

“Isto tako molio bi kontakt preko maila koji je u upotrebi i ispravan. Ne šaljite poruke preko aukcija jer nije garancija da ću je vidit i pročitat. U mom profilu je broj mobitela za kontakt ako je nekome tako lakše
Mnooogo fala :-))”

Khm... ali volim i ja vas❤️❤️❤️❤️
brozbiafra
#14 Posted : 8. srpnja 2022. 16:32:43(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 7.1.2015.(UTC)
Posts: 177
Location: Kutina
Volin Renkića, pola kolekcije san uzea od njega a on posalje i zaboravi poslat račun...
Ljubi Broz!
Dok Lester
#15 Posted : 9. srpnja 2022. 10:18:14(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Dado R. wrote:
Renky možda trebaš pobočnika za aukcije?BigGrin


LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Users browsing this topic
Guest (2)
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,085 seconds.