Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Mladi Tex Willer 8 - “Diližansa sa zlatom”
Dado A.
#1 Posted : 17. rujna 2022. 5:49:42(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
U turi koja bi krajem sljedećeg tjedna trebala biti u prodaji nalazi se i 8. knjiga mladog Texa Willera, a naslov joj je “Diližansa sa zlatom”!

Scenarij ove žestoke priče napisao je Jacopo Rauch, crtač je naš veliki prijatelj, fenomenalni Roberto De Angelis, autor naslovnice je tradicionalno Maurizio Dotti, a u njoj se nalaze izvorne epizode 34, 35 i 36 koje su u Italiji objavljene u razdoblju od kolovoza do listopada prošle godine.

Što se formata tiče, on je klasični Bonellijev (160 x 210 mm), a knjiga ima 198 stranica (c/b; tvrde korice), s unutarnjim naslovnicama u boji. Naklada izdanja je 350 primjeraka.

Na kraju još samo informacija da će redovna cijena 8. knjige mladog Texa Willera biti 225 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za promotivnih 180 HRK.

Bacite pogled:




Dado A.
#2 Posted : 17. rujna 2022. 5:52:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
A evo i nekoliko stranica iz knjige:





Al
#3 Posted : 17. rujna 2022. 14:25:33(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 249
Location: BiH
Posebno se veselim
Paulo Adolfo
#4 Posted : 24. rujna 2022. 15:49:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 407
Location: Bar
Drugari, ovdje pise da je naklada 350 primjeraka, dok na drugom mjestu pise 300... Smile
Dado R.
#5 Posted : 25. rujna 2022. 11:03:06(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Paulo Adolfo wrote:
Drugari, ovdje pise da je naklada 350 primjeraka, dok na drugom mjestu pise 300... Smile

Hvala na opasci, moja greška, ispravio sam na webu...Blushing Smile Blushing
Paulo Adolfo
#6 Posted : 25. rujna 2022. 16:00:39(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 407
Location: Bar
Dado R. wrote:
Paulo Adolfo wrote:
Drugari, ovdje pise da je naklada 350 primjeraka, dok na drugom mjestu pise 300... Smile

Hvala na opasci, moja greška, ispravio sam na webu...Blushing Smile Blushing

Dobro je da je i dalje 350, zabrinuo sam se... Smile
U skorije vrijeme tirazi samo padaju, kako kod vas tako i kod ostalih, sto je veoma zabrinjavajuce...
danant
#7 Posted : 8. studenog 2022. 10:26:55(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
Da li Libellus planira Mladi Tex Willer Extra?
Trenutno izaslo 3/3 + 4/4 ukupno 7 (iliti 2 knjige). Druga je Maxi Nuccas Valley (ne smeta mi sto vec ima Ludensov). Ovaj bi bio luksuz sa 4 fantasticne naslovnice unutra. Prva 3 ne znam sta je (da li je vec objavljivano)
Dado R.
#8 Posted : 8. studenog 2022. 11:09:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
danant wrote:
Da li Libellus planira Mladi Tex Willer Extra?
Trenutno izaslo 3/3 + 4/4 ukupno 7 (iliti 2 knjige). Druga je Maxi Nuccas Valley (ne smeta mi sto vec ima Ludensov). Ovaj bi bio luksuz sa 4 fantasticne naslovnice unutra. Prva 3 ne znam sta je (da li je vec objavljivano)

Prve tri su Texone a preostale su Maxi kako si i naveo.
Dado R.
#9 Posted : 8. studenog 2022. 11:15:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
I moram priznati da sam kao veliki Texofil bio malo skeptičan kako će to biti s mladim Texom, kako će ispasti. Ipak sam stara garda koja pozna starog Texa...
No malo je reći koliko sam sada oduševljen, zbilja je sjajan! Moja preporuka svima kojima je Tex u srcu.
Ne samo da je crtački fenomenalno odrađeno već i scenaristički jer osim klasičnih priča tu su i nazovimo ih "Prequel" priče nekim poznatim pričama starog Texa.
Boselli briljira i uživam u svakoj novoj epizodi.Smile Smile
Al
#10 Posted : 8. studenog 2022. 15:01:02(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 249
Location: BiH
Dado R. wrote:
I moram priznati da sam kao veliki Texofil bio malo skeptičan kako će to biti s mladim Texom, kako će ispasti. Ipak sam stara garda koja pozna starog Texa...
No malo je reći koliko sam sada oduševljen, zbilja je sjajan! Moja preporuka svima kojima je Tex u srcu.
Ne samo da je crtački fenomenalno odrađeno već i scenaristički jer osim klasičnih priča tu su i nazovimo ih "Prequel" priče nekim poznatim pričama starog Texa.
Boselli briljira i uživam u svakoj novoj epizodi.Smile Smile

+1
cladis
#11 Posted : 8. studenog 2022. 21:20:57(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Dado R. wrote:
I moram priznati da sam kao veliki Texofil bio malo skeptičan kako će to biti s mladim Texom, kako će ispasti. Ipak sam stara garda koja pozna starog Texa...
No malo je reći koliko sam sada oduševljen, zbilja je sjajan! Moja preporuka svima kojima je Tex u srcu.
Ne samo da je crtački fenomenalno odrađeno već i scenaristički jer osim klasičnih priča tu su i nazovimo ih "Prequel" priče nekim poznatim pričama starog Texa.
Boselli briljira i uživam u svakoj novoj epizodi.Smile Smile

Da redovni mladi Tex je boli glava, upravo čitam knjigu br.7 ma odlično, Šteta što se nije ostalo pri boji i u velikom formatu.Ona priča sa Seminolama u močvarama, bi bila užitak za oči.Specijali nešto lošiji ali samo zbog tih kraćih priča, gdje se radnja prebrzo i razvije i završi.A ove od po 300-400 str. šta reći nego samo dajte.Šteta je i za Tex gigante ,gotovo su stali.Čak je i Strip agent napravio veću pauzu.Sad već ima novih 5-6 koje oni nisu izdali aaa dobro bi došli dok vi ne izbacite u boji, koju / čast svemu crnobijelom / obožavamDrool
danant
#12 Posted : 9. studenog 2022. 11:26:15(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
Dado R. wrote:
danant wrote:
Da li Libellus planira Mladi Tex Willer Extra?
Trenutno izaslo 3/3 + 4/4 ukupno 7 (iliti 2 knjige). Druga je Maxi Nuccas Valley (ne smeta mi sto vec ima Ludensov). Ovaj bi bio luksuz sa 4 fantasticne naslovnice unutra. Prva 3 ne znam sta je (da li je vec objavljivano)

Prve tri su Texone a preostale su Maxi kako si i naveo.
Hvala :)
da li onda imate u planu i Mladi Tex Willer Extra?
Dado R.
#13 Posted : 9. studenog 2022. 11:52:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
danant wrote:
Dado R. wrote:
danant wrote:
Da li Libellus planira Mladi Tex Willer Extra?
Trenutno izaslo 3/3 + 4/4 ukupno 7 (iliti 2 knjige). Druga je Maxi Nuccas Valley (ne smeta mi sto vec ima Ludensov). Ovaj bi bio luksuz sa 4 fantasticne naslovnice unutra. Prva 3 ne znam sta je (da li je vec objavljivano)

Prve tri su Texone a preostale su Maxi kako si i naveo.
Hvala :)
da li onda imate u planu i Mladi Tex Willer Extra?

Imamo ih na oku i vjerojatno će jednom doći na red.
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,080 seconds.