Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Alan Ford 35
Dado A.
#1 Posted : 29. ožujka 2024. 9:00:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.664
Location: Makarska
Večeras u prodaju ide 35. knjiga Alana Forda, a ovo su epizode koje vas čekaju u njoj:

103. NESTANAK KIPA SLOBODE
104. ŠAH-MAT
105. VELIKI DAN MAHARADŽE BLITZA


Scenarist svih epizoda je tradicionalno Max Bunker, crtež i naslovnice potpisuje prekaljeni Paolo Piffarerio, a autor prijevoda je Nenad Brixy! Što se tehničkih detalja tiče format je 170 x 240 mm, knjiga ima 378 stranica (c/b s unutarnjim naslovnicama u boji; mat tvrde korice s UV lakom), a naklada je 600 primjeraka.

Priče iz ove knjige u Italiji su izvorno objavljene u siječnju, veljači i ožujku 1978. godine, a popis svih naših izdanja u 2024. godini možete pronaći na sljedećem topicu: http://www.libellus.hr/F...aspx?g=posts&t=2502

Na kraju još samo informacija da će redovna cijena 35. knjige Alana Forda biti 29,85 €, a u promotivnom razdoblju koje traje prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 23,88 €.

Bacite pogled:



Dado A.
#2 Posted : 29. ožujka 2024. 9:02:44(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.664
Location: Makarska
A evo i unutarnjih kolornih listova:












Paulo Adolfo
#3 Posted : 29. ožujka 2024. 16:34:13(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 416
Location: Bar
Hoce li od sada biti ovakav slucaj s novim izdanjima, tj. izlazice bez ikakvih "prednajava"? I da bude tako, ne smeta mi nista, samo me zanima kako ce se to dalje odvijati... Smile
Dado A.
#4 Posted : 29. ožujka 2024. 17:57:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.664
Location: Makarska
Paulo Adolfo wrote:
Hoce li od sada biti ovakav slucaj s novim izdanjima, tj. izlazice bez ikakvih "prednajava"? I da bude tako, ne smeta mi nista, samo me zanima kako ce se to dalje odvijati... Smile


Zbilja ne znamo, to ne ovisi o nama... Uostalom, neka smo izdanja svojevremeno bili čak prisiljeni “najaviti unatrag”, nakon što su knjige izašle.

Generalno, razlozi za bilo kakvo kašnjenje kod nas su isključivo: puno posla, bolest i neka nepredviđena hitna situacija... I to je više-manje to.
Paulo Adolfo
#5 Posted : 29. ožujka 2024. 18:51:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 416
Location: Bar
Dado A. wrote:
Paulo Adolfo wrote:
Hoce li od sada biti ovakav slucaj s novim izdanjima, tj. izlazice bez ikakvih "prednajava"? I da bude tako, ne smeta mi nista, samo me zanima kako ce se to dalje odvijati... Smile


Zbilja ne znamo, to ne ovisi o nama... Uostalom, neka smo izdanja svojevremeno bili čak prisiljeni “najaviti unatrag”, nakon što su knjige izašle.

Generalno, razlozi za bilo kakvo kašnjenje kod nas su isključivo: puno posla, bolest i neka nepredviđena hitna situacija... I to je više-manje to.


Da, sjecam se toga.
Pa, dobro. Prilagodjavacemo se kako god da bude, nista strasno. Smile
Hvala na odgovoru. Smile
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,044 seconds.