Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages12>
Nick Raider
hrvoje23
#1 Posted : 19. rujna 2011. 9:42:39(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 72
Man
Location: Zagreb
Da otvorimo i jedan topic i o njemu...
U protekla 2 tjedna pročitao sam ponovno sve što je Libellus objavio od NR-a.
I opet mogu samo konstatirati da mi je Nick sve bolji i bolji.

Samo je pitanje kad će nova izdanja! Pa eto-KAD ĆE? Specijalci??
Kit Carson
#2 Posted : 19. rujna 2011. 9:57:46(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Odlican topic! Odlicna pitanja! 'Ocemo Nicka!BigGrin BigGrin BigGrin

Ubrzajte to!BigGrin
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
kit teller
#3 Posted : 19. rujna 2011. 10:35:16(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.7.2011.(UTC)
Posts: 147
Man
Location: Slovenija
vas dva i ja,...evo nas več tri kupca, koliko sam razumia Dadu ,Nick se lošije prodaje od ostalih tako da....budite sretni sa tim što imamo i mislim da je 4 knjige godišnje puna kapa(12epizoda) a o kakvim specijalima može(mo-te)sanjati.BigGrin šteta što se mene tiče ali.....
bolje da ubrzaju Tex(sva izdanja)Mister Noa i Nathana....
Dado R.
#4 Posted : 19. rujna 2011. 10:48:05(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Za knjige ne mogu jos nista konkretno reci s obzirom da iz raznih razloga, o kojima je vec bilo rijeci, nismo objavili sve u vrijeme kad smo planirali,
pa tako je i Nick u kasnjenju, no mi cemo sve nadoknaditi, samo ne mozemo bas sve junake odmah istovremeno rijesiti.
Ako ne uspijemo ni jednu knjigu NR rijesiti do kraja godine (almanah sigurno hocemo), onda ce sigurno ici vec pocetkom iduce godine,
a onda tijekom te iduce godine dat cemo sve od sebe da nadoknadimo zaostatke, pa je u tom slucaju moguce i 8 knjiga iduce godine.
Tesko nam je u ovom trenutku nesto konkretnije reci, sto se tice datuma objave...
Dado R.
#5 Posted : 19. rujna 2011. 10:48:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Sto se tice specijalnih brojeva njih takodje imamo u planu raditi, i to su bas odlicne epizode, no to cemo tek nakon almanaha...
hrvoje23
#6 Posted : 19. rujna 2011. 11:47:19(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 72
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Sto se tice specijalnih brojeva njih takodje imamo u planu raditi, i to su bas odlicne epizode, no to cemo tek nakon almanaha...


Odlično!
Još su 2x2 almanaha, pa specijali (10 kom.) Sasvim zadovoljavajuće! BigGrin
Tako sam i očekivao.
A i ovih 4 knjige što je isto kao i 1 epizoda mjesečno izgleda fenomenalno,
u odnosu na neke druge stripove i izdanja.
Samo naprijed! Smile
hrvoje23
#7 Posted : 14. studenog 2011. 14:30:40(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 72
Man
Location: Zagreb
Ima li kakvih novosti u vezi NR-a!?
Dok Lester
#8 Posted : 14. studenog 2011. 22:16:02(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Almanah uskoro, a knjige 21. i 22. nešto poslije (Dado će točnije reći kada).
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado A.
#9 Posted : 19. studenog 2011. 22:40:08(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Dok Lester wrote:
Almanah uskoro, a knjige 21. i 22. nešto poslije (Dado će točnije reći kada).


Darko treba dovrsiti naslovnice.Cool
Nathan
#10 Posted : 19. studenog 2011. 23:46:26(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Baš nešto razmišljam da ipak krenem kupovati Nicka dok još nema rasprodanih izdanja...
Jel mi može netko usporediti čemu je Nick najsličniji? Kojem stripu, kojoj seriji, filmu...?
Pročitao sam samo prvi broj...
Dok Lester
#11 Posted : 20. studenog 2011. 11:54:05(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Ukratko, većini krimi serija od 1980-tih naovamo Wink Wink Wink
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
split85
#12 Posted : 20. studenog 2011. 11:57:58(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Imam za sada sve knjige od NRa , po mome sudu jedna dobra 4, s tim da mi je prva knjiga najbolja.Smile
Raider
#13 Posted : 20. studenog 2011. 18:34:01(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 14
Man
Location: Marina
Dado A. wrote:
Dok Lester wrote:
Almanah uskoro, a knjige 21. i 22. nešto poslije (Dado će točnije reći kada).


Darko treba dovrsiti naslovnice.Cool


Od objave prošle knjige je prošlo poprilično vremena tako da je Darko mogao dovršiti naslovnice za 8, a ne za samo dvije knjige. Ne želim ulaziti u to koliko je bio zauzet pa ga je to spriječilo, no čini mi se da je kod usporavanja Raidera problem negdje drugdje.
Nadajmo se samo ovom što je Dok napisao da će Almanah uskoro, jer mi se čini da će između dviju objava u biblioteci Raider proteći puna godina.
Dado A.
#14 Posted : 20. studenog 2011. 21:34:28(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Raider wrote:
Dado A. wrote:
Dok Lester wrote:
Almanah uskoro, a knjige 21. i 22. nešto poslije (Dado će točnije reći kada).


Darko treba dovrsiti naslovnice.Cool


Od objave prošle knjige je prošlo poprilično vremena tako da je Darko mogao dovršiti naslovnice za 8, a ne za samo dvije knjige. Ne želim ulaziti u to koliko je bio zauzet pa ga je to spriječilo, no čini mi se da je kod usporavanja Raidera problem negdje drugdje.
Nadajmo se samo ovom što je Dok napisao da će Almanah uskoro, jer mi se čini da će između dviju objava u biblioteci Raider proteći puna godina.


Imas dvije opcije: vjerovati nam ili ne. Slobodno odaberi.Smile
Dado R.
#15 Posted : 20. studenog 2011. 21:35:24(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Raider wrote:
Dado A. wrote:
Dok Lester wrote:
Almanah uskoro, a knjige 21. i 22. nešto poslije (Dado će točnije reći kada).


Darko treba dovrsiti naslovnice.Cool


Od objave prošle knjige je prošlo poprilično vremena tako da je Darko mogao dovršiti naslovnice za 8, a ne za samo dvije knjige. Ne želim ulaziti u to koliko je bio zauzet pa ga je to spriječilo, no čini mi se da je kod usporavanja Raidera problem negdje drugdje.
Nadajmo se samo ovom što je Dok napisao da će Almanah uskoro, jer mi se čini da će između dviju objava u biblioteci Raider proteći puna godina.

Uz vec receno oko naslovnica, pisali smo i o tome koliko smo ove godine bili okupirani nepredvidivim privatnim obavezama,
puno, puno vise nego inace. I nije samo Raider u zaostatku. Uzmi npr. MM biblioteku, inace nas najprodavaniji serijal...
No zao mi je da se sumnja u nasa pojasnjenja.
Raider
#16 Posted : 21. studenog 2011. 10:06:12(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 14
Man
Location: Marina
Dado R. wrote:
Raider wrote:
Dado A. wrote:
Dok Lester wrote:
Almanah uskoro, a knjige 21. i 22. nešto poslije (Dado će točnije reći kada).


Darko treba dovrsiti naslovnice.Cool


Od objave prošle knjige je prošlo poprilično vremena tako da je Darko mogao dovršiti naslovnice za 8, a ne za samo dvije knjige. Ne želim ulaziti u to koliko je bio zauzet pa ga je to spriječilo, no čini mi se da je kod usporavanja Raidera problem negdje drugdje.
Nadajmo se samo ovom što je Dok napisao da će Almanah uskoro, jer mi se čini da će između dviju objava u biblioteci Raider proteći puna godina.

Uz vec receno oko naslovnica, pisali smo i o tome koliko smo ove godine bili okupirani nepredvidivim privatnim obavezama,
puno, puno vise nego inace. I nije samo Raider u zaostatku. Uzmi npr. MM biblioteku, inace nas najprodavaniji serijal...
No zao mi je da se sumnja u nasa pojasnjenja.

Cijenim Vaš rad i trud kako u izdavačkoj djelatnosti Libellusa tako i u organizaciji Mafesta koji me svake godine iznova oduševljava. Razumijem isto tako da privatne obveze često znaju usporiti dinamiku planiranih poslova. No mišljenja sam da se barem jednom knjigom u proteklom periodu (bilo almanahom ili redovnim izdanjem) donekle moglo zadovoljiti apetite ljubitelja Raidera. Ako već Darko nije napravio naslovnice za redovne, almanah bi bio sasvim zadovoljavajuće rješenje. Makar to značilo presakanje knjige nekog prodavanijeg serijala. Znam da svatko od nas želi što više novih knjiga omiljenih junaka i da je to nemoguće realizirati na takav način, no velike pauze između dvaju izdanja nisu dobre i stvaraju nedoumice kod čitatelja hoće li se njihov omiljeni serijal uopće nastaviti?
Dado A.
#17 Posted : 21. studenog 2011. 12:30:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Raider wrote:
Dado R. wrote:
Raider wrote:
Dado A. wrote:
Dok Lester wrote:
Almanah uskoro, a knjige 21. i 22. nešto poslije (Dado će točnije reći kada).


Darko treba dovrsiti naslovnice.Cool


Od objave prošle knjige je prošlo poprilično vremena tako da je Darko mogao dovršiti naslovnice za 8, a ne za samo dvije knjige. Ne želim ulaziti u to koliko je bio zauzet pa ga je to spriječilo, no čini mi se da je kod usporavanja Raidera problem negdje drugdje.
Nadajmo se samo ovom što je Dok napisao da će Almanah uskoro, jer mi se čini da će između dviju objava u biblioteci Raider proteći puna godina.

Uz vec receno oko naslovnica, pisali smo i o tome koliko smo ove godine bili okupirani nepredvidivim privatnim obavezama,
puno, puno vise nego inace. I nije samo Raider u zaostatku. Uzmi npr. MM biblioteku, inace nas najprodavaniji serijal...
No zao mi je da se sumnja u nasa pojasnjenja.

Cijenim Vaš rad i trud kako u izdavačkoj djelatnosti Libellusa tako i u organizaciji Mafesta koji me svake godine iznova oduševljava. Razumijem isto tako da privatne obveze često znaju usporiti dinamiku planiranih poslova. No mišljenja sam da se barem jednom knjigom u proteklom periodu (bilo almanahom ili redovnim izdanjem) donekle moglo zadovoljiti apetite ljubitelja Raidera. Ako već Darko nije napravio naslovnice za redovne, almanah bi bio sasvim zadovoljavajuće rješenje. Makar to značilo presakanje knjige nekog prodavanijeg serijala. Znam da svatko od nas želi što više novih knjiga omiljenih junaka i da je to nemoguće realizirati na takav način, no velike pauze između dvaju izdanja nisu dobre i stvaraju nedoumice kod čitatelja hoće li se njihov omiljeni serijal uopće nastaviti?


U pravu si sto se tice objavljivanja almanaha, no kako smo ga u startu bili planirali za kraj ove godine tako je onda u konacnici i ostalo. Definitivno bi bilo bolje da smo ga objavili prije nekoliko mjeseci jer smo to doista i mogli uciniti. To je zbilja nasa greska, jebiga.Sad Sto se ovoga drugog tice, mislim tu na eventualne nedoumice oko nastavka serijala, vjeruj mi, ne postoji ni trunka razloga za zabrinutost. Nick ce biti objavljen u cijelosti i to je neupitno. Uostalom, do kraja ovoga tjedna ce ici i najava za nekoliko novih izdanja a medju njima ce biti i Nickov almanah.Smile

Dok Lester
#18 Posted : 21. studenog 2011. 20:27:11(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Raider wrote:
Znam da svatko od nas želi što više novih knjiga omiljenih junaka i da je to nemoguće realizirati na takav način, no velike pauze između dvaju izdanja nisu dobre i stvaraju nedoumice kod čitatelja hoće li se njihov omiljeni serijal uopće nastaviti?


Ajme, Ljubo, zar kod Libellusa nedoumice? Wink Wink Wink Plaćaš piće na Mafestu za ovo svetogrđe BigGrin BigGrin BigGrin

Inače, dio krivnje je i moj, jer sam prvo preveo dvije redovne knjige za koje naslovnice tad još nisu bile gotove, a almanah je neko vrijeme ostao u ladici. Blushing
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Raider
#19 Posted : 21. studenog 2011. 21:03:16(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 14
Man
Location: Marina
Dok Lester wrote:
Raider wrote:
Znam da svatko od nas želi što više novih knjiga omiljenih junaka i da je to nemoguće realizirati na takav način, no velike pauze između dvaju izdanja nisu dobre i stvaraju nedoumice kod čitatelja hoće li se njihov omiljeni serijal uopće nastaviti?


Ajme, Ljubo, zar kod Libellusa nedoumice? Wink Wink Wink Plaćaš piće na Mafestu za ovo svetogrđe BigGrin BigGrin BigGrin

Inače, dio krivnje je i moj, jer sam prvo preveo dvije redovne knjige za koje naslovnice tad još nisu bile gotove, a almanah je neko vrijeme ostao u ladici. Blushing

Dok što ti bi pa Raidera tako dugo držati u ladici?BigGrin Za piće dogovoreno, ispraviti ću svetogrđe, samo drži Raidere pri vrhu prevoditeljske ladice.ThumpUp
Dok Lester
#20 Posted : 21. studenog 2011. 21:05:51(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Ma potukoše se Dado & Dado oko mene otkad preuzeh Nathana. R. ne dâ da Tex kasni, A. tjera da natučem što više Nathana, a meni drag i jedan i drugi (naravno, mislim na Texa i Nathana LOL LOL LOL ).
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Users browsing this topic
Guest
2 Pages12>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,148 seconds.