Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Dragonero specijalni broj 9 - “MITSKA DJECA”
Dado A.
#1 Posted : 22. siječnja 2024. 17:18:42(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.667
Location: Makarska
A uskoro bi se u prodaji trebao naći i 9. specijalni broj sjajnog Dragonera pod naslovom “MITSKA DJECA”!

Scenarist ove uzbudljive pustolovine koja je u Italiji izvorno objavljena u studenome 2021. je naš dragi prijatelj Luca Enoch, crtački dio posla odradili su Cristiano Cucina i Vincenzo Riccardi, kolor potpisuju Martina Saviane, Simona Fabrizio i prije spomenuti Vincenzo Riccardi, a autor naslovnice ovog je puta Gianluca Pagliarani.

Vezano za tehničke detalje, tu nema nikakvih promjena: format je onaj klasični Bonellijev (160 x 210 mm), knjiga ima 128 stranica (boja; tvrde korice), a naklada je 300 primjeraka.

Što se radnje tiče, Gmor će nas u ovome specijalnom broju upoznati s nekoliko mitskih likova s kojima se kroz svoj život – u brojnim pustolovinama s Ianom i bez njega – imao priliku susresti, a bilo ih je poprilično!

Kao i obično, kompletan popis naših izdanja u 2024. godini možete pronaći na sljedećem topicu - http://www.libellus.hr/F...aspx?g=posts&t=2502 - te na kraju još samo podatak da će regularna cijena ovoga 9. specijalca biti 26,90 €, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ga kupiti po promotivnoj cijeni od 21,52 €.

Bacite pogled:



Dado A.
#2 Posted : 22. siječnja 2024. 17:19:58(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.667
Location: Makarska
A evo i nekoliko stranica iznutra:





nenad.nbgd
#3 Posted : 23. siječnja 2024. 9:03:40(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.2.2023.(UTC)
Posts: 18
Man
Location: Novi Beograd
@Libellus
A da razmislite da započnete i Dragonero Adventures? :) Mislim, kada kroz Specijale idu priče iz detinjstva Jana i Gmora, mislim da je vreme da započne i dečija verzija Dragonera, zar ne? Imam jednu u kući koja bi sigurno bila zainteresovana za ovo izdanje. ;)
Dado A.
#4 Posted : 23. siječnja 2024. 9:07:45(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.667
Location: Makarska
nenad.nbgd wrote:
@Libellus
A da razmislite da započnete i Dragonero Adventures? :) Mislim, kada kroz Specijale idu priče iz detinjstva Jana i Gmora, mislim da je vreme da započne i dečija verzija Dragonera, zar ne? Imam jednu u kući koja bi sigurno bila zainteresovana za ovo izdanje. ;)


Samo opušteno.Smile
Fantus
#5 Posted : 23. siječnja 2024. 11:44:51(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 2.1.2021.(UTC)
Posts: 125
Location: Cro
Kada Dado kaže " samo opušteno " to je uvijek dobra stvar BigGrin Podržavam prijedlog i pridružujem se željama.ThumbsUp
Dado A.
#6 Posted : 23. siječnja 2024. 12:49:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.667
Location: Makarska
Fantus wrote:
Kada Dado kaže " samo opušteno " to je uvijek dobra stvar BigGrin Podržavam prijedlog i pridružujem se željama.ThumbsUp


BigGrin BigGrin BigGrin
mmihoci
#7 Posted : 23. siječnja 2024. 12:58:40(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 526
Location: Koprivnica
Naslovnica i same korice su i ovaj puta jako dobre. Uz specijal 8 za sad, za mene, najbolje.

Niti sa ja brinem što malo kasne Magazini i malo manje kasne Bezdušni pa se ne treba brinut i za ostale "odvojke" iz Dragonero svijeta.BigGrin
Dado A.
#8 Posted : 23. siječnja 2024. 13:09:02(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.667
Location: Makarska
mmihoci wrote:
Naslovnica i same korice su i ovaj puta jako dobre. Uz specijal 8 za sad, za mene, najbolje.

Niti sa ja brinem što malo kasne Magazini i malo manje kasne Bezdušni pa se ne treba brinut i za ostale "odvojke" iz Dragonero svijeta.BigGrin


Vidim ja da ste svi vi stare iskusnjare hahaha...BigGrin BigGrin BigGrin
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,052 seconds.