Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages12>
Nick Raider
boj@n
#1 Posted : 2. prosinca 2011. 2:05:41(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 20.7.2011.(UTC)
Posts: 41
Man
Location: Canada
Dali ima planova/novosti za novu knjigu/knjige Nick Raidera?
Dado R.
#2 Posted : 2. prosinca 2011. 10:44:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
boj@n wrote:
Dali ima planova/novosti za novu knjigu/knjige Nick Raidera?


Almanah upravo radimo i ide u tisak, a dvije knjige su u pripremi, i planiramo ih objaviti u prvom mjesecu...
boj@n
#3 Posted : 4. prosinca 2011. 5:13:53(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 20.7.2011.(UTC)
Posts: 41
Man
Location: Canada
Dado R. wrote:
boj@n wrote:
Dali ima planova/novosti za novu knjigu/knjige Nick Raidera?


Almanah upravo radimo i ide u tisak, a dvije knjige su u pripremi, i planiramo ih objaviti u prvom mjesecu...


ThumbsUp Fenomenalno!
zeljko
#4 Posted : 5. prosinca 2011. 18:14:30(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
mislim ovaj
najlakše je pametovati i filozofirati kako i šta treba iz tople sobe i ne mrdajući prstom
sve ja vas shvatam teško je svima ugoditi i firmu voditi medjutim
mislim da je NIK RAJDER trebao ići u nekoj mnogo jeftinijoj varijanti ako treba i mekane korice bez naslovnica u boji izmedju epizoda lošija tiskara jeftiniji papir...
i tako dalje samo da bi bio jeftiniji... da bi se to sve sakupilo

stvarno mi drag junak ali ne znam kako ću sve stići kupovati
za sada imam sve od NIKa ali ko zna u budućnosti :(
Nathan
#5 Posted : 5. prosinca 2011. 22:21:52(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Jao željko, pa što nema dosta WC papira drugih izdavača po kioscima? Uostalom Nick je bio krenuo tako, pa propala agenda, no shvaćam te...
Neka ipak ide u visokoj kvaliteti, a ti udri po tek izašlim izdanjima Nicka dok traje onaj mali inicijalni popust, nema druge! Smile
zeljko
#6 Posted : 6. prosinca 2011. 8:40:28(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
imam ja sva izdanja nika nije to problem
ali ko mi garantuje da ću moći za 5 godina sve kupovati što sada kupujem?
bubo
#7 Posted : 6. prosinca 2011. 8:52:29(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
zeljko wrote:
imam ja sva izdanja nika nije to problem
ali ko mi garantuje da ću moći za 5 godina sve kupovati što sada kupujem?

a ko ti garantuje da češ za 5 godina biti živ? ko ti garantuje da će libellus biti tu za 5 godina(ne ureko se)?
to ti je smiješno razmišljanje i kad bi svatko tako mislio ne bi niko ništa uzimao..
Tex Willer
#8 Posted : 6. prosinca 2011. 9:25:22(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Resenje je da se izbaci sve od Nicka za 4 godine, dok ne pukne Libellus i Zeljko nam jos uvek bude ziv i zdrav i u mogucnosti da kupujeBigGrin
Dakle, ubrzajte NickaFlapper
zeljko
#9 Posted : 6. prosinca 2011. 20:07:52(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
Tex Willer wrote:
Resenje je da se izbaci sve od Nicka za 4 godine, dok ne pukne Libellus i Zeljko nam jos uvek bude ziv i zdrav i u mogucnosti da kupujeBigGrin
Dakle, ubrzajte NickaFlapper


pa ima i to smisla što si napisao
ali kad krenem računati da će biti potrebno desetljeće da se nešto upotpuni...

možda je bolje čekati i sve odjenom na kraju kupiti Crying

a da ne spominjem nathana koji još izlazi Drool
Raider
#10 Posted : 6. prosinca 2011. 22:57:10(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 14
Man
Location: Marina
Eto kada već kratimo vrijeme pričom o Raideru dok almanah ne ugleda svjetlo dana ( i u nadi skore pojave redovnih izdanja), postavio bih nekoliko pitanja izdavačima. Kao što je već najavljeno po završetku objavljivanja almanaha krenuti će specijalci. Hoće li uz njih biti objavljene knjižice koje su ih pratile u izvornom talijanskom izdanju? Planira li se možda objaviti i kratke epizode koje su izlazile kroz Comic art, Amico treno i u nekim drugim revijama. (Dvije kratke priče je svojevremeno objavila Stripoteka). Možda ne bi bilo loše sve ih smjestiti u jednu knjigu? Osim toga po završetku redovne serije u Italiji, četiri epizode i jedan specijalac su objavljeni od strane IF Edizioni. Jesu li u nekom dugoročnom planu? Znam da je na ovo posljednje teško odgovoriti s obzirom da smo daleko od kraja redovnih Bonellijevih epizoda no vrijedi pitati....
Tex Willer
#11 Posted : 6. prosinca 2011. 23:44:10(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Raider wrote:
Planira li se možda objaviti i kratke epizode koje su izlazile kroz Comic art, Amico treno i u nekim drugim revijama. (Dvije kratke priče je svojevremeno objavila Stripoteka). Možda ne bi bilo loše sve ih smjestiti u jednu knjigu?


To bi trebalo da izadje u Superbook ediciji. Posle MM i NN bi trebalo da idu NR i TexSmile

Raider wrote:
Osim toga po završetku redovne serije u Italiji, četiri epizode i jedan specijalac su objavljeni od strane IF Edizioni. Jesu li u nekom dugoročnom planu? Znam da je na ovo posljednje teško odgovoriti s obzirom da smo daleko od kraja redovnih Bonellijevih epizoda no vrijedi pitati....


To i mene interesuje i kopka odavno, ali zasad nije bilo price o tome. Mozda ce sad da nas neko obraduje od DadaBigGrin
Dado R.
#12 Posted : 7. prosinca 2011. 0:07:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Pa ako bude uvjeta i mogucnosti za prava na te brojeve, naravno da cemo i to objaviti kad objavimo sve od Bonellija...
hrvoje23
#13 Posted : 8. veljače 2012. 14:25:18(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 72
Man
Location: Zagreb
Ikakvih novosti!? Crying Naslovnice?Confused koje epizode? Glare Specijali su u planu uskoro?Huh Hvala!
Dok Lester
#14 Posted : 8. veljače 2012. 14:35:38(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Ima! BigGrin Rade se! BigGrin 61-66 BigGrin sigurno ne ove godine budući da je još ostao za objaviti jedan almanah BigGrin molim BigGrin BigGrin BigGrin
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado A.
#15 Posted : 9. veljače 2012. 1:51:15(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
hrvoje23 wrote:
Ikakvih novosti!? Crying Naslovnice?Confused koje epizode? Glare Specijali su u planu uskoro?Huh Hvala!


Naslovnice gotove. Trebale bi ici 4 knjige odjednom (3, 21-23).

Sljedeci tjedan ide tura s 4 knjige, nakon toga tura sa 7 ili 8 knjiga, a onda tura u kojoj ce biti 4 knjige NR-a. Dakle, ozujak, ako sve bude po planu... U najgorem slucaju ici ce dvije + dvije, ali nadam se ipak sve cetiri odjednom.
Tex Willer
#16 Posted : 9. veljače 2012. 2:48:56(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dobri stari NickThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp
hrvoje23
#17 Posted : 9. veljače 2012. 8:37:24(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 72
Man
Location: Zagreb
Dado A. wrote:
hrvoje23 wrote:
Ikakvih novosti!? Crying Naslovnice?Confused koje epizode? Glare Specijali su u planu uskoro?Huh Hvala!


Naslovnice gotove. Trebale bi ici 4 knjige odjednom (3, 21-23).

Sljedeci tjedan ide tura s 4 knjige, nakon toga tura sa 7 ili 8 knjiga, a onda tura u kojoj ce biti 4 knjige NR-a. Dakle, ozujak, ako sve bude po planu... U najgorem slucaju ici ce dvije + dvije, ali nadam se ipak sve cetiri odjednom.



Laugh Love odlično! Vidim da ce broj izdanja sve nas ugrijati do ozujka... A i kasnije čitajući sve redom pod toplom dekom... ThumpUp
ponki
#18 Posted : 9. veljače 2012. 13:15:59(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
Dado A. wrote:

Naslovnice gotove. Trebale bi ici 4 knjige odjednom (3, 21-23).

Sljedeci tjedan ide tura s 4 knjige, nakon toga tura sa 7 ili 8 knjiga, a onda tura u kojoj ce biti 4 knjige NR-a. Dakle, ozujak, ako sve bude po planu... U najgorem slucaju ici ce dvije + dvije, ali nadam se ipak sve cetiri odjednom.


Ovo sve NN Love Love Love
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
Raider
#19 Posted : 9. veljače 2012. 13:35:08(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 14
Man
Location: Marina
Dado A. wrote:

Naslovnice gotove. Trebale bi ici 4 knjige odjednom (3, 21-23).
Sljedeci tjedan ide tura s 4 knjige, nakon toga tura sa 7 ili 8 knjiga, a onda tura u kojoj ce biti 4 knjige NR-a. Dakle, ozujak, ako sve bude po planu... U najgorem slucaju ici ce dvije + dvije, ali nadam se ipak sve cetiri odjednom.


OhMyGod Ne mogu vjerovati...NapokonSmile Samo tako nastaviteThumbsUp
split85
#20 Posted : 9. veljače 2012. 16:49:50(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Kad bi uz ove 4 knjige Drool do kraja godine izašle još 4 Confused , di bi vam bija kraj. Love
Users browsing this topic
Guest
2 Pages12>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,110 seconds.