Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages<12
Mister No kolor 49 – “LETEĆI TIGROVI”
nenad.nbgd
#21 Posted : 4. svibnja 2024. 11:09:10(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.2.2023.(UTC)
Posts: 23
Man
Location: Novi Beograd
cladis wrote:
Meni od Afričke sage nedostaje još prva knjiga a onu debelu Mau Mau sam platio bezobraznih 71 euro.


Interesuje te Afrika, Lib MrNo #75? Imam jednu viška. Nabavio sam je zbog nekakve razmene koja se nije realizovala i stoji kod mene već neko vreme. Platio sam je 30€ i za toliko je i nudim. Transport nije uračunat u cenu. ;)
cladis
#22 Posted : 5. svibnja 2024. 15:19:38(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 335
Location: Austrija
nenad.nbgd wrote:
cladis wrote:
Meni od Afričke sage nedostaje još prva knjiga a onu debelu Mau Mau sam platio bezobraznih 71 euro.


Interesuje te Afrika, Lib MrNo #75? Imam jednu viška. Nabavio sam je zbog nekakve razmene koja se nije realizovala i stoji kod mene već neko vreme. Platio sam je 30€ i za toliko je i nudim. Transport nije uračunat u cenu. ;)


Prijatelju hvala na ponudi , prvo ću vidjeti kako će se rasplesti eventualni nastavak serijala. Ja sam svoje također predodredio za prodaju a plan mi je bio imati to u boji. Vidjet ću šta dalje jer c/b sam veći dio prodao kad je krenula kolorna serija. Meni je boja zakon. Ostalo mi još 10-15 brojeva do Afričke sage, te sve te priče iz Afrike, osim te jedne....sad čekam rasplet tj. kako će to Dade upakirati za dalje a i ovaj dio od kraja kolorne do Afrike mi je također u planu
nenad.nbgd
#23 Posted : 5. svibnja 2024. 23:23:52(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.2.2023.(UTC)
Posts: 23
Man
Location: Novi Beograd
@cladis

ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp
Users browsing this topic
Guest
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,029 seconds.