Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

LIBELLUS na Interliberu 2022!
Dado R.
#1 Posted : 31. listopada 2022. 10:00:07(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Zbog svima nama vrlo dobro poznatih razloga, 2020. i 2021. nismo se družili na Velesajmu te se ove godine stoga posebno veselimo ponovnim susretima i ugodnim razgovorima.

Stoga, vrijeme je da najavimo sve ponude koje smo pripremili za ovogodišnji Interliber koji će se u Zagrebu održati od 8. do 13.11.2022. (utorak-nedjelja),
a moći ćete nas pronaći u paviljonu 6, na štandu 1b (od glavnog ulaza drugi štand desno), odnosno na istome mjestu kao i prošlih godina!

Kao i obično, i ovog puta pripremili smo za vas pregršt posebnih ponuda i akcija, a evo sada i detaljno o čemu je riječ:


AKCIJA 1+1: JEDNU KNJIGU KUPITE, DRUGU VAM DARUJEMO!
Već kupovinom samo jedne knjige sudjelujete u ovoj akciji! Naime, za svaku kupljenu knjigu s popisa drugu knjigu iste ili niže vrijednosti dobivate GRATIS!!!
Dakle, ako uzmete 2 knjige ona s nižom cijenom je gratis. Ako uzmete 4 knjige 2 jeftinije su gratis, kod 6 knjiga 3 jeftinije su gratis i tako redom...
Naravno, izbor knjiga je isključivo vaš! Više od 360 vrhunskih knjiga nalazi se u ovoj ponudi, a dio naslova ograničen je malim količinama jer su pred rasprodajom.
Točan popis izdanja za koje vrijedi ova akcija možete pronaći ovdje... INTERLIBER_2022-Akcija_1+1!
Ova akcija vrijedi isključivo za naslove s navedenog popisa!



EXTRA PONUDA
Naša EXTRA PONUDA podrazumijeva određenu količinu oštećenih stripova koje nudimo po cijenama od 19.90 kn pa nadalje, a koji zbog određenog razloga nisu zadovoljili naše kriterije
da budu pušteni u redovnu prodaju (svi već jako dobro znate o kakvim je minimalnim oštećenjima zapravo riječ).

Dakle, svi oni koji žele kupiti neko izdanje iz naše EXTRA PONUDE mogu pogledati popis koji se nalazi u nastavku ove najave te odabrati željene naslove.
Gotovo svih knjiga ima jako malo - tek primjerak ili dva - tako da će i ovdje brzina odluke zasigurno igrati značajnu ulogu.

Napominjemo da online aktualizacije ovog popisa neće biti, svakodnevno ćemo aktualizirati samo izdanja koja će biti na samom štandu tijekom Interlibera.
Zamjene oštećenih izdanja neće biti moguće, osim u slučaju da nekim knjigama nedostaju stranice. Naime, premda prije svakog slanja pomno pregledavamo sve knjige, uvijek se može dogoditi
da nam nešto promakne i u slučaju nedostatka stranica zamijenit ćemo to izdanje (ako je dostupno), a ako je to bio zadnji primjerak vratit ćemo novac.
Također, ako netko možda još uvijek nije upoznat s time, ovom prilikom naglašavamo i da sva naša oštećena izdanja imaju žig (oštećene korice i/ili oštećene stranice) koji se nalazi na predlistu i zalistu.

Točan popis izdanja za koje vrijedi ova akcija možete pronaći ovdje: Popis - EXTRA Ponuda!



POPUST 20%
Kao što već znate, svaka naša nova knjiga ima popust od 20% na regularnu cijenu tijekom prva dva mjeseca prodaje.
Stoga, predlažemo da bacite pogled na ovaj popis izdanja u kojem možete pronaći sve naslove koji su u ovom trenutku još uvijek dostupni (barem po 1 primjerak)
i za koje još i tijekom Interlibera vrijedi popust od 20%. Popis - Popust 20%!



PONUDA KOMPLETA
Što se tiče svih potencijalnih kupaca koji iz bilo kojeg razloga nisu pratili naša izdanja od prvog broja a željeli bi imati komplet nekoga našeg serijala, možda ipak postoji rješenje!
Naime, u ponudi imamo još nekoliko kompleta serijala koji se mogu nabaviti od prvog do zadnjeg (trenutačnog) broja, i to po regularnim cijenama, tj. onima otisnutima na koricama.
Naravno, tek je mali broj serijala dostupan - i to uglavnom samo jedan komplet - tako da će i ovdje brzina odigrati ključnu ulogu.
Evo i popisa: Ponuda kompleta!



NOVA IZDANJA
Kao što je običaj, pripremili smo i nekoliko novih izdanja koja ćemo premijerno objaviti na Interliberu, a riječ je o sljedećim knjigama:
Dragonero - Pobunjenik 1 i 2, Nero 1, Mister No 133 i 134, Mister No kolor 25 i 26, Nathan Never almanah 9, Tex kolor specijal 20 te Tex 125.

Već znate da svaka naša nova knjiga ima popust od 20% na regularnu cijenu tijekom prva dva mjeseca prodaje, no za sve posjetitelje ovogodišnjeg Interlibera
pripremili smo i dodatni popust u približnoj vrijednosti od 10%, a u konačnici to znači sljedeće cijene:

Komplet Dragonero Pobunjenik 1 i 2 – 335 kn (regularna cijena 470 kn; promotivna 376 kn)
Nero – 190 kn (regularna cijena 265 kn; promotivna 212 kn)
Komplet Mister No 133 i 134 – 230 kn (regularna cijena 320 kn; promotivna 256 kn)
Komplet Mister No kolor 25 i 26 – 435 kn (regularna cijena 600 kn; promotivna 480 kn)
Nathan Never almanah 9 – 140 kn (regularna cijena 195 kn; promotivna 156 kn)
Tex kolor specijal 20 – 140 kn (regularna cijena 195 kn; promotivna 156 kn)
Tex 125 – 165 kn (regularna cijena 225 kn; promotivna 180 kn)


Ali kao što se kaže u reklami - to nije sve - jer ove godine imamo još iznenađenja...

Naime, svi čitatelji koji kupe bilo koja izdanja iz bilo koje od navedenih ponuda u vrijednosti od minimalno 500 kn na dar će dobiti jednu majicu,
a potom za svakih daljnjih 500 kn još jednu itd...
Dakle, ukratko, za 1000 kn dobit ćete 2 majice na dar, za 1500 kn 3 majice na dar i tako redom...
Više o izgledu majica u idućem postu, a zasad samo napomena da ih ima 6 različitih te da ih sami birate, no zbog ravnopravnosti prema svim kupcima, dok zalihe to budu dopuštale,
nije moguće birati više istih majica. Drugim riječima, ako ste ostvarili iznos da možete dobiti 6 majica onda trebaju biti sve različite dok god ih ima svih na stanju.
Naravno, količine su ograničene i stoga ova akcija vrijedi do isteka zaliha.

No, tu nije kraj darovima! Naime, tko god kupi naša izdanja u iznosu od 1500 kn, uz tri majice, dobit će dodatno još i Libellus šalicu na dar!
Naravno, za iznos od 3000 kn dobit će se šest majica i dvije šalice itd.
Količine su ograničene, stoga i ova akcija vrijedi do isteka zaliha.


VAŽNA NAPOMENA:
Nažalost, zbog velikog broja svojih izdanja jasno je da nećemo biti u mogućnosti izložiti sve svoje stripove koji se nalaze u ovim ponudama te stoga ako želite biti sigurni
da ćete na štandu pronaći upravo ono što vam treba savjetujemo vam da napravite prednarudžbe kako bismo mi to mogli pripremiti i Vašu rezervaciju pravovremeno donijeti na štand.


Kao i uvijek, svoje rezervacije možete poslati na e-mail: info@libellus.hr

Najljepše vas molimo da u mailu napišete svoje ime i prezime, broj mobilnog telefona i dan kad želite pokupiti izdanja. Rezervacije vrijede od danas pa najkasnije do 12.11.2022.
Naravno, rezervirati se treba najmanje 24 sata prije nego što želite pokupiti izdanja.


POSEBNA NAPOMENA ZA MAJICE!
Ako ste u svojoj rezervaciji ostvarili pravo na jednu ili više majica, molimo vas da nam uz rezervaciju napišete i koju majicu te koju veličinu želite
kako bismo ih mogli rezervirati za vas sve dok nam zalihe to budu omogućavale.



Sve ove ponude dostupne su isključivo na našem štandu za vrijeme trajanja Interlibera.


Ako sve bude kako planiramo, i ove će se godine na našem štandu moći plaćati i karticama (Maestro, Visa i Mastercard).

I za kraj, da izbjegnemo sve moguće zabune, evo i popis izdanja koja ne ulaze ni u jednu od navedenih akcija... Popis - Izdanja bez popusta!

Vidimo se!
Dado R.
#2 Posted : 31. listopada 2022. 10:00:44(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Majice su standardne veličine. U ovom trenutku dostupne su sve majice u veličinama S, M, L, XL, 2XL, naravno sve su u ograničenim količinama!

MAJICA CRNA - Motiv 1




MAJICA CRNA - Motiv 2




MAJICA CRNA - Motiv 3




MAJICA PLAVA - Motiv 1




MAJICA CRVENA - Motiv 2




MAJICA SIVA - Motiv 3

Dado R.
#3 Posted : 31. listopada 2022. 10:01:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
LIBELLUS šalica!





mmihoci
#4 Posted : 31. listopada 2022. 10:17:02(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
Provjeri poveznicu za Extra popis jer izgleda da nema datoteke ili je kriva poveznica.
Dado R.
#5 Posted : 31. listopada 2022. 10:22:06(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
mmihoci wrote:
Provjeri poveznicu za Extra popis jer izgleda da nema datoteke ili je kriva poveznica.

Ispravljeno, hvala!
Edi B
#6 Posted : 31. listopada 2022. 18:53:16(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 6.9.2020.(UTC)
Posts: 78
Location: Split
Pozdrav ekipica,

Hoce li biti moguce da prednarudžbu, konkretno moju, na štandu preuzme (i plati) netko drugi?
Hvala
cladis
#7 Posted : 1. studenog 2022. 21:07:51(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Ako sam dobro pročitao , mi koji nismo u mogućnosti doći na interliber , nećemo moći ostvariti pravo niti za dodatnih 10% popusta niti za majice, a redovni smo kupci od 1000-1300 kn. po turi. To je ipak interliber tura i svi vaši kupci bi trebali to osijetiti, bilo da dođu ili naruče kao obično.Uostalom majica se jednostavno ubaci u paket , nije od stakla a onih 10% još lakše odbiju od ukupne narudžbe.
Dado R.
#8 Posted : 2. studenog 2022. 0:57:02(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Edi B wrote:
Pozdrav ekipica,

Hoce li biti moguce da prednarudžbu, konkretno moju, na štandu preuzme (i plati) netko drugi?
Hvala


Nikakav problem, samo neka nam se javi da je za tebe i to je to.
Dado R.
#9 Posted : 2. studenog 2022. 1:18:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
cladis wrote:
Ako sam dobro pročitao , mi koji nismo u mogućnosti doći na interliber , nećemo moći ostvariti pravo niti za dodatnih 10% popusta niti za majice, a redovni smo kupci od 1000-1300 kn. po turi. To je ipak interliber tura i svi vaši kupci bi trebali to osijetiti, bilo da dođu ili naruče kao obično.Uostalom majica se jednostavno ubaci u paket , nije od stakla a onih 10% još lakše odbiju od ukupne narudžbe.

Pa nigdje ne piše da nam se redovni kupci ne mogu javiti i da nećemo napraviti iznimku. Nama su svi kupci jednako važni i oni koji mogu doći kao i oni koji su iz bilo kojeg razloga spriječeni.Smile
Ako misliš na ovaj dio: "Sve ove ponude dostupne su isključivo na našem štandu za vrijeme trajanja Interlibera" to se prije svega odnosi na to da tih ponuda nema i neće biti na drugim prodajnim mjestima.
Kao i na to da tih akcija nema i neće biti preko našeg webshopa u standardnoj ponudi. Sve te ponude idu isključivo preko prodaje tijekom Interlibera a za sve ostalo dovoljno je poslati mail.
cladis
#10 Posted : 2. studenog 2022. 6:43:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Dado R. wrote:
cladis wrote:
Ako sam dobro pročitao , mi koji nismo u mogućnosti doći na interliber , nećemo moći ostvariti pravo niti za dodatnih 10% popusta niti za majice, a redovni smo kupci od 1000-1300 kn. po turi. To je ipak interliber tura i svi vaši kupci bi trebali to osijetiti, bilo da dođu ili naruče kao obično.Uostalom majica se jednostavno ubaci u paket , nije od stakla a onih 10% još lakše odbiju od ukupne narudžbe.

Pa nigdje ne piše da nam se redovni kupci ne mogu javiti i da nećemo napraviti iznimku. Nama su svi kupci jednako važni i oni koji mogu doći kao i oni koji su iz bilo kojeg razloga spriječeni.Smile
Ako misliš na ovaj dio: "Sve ove ponude dostupne su isključivo na našem štandu za vrijeme trajanja Interlibera" to se prije svega odnosi na to da tih ponuda nema i neće biti na drugim prodajnim mjestima.
Kao i na to da tih akcija nema i neće biti preko našeg webshopa u standardnoj ponudi. Sve te ponude idu isključivo preko prodaje tijekom Interlibera a za sve ostalo dovoljno je poslati mail.


To bi bilo super i naravno korektno prema svima koji žele a ne mogu doći, kao što je slučaj sa mnom ove godine
Dado R.
#11 Posted : 2. studenog 2022. 11:03:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Slobodno nam pošalji mail...
cladis
#12 Posted : 2. studenog 2022. 19:02:00(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Dado R. wrote:
Slobodno nam pošalji mail...

Riješeno sve 5. hvala BigGrin
Fantus
#13 Posted : 8. studenog 2022. 11:46:23(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 2.1.2021.(UTC)
Posts: 122
Location: Cro
Jučer sam se pri posjetu svojoj lokalnoj striparnici ( u kojoj imam trajnu rezervaciju na vaša izdanja ) neugodno iznenadio kada sam saznao da vaš interliber popust ne vrijedi i za striparnice. Meni nije problem svratiti na interliber ( na koji i tako moram ići između ostalog i zbog posla ) i tamo kupiti vaša izdanja, ali pokušajte shvatiti moju dilemu kada pokušavam ostati vjeran striparnici u kojoj kupujem sve stripove i podržati ih u njihovom radu, a istovremeno malo rasteretiti svoj novčanik. Mislim da ta odluka nije u redu i da su radi nje prvenstveno zakinuti vaši vjerni kupci koji još uvijek do stripova dolaze na stari način i striparnice koja su još jedina istinska mjesta u kojima se ljubitelji stripova okupljaju i kojih i onako ima sve manje i manje.
Dado R.
#14 Posted : 8. studenog 2022. 13:23:21(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Fantus wrote:
Jučer sam se pri posjetu svojoj lokalnoj striparnici ( u kojoj imam trajnu rezervaciju na vaša izdanja ) neugodno iznenadio kada sam saznao da vaš interliber popust ne vrijedi i za striparnice. Meni nije problem svratiti na interliber ( na koji i tako moram ići između ostalog i zbog posla ) i tamo kupiti vaša izdanja, ali pokušajte shvatiti moju dilemu kada pokušavam ostati vjeran striparnici u kojoj kupujem sve stripove i podržati ih u njihovom radu, a istovremeno malo rasteretiti svoj novčanik. Mislim da ta odluka nije u redu i da su radi nje prvenstveno zakinuti vaši vjerni kupci koji još uvijek do stripova dolaze na stari način i striparnice koja su još jedina istinska mjesta u kojima se ljubitelji stripova okupljaju i kojih i onako ima sve manje i manje.

A što je s podrškom nama i našem radu? Samo jednom godišnje, na Interliberu postoje akcije koje vrijede samo na Interliberu i na našem štandu, nema ih čak ni na našem webu.
A svi kupci, kao što smo već napisali, mogu doći do njih, dovoljno je samo poslati mail s narudžbom. Ako ste vjerni i dajete podršku prodajnim mjestima u 11. naših tura (što podržavam)
mislim da je u redu da se jednom godišnje ta podrška izrazi na ovaj način i prema izdavaču. Ili se možda varam?
Za razliku od drugih izdavača koji daju popuste kad god im padne napamet i ne zanimaju ih previše prodajna mjesta mi uvijek nastojimo zaštiti sva naša prodajna mjesta a da to ne bude nauštrb kupaca.
Ako postoji netko od njih tko je nezadovoljan slobodno neka nam se obrati.
Diskach
#15 Posted : 8. studenog 2022. 13:32:33(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
Fantus wrote:
Jučer sam se pri posjetu svojoj lokalnoj striparnici ( u kojoj imam trajnu rezervaciju na vaša izdanja ) neugodno iznenadio kada sam saznao da vaš interliber popust ne vrijedi i za striparnice. Meni nije problem svratiti na interliber ( na koji i tako moram ići između ostalog i zbog posla ) i tamo kupiti vaša izdanja, ali pokušajte shvatiti moju dilemu kada pokušavam ostati vjeran striparnici u kojoj kupujem sve stripove i podržati ih u njihovom radu, a istovremeno malo rasteretiti svoj novčanik. Mislim da ta odluka nije u redu i da su radi nje prvenstveno zakinuti vaši vjerni kupci koji još uvijek do stripova dolaze na stari način i striparnice koja su još jedina istinska mjesta u kojima se ljubitelji stripova okupljaju i kojih i onako ima sve manje i manje.


+1


logo111
#16 Posted : 8. studenog 2022. 14:39:06(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 7.7.2020.(UTC)
Posts: 31
Location: croatia
Dado R. wrote:
Fantus wrote:
Jučer sam se pri posjetu svojoj lokalnoj striparnici ( u kojoj imam trajnu rezervaciju na vaša izdanja ) neugodno iznenadio kada sam saznao da vaš interliber popust ne vrijedi i za striparnice. Meni nije problem svratiti na interliber ( na koji i tako moram ići između ostalog i zbog posla ) i tamo kupiti vaša izdanja, ali pokušajte shvatiti moju dilemu kada pokušavam ostati vjeran striparnici u kojoj kupujem sve stripove i podržati ih u njihovom radu, a istovremeno malo rasteretiti svoj novčanik. Mislim da ta odluka nije u redu i da su radi nje prvenstveno zakinuti vaši vjerni kupci koji još uvijek do stripova dolaze na stari način i striparnice koja su još jedina istinska mjesta u kojima se ljubitelji stripova okupljaju i kojih i onako ima sve manje i manje.

A što je s podrškom nama i našem radu? Samo jednom godišnje, na Interliberu postoje akcije koje vrijede samo na Interliberu i na našem štandu, nema ih čak ni na našem webu.
A svi kupci, kao što smo već napisali, mogu doći do njih, dovoljno je samo poslati mail s narudžbom. Ako ste vjerni i dajete podršku prodajnim mjestima u 11. naših tura (što podržavam)
mislim da je u redu da se jednom godišnje ta podrška izrazi na ovaj način i prema izdavaču. Ili se možda varam?
Za razliku od drugih izdavača koji daju popuste kad god im padne napamet i ne zanimaju ih previše prodajna mjesta mi uvijek nastojimo zaštiti sva naša prodajna mjesta a da to ne bude nauštrb kupaca.
Ako postoji netko od njih tko je nezadovoljan slobodno neka nam se obrati.


Potvrđujem da je sve tako. Poslao jedan mail sa narudžbom i ostvario sva prava (popuste i poklone) kao da sam i osobno posjetio Interliber. Zato podrška izdavaču za takav fer odnos.

Interliberski popusti na su specifični i obično ono što se nudi na sajamskom štandu nije realno očekivati u random knjižarama i striparnicama.
Al
#17 Posted : 10. studenog 2022. 9:15:27(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 249
Location: BiH
Pitanje za Dade? Jesam li dobro shvatio, 1+1 gratis znači da bih ja mogao uzeti Mladi Tex CB 1 i 2 - plaćam skuplji MTCB2, a MTCB1 dobijem gratis?
Dado R.
#18 Posted : 10. studenog 2022. 9:57:51(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Al wrote:
Pitanje za Dade? Jesam li dobro shvatio, 1+1 gratis znači da bih ja mogao uzeti Mladi Tex CB 1 i 2 - plaćam skuplji MTCB2, a MTCB1 dobijem gratis?

Tako je, dobro si shvatio. To vrijedi za sva izdanja s popisa. Može se naravno kombinirati sve, svi junaci i sve edicije s popisa.
Preporuka je svakako i serijal Siročad koji je zbilja sjajan! Prve dvije sezone su na akciji plus pola treće. Za 230 kuna dobije se 6 epizoda vrhunskog stripa odnosno okvirno 39 kuna po epizodi.
Al
#19 Posted : 10. studenog 2022. 13:02:54(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 249
Location: BiH
BigGrin
Dado R. wrote:
Al wrote:
Pitanje za Dade? Jesam li dobro shvatio, 1+1 gratis znači da bih ja mogao uzeti Mladi Tex CB 1 i 2 - plaćam skuplji MTCB2, a MTCB1 dobijem gratis?

Tako je, dobro si shvatio. To vrijedi za sva izdanja s popisa. Može se naravno kombinirati sve, svi junaci i sve edicije s popisa.
Preporuka je svakako i serijal Siročad koji je zbilja sjajan! Prve dvije sezone su na akciji plus pola treće. Za 230 kuna dobije se 6 epizoda vrhunskog stripa odnosno okvirno 39 kuna po epizodi.

BigGrin Hvala
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,223 seconds.