Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

4 Pages<1234>
INTERLIBER - 08.-13.11.2011
mike
#41 Posted : 8. studenog 2011. 11:53:49(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.8.2011.(UTC)
Posts: 109
Location: Maribor
Dado A. wrote:
Samo kratka informacija da su svi stripovi izasli (Tex 45, R13, R14, MM alm 9, NN 42 & PIBD 7). Vidimo se na standu!Cool


Ljepo, ljepo.. A sad gledajte da nesto ostane i za nas, koji stizemo tek u subotu ThumbsUp.
dkoor
#42 Posted : 8. studenog 2011. 13:48:50(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 7.11.2011.(UTC)
Posts: 18
Man
Location: Vinkovci
split85 wrote:
@Dado (bilo koji)

Je li se može rezervirat koji od ovih prigodni paketa na svoje ime, a da netko drugi pokupi umisto mene?

Osobno ništa nisan rezervira, nego san ovome jednome prijatelju uplatija novce da rezervira umisto mene i to pokupi.
I sad ću popizdit ako nema onoga šta san tija Cursing , moga san rezervirat isti dan kad je objavljeno , a sad se moran mislit oće li to bit Crying

Pa napravi kao i ja vidiš da Dado kaže da može.
Dakle reci frendu neka ti pokupi tvoje stripove na Interliberu a ti fino pošalji mail i rezerviraj si željene stripove.Cool
split85
#43 Posted : 8. studenog 2011. 15:02:01(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Valjda je on to već rezervira. Confused

Ma to san pita jer se prošle godine moralo osobno pokupit, znam da se moralo uz ime i prezime ostavit i broj osobne iskaznice.
Da san zna da se može odma bi rezervira, pa bi to već neko skupija.
Dado R.
#44 Posted : 8. studenog 2011. 15:35:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
split85 wrote:
Valjda je on to već rezervira. Confused

Ma to san pita jer se prošle godine moralo osobno pokupit, znam da se moralo uz ime i prezime ostavit i broj osobne iskaznice.
Da san zna da se može odma bi rezervira, pa bi to već neko skupija.


Osim toga trebalo je jos pokazati putovnicu, naravno biometrisjku, domovnicu, rodni list ne stariji od dva mjeseca i potvrdu od MUPa o nekaznjavanju...
BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin

Ma kakva osobna, pa i prosle godine smo trazili ime i prezime i broj telefona, ime i prezime da znamo za koga cemo spremiti,
jer kad netko dodje na stand kaze nam ime i mi izvadimo pripremljen paket na to ime.

A naravno da nije problem da netko drugi pokupi taj paket, ili pakete, samo navede ime i to je to...
split85
#45 Posted : 8. studenog 2011. 16:28:08(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Stvarno san u kurcu Sherlock
Dogodine ću sam predignut.

Kako bilo, skupit će on to za ovu godinu ,ako ne to onda nešto drugo.Mad
split85
#46 Posted : 8. studenog 2011. 16:29:04(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Ako može par slika štanada da Drool i ekipe iz Libellusa da se LOL
Nathan
#47 Posted : 8. studenog 2011. 18:36:48(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Evo, stigao doma s Interlibera sa 1900+ strana Nathanova štiva!
Izgleda impresivno ovako na hrpi otpakirano! Smile
Hvala Dadama! Cool
Jerry Krause
#48 Posted : 8. studenog 2011. 23:16:00(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Nathan wrote:
Evo, stigao doma s Interlibera sa 1900+ strana Nathanova štiva!
Izgleda impresivno ovako na hrpi otpakirano! Smile
Hvala Dadama! Cool

E to je posao, sad zanemariti ženu i djecu i 3 dana neprekidnog čitanja.Cool
Zlotvor
#49 Posted : 10. studenog 2011. 19:03:31(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 4.8.2011.(UTC)
Posts: 42
Man
Location: Polača
Sutra iden i ja po svoj.

Vjerojatno ću biti oko 17 h tamo, ali nisan još siguran...
Nathan
#50 Posted : 12. studenog 2011. 12:06:52(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Jerry Krause wrote:
Nathan wrote:
Evo, stigao doma s Interlibera sa 1900+ strana Nathanova štiva!
Izgleda impresivno ovako na hrpi otpakirano! Smile
Hvala Dadama! Cool

E to je posao, sad zanemariti ženu i djecu i 3 dana neprekidnog čitanja.Cool

Smile Djece nemam još, a žena ne radi probleme... ona jednostavno zaspi, pa ja udri po Nathanu! BigGrin
"Da draga, laku noć! Gdje sam ono jučer stao?"
Ma moram pohvaliti ženu, skoro pa da me podržava u stripovima... BigGrin Pročitala je 30-ak Dylana i mislim čak prvih 8 Nathana! Cool

Nego, baš gledam, ova godina nije toliko puna Nathanovih redovnih izdanja, ali zato ima (i bit će još) popratnih izdanja... Hmmm... Granamo se, granamo! Smile
Jučer baš ponovo prozujao kroz Interliber, vidim naše izdavače kako strpljivo čekaju da netko priđe! Nitko se ne javlja na forum, pa me zanima kako krate vrijeme? Čitajući vlastite stripove? Ili je to sve već pročitano? Smile
Davor2403
#51 Posted : 13. studenog 2011. 13:19:17(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.11.2011.(UTC)
Posts: 5
Location: Mostar, Hercegovina
split85 wrote:
Dado R. wrote:
Naravno, za sva moguca pitanja, tu smo!Smile

Zašto ovako nešto nemqa na MaFestu? Cursing
BigGrin


Ovo je najbolje pitanje na koje niste odgovorili..!?? Confused

Ove godine, na MAfest niste imali apsolutno nikakvo ni akciju ni popust niti bilo sto od ovoga sto svake godine nudite na Interliberu, cak su sva izdanja bila po punoj cijeni, neka i skuplja nego u SNK..?!?
bubo
#52 Posted : 14. studenog 2011. 8:39:58(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Davor2403 wrote:
split85 wrote:
Dado R. wrote:
Naravno, za sva moguca pitanja, tu smo!Smile

Zašto ovako nešto nemqa na MaFestu? Cursing
BigGrin


Ovo je najbolje pitanje na koje niste odgovorili..!?? Confused

Ove godine, na MAfest niste imali apsolutno nikakvo ni akciju ni popust niti bilo sto od ovoga sto svake godine nudite na Interliberu, cak su sva izdanja bila po punoj cijeni, neka i skuplja nego u SNK..?!?



pričaš gluposti.izdanja su bila na popustu na mafestu ,doduše nova tura od 7-8 izdanja su bila i po 10% jeftinija od posebne cijene,a što se tiče ovakvih kompleta kao na interliberu pa mislim da bi njima takve 2 akcije godišnje bilo puno pa su odlučili to na interliberu raditi jer ionako na mafestu imaju tonu obaveza a još bi na kraju ispalo da prave mafest radi sebe i svojih izdanja ..
Dado R.
#53 Posted : 14. studenog 2011. 9:03:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Davor2403 wrote:
split85 wrote:
Dado R. wrote:
Naravno, za sva moguca pitanja, tu smo!Smile

Zašto ovako nešto nemqa na MaFestu? Cursing
BigGrin


Ovo je najbolje pitanje na koje niste odgovorili..!?? Confused

Ove godine, na MAfest niste imali apsolutno nikakvo ni akciju ni popust niti bilo sto od ovoga sto svake godine nudite na Interliberu, cak su sva izdanja bila po punoj cijeni, neka i skuplja nego u SNK..?!?


Ovo je dobrim dijelom netocno, i svi koji su bili na MaFestu to vrlo dobro znaju.
Istina je jedino da nije bilo akcija 5+1 i ponude kompleta ali popusta na neka izdanja je naravno bilo.
Kao i svake godine mi smo pripremili izdanja za MaFest koja su bila po posebnim cijenama iskljucivo na MaFestu i nigdje ih
se nije moglo po tim cijenama nabaviti osim u Makarskoj tijekom trajanja festivala.
A tako ce biti u buduce, s tim da planiramo vec od iduceg MaFesta krenuti i s nekim dodatnim ponudama.
Napominjem, naravno, da govorim samo u ime Libellusa.

Ovo SNK predpostavljam da se odnosi na striparnicu Stripovi na kvadrat, pa mi stoga nije jasno kako su nasa izdanja
mogla biti skuplja na MaFestu nego u SNK kad nasih izdanja uopce nema u ponudi kod SNKa?


Dado R.
#54 Posted : 14. studenog 2011. 9:05:31(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
bubo wrote:
Davor2403 wrote:
split85 wrote:
Dado R. wrote:
Naravno, za sva moguca pitanja, tu smo!Smile

Zašto ovako nešto nemqa na MaFestu? Cursing
BigGrin


Ovo je najbolje pitanje na koje niste odgovorili..!?? Confused

Ove godine, na MAfest niste imali apsolutno nikakvo ni akciju ni popust niti bilo sto od ovoga sto svake godine nudite na Interliberu, cak su sva izdanja bila po punoj cijeni, neka i skuplja nego u SNK..?!?



pričaš gluposti.izdanja su bila na popustu na mafestu ,doduše nova tura od 7-8 izdanja su bila i po 10% jeftinija od posebne cijene,a što se tiče ovakvih kompleta kao na interliberu pa mislim da bi njima takve 2 akcije godišnje bilo puno pa su odlučili to na interliberu raditi jer ionako na mafestu imaju tonu obaveza a još bi na kraju ispalo da prave mafest radi sebe i svojih izdanja ..


A ovo sto je Bubo dodao, poprilicno dobro odrazava ono sto mislimo, no ne zelimo da se neki kupci osjecaju zakinuti, pa cemo, kao sto sam rekao
za iduci Mafest razmisliti i o nekim dodatnim ponudama.
Davor2403
#55 Posted : 14. studenog 2011. 11:48:31(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.11.2011.(UTC)
Posts: 5
Location: Mostar, Hercegovina
Dado R. wrote:
Davor2403 wrote:
split85 wrote:
Dado R. wrote:
Naravno, za sva moguca pitanja, tu smo!Smile

Zašto ovako nešto nemqa na MaFestu? Cursing
BigGrin


Ovo je najbolje pitanje na koje niste odgovorili..!?? Confused

Ove godine, na MAfest niste imali apsolutno nikakvo ni akciju ni popust niti bilo sto od ovoga sto svake godine nudite na Interliberu, cak su sva izdanja bila po punoj cijeni, neka i skuplja nego u SNK..?!?


Ovo je dobrim dijelom netocno, i svi koji su bili na MaFestu to vrlo dobro znaju.
Istina je jedino da nije bilo akcija 5+1 i ponude kompleta ali popusta na neka izdanja je naravno bilo.
Kao i svake godine mi smo pripremili izdanja za MaFest koja su bila po posebnim cijenama iskljucivo na MaFestu i nigdje ih
se nije moglo po tim cijenama nabaviti osim u Makarskoj tijekom trajanja festivala.
A tako ce biti u buduce, s tim da planiramo vec od iduceg MaFesta krenuti i s nekim dodatnim ponudama.
Napominjem, naravno, da govorim samo u ime Libellusa.

Ovo SNK predpostavljam da se odnosi na striparnicu Stripovi na kvadrat, pa mi stoga nije jasno kako su nasa izdanja
mogla biti skuplja na MaFestu nego u SNK kad nasih izdanja uopce nema u ponudi kod SNKa?





Za ta vas nova izdanja na koja je bilo 10 % stvarno ne znam jer nisam bio planirao nista najnovije uzimati...
Ali sigurno nije bilo nikakvih kompleta u kojima bi platio 4 broja a dobio 6, ili da je bilo nekih akcija 3+1 ili nesto slicno, ili da je bilo tih kao ostecenih izdanja (protiv kojih nemam nista) za 30-40 kuna, svega toga sigurno nije bilo...

A izdanja tipa Zagor tvrde korice specijali, ili maxi (kao i drugih junaka) koji su u SNK po punoj cijeni 29 kuna dole su kod vas bili 30 i sva izdanja tako... Iskreno, sa tih nekih 10% ja nikako nisam osjetio da je to neki "festival" stripa i da su cijene snizene i prave festivalske, dok je na Interliberu sasvim neka druga prica...!
hrvoje23
#56 Posted : 14. studenog 2011. 12:53:14(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 72
Man
Location: Zagreb
Davor2403 wrote:


A izdanja tipa Zagor tvrde korice specijali, ili maxi (kao i drugih junaka) koji su u SNK po punoj cijeni 29 kuna dole su kod vas bili 30 i sva izdanja tako...!




Baseball
Znači počeli smo sa Zagorom!?

Laugh Laugh LOL
Davor2403
#57 Posted : 14. studenog 2011. 13:48:44(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.11.2011.(UTC)
Posts: 5
Location: Mostar, Hercegovina
hrvoje23 wrote:
Davor2403 wrote:


A izdanja tipa Zagor tvrde korice specijali, ili maxi (kao i drugih junaka) koji su u SNK po punoj cijeni 29 kuna dole su kod vas bili 30 i sva izdanja tako...!




Baseball
Znači počeli smo sa Zagorom!?

Laugh Laugh LOL


Ma nebitno za Zagora, na jednom standu su imali samo novija Libellus izdanja, a na drugom su bila njihova starija i ta od Ludensa/Strip-Agenta i takve su cijene bile, sta ja znam mozda to nije ni bilo njihovo nego su dijelili stand, vaznije je puno da ovo vezano za Libellus stvarno stoji..
bubo
#58 Posted : 14. studenog 2011. 13:56:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Davor2403 wrote:
Dado R. wrote:
Davor2403 wrote:
split85 wrote:
Dado R. wrote:
Naravno, za sva moguca pitanja, tu smo!Smile

Zašto ovako nešto nemqa na MaFestu? Cursing
BigGrin


Ovo je najbolje pitanje na koje niste odgovorili..!?? Confused

Ove godine, na MAfest niste imali apsolutno nikakvo ni akciju ni popust niti bilo sto od ovoga sto svake godine nudite na Interliberu, cak su sva izdanja bila po punoj cijeni, neka i skuplja nego u SNK..?!?


Ovo je dobrim dijelom netocno, i svi koji su bili na MaFestu to vrlo dobro znaju.
Istina je jedino da nije bilo akcija 5+1 i ponude kompleta ali popusta na neka izdanja je naravno bilo.
Kao i svake godine mi smo pripremili izdanja za MaFest koja su bila po posebnim cijenama iskljucivo na MaFestu i nigdje ih
se nije moglo po tim cijenama nabaviti osim u Makarskoj tijekom trajanja festivala.
A tako ce biti u buduce, s tim da planiramo vec od iduceg MaFesta krenuti i s nekim dodatnim ponudama.
Napominjem, naravno, da govorim samo u ime Libellusa.

Ovo SNK predpostavljam da se odnosi na striparnicu Stripovi na kvadrat, pa mi stoga nije jasno kako su nasa izdanja
mogla biti skuplja na MaFestu nego u SNK kad nasih izdanja uopce nema u ponudi kod SNKa?





Za ta vas nova izdanja na koja je bilo 10 % stvarno ne znam jer nisam bio planirao nista najnovije uzimati...
Ali sigurno nije bilo nikakvih kompleta u kojima bi platio 4 broja a dobio 6, ili da je bilo nekih akcija 3+1 ili nesto slicno, ili da je bilo tih kao ostecenih izdanja (protiv kojih nemam nista) za 30-40 kuna, svega toga sigurno nije bilo...

A izdanja tipa Zagor tvrde korice specijali, ili maxi (kao i drugih junaka) koji su u SNK po punoj cijeni 29 kuna dole su kod vas bili 30 i sva izdanja tako... Iskreno, sa tih nekih 10% ja nikako nisam osjetio da je to neki "festival" stripa i da su cijene snizene i prave festivalske, dok je na Interliberu sasvim neka druga prica...!

eto sam si dao odgovor,a to je da ne može libellus određivati cijenu za ludensa ili strip agenta,oni na svom štandu imaju popust od 10 posto za izdanja koja izađu na mafestu a eto da će biti i više ubuduće što se njih tiče.a to što je zagor dole skuplji nego u snk piši na neku drugu adresu .
Davor2403
#59 Posted : 14. studenog 2011. 15:53:33(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.11.2011.(UTC)
Posts: 5
Location: Mostar, Hercegovina
Pa i nisam bas sam dao odgovor...

Znaci sve sto je spreljeno za Mafest jeste par najnovijih izdanja koja su 10% jeftinija nego st ce inace biti kad se za 10ak dana nadju u prodaji i to je to!? Pa usporedi to sa, recimo 6 brojeva "Skrivenog Lica" na interliberu za 400 kuna (inace cini mi se 57o ako ne i skuplje)...!
bubo
#60 Posted : 14. studenog 2011. 18:53:54(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Davor2403 wrote:
Pa i nisam bas sam dao odgovor...

Znaci sve sto je spreljeno za Mafest jeste par najnovijih izdanja koja su 10% jeftinija nego st ce inace biti kad se za 10ak dana nadju u prodaji i to je to!? Pa usporedi to sa, recimo 6 brojeva "Skrivenog Lica" na interliberu za 400 kuna (inace cini mi se 57o ako ne i skuplje)...!


tako je ,pa ti lijepo skupljaj novce za interliber i riješena stvar,ali koliko vidim ti si govorio za druge izdavačke kuće(ludens ,stri agent itd)i o njihovim cijenama da su skuplji nego u knjižarama.
znači libellus ima promotivne cijene za svoja najnovija izdanja njih 7do 10 (nije isto svake godine) na mafestu
na interliberu ima pakete i akcije plati5 dobiješ 6
na forumu imaju akciju tjedna+ uvijek popust za prva 2 mjeseca od prodaje novih izdanja
mislim da je ovo i više nego dosta popusta i akcija više nego što ijedna izdavačka kuća daje..
Users browsing this topic
Guest
4 Pages<1234>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,178 seconds.