Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages<12
Nove naslovnice za NN 3 by Roberto De Angelis
Dado R.
#21 Posted : 18. listopada 2011. 17:06:36(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
mike wrote:
Verovatno najveca steta, sto je crtacki team napustio Mari.. Ne znam, mozda se Never poceo razvijati u neku drugu smer..


Pa on je otisao dosta rano, ako se dobro sjecam nakon pedesetak brojeva, tako da ne mislim da njegov odlazak ima veze s razvijanjem serijala.
Cesto puta prelazak s jednog posla na drugi bude uvjetovan i financijskim razlikama. Kako kod svih poslova, tako i kod crtaca.
Dado R.
#22 Posted : 18. listopada 2011. 17:08:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
DeeCay wrote:
Nije valjda da ste pritisnuli malo De Angelisa da se bolje potrudi?Smile Baš su drugačije... A mislim i da je način koloriranja napravljeno drugačijim stilom, hm.
Jel isti čovjek radio kolor na prve dvije knjige?

Mislim da se De Angelis uvijek jako trudi dati sve od sebe, e sad nekad se nekome nesto ucini boljim prethodni rad, a nekad aktualni...
Mi smo jako zadovoljni s onim sto napravi i super su nam naslovnice. A kolorista je isti na svim knjigama.
maddjuro
#23 Posted : 18. listopada 2011. 22:16:52(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
ljepo je vidjeti da ovaj put NN 6 neće biti preskočen, pa cemo imati sve kronološkim redom.
Osobno se nadam da će naslovnica od NN 8 biti naslovna za trobroj
Jerry Krause
#24 Posted : 18. listopada 2011. 22:27:38(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Dado R. wrote:
mike wrote:
Verovatno najveca steta, sto je crtacki team napustio Mari.. Ne znam, mozda se Never poceo razvijati u neku drugu smer..


Pa on je otisao dosta rano, ako se dobro sjecam nakon pedesetak brojeva, tako da ne mislim da njegov odlazak ima veze s razvijanjem serijala.
Cesto puta prelazak s jednog posla na drugi bude uvjetovan i financijskim razlikama. Kako kod svih poslova, tako i kod crtaca.


Pa opće je poznato da je Mari silno htio crtati Dylana Doga, ali ga je Bonelli za početak stavio u Nathanov staff. Tu se na početku stvarno izvrsno iskazao, ali poslije su mu crteži bili katastrofa. Kao da je nogom crtao, zato bolje da je otišao i našao sreću kod Dylana.
Dado R.
#25 Posted : 18. listopada 2011. 22:39:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ne znam koliko je silno htio crtati DD ali znam da je tamo dobar, barem ovo sto sam ja citao.Smile
Dado R.
#26 Posted : 18. listopada 2011. 22:40:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
A inace, recimo Frisenda bi rado volio crtati nesto SFa, Nathana, ali...
Mislim, meni nije krivo sto je on u Texu, naprotiv...Smile
Nostromo Zarkoff
#27 Posted : 19. listopada 2011. 12:14:10(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2011.(UTC)
Posts: 50
Man
Location: Split
Definitivno prvu stavit za naslovnicu knjige. Jer je zimska, ledena, ima atmosferru, a nema sad nešto vele nn u ledenoj atmosferi pa triba radi raznolikosti knjiga jednu ovako. I još je tu medo, ej. A mutanata i eksplozija če bit na bacanje, te teme neka ostave za druge knjige. Medo definitivno.
danant
#28 Posted : 27. listopada 2011. 15:57:37(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
Meni je iskreno Mari jedan od najogavnijih crtača u Bonelia! ThumbDown

Ali za ove spodobe sa Hell Islanda je stvarno rođen!

Ja bih drugu naslovnicu stavio za korice, mada tu ima problem...Natan sa te naslovnice je jako mali da se umetne na hrbat...Confused
Nathan
#29 Posted : 29. listopada 2011. 20:26:20(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
danant wrote:
Natan sa te naslovnice je jako mali da se umetne na hrbat...Confused

Cool
To si i ja mislim... neće biti dobro ako uzmu tu naslovnicu!

Sad kad je baš uzmu zbog toga da dokažu kako to mogu! BigGrin BigGrin
★ XABARAS ★
#30 Posted : 5. studenog 2011. 0:46:13(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 9
Location: Bjelovar
Meni je treća naslovnica najupečatljivija,čista akcija,lijepo obojano,i podsjeća me na epizodu Ljudi sjene,koja mi se među prvima usjekla u pamćenje i zbog koje sam se nakon skoro deset godina vratio skupljanju Nathana,još se sjećam te epizode kada mi je stara posudila strip od svoje poznanice s kioska,no nakon što sam ga pročitao morao sam ga vratiti,jer tada nije bilo love,još mi je stara rekla kupuješ Dilana i Martija,kud još i to,takva su tada bila vremena no nadam se da se neće ponoviti,iako mi sve ukazuje na suprotno.No dok god još mogu,kupovat ću vaša izdanja,a svakako ću kupiti ovog Nathana,bez obzira bio on sa tom naslovnicom ili ne.Smile
Nathan
#31 Posted : 20. studenog 2011. 0:09:42(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Hmmmnanananammmm!Kad će?Mmmmnanananammmm! BigGrin
Users browsing this topic
Guest
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,063 seconds.