Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

34 Pages«<2728293031>»
Pitanja za LL
Dado R.
#561 Posted : 24. ožujka 2023. 23:29:26(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
stripomanijak i Sr77777 ne zanima me o čemu je riječ između vas dvojice, ali razgovore te vrste molim vas ostavite za neke druge forume ili privatno dopisivanje.
Paulo Adolfo
#562 Posted : 25. ožujka 2023. 9:23:04(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 407
Location: Bar
Samo da pitam...
Dobio sam brojeve Zagora 96 i 97 iz Alan Forda prije par dana. Je li uobicajeno da listovi budu pomalo talasasti? Posljednjih desetak brojeva nisam imao vremena ni da pogledam, a kamoli da procitam. Ne bih zelio da su (posto nisu bili ni na koji nacin zasticeni) negdje bili zahvaceni vlagom, pa makar i nakratko. Bas svi listovi su pomalo talasasti.
ZoranC
#563 Posted : 25. ožujka 2023. 10:50:45(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
Mislim da je to normalno dok ne sjednu na police na sobnoj temperaturi.
To je do putovanja , promjene temperature, hladno skladište, topla poštanska vozila, gore-dolje...
Paulo Adolfo
#564 Posted : 25. ožujka 2023. 14:58:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 407
Location: Bar
ZoranC wrote:
Mislim da je to normalno dok ne sjednu na police na sobnoj temperaturi.
To je do putovanja , promjene temperature, hladno skladište, topla poštanska vozila, gore-dolje...

Nadam se da je samo to u pitanju... Smile Steta je samo sto nisu ni na koji nacin zapakovani, prije su uvijek imali nekakvu kesicu. Da se bar donekle ocuvaju stripovi. Pretpostavljam da je to vec do Alan Forda, nekad dobijes zapakovane stripove, nekad ne. Tako bude i sa LU/SA izdanjima, nekad imaju kesicu, nekad ne...
Dado R.
#565 Posted : 26. ožujka 2023. 17:38:42(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
ZoranC wrote:
Mislim da je to normalno dok ne sjednu na police na sobnoj temperaturi.
To je do putovanja , promjene temperature, hladno skladište, topla poštanska vozila, gore-dolje...

Upravo tako, uvijek je to s papirom slično u ovo doba godine.
Paulo Adolfo
#566 Posted : 26. ožujka 2023. 19:02:40(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 407
Location: Bar
Dado R. wrote:
ZoranC wrote:
Mislim da je to normalno dok ne sjednu na police na sobnoj temperaturi.
To je do putovanja , promjene temperature, hladno skladište, topla poštanska vozila, gore-dolje...

Upravo tako, uvijek je to s papirom slično u ovo doba godine.

Dobro je da je tako. Nesto se toga ne sjecam od ranije, mada sam u rijetkim slucajevima procitao neki strip cim ga nabavim, tako da nije ni cudo sto ranije nisam primijetio. Kod mene je previse stripova "na cekanju", i to od raznih izdavaca...
Drugim rijecima, imam neprocitanih stripova za jos otprilike 2 zivota, ne znam sto bih prije citao. LOL LOL
DRAŽEN
#567 Posted : 12. svibnja 2023. 14:09:20(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.2.2018.(UTC)
Posts: 89
Kada će biti akcijska prodaja?
Dado R.
#568 Posted : 16. svibnja 2023. 10:20:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
DRAŽEN wrote:
Kada će biti akcijska prodaja?

Nemomo još ništa u planu, možda ne bude prije Interlibera. Svakako se javimo ako bude prije.
Diskach
#569 Posted : 23. svibnja 2023. 7:56:57(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
Sa NN sam po svemu sudeći namiren kako treba ove godine.
Pa da pitam hoće li ove godine Siročad i koliko cca knjiga?
Vidim da 4-a i 5-a sezona (Jurić i Zemlja) imaju samo po 3 epizode, pretpostavljam da bi min išlo te 2ije knjige.
I imate li neki cca info za Nero 4, preciznije za vašu 2gu knjigu?
Dado A.
#570 Posted : 23. svibnja 2023. 14:02:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Nemamo još preciziran datum/mjesec, ali i to ćemo sigurno u relativno kratkome roku ispucati.Smile
Paulo Adolfo
#571 Posted : 19. lipnja 2023. 19:11:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 407
Location: Bar
Drugari, imam pitanje...
Upravo citam vasu knjigu "Tajna suca Beana". Vidim da je to drugi susret dvojice rendzera sa sudijom. Zainteresovan sam da procitam njegovo prvo pojavljivanje, a ne da mi se citati sken Zlatne serije. Koje su sanse da tu pricu u neko skorije vrijeme vidimo u vasem izdanju? Smile Znam da prije ili kasnije planirate objaviti sve, ali trenutno me zanima mozemo li mozda u skorije vrijeme ocekivati upravo ovu pricu, razmatrate li tu mogucnost? Smile Mozda u ediciji Best off, mada ne znam ni koliko je bodova osvojila i je li uopste ista osvojila. Mada, ne znam ni gdje je ta lista! LOL
Dado R.
#572 Posted : 21. lipnja 2023. 21:40:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Paulo Adolfo wrote:
Drugari, imam pitanje...
Upravo citam vasu knjigu "Tajna suca Beana". Vidim da je to drugi susret dvojice rendzera sa sudijom. Zainteresovan sam da procitam njegovo prvo pojavljivanje, a ne da mi se citati sken Zlatne serije. Koje su sanse da tu pricu u neko skorije vrijeme vidimo u vasem izdanju? Smile Znam da prije ili kasnije planirate objaviti sve, ali trenutno me zanima mozemo li mozda u skorije vrijeme ocekivati upravo ovu pricu, razmatrate li tu mogucnost? Smile Mozda u ediciji Best off, mada ne znam ni koliko je bodova osvojila i je li uopste ista osvojila. Mada, ne znam ni gdje je ta lista! LOL

Ne znam što točno tebi predstavlja "skorije vrijeme" ali naravno da razmišljamo i o toj epizodi i bit će u našim planovima u nekoj bližoj budućnosti.
Sad samo ti mene nemoj pitati što nama predstavlja bliža budućnost! BigGrin BigGrin
Paulo Adolfo
#573 Posted : 22. lipnja 2023. 6:34:29(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 407
Location: Bar
Dado R. wrote:
Paulo Adolfo wrote:
Drugari, imam pitanje...
Upravo citam vasu knjigu "Tajna suca Beana". Vidim da je to drugi susret dvojice rendzera sa sudijom. Zainteresovan sam da procitam njegovo prvo pojavljivanje, a ne da mi se citati sken Zlatne serije. Koje su sanse da tu pricu u neko skorije vrijeme vidimo u vasem izdanju? Smile Znam da prije ili kasnije planirate objaviti sve, ali trenutno me zanima mozemo li mozda u skorije vrijeme ocekivati upravo ovu pricu, razmatrate li tu mogucnost? Smile Mozda u ediciji Best off, mada ne znam ni koliko je bodova osvojila i je li uopste ista osvojila. Mada, ne znam ni gdje je ta lista! LOL

Ne znam što točno tebi predstavlja "skorije vrijeme" ali naravno da razmišljamo i o toj epizodi i bit će u našim planovima u nekoj bližoj budućnosti.
Sad samo ti mene nemoj pitati što nama predstavlja bliža budućnost! BigGrin BigGrin

Ha, a bas sam to namjeravao! BigGrin BigGrin LOL LOL
Dobro je onda, samo malo strpljenja treba, necu citati ZS...
Hvala na odgovoru! Smile
darkwoodaxe
#574 Posted : 22. lipnja 2023. 8:10:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.1.2013.(UTC)
Posts: 76
Location: Zagreb
pridružujem se želji kolege. uz veliku intrigu i kad top zagrmi tu bi priču najviše volio vidjeti u libellus izdanju. nisko je na listi (35.), pa bi možda bolje bilo u c/b s naslovnicama kao i ovo drugo pojavljivanje. naravno, kad dođe na red Flapper

lista je ovdje (str.2)

http://www.libellus.hr/Forum/de...t.aspx?g=posts&t=678
Paulo Adolfo
#575 Posted : 22. lipnja 2023. 11:39:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 407
Location: Bar
darkwoodaxe wrote:
pridružujem se želji kolege. uz veliku intrigu i kad top zagrmi tu bi priču najviše volio vidjeti u libellus izdanju. nisko je na listi (35.), pa bi možda bolje bilo u c/b s naslovnicama kao i ovo drugo pojavljivanje. naravno, kad dođe na red Flapper

lista je ovdje (str.2)

http://www.libellus.hr/Forum/de...t.aspx?g=posts&t=678


Sto se mene tice, pozeljno bi bilo da objave bilo koju pricu koja se nalazi u periodu izmedju prica izaslih u c/b biblioteci 1 i 2. Smile Dakle, tu je sudija, a cini mi se da je i tvoj "Top", ovako bez gledanja liste. Smile
Igor23
#576 Posted : 22. lipnja 2023. 12:15:46(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2021.(UTC)
Posts: 73
Location: Rab
Paulo Adolfo wrote:
darkwoodaxe wrote:
pridružujem se želji kolege. uz veliku intrigu i kad top zagrmi tu bi priču najviše volio vidjeti u libellus izdanju. nisko je na listi (35.), pa bi možda bolje bilo u c/b s naslovnicama kao i ovo drugo pojavljivanje. naravno, kad dođe na red Flapper

lista je ovdje (str.2)

http://www.libellus.hr/Forum/de...t.aspx?g=posts&t=678


Sto se mene tice, pozeljno bi bilo da objave bilo koju pricu koja se nalazi u periodu izmedju prica izaslih u c/b biblioteci 1 i 2. Smile Dakle, tu je sudija, a cini mi se da je i tvoj "Top", ovako bez gledanja liste. Smile

Ova edicija "Best off"već izlazi .ili je u pripremi?Nisam u toku jbg:)Može mi netko objasnit o čemu se radi?TnxSmile
darkwoodaxe
#577 Posted : 22. lipnja 2023. 12:39:46(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.1.2013.(UTC)
Posts: 76
Location: Zagreb
da, od 13. knjige kolor biblioteke je određeni best of s time da će (velikim dijelom već jesu) objaviti 15 priča po glasanju forumaša.

http://www.libellus.hr/i/crvena-ruka/310/0/-2
Mido80
#578 Posted : 22. lipnja 2023. 16:04:26(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 3.2.2020.(UTC)
Posts: 15
Location: Sarajevo
Zadnja knjiga izasla 21.04.2021.😪
Igor23
#579 Posted : 22. lipnja 2023. 16:10:59(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2021.(UTC)
Posts: 73
Location: Rab
darkwoodaxe wrote:
da, od 13. knjige kolor biblioteke je određeni best of s time da će (velikim dijelom već jesu) objaviti 15 priča po glasanju forumaša.

http://www.libellus.hr/i/crvena-ruka/310/0/-2
Hvala!!To je to zmaači http://www.libellus.hr/e...lor-biblioteka/48/1/76?
Dado R.
#580 Posted : 22. lipnja 2023. 18:25:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
darkwoodaxe wrote:
da, od 13. knjige kolor biblioteke je određeni best of s time da će (velikim dijelom već jesu) objaviti 15 priča po glasanju forumaša.

http://www.libellus.hr/i/crvena-ruka/310/0/-2


Da, dobar dio tih 15 priča smo objavili kao i dio priča iz našeg izbora. Plan nam je bio i ostao objaviti 50 knjiga unutar te kolorne biblioteke, među kojima će knjige od 13-50 biti najbolje epizode Texa.
Dio po vašem izboru, dio po našemu. Svakako nas tu još čeka pregršt sjajnih epizoda!Smile Smile
Users browsing this topic
Guest (2)
34 Pages«<2728293031>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,145 seconds.